Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (13 484)
Strana 162 z 270
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VO Václav OčkoBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Měrunice okr. Teplice |
9. SNK | 29 4,2 % listiny |
náhradník 2. |
JO Jaromír OdvárkaBez politické příslušnosti |
52 | řemeslník t. č. uchazeč o zaměstnání | Žiželice okr. Louny |
8. SNK | 18 6,8 % listiny |
náhradník 7. |
TO Tomáš OdvárkaBez politické příslušnosti |
48 | řidič nákladní dopravy | Rtyně nad Bílinou okr. Teplice |
7. SNK | 392 13,3 % listiny |
náhradník 1. |
AO Anna OdvárkováBez politické příslušnosti |
78 | starobní důchodce | Žiželice okr. Louny |
7. SNK | 11 7,1 % listiny |
|
PO Petr OertlBez politické příslušnosti |
55 | zedník | Petrohrad okr. Louny |
4. SNK | 89 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MO Bc. Miroslav OgáseanuBez politické příslušnosti |
39 | starosta obce | Veliká Ves okr. Chomutov |
1. SNK | 99 15,2 % listiny |
mandát 1. |
BO Bohumila OhemováBez politické příslušnosti |
49 | dělnice | Žiželice okr. Louny |
9. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
JO Jan OhnesorgeBez politické příslušnosti |
77 | senior | Děčín okr. Děčín |
27. ANO | 2 021 2,9 % listiny |
náhradník 20. |
JO Jan OkénkaBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ | Droužkovice okr. Chomutov |
2. SNK | 214 13,5 % listiny |
mandát 3. |
HO Hana OktábcováKDU-ČSL |
69 | fotografka | Podbořany okr. Louny |
13. KDU-ČSL+NK | 89 2,9 % listiny |
náhradník 13. |
DO David OktábecKDU-ČSL |
47 | OSVČ | Podbořany okr. Louny |
5. KDU-ČSL+NK | 160 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
MO Marcel OktábecVIZE pro Most |
56 | OSVČ | Most okr. Most |
15. VIZE | 3 156 2,2 % listiny |
náhradník 4. |
MO Miroslav OláhBez politické příslušnosti |
60 | pracovník ve stavebnictví | Bílina okr. Teplice |
22. NEZ Bílina | 328 3,0 % listiny |
náhradník 18. |
DO Darina Olexa NovákováSvoboda a př. demokracie (SPD) |
55 | pracovnice v sociálních službách | Most okr. Most |
19. SPD+AUTO | 696 2,2 % listiny |
náhradník 17. |
VO Vladimír OlivaBez politické příslušnosti |
49 | profesionální hasič | Cítoliby okr. Louny |
1. SNK | 140 11,7 % listiny |
mandát 2. |
EO Eva OliveriusováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Trmice okr. Ústí nad Labem |
7. PRO Zdraví | 122 8,1 % listiny |
náhradník 2. |
HO Bc. Hana OlmrováBez politické příslušnosti |
47 | aktivizační pracovník | Telnice okr. Ústí nad Labem |
3. SPD | 47 11,9 % listiny |
náhradník 2. |
JO Jakub OlšerBez politické příslušnosti |
22 | student VŠ | Teplice okr. Teplice |
26. SEN 21+NK | 262 3,3 % listiny |
|
ZO Mgr. Zdeňka OlšovcováBez politické příslušnosti |
52 | personální manažerka | Žabovřesky nad Ohří okr. Litoměřice |
3. SNK | 52 14,7 % listiny |
náhradník 2. |
TO Tomáš OlžbutObčanská demokratická strana |
62 | asistent pedagoga | Teplice okr. Teplice |
21. ODS | 3 251 3,6 % listiny |
náhradník 11. |
RO Radek OncirkBez politické příslušnosti |
52 | stavbyvedoucí | Žalhostice okr. Litoměřice |
9. SNK | 59 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
IO Iveta OndováBez politické příslušnosti |
61 | kuchařka | Bílina okr. Teplice |
27. BEZ-UL+ČiKR | 351 3,0 % listiny |
náhradník 23. |
KO Kamil OndovčínBez politické příslušnosti |
41 | vinohradník | Korozluky okr. Most |
3. SNK | 120 13,4 % listiny |
mandát 3. |
JO Jan OndráčekBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Žatec okr. Louny |
16. Piráti+NK | 155 3,4 % listiny |
|
MO Martin OndráčekBez politické příslušnosti |
26 | specialista automatizační techniky | Veliká Ves okr. Chomutov |
7. SNK | 78 12,0 % listiny |
mandát 7. |
PO Pavel OndráčekBez politické příslušnosti |
56 | pedagog ZŠ a MŠ Perštejn | Perštejn okr. Chomutov |
5. SNK | 305 14,8 % listiny |
mandát 2. |
PO Petr OndráčekBez politické příslušnosti |
57 | cestmistr | Černčice okr. Louny |
1. SNK | 216 11,4 % listiny |
mandát 1. |
GO Gabriela OndráčkováBez politické příslušnosti |
45 | veterinární asistent | Žatec okr. Louny |
10. Piráti+NK | 192 4,2 % listiny |
|
KO Karel OndrášekBez politické příslušnosti |
45 | referent plánování | Slavětín okr. Louny |
7. SNK ED | 210 13,5 % listiny |
náhradník 2. |
ŠO Štěpán OndrejekBez politické příslušnosti |
22 | student VŠ | Nová Ves v Horách okr. Most |
5. LS+NK | 36 8,5 % listiny |
náhradník 3. |
LO Laura OndrejkováBez politické příslušnosti |
20 | trenérka karate | Kadaň okr. Chomutov |
25. LS+NK | 287 3,2 % listiny |
náhradník 23. |
JO Jana OndrejkovičováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Velké Březno okr. Ústí nad Labem |
13. SNK | 123 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
MO Ing. Mgr. Martina OndrováBez politické příslušnosti |
35 | právnička | Chodouny okr. Litoměřice |
4. SNK | 233 13,1 % listiny |
mandát 1. |
TO Ing. Tibor OndrušBez politické příslušnosti |
47 | manažer, předseda spolku | Světec okr. Teplice |
3. SNK | 61 11,9 % listiny |
náhradník 3. |
VO Vít OndrušBez politické příslušnosti |
44 | mistr Metrostav | Ledvice okr. Teplice |
7. SNK | 12 10,1 % listiny |
|
JO Jan OndrůšekBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí servisu a skladu | Prackovice nad Labem okr. Litoměřice |
9. SNK | 57 5,1 % listiny |
náhradník 2. |
EO Eliška OndrušováBez politické příslušnosti |
41 | asistentka obchodního oddělení | Vrbice okr. Litoměřice |
8. SNK | 111 11,3 % listiny |
náhradník 4. |
MO Milan OnuferBez politické příslušnosti |
54 | správce sportovišť | Krupka okr. Teplice |
17. ANO | 1 861 4,7 % listiny |
náhradník 6. |
PO Petr OpaleckýBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Levín okr. Litoměřice |
1. SNK | 16 13,3 % listiny |
náhradník 2. |
OO Oldřich OpataBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Košťany okr. Teplice |
14. SNK | 684 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
LO Libuše Opatová ČervencováBez politické příslušnosti |
29 | učitelka ZŠ | Košťany okr. Teplice |
13. SNK | 696 6,5 % listiny |
náhradník 3. |
KO Kateřina OpletalováBez politické příslušnosti |
49 | pedagogický pracovník | Velemín okr. Litoměřice |
11. SNK | 131 6,5 % listiny |
náhradník 8. |
IO Ilona OplištilováBez politické příslušnosti |
36 | místostarostka obce | Homole u Panny okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 127 32,6 % listiny |
mandát 1. |
JO Jan OpltBez politické příslušnosti |
47 | provozní zámečník | Bechlín okr. Litoměřice |
6. SNK | 411 8,6 % listiny |
mandát 6. |
MO Matěj OpltBez politické příslušnosti |
27 | poradce finančního plánování | Brňany okr. Litoměřice |
5. SNK | 62 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
IO Irena OpočenskáBez politické příslušnosti |
63 | zástupkyně ředitelky Diakonie ČCE | Litoměřice okr. Litoměřice |
26. SEN 21+NK | 654 3,0 % listiny |
náhradník 23. |
PO Petra OpočenskáBez politické příslušnosti |
52 | zaměstnankyně obce | Liběšice okr. Litoměřice |
12. ANO | 337 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
RO Mgr. Renata OpočenskáBez politické příslušnosti |
54 | ředitelka základní školy | Chotiněves okr. Litoměřice |
5. SNK | 43 12,6 % listiny |
mandát 5. |
PO Petr OpočenskýBez politické příslušnosti |
35 | nástrojář | Mikulášovice okr. Děčín |
6. SNK | 411 9,3 % listiny |
mandát 6. |
RO Radek OpočenskýBez politické příslušnosti |
44 | koordinátor | Hrobčice okr. Teplice |
8. SNK | 85 9,7 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 8 051–8 100 z 13 484