Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 157 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IM Iveta MáchováBez politické příslušnosti |
47 | expediční skladnice | Strážkovice okr. České Budějovice |
4. NČ+NK | 184 12,9 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jana MachováBez politické příslušnosti |
65 | zdravotní sestra | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
6. SNK | 208 7,6 % listiny |
mandát 3. |
JM Bc. Jana Máchová, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice | Sepekov okr. Písek |
8. SNK | 269 6,5 % listiny |
mandát 8. |
JM Jana MachováSociální demokracie |
50 | protokolistka Policie ČR | Veselí nad Lužnicí okr. Tábor |
5. SOCDEM+KSČM+NK | 139 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jana MachováBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice | Stožice okr. Strakonice |
6. SNK | 39 10,0 % listiny |
náhradník 5. |
KM Kateřina MachováBez politické příslušnosti |
19 | studentka | Vodňany okr. Strakonice |
5. SNK | 125 4,3 % listiny |
náhradník 5. |
LM Mgr. Lenka MachováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka | Křemže okr. Český Krumlov |
7. SNK | 84 6,3 % listiny |
náhradník 7. |
LM Lucie MáchováBez politické příslušnosti |
36 | mateřská dovolená | Předotice okr. Písek |
3. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
LM MUDr. Lucie MachováBez politické příslušnosti |
44 | dětská lékařka | Rudolfov okr. České Budějovice |
8. ODS+NČ+NK | 353 8,0 % listiny |
mandát 3. |
MM Mgr. Markéta MachováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka | Vacov okr. Prachatice |
11. SNK | 110 4,6 % listiny |
náhradník 7. |
MM Ing. Markéta MáchováBez politické příslušnosti |
40 | účetní | Sepekov okr. Písek |
14. SNK | 267 6,5 % listiny |
mandát 14. |
MM Martina MachováBez politické příslušnosti |
43 | strážník městské policie | Dvory nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 125 12,0 % listiny |
mandát 4. |
MM Miloslava MachováBez politické příslušnosti |
58 | živnostník | Břehov okr. České Budějovice |
1. NK | 1 100,0 % listiny |
|
MM Mgr. Miroslava MachováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka v základní škole | Chrášťany okr. České Budějovice |
6. SNK | 86 16,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Olga MachováBez politické příslušnosti |
45 | kuchařka | Dříteň okr. České Budějovice |
8. KDU-ČSL+NK | 98 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
PM Ing. Petra MáchováBez politické příslušnosti |
32 | rodičovská dovolená | Čepřovice okr. Strakonice |
4. NČ+NK | 43 14,2 % listiny |
mandát 4. |
TM Ing. Tereza MachováBez politické příslušnosti |
50 | technický expert | České Budějovice okr. České Budějovice |
34. Zelení+Piráti | 3 056 2,2 % listiny |
náhradník 28. |
TM Tereza MachováBez politické příslušnosti |
24 | prodavačka | Vimperk okr. Prachatice |
16. SPD | 136 5,2 % listiny |
náhradník 15. |
VM Ing. Věra MachováBez politické příslušnosti |
58 | vrchní komisař | Neplachov okr. České Budějovice |
3. SNK | 46 21,9 % listiny |
náhradník 1. |
HM Ing. Hana MachovcováBez politické příslušnosti |
40 | administrativní pracovnice | Kadov okr. Strakonice |
3. SNK | 42 8,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Jitka MachovcováBez politické příslušnosti |
62 | fyzioterapeutka | Nové Hrady okr. České Budějovice |
9. KDU-ČSL+ODS+NK | 77 5,4 % listiny |
náhradník 8. |
MM Marie MachovcováBez politické příslušnosti |
32 | pedagog MŠ | Prachatice okr. Prachatice |
5. SV+NK | 603 4,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martina MachovcováBez politické příslušnosti |
40 | cukrářka | Radhostice okr. Prachatice |
9. SNK | 22 6,0 % listiny |
náhradník 2. |
FM František MachovecObčanská demokratická strana |
79 | důchodce | Blatná okr. Strakonice |
11. ODS | 79 4,9 % listiny |
|
FM František MachovecBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Tchořovice okr. Strakonice |
2. SNK | 42 13,9 % listiny |
náhradník 1. |
JM Jan MachovecBez politické příslušnosti |
42 | mechanik | Radhostice okr. Prachatice |
8. SNK | 34 9,2 % listiny |
náhradník 1. |
JM Ing. Jaroslav MachovecBez politické příslušnosti |
28 | programátor webových aplikací a táborový vedoucí | Rudolfov okr. České Budějovice |
11. SNK | 291 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
PM Petr MachovecBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Drslavice okr. Prachatice |
2. SNK | 34 13,0 % listiny |
mandát 3. |
PM Petr MachovecBez politické příslušnosti |
25 | podnikatel | Drslavice okr. Prachatice |
9. SNK | 20 7,7 % listiny |
náhradník 2. |
VM Václav MachovecBez politické příslušnosti |
47 | skladník | Kadov okr. Strakonice |
9. SNK | 24 4,7 % listiny |
náhradník 6. |
PM Petr MachovskýBez politické příslušnosti |
38 | energetický poradce | České Budějovice okr. České Budějovice |
41. ODS | 1 943 2,0 % listiny |
náhradník 37. |
KM Mgr. Karel MachtBez politické příslušnosti |
67 | vedoucí pracoviště | Borovany okr. České Budějovice |
4. SNK | 428 6,4 % listiny |
náhradník 1. |
AM Aleš MachutkaBez politické příslušnosti |
48 | mistr ve výrobě | Trhové Sviny okr. České Budějovice |
8. ANO | 193 4,2 % listiny |
náhradník 9. |
IM Iveta MachutkováBez politické příslušnosti |
36 | asistentka back office | Chotýčany okr. České Budějovice |
4. SNK | 95 14,0 % listiny |
mandát 4. |
PM MUDr. Petr MachytkaBez politické příslušnosti |
69 | lékař | Roudné okr. České Budějovice |
8. SNK | 37 7,4 % listiny |
|
GM Gražina Maierová, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | provozní manažer | Předotice okr. Písek |
8. SNK | 9 12,0 % listiny |
|
MM Michaela MaierováBez politické příslušnosti |
35 | mateřská dovolená | Chvalovice okr. Prachatice |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
|
KM Karel MajerKomunistická str.Čech a Moravy |
75 | důchodce | Malonty okr. Český Krumlov |
4. SNK | 77 11,2 % listiny |
náhradník 2. |
LM Libor MajerBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Mezná okr. Tábor |
6. SNK | 43 14,2 % listiny |
mandát 4. |
LM Ing. Luboš MajerBez politické příslušnosti |
51 | technik | Vlachovo Březí okr. Prachatice |
3. SNK | 265 8,4 % listiny |
mandát 3. |
MM Michal MajerBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Malonty okr. Český Krumlov |
3. SNK | 79 11,5 % listiny |
náhradník 1. |
MM Michal MajerBez politické příslušnosti |
43 | zámečník, svářeč | Mydlovary okr. České Budějovice |
8. SNK | 96 10,5 % listiny |
náhradník 2. |
MM Mgr. Miroslav MajerBez politické příslušnosti |
54 | pedagogický pracovník | Trhové Sviny okr. České Budějovice |
4. NČ | 1 383 4,5 % listiny |
mandát 5. |
PM Pavel MajerBez politické příslušnosti |
49 | dělník | Husinec okr. Prachatice |
6. SNK | 164 6,2 % listiny |
náhradník 3. |
TM Tomáš MajerBez politické příslušnosti |
28 | řidič, mechanik | Malonty okr. Český Krumlov |
8. SNK | 56 6,3 % listiny |
náhradník 7. |
VM Vladislav MajerBez politické příslušnosti |
53 | kameník | Řepice okr. Strakonice |
1. NK | 140 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Ing. Zdeněk MajerBez politické příslušnosti |
54 | ředitel PL | Lnáře okr. Strakonice |
2. KDU-ČSL+NK | 196 15,3 % listiny |
mandát 1. |
IM Ivana MajerováBez politické příslušnosti |
59 | personalistka, BOZP | Stádlec okr. Tábor |
3. SNK | 186 11,0 % listiny |
mandát 5. |
IM Iveta MajerováBez politické příslušnosti |
57 | administrativní pracovník | Mezná okr. Tábor |
2. SNK | 45 14,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jana MajerováBez politické příslušnosti |
42 | zdravotní sestra | Větřní okr. Český Krumlov |
10. Nestraníci+NK | 246 6,6 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 7 801–7 850 z 15 875