Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 137 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Marie MalárováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Žatec okr. Louny |
20. NEZ+NK | 87 3,5 % listiny |
|
JM PhDr. Jiřina MalastováBez politické příslušnosti |
71 | pedagog v důchodu | Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
8. STAN+NK | 1 422 5,1 % listiny |
mandát 8. |
MM Milan MalátBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Ludvíkovice okr. Děčín |
4. SNK | 118 8,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Ján MalatinecBez politické příslušnosti |
52 | pojišťovací specialista, bývalý prvoligový basketbalista | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
5. PRO+Stačilo! | 131 6,8 % listiny |
|
JM Ján MalatinecBez politické příslušnosti |
52 | pojišťovací specialista, bývalý prvoligový basketbalista | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
16. PRO+Stačilo! | 613 2,7 % listiny |
|
LM Mgr. Lucie MaleckáBez politické příslušnosti |
42 | zástupkyně ředitele SŠ | Radovesice okr. Litoměřice |
2. SNK | 173 14,0 % listiny |
mandát 2. |
MM Marek MaleckýBez politické příslušnosti |
40 | manažer | Výškov okr. Louny |
3. SNK | 34 7,5 % listiny |
náhradník 2. |
IM Ivan MalečekBez politické příslušnosti |
51 | stavební podnikatel | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
6. AUTO | 116 5,1 % listiny |
|
JM Ing. Jaromír MalečekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Račice okr. Litoměřice |
2. SNK | 123 12,1 % listiny |
mandát 3. |
JM Josef MalejovskýBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Habrovany okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 89 19,5 % listiny |
mandát 2. |
DM Daniel MálekBez politické příslušnosti |
18 | dělník | Litvínov okr. Most |
22. Stačilo! | 195 3,5 % listiny |
|
IM Ivan MálekBez politické příslušnosti |
62 | revírník LČR | Povrly okr. Ústí nad Labem |
10. SNK | 383 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
LM Lukáš MálekBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Dolní Podluží okr. Děčín |
2. SNK | 160 12,9 % listiny |
mandát 3. |
OM Ing. Ondřej MálekProMOST |
40 | vedoucí rozvoje procesů a dodavatelů | Most okr. Most |
12. ProMOST | 6 119 2,2 % listiny |
mandát 12. |
KM Kateřina MalenovskáBez politické příslušnosti |
43 | asistentka GEUS | Krabčice okr. Litoměřice |
9. SNK | 116 8,7 % listiny |
náhradník 6. |
AM Aleš MalhausBez politické příslušnosti |
51 | zámečník | Vilémov okr. Chomutov |
8. SNK | 50 6,4 % listiny |
náhradník 5. |
VM Václav MalhausBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Libědice okr. Chomutov |
1. SNK | 57 26,6 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Martin MalíčekBez politické příslušnosti |
47 | chemik | Horní Jiřetín okr. Most |
3. Zelení+NK | 525 8,9 % listiny |
mandát 4. |
JM Jiří MaličkýBez politické příslušnosti |
40 | podnikatel | Velemín okr. Litoměřice |
12. SNK | 266 5,5 % listiny |
náhradník 3. |
MM Mgr. Michaela MalichováBez politické příslušnosti |
33 | učitelka SŠ | Malečov okr. Ústí nad Labem |
14. SNK | 120 6,6 % listiny |
náhradník 9. |
DM David MalíkBez politické příslušnosti |
24 | hasič | Polepy okr. Litoměřice |
5. SNK | 36 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
JM Mgr. Jiří MalíkObčanská demokratická strana |
28 | advokátní koncipient | Děčín okr. Děčín |
11. ODS | 1 382 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
MM Martin Malík, MBAKomunistická str.Čech a Moravy |
44 | strážník MP Duchcov | Duchcov okr. Teplice |
3. KSČM+Levice | 101 6,6 % listiny |
|
MM Milan MálikBez politické příslušnosti |
52 | operátor výroby | Obora okr. Louny |
6. SNK | 91 12,0 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MalíkBez politické příslušnosti |
62 | řidič | Duchcov okr. Teplice |
19. KSČM+Levice | 56 3,6 % listiny |
|
RM Radek MalíkBez politické příslušnosti |
30 | automechanik | Světec okr. Teplice |
5. SOCDEM+NK | 26 7,5 % listiny |
|
RM Radek MalíkBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Světec okr. Teplice |
7. ANO | 22 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
VM Vladimír MalíkBez politické příslušnosti |
39 | dobrovolný hasič, řidič | Louny okr. Louny |
29. Patrioti ČR+NK | 258 2,7 % listiny |
náhradník 27. |
EM Eva MalíkováBez politické příslušnosti |
58 | podnikatel | Duchcov okr. Teplice |
14. KSČM+Levice | 53 3,4 % listiny |
|
JM Jaroslava Malíková, DiS.Unie pro sport a zdraví |
38 | lékárnice, amatérská volejbalistka | Louny okr. Louny |
22. USZ | 271 2,6 % listiny |
náhradník 20. |
LM Mgr. Ladislava MalíkováBez politické příslušnosti |
58 | ředitelka ZŠ | Velemín okr. Litoměřice |
2. SNK | 252 12,5 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeňka MalíkováBez politické příslušnosti |
49 | asistent pedagoga | Duchcov okr. Teplice |
15. SPD | 245 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
MM Michaela Malíková FormánkováBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí dílny | Osek okr. Teplice |
14. SNK | 386 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
IM Mgr. Iva Malimánková Dvořáková, LL.M.Občanská demokratická strana |
50 | advokátka | Teplice okr. Teplice |
17. ODS | 3 402 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
MM Milan MaliňákBez politické příslušnosti |
54 | traktorista | Lišany okr. Louny |
6. SNK | 55 15,7 % listiny |
mandát 2. |
PM Petr MaliňákBez politické příslušnosti |
51 | zootechnik | Lišany okr. Louny |
2. SNK | 20 20,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Roman MaliňákBez politické příslušnosti |
52 | nezaměstnaný | Lišany okr. Louny |
5. SNK | 13 13,0 % listiny |
náhradník 4. |
MM Martina MaliňákováBez politické příslušnosti |
51 | administrátorka | Lišany okr. Louny |
4. SNK | 15 15,0 % listiny |
náhradník 3. |
ZM Ing. Zbyněk MalínekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ, truhlář | Cítoliby okr. Louny |
5. ODS+NK | 166 10,7 % listiny |
mandát 1. |
VM Viktor MalinkovičKomunistická str.Čech a Moravy |
73 | chemik | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
13. PRO+Stačilo! | 648 2,8 % listiny |
|
VM Viktor MalinkovičKomunistická str.Čech a Moravy |
73 | chemik | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
2. PRO | 92 14,3 % listiny |
|
AM Anděla MalinováSvoboda a př. demokracie (SPD) |
59 | švadlena | Varnsdorf okr. Děčín |
6. SPD | 201 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
IM Ing. Ivana MalířováKomunistická str.Čech a Moravy |
61 | výzkumný pracovník | Žatec okr. Louny |
3. KSČM | 164 6,0 % listiny |
|
PM Petr MalivánekBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Úštěk okr. Litoměřice |
10. SNK ED | 595 6,2 % listiny |
mandát 10. |
AM Bc. Andrea MálkováBez politické příslušnosti |
56 | projektová manažerka v sociální a zdravotní oblasti, předsedkyně ústeckého STAN | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
2. ZSTAPTOPUFONČNK | 1 599 6,9 % listiny |
mandát 2. |
AM Bc. Andrea MálkováBez politické příslušnosti |
56 | projektová manažerka v sociální a zdravotní oblasti, předsedkyně ústeckého STAN | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
28. ZSTAPTOPUFONČNK | 10 891 2,7 % listiny |
náhradník 6. |
LM Lenka MálkováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovnice | Otvice okr. Chomutov |
3. SNK | 266 11,4 % listiny |
mandát 3. |
LM Lucie MálkováBez politické příslušnosti |
46 | učitel odborného výcviku | Velké Březno okr. Ústí nad Labem |
3. SNK | 152 6,8 % listiny |
mandát 3. |
TM Tereza MálkováBez politické příslušnosti |
52 | specialista péče o zákazníky | Růžová okr. Děčín |
5. SNK | 191 13,5 % listiny |
mandát 4. |
OM Ondřej MalkusBez politické příslušnosti |
21 | student | Litvínov okr. Most |
15. SPD+NK | 330 4,1 % listiny |
náhradník 14. |
Zobrazeno 6 801–6 850 z 13 484