Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 141 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AM Aneta MarvanováBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Kladruby okr. Teplice |
1. NK | 19 100,0 % listiny |
|
MM Marek MaříkBez politické příslušnosti |
42 | inženýr kvality | Novosedlice okr. Teplice |
10. SNK | 476 6,7 % listiny |
mandát 10. |
VM Vlastimil MaříkBez politické příslušnosti |
60 | technik | Malé Březno okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 100 8,8 % listiny |
mandát 6. |
EM Ing. Eva MaříkováBez politické příslušnosti |
51 | sam. referent KÚÚK - Ústí nad Labem | Lom okr. Most |
8. STAN+NK | 203 5,3 % listiny |
náhradník 2. |
JM Mgr. Jana MasařováBez politické příslušnosti |
55 | ředitelka ZŠ | Jiříkov okr. Děčín |
10. STAN+NK | 316 5,7 % listiny |
náhradník 3. |
AM Alexandr MaslejBez politické příslušnosti |
54 | mechanik | Meziboří okr. Most |
13. ANO | 569 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
JM Bc. Jakub MasojídekBez politické příslušnosti |
37 | učitel | Most okr. Most |
21. Zele+STAN+Pirát | 746 2,4 % listiny |
náhradník 19. |
JM Jan MasopustBez politické příslušnosti |
46 | starosta, učitel | Sulejovice okr. Litoměřice |
1. SNK | 151 13,8 % listiny |
mandát 2. |
KM Karel MasopustBez politické příslušnosti |
72 | podnikatel | Rybniště okr. Děčín |
6. SNK | 181 13,2 % listiny |
mandát 4. |
KM Karel MasopustSvoboda a př. demokracie (SPD) |
57 | zámečník | Most okr. Most |
12. SPD+AUTO | 710 2,3 % listiny |
náhradník 10. |
RM Roman MasopustBez politické příslušnosti |
61 | sportovní trenér | Duchcov okr. Teplice |
13. KSČM+Levice | 67 4,4 % listiny |
|
VM Vít Masopust, MBABez politické příslušnosti |
49 | místostarosta | Bohušovice nad Ohří okr. Litoměřice |
2. STAN+NK | 433 7,6 % listiny |
mandát 2. |
IM Mgr. Ivana MastíkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Dolní Habartice okr. Děčín |
3. SNK | 113 11,3 % listiny |
mandát 5. |
MM Marie MastnáBez politické příslušnosti |
46 | prodavačka | Podbořany okr. Louny |
20. ANO | 377 4,1 % listiny |
náhradník 15. |
JM Jiří MašanskýBez politické příslušnosti |
32 | zemědělec | Chožov okr. Louny |
5. SNK | 66 12,7 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavel MašátBez politické příslušnosti |
34 | pracovník údržby zeleně obce | Počedělice okr. Louny |
4. SNK | 117 15,5 % listiny |
mandát 2. |
VM Veronika MašatováBez politické příslušnosti |
40 | učitelka odborného výcviku | Podbořany okr. Louny |
17. ANO | 433 4,7 % listiny |
náhradník 12. |
IM Igor MaščenkoKDU-ČSL |
43 | obchodně-technický specialista v teplárenství | Krupka okr. Teplice |
4. KDU-ČSL+NK | 475 4,6 % listiny |
náhradník 2. |
BM Bohumil MašekBez politické příslušnosti |
74 | starobní důchodce | Žiželice okr. Louny |
3. SNK | 40 26,0 % listiny |
|
DM Dominik MašekBez politické příslušnosti |
20 | bankéř a finanční poradce | Duchcov okr. Teplice |
4. STAN+NK | 117 5,4 % listiny |
náhradník 3. |
JM Ing. Jiří MašekANO 2011 |
55 | podnikatel ve stavebnictví | Duchcov okr. Teplice |
4. ANO | 481 5,6 % listiny |
mandát 3. |
LM Mgr.Ed.D Ladislav MašekANO 2011 |
33 | zást. řed. výchovného ústavu | Žatec okr. Louny |
8. ANO | 1 910 4,8 % listiny |
mandát 8. |
MM Martin MašekBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ - masér, IT technik | Žiželice okr. Louny |
5. SNK | 106 11,3 % listiny |
mandát 5. |
MM Michael MašekBez politické příslušnosti |
18 | student | Duchcov okr. Teplice |
12. ANO | 418 4,9 % listiny |
náhradník 8. |
MM Miroslav MašekBez politické příslušnosti |
61 | revizní technik | Vrbno nad Lesy okr. Louny |
5. STAN+NK | 64 14,7 % listiny |
mandát 5. |
OM Oldřich MašekBez politické příslušnosti |
66 | pracující starobní důchodce OSVČ | Žiželice okr. Louny |
2. SNK | 52 19,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MašekBez politické příslušnosti |
48 | skladník - specialista náhradních dílů | Líšťany okr. Louny |
9. SNK | 66 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
VM Vít MašekBez politické příslušnosti |
33 | agronom | Žiželice okr. Louny |
1. SNK | 18 10,1 % listiny |
náhradník 4. |
VM Vladimír MašekBez politické příslušnosti |
50 | nezaměstnaný | Bitozeves okr. Louny |
10. SNK | 48 7,9 % listiny |
náhradník 7. |
ZM Zdeněk MašekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
70 | policista | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
34. SPD+AUTO | 1 142 2,6 % listiny |
náhradník 32. |
ZM Zdeněk MašekKomunistická str.Čech a Moravy |
65 | důchodce | Teplice okr. Teplice |
16. PRO+Stačilo!+NK | 391 3,6 % listiny |
|
ZM Zdeněk MašekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
70 | policista | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
7. SPD+AUTO | 289 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
JM JUDr. Jan Mašek PallaBez politické příslušnosti |
46 | právník | Most okr. Most |
6. Stačilo! | 430 2,5 % listiny |
|
JM Josef MašínBez politické příslušnosti |
56 | operátor ve výrobě | Rumburk okr. Děčín |
15. SPD+NK | 132 5,1 % listiny |
|
JM Jan MašitaBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Povrly okr. Ústí nad Labem |
12. SNK | 417 7,7 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MaškaBez politické příslušnosti |
48 | hasič | Tisá okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 211 12,3 % listiny |
mandát 3. |
AM Bc. Adéla MaškováBez politické příslušnosti |
28 | personalistka | Bílina okr. Teplice |
21. ODS+NK | 461 3,2 % listiny |
náhradník 16. |
AM MUDr. Anna MaškováBez politické příslušnosti |
26 | lékařka | Kadaň okr. Chomutov |
11. LS+NK | 381 4,3 % listiny |
náhradník 4. |
GM Mgr. Gabriela MaškováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Duchcov okr. Teplice |
13. ŠpD | 316 4,3 % listiny |
náhradník 10. |
IM Bc. Ivana Mašková, DiS.Severočeši.cz |
53 | managerka domácnosti | Lom okr. Most |
3. S.cz | 357 4,9 % listiny |
mandát 3. |
JM Jindra MaškováBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí provozu | Černouček okr. Litoměřice |
5. SNK | 92 12,7 % listiny |
náhradník 4. |
LM Lidija MaškováBez politické příslušnosti |
70 | pokojská | Bitozeves okr. Louny |
10. SNK | 25 9,1 % listiny |
náhradník 9. |
LM Ludmila MaškováBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Bohušovice nad Ohří okr. Litoměřice |
12. KDU-ČSL+NK | 16 4,2 % listiny |
|
MM Mirka MaškováBez politické příslušnosti |
54 | bankovní poradce | Osek okr. Teplice |
14. SNK | 273 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
MM Monika MaškováBez politické příslušnosti |
60 | účetní | Žiželice okr. Louny |
5. SNK | 16 8,9 % listiny |
náhradník 6. |
SM Simona MaškováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka mateřské školky | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
10. KSČM+DOMOV | 196 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
VM Věra MaškováKomunistická str.Čech a Moravy |
64 | důchodce | Teplice okr. Teplice |
17. PRO+Stačilo!+NK | 387 3,6 % listiny |
|
KM Květoslav MaštalířBez politické příslušnosti |
52 | řidič MKD | Radovesice okr. Litoměřice |
6. SNK | 166 13,4 % listiny |
mandát 6. |
JM Jakub MataiObčanská demokratická strana |
33 | profesionální sportovec | Kadaň okr. Chomutov |
27. ODS | 1 171 3,0 % listiny |
náhradník 17. |
BM Barbora MatajováBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
13. STAN+NK | 89 4,6 % listiny |
náhradník 11. |
Zobrazeno 7 001–7 050 z 13 484