Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 148 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
BM Bronislav MirošBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Droužkovice okr. Chomutov |
8. SNK | 62 3,9 % listiny |
náhradník 3. |
DM David MirvaldBez politické příslušnosti |
34 | invalidní důchodce | Bílina okr. Teplice |
12. Zelení | 37 4,9 % listiny |
|
JM Jaroslava MirvaldováBez politické příslušnosti |
53 | masérka | Bílina okr. Teplice |
11. Zelení | 40 5,3 % listiny |
|
VM Vlastimil MiřejovskýBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí servisu | Česká Kamenice okr. Děčín |
8. SNK | 739 4,7 % listiny |
mandát 8. |
PM Petra MisarováBez politické příslušnosti |
54 | knihovnice | Březno okr. Chomutov |
7. SNK | 33 3,9 % listiny |
náhradník 6. |
LM Lukáš MisařBez politické příslušnosti |
40 | příslušník bezpečnostních sborů ČR | Tuchořice okr. Louny |
2. SNK | 113 16,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Jaroslav MišákBez politické příslušnosti |
51 | profesionální řidič | Chožov okr. Louny |
8. SNK | 9 4,8 % listiny |
náhradník 7. |
RM Romana MišákováBez politické příslušnosti |
54 | úřednice | Krupka okr. Teplice |
13. SOCDEM+NK | 370 5,1 % listiny |
náhradník 12. |
RM Richard MišejkaBez politické příslušnosti |
61 | Policie ČR - rentiér | Světec okr. Teplice |
3. SNK | 27 10,4 % listiny |
|
TM Tomáš MíšekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
56 | obchodní zástupce | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
10. SPD+AUTO | 1 204 2,7 % listiny |
náhradník 8. |
TM Tomáš MíšekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
56 | obchodní zástupce | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
5. SPD+AUTO | 246 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jana MišičkováBez politické příslušnosti |
45 | dentální hygienistka | Tisá okr. Ústí nad Labem |
6. SNK | 39 13,8 % listiny |
|
HM MVDr. Hana MiškaninováBez politické příslušnosti |
41 | veterinářka | Horní Beřkovice okr. Litoměřice |
15. SNK | 161 6,9 % listiny |
náhradník 9. |
RM Roman MiškolciBez politické příslušnosti |
42 | seřizovač | Most okr. Most |
28. Zele+STAN+Pirát | 662 2,1 % listiny |
náhradník 26. |
ŠM Ing. Šárka MiškovskáBez politické příslušnosti |
59 | finanční ředitelka, zakladatelka soukromé školy | Děčín okr. Děčín |
5. PRO Zdraví+APB | 1 604 4,2 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MištaBez politické příslušnosti |
58 | tesař | Lovosice okr. Litoměřice |
20. SPD | 52 3,6 % listiny |
|
LM Bc. Lucie MítováBez politické příslušnosti |
26 | referentka veřejné správy | Budyně nad Ohří okr. Litoměřice |
13. SNK | 261 6,3 % listiny |
náhradník 8. |
OM Ondřej MitruškaBez politické příslušnosti |
20 | student | Markvartice okr. Děčín |
6. STAN | 136 10,7 % listiny |
náhradník 2. |
OM Ing. Ondřej MityskaBez politické příslušnosti |
57 | ředitel | Želenice okr. Most |
4. SNK | 200 11,5 % listiny |
mandát 4. |
FM František MixaBez politické příslušnosti |
22 | DRS Specialista RB | Ledvice okr. Teplice |
7. SNK | 18 8,8 % listiny |
|
LM Bc. Lada MixováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka mateřské školy | Nezabylice okr. Chomutov |
7. SNK | 100 10,7 % listiny |
náhradník 1. |
MM Ing. Martina MizunováBez politické příslušnosti |
53 | manažerka projektu | Jirkov okr. Chomutov |
15. STAN+NK | 452 3,7 % listiny |
náhradník 12. |
JM Bc. Jan MiženkoBez politické příslušnosti |
29 | vedoucí pracovník | Krabčice okr. Litoměřice |
6. SNK | 70 8,9 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jana MladáBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Kovářská okr. Chomutov |
6. SNK | 59 5,9 % listiny |
náhradník 4. |
JM Mgr. Josef Mládek, DiS.Bez politické příslušnosti |
54 | středoškolský učitel | Černovice okr. Chomutov |
5. SNK | 242 11,6 % listiny |
mandát 5. |
JM Jaroslav MlejnekBez politické příslušnosti |
77 | stavař | Vroutek okr. Louny |
6. KDU-ČSL+NK | 64 10,9 % listiny |
náhradník 2. |
JM Ing. Jiří MlejnekBez politické příslušnosti |
56 | ředitel | Valkeřice okr. Děčín |
2. SNK | 156 14,5 % listiny |
mandát 2. |
JM Josef MlejnekBez politické příslušnosti |
53 | soukromý zemědělec | Liběšice okr. Louny |
5. SNK | 210 11,4 % listiny |
náhradník 1. |
JM Josef MlejnekBez politické příslušnosti |
22 | podnikatel | Varnsdorf okr. Děčín |
16. KDU-ČSL+NK | 575 3,5 % listiny |
náhradník 11. |
MM Michal MlejnekBez politické příslušnosti |
43 | mistr výroby | Verneřice okr. Děčín |
4. SNK | 151 12,4 % listiny |
mandát 3. |
RM Radek MlenskýBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Petrovice okr. Ústí nad Labem |
8. SNK | 86 8,6 % listiny |
náhradník 7. |
MM Milan MocBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Markvartice okr. Děčín |
7. SNK | 71 9,6 % listiny |
náhradník 5. |
PM Petr MocBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Horní Habartice okr. Děčín |
3. SNK | 94 11,6 % listiny |
mandát 4. |
JM Jaromír MocíkBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí správy SčS a.s. | Chřibská okr. Děčín |
4. SNK | 162 10,3 % listiny |
mandát 4. |
EM Eva MockováBez politické příslušnosti |
70 | zdravotní sestra | Málkov okr. Chomutov |
5. SNK | 91 10,5 % listiny |
náhradník 3. |
ZM Zdeňka MocňákováUnie pro sport a zdraví |
66 | předsedkyně Svazu tělesně postižených z.s. okresní organizace Louny | Louny okr. Louny |
18. USZ | 328 3,1 % listiny |
náhradník 16. |
EM Emil ModerBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Chomutov okr. Chomutov |
34. MODES+NK | 135 2,5 % listiny |
|
DM Dana ModrákováBez politické příslušnosti |
52 | švadlena | Kleneč okr. Litoměřice |
4. SNK | 216 15,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Jaroslav ModrianskýBez politické příslušnosti |
69 | řidič MKD | Děčín okr. Děčín |
26. Svobodní+AUTO | 405 2,7 % listiny |
|
MM Michal Mohr, MBASvoboda a př. demokracie (SPD) |
54 | náměstek primátora, zastupitel Ústí nad Labem-město | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
1. SPD+AUTO | 1 395 3,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal Mohr, MBASvoboda a př. demokracie (SPD) |
54 | náměstek primátora, zastupitel Ústí nad Labem-město | Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
2. SPD+AUTO | 532 5,4 % listiny |
náhradník 1. |
MM Miroslav MojzesBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Okounov okr. Chomutov |
7. SNK | 29 11,7 % listiny |
náhradník 6. |
BM Bedřich MojžíšBez politické příslušnosti |
67 | pracující starobní důchodce | Žiželice okr. Louny |
3. SNK | 34 12,8 % listiny |
náhradník 3. |
KM Karel MojžíšBez politické příslušnosti |
51 | hutní lisař | Valkeřice okr. Děčín |
7. SNK | 151 14,0 % listiny |
mandát 5. |
PM Peter MojžišBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Varnsdorf okr. Děčín |
19. PRO | 83 3,5 % listiny |
|
PM Petr MojžíšBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Podbořany okr. Louny |
12. TOP 09+NK | 340 4,4 % listiny |
náhradník 7. |
VM Václav MojžišBez politické příslušnosti |
54 | sekretář FK | Bílina okr. Teplice |
18. KSČM | 111 3,0 % listiny |
|
JM Jitka MokráBez politické příslušnosti |
62 | pracovník v sociálních službách v důchodu | Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
18. SEN 21+NK | 310 3,9 % listiny |
náhradník 16. |
JM Jan MokrýBez politické příslušnosti |
64 | elektrikář v důchodu | Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
20. SEN 21+NK | 287 3,6 % listiny |
náhradník 18. |
PM Petr MolcarBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ elektrikář | Vroutek okr. Louny |
11. SNK | 188 6,9 % listiny |
náhradník 7. |
Zobrazeno 7 351–7 400 z 13 484