Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 153 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MM Martin MužíkBez politické příslušnosti |
60 | živnostník | Přestanov okr. Ústí nad Labem |
9. STAN+NK | 55 4,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MužíkBez politické příslušnosti |
46 | PČR | Homole u Panny okr. Ústí nad Labem |
3. SNK | 132 18,6 % listiny |
mandát 2. |
DM Dagmar MužíkováBez politické příslušnosti |
46 | starostka | Homole u Panny okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 145 20,4 % listiny |
mandát 1. |
ŠM Šárka MužíkováBez politické příslušnosti |
36 | referentka | Homole u Panny okr. Ústí nad Labem |
6. SNK | 20 5,1 % listiny |
náhradník 4. |
ŠM Štěpánka MužíkováBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Homole u Panny okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 56 14,4 % listiny |
náhradník 2. |
JM Ing. Jaroslav MynáříkBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Štětí okr. Litoměřice |
8. SEN 21+NK | 190 4,0 % listiny |
náhradník 7. |
MM Ing. Monika MynaříkováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Hrob okr. Teplice |
3. SNK | 54 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
LM Lenka MysíkováBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí pošty | Bechlín okr. Litoměřice |
11. SNK | 436 9,1 % listiny |
náhradník 3. |
VM Václav MyslíkBez politické příslušnosti |
39 | projektant, OSVČ | Světec okr. Teplice |
7. SOCDEM+NK | 39 11,3 % listiny |
|
EM Mgr. Bc. Eva MyslíkováBez politické příslušnosti |
58 | ředitelka základní školy | Světec okr. Teplice |
3. SOCDEM+NK | 60 17,4 % listiny |
|
MM Ing. Monika MyslíkováBez politické příslušnosti |
55 | referent odboru výstavby, dopravy, životního prostředí | Žalany okr. Teplice |
2. SNK | 84 9,9 % listiny |
mandát 3. |
EM Eliška MyslivcováBez politické příslušnosti |
19 | studentka | Jiříkov okr. Děčín |
11. SLK+NK | 55 5,8 % listiny |
náhradník 10. |
VM Vladimír MyslivecBez politické příslušnosti |
44 | Auto Myslivec Podbořany | Podbořany okr. Louny |
13. ODS+NK | 397 4,6 % listiny |
náhradník 8. |
RM Rudolf MyšákBez politické příslušnosti |
35 | marketingový pracovník | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
7. ANO | 635 6,7 % listiny |
náhradník 5. |
HM Hana MyšákováBez politické příslušnosti |
46 | zdravotní sestra | Chomutov okr. Chomutov |
29. ANO | 1 771 2,8 % listiny |
náhradník 21. |
JM Jana MyšákováBez politické příslušnosti |
47 | referentka logistiky | Třebušín okr. Litoměřice |
6. SNK | 126 11,5 % listiny |
náhradník 2. |
KM Karolína MyšákováBez politické příslušnosti |
32 | kadeřnice | Bílina okr. Teplice |
14. KSČM | 120 3,3 % listiny |
|
VM Vladimír MyšičkaBez politické příslušnosti |
44 | údržbář | Most okr. Most |
25. Stačilo! | 367 2,2 % listiny |
|
EM Eliška MyšičkováBez politické příslušnosti |
21 | studentka VŠ | Most okr. Most |
10. Stačilo! | 399 2,3 % listiny |
|
ZM Zděnka MyšíkováBez politické příslušnosti |
58 | podnikatelka, bývalá radní města | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
8. HR+NK | 269 7,6 % listiny |
mandát 3. |
OM Ing. Ondřej MyškaBez politické příslušnosti |
58 | řidič, údržbář | Lovečkovice okr. Litoměřice |
7. SNK | 61 10,0 % listiny |
náhradník 5. |
MN Martin NácarBez politické příslušnosti |
59 | státní zaměstnanec | Kámen okr. Děčín |
6. SNK | 63 12,6 % listiny |
mandát 3. |
SN Stanislav NácarBez politické příslušnosti |
59 | technický pracovník | Kámen okr. Děčín |
1. SNK | 70 14,0 % listiny |
mandát 1. |
DN Daniel NackeBez politické příslušnosti |
38 | technik v chemické výrobě | Hostomice okr. Teplice |
2. PŘÍSAHA | 47 10,8 % listiny |
náhradník 3. |
PN Ing. Pavel NadoleckiČeská pirátská strana |
44 | OSVČ, dopravní inženýr | Louny okr. Louny |
2. Zel.+Piráti+NK | 433 4,1 % listiny |
náhradník 1. |
JN Jindřich NádvorníkSvoboda a př. demokracie (SPD) |
61 | operátor ve výrobě, zastupitel města Jirkov | Jirkov okr. Chomutov |
3. SPD+Trikol+PRO | 270 4,3 % listiny |
náhradník 5. |
PN PhDr. Petr NádvorníkBez politické příslušnosti |
79 | prezident společnosti přátel Děčína | Děčín okr. Děčín |
17. STAN | 1 324 3,7 % listiny |
náhradník 14. |
VN Ing. Vojtěch NádvorníkTOP 09 |
47 | programátor, zastupitel | Děčín okr. Děčín |
3. MHNHRM+NK | 2 258 4,2 % listiny |
mandát 4. |
PN Petr NáglANO 2011 |
42 | Supplier Quality Engineer | Louny okr. Louny |
6. ANO | 1 288 3,5 % listiny |
mandát 6. |
AN Alena NáglováBez politické příslušnosti |
61 | provozní, uklízečka | Terezín okr. Litoměřice |
15. ANO | 132 5,3 % listiny |
náhradník 12. |
RN MUDr. Róbert NagyBez politické příslušnosti |
63 | lékař | Rumburk okr. Děčín |
17. SLK+NK | 485 5,0 % listiny |
náhradník 1. |
LN Mgr. Lucie NagyováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka školy | Radonice okr. Chomutov |
4. SNK | 363 11,3 % listiny |
mandát 4. |
MN Milan NahrabeckýBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Kostomlaty pod Řípem okr. Litoměřice |
5. SNK | 54 11,9 % listiny |
mandát 6. |
JN Jan NachtmannBez politické příslušnosti |
60 | důchodce, zastupitel | Podbořany okr. Louny |
4. TOP 09+NK | 411 5,3 % listiny |
náhradník 1. |
RN Radoslav NachtmannBez politické příslušnosti |
63 | zemědělec | Havraň okr. Most |
3. SNK | 161 10,7 % listiny |
mandát 3. |
AN Bc. Anna NachtmannováBez politické příslušnosti |
36 | zahraniční obchod, MD | Podbořany okr. Louny |
8. TOP 09+NK | 369 4,7 % listiny |
náhradník 4. |
LN Ing. Lucie Nájemníková JanšováBez politické příslušnosti |
42 | pedagožka | Most okr. Most |
27. ANO | 2 144 2,2 % listiny |
náhradník 19. |
PN MUDr. Petr NajmanTOP 09 |
53 | lékař, primář ORL v Nemocnici Most | Teplice okr. Teplice |
3. ODS | 3 590 3,9 % listiny |
mandát 3. |
JN Jiřina NajmanováBez politické příslušnosti |
71 | správce internátního zařízení | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
14. PRO+Stačilo! | 117 6,1 % listiny |
|
DN MUDr. Daniel NalosBez politické příslušnosti |
77 | emeritní primář, Masarykova nemocnice | Ústí nad Labem-město okr. Ústí nad Labem |
3. PRO Zdraví | 348 5,0 % listiny |
|
DN MUDr. Daniel NalosBez politické příslušnosti |
77 | emeritní primář, Masarykova nemocnice | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
4. PRO Zdraví | 840 2,8 % listiny |
|
JN Ing. Jiří NamyslovBez politické příslušnosti |
66 | provozní technik v železniční dopravě | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
25. HR+NK | 769 2,6 % listiny |
|
JN Ing. Jiří NamyslovBez politické příslušnosti |
66 | provozní technik v železniční dopravě | Ústí nad Labem-Neštěmice okr. Ústí nad Labem |
3. HR+NK | 161 6,8 % listiny |
|
VN Vratislav NápravníkBez politické příslušnosti |
35 | mistr v energetice | Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
7. ANO | 794 4,9 % listiny |
náhradník 2. |
PN Pavel NárodaBez politické příslušnosti |
50 | jednatel společnosti | Jirkov okr. Chomutov |
23. LS+NK | 462 3,4 % listiny |
náhradník 19. |
ZN Ing. Zdeněk NárodaBez politické příslušnosti |
53 | starosta obce | Droužkovice okr. Chomutov |
1. SNK | 279 17,6 % listiny |
mandát 1. |
JN Jan NarovecBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ stavební technik a hasič | Vroutek okr. Louny |
2. SNK | 335 12,2 % listiny |
mandát 2. |
IN Iveta NasufBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Jirkov okr. Chomutov |
11. Svobodní | 797 3,8 % listiny |
náhradník 5. |
JN Jiří NašinecBez politické příslušnosti |
53 | strojník, emeritní policista | Klášterec nad Ohří okr. Chomutov |
7. Svobod+SPD+PRO | 354 4,9 % listiny |
náhradník 7. |
MN Martin NaštickýBez politické příslušnosti |
33 | policista | Žalany okr. Teplice |
2. SNK | 107 31,5 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 7 601–7 650 z 13 484