Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (15 875)
Strana 89 z 318
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RC Ing. Robert ChrtBez politické příslušnosti |
60 | ekonom | Borek okr. České Budějovice |
7. KDU-ČSL+NK | 415 9,0 % listiny |
náhradník 1. |
VC Ing. Vladimír ChrtBez politické příslušnosti |
38 | podnikatel | Libníč okr. České Budějovice |
6. SNK | 102 12,3 % listiny |
náhradník 4. |
MC Miroslava ChrtováBez politické příslušnosti |
45 | disponentka výroby | Besednice okr. Český Krumlov |
5. KDU-ČSL | 25 5,7 % listiny |
náhradník 4. |
AC Antonín ChuBez politické příslušnosti |
69 | účetní | České Budějovice okr. České Budějovice |
26. ODS | 2 058 2,2 % listiny |
náhradník 22. |
ŠC Štěpánka ChudáBez politické příslušnosti |
59 | ekonomka | Mazelov okr. České Budějovice |
2. SNK | 79 18,3 % listiny |
mandát 1. |
VC Vladimír ChudíkBez politické příslušnosti |
37 | majitel pneuservisu | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
19. ANO | 218 4,3 % listiny |
náhradník 17. |
MC Ing. Michal ChudožilovBez politické příslušnosti |
39 | zastupitel, člen čížovských zahrádkářů, výkonný ředitel | Čížová okr. Písek |
4. SNK | 121 9,1 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Markéta ChudožilovaBez politické příslušnosti |
39 | IT projektový manažer, předsedkyně čížovských zahrádkářů | Čížová okr. Písek |
14. SNK | 96 7,2 % listiny |
náhradník 12. |
LC Lukáš ChudýBez politické příslušnosti |
36 | skladník | Mazelov okr. České Budějovice |
4. SNK | 25 5,8 % listiny |
náhradník 1. |
VC Vlastimil ChudýBez politické příslušnosti |
48 | obsluha bioplynky | Netřebice okr. Český Krumlov |
3. SNK | 27 11,0 % listiny |
náhradník 2. |
ZC Zuzana ChuchlováBez politické příslušnosti |
55 | manažer prodeje | Kaplice okr. Český Krumlov |
11. JIH 12 | 127 3,7 % listiny |
náhradník 9. |
LC Ing. Lukáš ChumBez politické příslušnosti |
30 | podnikatel, sportovní reportér | Vacov okr. Prachatice |
9. SNK | 142 5,9 % listiny |
náhradník 5. |
MC Miroslav ChumBez politické příslušnosti |
35 | kameraman a fotograf | Strakonice okr. Strakonice |
8. OST | 1 076 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
OC Ondřej ChumBez politické příslušnosti |
35 | živnostník | Vacov okr. Prachatice |
8. SNK | 184 7,0 % listiny |
náhradník 6. |
MC Marek ChuranBez politické příslušnosti |
33 | dělník | Větřní okr. Český Krumlov |
14. Nestraníci+NK | 169 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
MC Miroslav ChuráňBez politické příslušnosti |
38 | agronom | Drážov okr. Strakonice |
1. SNK | 94 23,7 % listiny |
mandát 1. |
VC Ing. Vilém ChuranBez politické příslušnosti |
57 | bankovní úředník | Holubov okr. Český Krumlov |
6. KDU-ČSL | 85 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
ZC Zdeněk ChuranBez politické příslušnosti |
52 | dílenský technik | Křemže okr. Český Krumlov |
12. SNK | 73 4,4 % listiny |
náhradník 11. |
BC Ing. Bohuslav ChvalBez politické příslušnosti |
28 | projektant | Novosedly okr. Strakonice |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Jaroslav ChválBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Svatá Maří okr. Prachatice |
9. SNK | 27 10,0 % listiny |
náhradník 8. |
MC Miroslav ChvalBez politické příslušnosti |
50 | elektrikář a revizní technik | Dražice okr. Tábor |
7. SNK | 227 6,6 % listiny |
mandát 7. |
PC Petr ChvalBez politické příslušnosti |
49 | manažer hodnotového portfolia | Lišov okr. České Budějovice |
4. SNK | 65 6,7 % listiny |
|
RC Radek ChvalBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ - IT specialista | Štěkeň okr. Strakonice |
2. SNK | 120 10,7 % listiny |
náhradník 2. |
VC Vlastimil ChválBez politické příslušnosti |
62 | obchodní a marketingový manažér | Svatá Maří okr. Prachatice |
3. SNK | 80 18,0 % listiny |
náhradník 1. |
BC Barbora Chválová, DiS.Česká pirátská strana |
28 | energetická specialistka, autorka naučných publikací | Protivín okr. Písek |
1. Piráti+TOP09+NK | 261 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
HC Ing. Hana ChvalováBez politické příslušnosti |
67 | zahradnice | Čimelice okr. Písek |
5. SNK | 227 10,4 % listiny |
mandát 4. |
LC Libuše ChvalováBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Cehnice okr. Strakonice |
9. SNK | 35 4,0 % listiny |
náhradník 5. |
MC Michal ChvátalBez politické příslušnosti |
44 | stavební údržbář | Dešná okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 100 10,1 % listiny |
náhradník 1. |
JC Jan ChvojkaBez politické příslušnosti |
20 | student | Kardašova Řečice okr. Jindřichův Hradec |
12. Zel.+Piráti+NK | 166 9,2 % listiny |
náhradník 2. |
MC Ing. Miloslav ChvojkaBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Mezná okr. Tábor |
5. SNK | 44 14,6 % listiny |
mandát 3. |
JC Jan ChvostaBez politické příslušnosti |
22 | student | Strakonice okr. Strakonice |
17. KDUČSL+ODS+STAN | 686 4,0 % listiny |
náhradník 15. |
JC Jiří ChvostaBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Skály okr. Strakonice |
8. SNK | 21 8,7 % listiny |
náhradník 3. |
LC Luboš ChvostaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Měkynec okr. Strakonice |
1. NK | 32 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PC Pavlína ChvostaBez politické příslušnosti |
40 | marketing | Libějice okr. Tábor |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
|
PC Petr ChvostaBez politické příslušnosti |
56 | řidič TS Volyně | Volyně okr. Strakonice |
15. SNK | 453 5,9 % listiny |
náhradník 7. |
RC Ing. Radek ChvostaObčanská demokratická strana |
49 | obchodní ředitel | Strakonice okr. Strakonice |
1. KDUČSL+ODS+STAN | 1 057 6,1 % listiny |
náhradník 1. |
AC Bc. Adéla ChvostováBez politické příslušnosti |
23 | studentka | Měkynec okr. Strakonice |
1. NK | 27 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Ing. Jana ChvostováBez politické příslušnosti |
49 | zootechnik | Předslavice okr. Strakonice |
1. NK | 76 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZC Zdeňka ChvostováBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Skály okr. Strakonice |
3. SNK | 24 10,0 % listiny |
mandát 4. |
JC Ing. Jan ChylaBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Kváskovice okr. Strakonice |
4. SNK | 32 13,0 % listiny |
náhradník 1. |
JC Ing. Jan ChylaBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí konstrukce | Kváskovice okr. Strakonice |
7. SNK | 33 13,4 % listiny |
mandát 4. |
PC Pavel ChylíkBez politické příslušnosti |
56 | revizní technik elektro | Mirovice okr. Písek |
15. Svobodní+NK | 340 6,6 % listiny |
náhradník 7. |
ŠC Mgr. Štěpán ChylíkBez politické příslušnosti |
50 | učitel základní školy | Sousedovice okr. Strakonice |
9. KDU-ČSL | 71 10,1 % listiny |
náhradník 2. |
AC Alena ChylíkováBez politické příslušnosti |
51 | lesní dělník | Varvažov okr. Písek |
4. SNK | 76 12,5 % listiny |
náhradník 2. |
MC Mgr. Milada ChylíkováBez politické příslušnosti |
66 | důchodkyně | Únice okr. Strakonice |
4. SNK | 16 15,1 % listiny |
mandát 4. |
JC Jiří ChýnaBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí výroby | Mazelov okr. České Budějovice |
1. SNK | 75 17,4 % listiny |
mandát 2. |
RC Romana ChýnováBez politické příslušnosti |
55 | administrativní pracovnice | Mazelov okr. České Budějovice |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
|
TC Mgr. Tereza ChýnováBez politické příslušnosti |
37 | krajský atletický manažer | Veselí nad Lužnicí okr. Tábor |
5. JIH 12+NK | 674 5,1 % listiny |
mandát 8. |
DC Dominik ChytilNaše Česko |
19 | student | Vodňany okr. Strakonice |
21. NČ | 236 3,3 % listiny |
náhradník 18. |
RC Bc. Roman ChytilBez politické příslušnosti |
40 | voják | Bílsko okr. Strakonice |
9. SNK | 41 7,0 % listiny |
mandát 9. |
Zobrazeno 4 401–4 450 z 15 875