Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 294 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PV Pavel VáverkaBez politické příslušnosti |
27 | specialista pro montáž zabezpečovacích zařízení; fotbalový brankář | Písek okr. Písek |
16. Budoucnost+NK | 713 3,3 % listiny |
náhradník 14. |
RV Radek VaverkaBez politické příslušnosti |
55 | seřizovač | Písečné okr. Jindřichův Hradec |
10. SNK | 207 9,1 % listiny |
mandát 10. |
RV Rudolf VaverkaBez politické příslušnosti |
61 | zámečník, výroba konstrukcí | Netřebice okr. Český Krumlov |
1. SNK | 107 22,1 % listiny |
mandát 1. |
PV Ing. Pavla VaverkováBez politické příslušnosti |
25 | poradce/bankéř | Cizkrajov okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 70 12,1 % listiny |
náhradník 2. |
PV Pavla VáverkováBez politické příslušnosti |
28 | asistentka pedagoga a vychovatelka ZŠ T.G. Masaryka | Písek okr. Písek |
18. Budoucnost+NK | 652 3,0 % listiny |
náhradník 16. |
ŽV Žaneta VaverkováBez politické příslušnosti |
22 | technik přípravy výroby | Netřebice okr. Český Krumlov |
1. SNK | 57 18,8 % listiny |
náhradník 1. |
MV PharmDr. Miloslava VaverováBez politické příslušnosti |
62 | lékárnice | Vimperk okr. Prachatice |
7. KDU-ČSL | 129 5,1 % listiny |
náhradník 6. |
TV Tereza VaverováBez politické příslušnosti |
30 | technik | Hodětín okr. Tábor |
2. SNK | 30 13,9 % listiny |
mandát 3. |
AV Aleš VávraBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Nedabyle okr. České Budějovice |
7. SNK | 104 14,2 % listiny |
mandát 7. |
DV David VávraBez politické příslušnosti |
44 | státní zaměstnanec | Pištín okr. České Budějovice |
4. STAN+NK | 74 8,8 % listiny |
mandát 5. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
54 | technický pracovník obce | Nová Ves okr. České Budějovice |
5. SNK | 214 14,9 % listiny |
mandát 5. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Droužetice okr. Strakonice |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
48 | manažer výroby | Blatná okr. Strakonice |
8. KDU-ČSL | 52 3,3 % listiny |
|
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
38 | projektový manager | Heřmaň okr. České Budějovice |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Nedabyle okr. České Budějovice |
1. SNK | 105 14,4 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
70 | živnostník | Větřní okr. Český Krumlov |
7. Nestraníci+NK | 244 6,5 % listiny |
náhradník 1. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
45 | majitel oděvní firmy | Vimperk okr. Prachatice |
1. NČ | 575 8,6 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
45 | prodavač | Pracejovice okr. Strakonice |
3. SNK | 94 32,1 % listiny |
mandát 1. |
KV Karel VávraBez politické příslušnosti |
66 | technik | Nedabyle okr. České Budějovice |
5. SNK | 103 14,1 % listiny |
mandát 5. |
LV Ing. Ladislav VávraBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí reaktorového bloku | Čížkrajice okr. České Budějovice |
4. SNK | 92 17,3 % listiny |
mandát 1. |
LV Luboš VávraBez politické příslušnosti |
63 | soukromý podnikatel | Mladá Vožice okr. Tábor |
14. SNK | 775 6,5 % listiny |
mandát 14. |
MV Michal VávraBez politické příslušnosti |
40 | technik | Vodňany okr. Strakonice |
21. STAN+NK | 387 4,0 % listiny |
náhradník 17. |
MV MVDr. Miloš VávraBez politické příslušnosti |
65 | soukromý veterinární lékař | Čimelice okr. Písek |
6. SNK | 200 9,1 % listiny |
mandát 6. |
PV Petr VávraBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Lnáře okr. Strakonice |
5. KDU-ČSL+NK | 157 12,3 % listiny |
mandát 5. |
TV Ing. Tomáš VávraBez politické příslušnosti |
70 | zemědělský inženýr | Planá nad Lužnicí okr. Tábor |
7. SNK | 113 5,8 % listiny |
náhradník 6. |
VV Vladimír VávraBez politické příslušnosti |
50 | soukromý zemědělec | Lišov okr. České Budějovice |
2. SNK | 159 18,3 % listiny |
mandát 2. |
VV Vlastimil VávraBez politické příslušnosti |
62 | IT specialista | Vodňany okr. Strakonice |
10. ANO | 460 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
JV Jindřich VavrochBez politické příslušnosti |
46 | stavební mistr | Olešník okr. České Budějovice |
9. SNK | 139 9,8 % listiny |
náhradník 4. |
HV Hana VávrováBez politické příslušnosti |
49 | odborná psychologicko-homeopatická terapeutka | Kaplice okr. Český Krumlov |
20. Zelení | 47 3,1 % listiny |
|
JV Jaroslava VávrováBez politické příslušnosti |
49 | starostka obce | Střítež okr. Český Krumlov |
1. SNK | 113 15,8 % listiny |
mandát 1. |
JV Jaroslava VávrováBez politické příslušnosti |
79 | v důchodu | Úlehle okr. Strakonice |
1. NK | 40 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiřina VávrováBez politické příslušnosti |
55 | starostka | Drážov okr. Strakonice |
1. SNK | 110 20,3 % listiny |
mandát 1. |
KV Mgr. Kateřina VávrováBez politické příslušnosti |
44 | vychovatelka DDŠ | Heřmaň okr. České Budějovice |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KV Mgr. Kateřina VávrováBez politické příslušnosti |
43 | advokátka | Litvínovice okr. České Budějovice |
7. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
KV Kristýna VávrováBez politické příslušnosti |
29 | tatér | Vodňany okr. Strakonice |
10. SNK | 345 4,3 % listiny |
náhradník 6. |
LV Lenka Vávrová, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | zdravotní sestra | Čížkrajice okr. České Budějovice |
5. SNK | 53 12,9 % listiny |
mandát 4. |
NV Nikola VávrováBez politické příslušnosti |
31 | kontrolorka | Chvalovice okr. Prachatice |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Mgr. Veronika VávrováBez politické příslušnosti |
44 | pedagog | Vyšší Brod okr. Český Krumlov |
7. STAN+NK | 182 6,8 % listiny |
náhradník 5. |
JV Josef VávrovskýBez politické příslušnosti |
56 | skladník | Jistebnice okr. Tábor |
14. SNK | 431 5,3 % listiny |
náhradník 3. |
LV Lukáš VávrůBez politické příslušnosti |
46 | hasič | Volfířov okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 70 11,3 % listiny |
náhradník 1. |
FV Ing. František VavruškaSNK Evropští demokraté |
64 | manažer | Bavorov okr. Strakonice |
1. SNK ED | 90 9,6 % listiny |
náhradník 2. |
JV Jan VavruškaBez politické příslušnosti |
25 | hasič | Bavorov okr. Strakonice |
14. SNK ED | 57 6,1 % listiny |
náhradník 13. |
JV Johnny Vavruška, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | učitel | Vodňany okr. Strakonice |
8. NČ | 328 4,7 % listiny |
náhradník 5. |
RV Mgr. Radka VavruškováBez politické příslušnosti |
32 | učitelka | Katovice okr. Strakonice |
11. NČ | 168 5,7 % listiny |
náhradník 6. |
JV Mgr. Jan VavříčekBez politické příslušnosti |
50 | ředitel TEP CENTRA sociálních služeb Veselí nad Lužnicí | Drahotěšice okr. České Budějovice |
2. SNK | 110 15,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VavříkBez politické příslušnosti |
31 | obchodní manažer | Hoslovice okr. Strakonice |
3. SNK | 38 17,0 % listiny |
náhradník 1. |
JV Jindřich VavříkBez politické příslušnosti |
40 | řidič | Radimovice u Tábora okr. Tábor |
1. SNK | 19 13,9 % listiny |
mandát 2. |
RV Richard VavříkBez politické příslušnosti |
50 | řidič, silničář | Hoslovice okr. Strakonice |
6. SNK | 22 9,8 % listiny |
náhradník 4. |
RV Robert VavříkBez politické příslušnosti |
33 | mistr údržby | Hoslovice okr. Strakonice |
2. SNK | 38 17,0 % listiny |
mandát 2. |
ZV Zdeněk VavříkBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Radimovice u Tábora okr. Tábor |
7. SNK | 20 14,6 % listiny |
náhradník 4. |
Zobrazeno 14 651–14 700 z 15 875