Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 149 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
FM Filip MolčanBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Doubice okr. Děčín |
2. SNK | 39 11,7 % listiny |
mandát 5. |
EM Mgr. Eva MolčanováBez politické příslušnosti |
44 | učitelka | Doubice okr. Děčín |
9. SNK | 22 6,6 % listiny |
náhradník 2. |
ZM Zdeňka MolčanováBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Ludvíkovice okr. Děčín |
8. SNK | 247 6,3 % listiny |
mandát 9. |
VM Václav MoldavčukBez politické příslušnosti |
58 | mistr | Háj u Duchcova okr. Teplice |
3. SNK | 135 11,9 % listiny |
náhradník 2. |
TM Tomáš MolekBez politické příslušnosti |
45 | kvalitář | Bílina okr. Teplice |
10. Svobodní | 183 3,5 % listiny |
náhradník 9. |
SM Stanislav MolnárBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Újezdeček okr. Teplice |
1. SNK | 357 15,6 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Markéta MolnárováBez politické příslušnosti |
31 | mateřská dovolená | Hřivice okr. Louny |
7. SNK | 38 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
EM Erika MonaciBez politické příslušnosti |
49 | administrativní pracovnice | Kadaň okr. Chomutov |
9. KDU-ČSL+NK | 397 3,4 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jiří MončekBez politické příslušnosti |
66 | mechanik kolej. vozidel | Dlažkovice okr. Litoměřice |
3. SNK | 38 13,5 % listiny |
mandát 3. |
JM Jiří MoozBez politické příslušnosti |
61 | starosta | Brandov okr. Most |
1. SNK | 110 17,5 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MoozBez politické příslušnosti |
37 | velitel centrální hasičské stanice HZS | Brandov okr. Most |
3. SNK | 103 16,4 % listiny |
mandát 2. |
AM Ing. Alexandra MoravcováObčanská demokratická strana |
50 | marketingový specialista | Louny okr. Louny |
10. KDU-ČSL+ODS | 783 3,4 % listiny |
náhradník 5. |
BM Ing. Bohumila MoravcováVaše Ústí |
42 | environmentální manažer | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
18. VÚ+ZLS | 2 021 2,6 % listiny |
náhradník 14. |
BM Ing. Bohumila MoravcováVaše Ústí |
42 | environmentální manažer | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
7. VÚ+ZLS | 1 596 6,6 % listiny |
mandát 7. |
DM Dita MoravcováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí prodejny TOP drogerie | Postoloprty okr. Louny |
4. NEZ+NK | 199 8,0 % listiny |
náhradník 2. |
HM Hana MoravcováBez politické příslušnosti |
61 | pečovatelka v sociálních službách | Chřibská okr. Děčín |
9. SNK | 106 10,2 % listiny |
náhradník 7. |
HM Mgr. Helena MoravcováBez politické příslušnosti |
54 | knihovnice | Chomutov okr. Chomutov |
11. KDUZPiTOPJPRONK | 1 616 2,9 % listiny |
náhradník 4. |
IM Ivana MoravcováKomunistická str.Čech a Moravy |
73 | důchodce | Duchcov okr. Teplice |
20. KSČM+Levice | 52 3,4 % listiny |
|
JM Jana MoravcováBez politické příslušnosti |
56 | mzdová účetní | Bystřany okr. Teplice |
6. SNK | 559 9,5 % listiny |
mandát 6. |
JM Ing. Jana MoravcováBez politické příslušnosti |
49 | krajinářka, drobná farmářka | Petrovice okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 101 10,1 % listiny |
mandát 2. |
JM Bc. Jitka Moravcová, DiS.Bez politické příslušnosti |
29 | živnostník, mateřská dovolená | Žatec okr. Louny |
10. KDUČSL+TOP09+NK | 196 3,9 % listiny |
náhradník 9. |
KM Karolína MoravcováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovník | Žabovřesky nad Ohří okr. Litoměřice |
4. SNK | 122 13,5 % listiny |
mandát 5. |
KM Kateřina MoravcováBez politické příslušnosti |
51 | zdravotní sestra | Osek okr. Teplice |
7. SNK | 573 4,8 % listiny |
mandát 7. |
MM Ing. Magdalena MoravcováBez politické příslušnosti |
42 | dotační poradkyně | Varnsdorf okr. Děčín |
5. KDU-ČSL+NK | 813 4,9 % listiny |
náhradník 2. |
PM Bc. Pavlína MoravcováBez politické příslušnosti |
38 | Tuleni Podbořany ved. oddílu | Podbořany okr. Louny |
8. SNK | 242 4,5 % listiny |
náhradník 5. |
ŠM MUDr. Štěpánka MoravcováBez politické příslušnosti |
29 | lékařka - chirurgie | Mšené-lázně okr. Litoměřice |
14. Svobodní+NK | 95 7,5 % listiny |
náhradník 4. |
VM Ing. Věra MoravcováBez politické příslušnosti |
59 | účetní | Nové Dvory okr. Litoměřice |
1. SNK | 59 12,1 % listiny |
mandát 3. |
ZM Zdeňka MoravcováBez politické příslušnosti |
39 | koordinátorka jazyk. kurzů | Jirkov okr. Chomutov |
8. ANO | 683 4,1 % listiny |
náhradník 3. |
BM Bc. Blanka MoravcsíkBez politické příslušnosti |
40 | voják z povolání | Okounov okr. Chomutov |
3. SNK | 42 16,9 % listiny |
mandát 1. |
EM Eduard MoravčíkBez politické příslušnosti |
60 | pracovník v sociálních službách | Hoštka okr. Litoměřice |
7. Stačilo! | 86 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
FM František MoravecPŘÍSAHA občanské hnutí |
63 | starosta obce | Staré Křečany okr. Děčín |
1. ML | 168 11,5 % listiny |
mandát 2. |
FM Ing. František MoravecBez politické příslušnosti |
62 | elektronik, sš. pedagog | Mšené-lázně okr. Litoměřice |
1. Svobodní+NK | 151 11,9 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MoravecBez politické příslušnosti |
52 | řidič, traktorista, opravář | Jetřichovice okr. Děčín |
7. SNK | 56 8,4 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jan MoravecBez politické příslušnosti |
35 | inv. důchodce, IT asistent | Chomutov okr. Chomutov |
25. MRCHA | 654 2,8 % listiny |
náhradník 23. |
JM Jindřich MoravecBez politické příslušnosti |
46 | klempíř | Žim okr. Teplice |
1. NK | 52 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LM PhDr. PaedDr. Leoš Moravec, Ed.D.Bez politické příslušnosti |
47 | ředitel dětského domova, psycholog | Rumburk okr. Děčín |
1. Patrioti ČR+NK | 425 7,3 % listiny |
mandát 2. |
LM Luboš MoravecMÁME RÁDI CHOMUTOV |
38 | inv. důchodce, web designer | Chomutov okr. Chomutov |
13. MRCHA | 675 2,9 % listiny |
náhradník 11. |
MM Marek MoravecBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Jenčice okr. Litoměřice |
7. SNK | 133 12,9 % listiny |
mandát 7. |
MM Miloslav MoravecBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Ročov okr. Louny |
8. SNK | 112 10,8 % listiny |
náhradník 5. |
MM Miroslav MoravecBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí provozního střediska | Vejprty okr. Chomutov |
9. LS+NK | 36 2,6 % listiny |
náhradník 7. |
PM Ing. Pavel MoravecBez politické příslušnosti |
76 | učitel, emeritní soudní znalec | Podbořany okr. Louny |
16. TOP 09+NK | 333 4,3 % listiny |
náhradník 11. |
VM Ing. Václav MoravecBez politické příslušnosti |
68 | stavební inženýr | Varnsdorf okr. Děčín |
3. KDU-ČSL+NK | 959 5,8 % listiny |
mandát 4. |
VM Ing. Václav MoravecBez politické příslušnosti |
72 | energetik | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
13. SNK | 121 5,6 % listiny |
náhradník 11. |
PM Ing. Pavel MoravszkiBez politické příslušnosti |
36 | stavební technik | Podbořany okr. Louny |
16. STAN+NK | 145 4,5 % listiny |
náhradník 14. |
RM Ing. Rafael MorenoBez politické příslušnosti |
51 | ředitel stavební společnosti | Kytlice okr. Děčín |
1. SNK | 85 16,5 % listiny |
mandát 2. |
MM Bc. Mili MorevBez politické příslušnosti |
49 | specialista inženýrských činností | Srbice okr. Teplice |
2. SNK | 103 15,4 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavlína Mörlová, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | zdravotnický záchranář | Teplice okr. Teplice |
7. SEN 21+NK | 416 5,2 % listiny |
|
MM Miroslav MorongBez politické příslušnosti |
59 | jeřábník | Janov okr. Děčín |
5. SNK | 39 10,6 % listiny |
náhradník 4. |
VM Václav MorozBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Perštejn okr. Chomutov |
2. SNK | 44 10,1 % listiny |
náhradník 3. |
VM Věra MorozinskáBez politické příslušnosti |
73 | kuchařka, sklářka, v penzi | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
16. AUTO | 91 4,0 % listiny |
Zobrazeno 7 401–7 450 z 13 484