Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 113 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
OM Ondřej MahdalBez politické příslušnosti |
45 | zubní technik CAD/CAM specialista | Jaroměřice okr. Svitavy |
6. SNK | 173 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
AM Aleš MachBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ - živnostník | Vyžice okr. Chrudim |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MachBez politické příslušnosti |
49 | technik | Polička okr. Svitavy |
7. ODS | 1 146 5,3 % listiny |
mandát 7. |
LM Lukáš MachBez politické příslušnosti |
41 | voják z povolání | České Heřmanice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 57 6,0 % listiny |
náhradník 3. |
MM Milan MachBez politické příslušnosti |
55 | programátor | Bořice okr. Chrudim |
2. SNK | 49 14,4 % listiny |
mandát 2. |
MM Ing. Milan MachBez politické příslušnosti |
62 | jednatel společnosti, člen kontrolního výboru obce Červená Voda | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 132 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
PM Pavel MachBez politické příslušnosti |
50 | technický pracovník | Korouhev okr. Svitavy |
1. NK | 182 100,0 % listiny |
|
PM Petr MachBez politické příslušnosti |
61 | trenér atletiky | Polička okr. Svitavy |
20. Nestraníci+NK | 246 3,3 % listiny |
náhradník 18. |
PM Petr MachBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Rudná okr. Svitavy |
1. SNK | 46 17,7 % listiny |
mandát 2. |
SM Stanislav MachBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Vlčí Habřina okr. Pardubice |
3. SNK | 55 13,0 % listiny |
mandát 5. |
VM Václav MachBez politické příslušnosti |
23 | svářeč | Morašice okr. Svitavy |
9. SNK | 30 3,5 % listiny |
náhradník 7. |
VM Ing. Vlastislav MáchaObčanská demokratická strana |
63 | vedoucí zkušebních laboratoří | Pardubice III okr. Pardubice |
6. ODS+TOP 09+NK | 1 633 6,5 % listiny |
mandát 6. |
OM Ing. Oldřich MachačBez politické příslušnosti |
81 | důchodce | Pardubice IV okr. Pardubice |
8. SOPU+NK | 94 12,0 % listiny |
|
PM Pavel MachačBez politické příslušnosti |
63 | strojní zámečník | Křižanovice okr. Chrudim |
5. SNK | 33 9,9 % listiny |
mandát 5. |
RM Roman MachačBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Bukovka okr. Pardubice |
5. SNK | 85 8,5 % listiny |
náhradník 1. |
BM Břetislav MacháčekMotoristé sobě |
52 | zastupitel města Skuteč | Skuteč okr. Chrudim |
1. AUTO | 144 10,2 % listiny |
|
JM Ing. Jakub MacháčekBez politické příslušnosti |
31 | konstruktér | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 231 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
JM Ing. Jan MacháčekBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Proseč okr. Chrudim |
1. SNK | 645 8,7 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MacháčekBez politické příslušnosti |
57 | soukromý podnikatel | Rokytno okr. Pardubice |
13. SNK | 186 5,8 % listiny |
náhradník 4. |
KM Ing. Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Pardubice I okr. Pardubice |
6. SOPU+NK | 824 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
KM Ing. Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Pardubice IV okr. Pardubice |
7. SOPU+NK | 0 0,0 % listiny |
|
KM Ing. Karel MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer | Pardubice okr. Pardubice |
13. SOPU+NK | 2 117 2,5 % listiny |
náhradník 9. |
MM Martin MacháčekBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí odboru bezpečnostních služeb, velitel JSDH Přelouč | Přelouč okr. Pardubice |
10. STAN+NK | 492 4,6 % listiny |
náhradník 6. |
MM Bc. Milan MacháčekBez politické příslušnosti |
49 | produktový manažer | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
4. ODS+NK | 913 5,9 % listiny |
mandát 3. |
MM Miloš MacháčekBez politické příslušnosti |
55 | soukromě hospodařící rolník | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
13. KDU-ČSL | 81 4,9 % listiny |
náhradník 10. |
PM Patrik MacháčekBez politické příslušnosti |
44 | logistik | Slatina okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 118 11,1 % listiny |
mandát 7. |
PM Pavel Macháček, DiS.Občanská demokratická strana |
41 | stavební technik | Litomyšl okr. Svitavy |
14. ODS+NK | 444 3,3 % listiny |
náhradník 10. |
PM Petr MacháčekBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí jezu | Břehy okr. Pardubice |
8. SNK | 141 13,2 % listiny |
náhradník 1. |
RM Roman MacháčekBez politické příslušnosti |
44 | zedník | Skuteč okr. Chrudim |
6. AUTO | 63 4,5 % listiny |
|
VM Vojtěch MacháčekBez politické příslušnosti |
51 | správa majetku OCHP | Oldřiš okr. Svitavy |
4. KDU-ČSL | 174 7,6 % listiny |
mandát 3. |
BM Břetislav Macháček st.Bez politické příslušnosti |
75 | zedník | Skuteč okr. Chrudim |
19. AUTO | 49 3,5 % listiny |
|
IM Irena MacháčkováBez politické příslušnosti |
71 | obuvnice v důchodu | Skuteč okr. Chrudim |
11. AUTO | 56 4,0 % listiny |
|
IM Iveta MacháčkováBez politické příslušnosti |
55 | zdravotní sestra | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 305 6,4 % listiny |
mandát 8. |
JM Ing. Jitka MacháčkováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka gymnázia | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
7. KDU-ČSL | 99 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
MM Mgr. Marcela MacháčkováKDU-ČSL |
65 | redaktorka Rudoltického zpravodaje, učitelka českého jazyka pro cizince | Rudoltice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 231 5,7 % listiny |
mandát 6. |
MM Markéta MacháčkováBez politické příslušnosti |
49 | asistentka pedagoga v mateřské škole | Sobětuchy okr. Chrudim |
12. SNK | 45 5,4 % listiny |
náhradník 10. |
MM Bc. Martina MacháčkováBez politické příslušnosti |
24 | student | Oldřiš okr. Svitavy |
11. KDU-ČSL | 147 6,4 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Bc. et Bc. Zuzana MacháčkováBez politické příslušnosti |
42 | sociální pracovnice | Pardubice V okr. Pardubice |
9. KDU+Zel+Pir+TOP | 807 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
LM Lenka Macháčková HynkováBez politické příslušnosti |
50 | podnikatelka | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
18. PRO+NK | 282 4,0 % listiny |
náhradník 16. |
EM Elena MachačováBez politické příslušnosti |
22 | studentka VŠ | Pardubice IV okr. Pardubice |
5. SPP | 91 11,5 % listiny |
|
KM Klára MachačováBez politické příslušnosti |
33 | sociální pracovnice na ÚP | Morašice okr. Chrudim |
15. SNK | 49 3,9 % listiny |
náhradník 12. |
RM Radka MachačováBez politické příslušnosti |
45 | živnostník | Pardubice VI okr. Pardubice |
10. SPP | 150 5,8 % listiny |
náhradník 9. |
SM Ing. Simona MachačováBez politické příslušnosti |
53 | policejní vyšetřovatel | Pardubice IV okr. Pardubice |
1. SPP | 153 19,4 % listiny |
|
JM Ing. Jaroslav MachálekBez politické příslušnosti |
47 | obchodní ředitel | Dobříkov okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 44 2,4 % listiny |
náhradník 4. |
OM Ondřej MacháněBez politické příslušnosti |
40 | manažer kooperací, vedoucí logistiky | Pardubice VI okr. Pardubice |
10. KDU-ČSL+TOP 09 | 213 6,0 % listiny |
náhradník 9. |
MM Martina MachatáBez politické příslušnosti |
43 | kosmetička | Dolní Roveň okr. Pardubice |
12. Soukromníci | 86 4,7 % listiny |
náhradník 10. |
JM Ing. Jiří MachatýBez politické příslušnosti |
39 | elektrokonstruktér | Horní Ředice okr. Pardubice |
8. SNK | 197 6,9 % listiny |
mandát 8. |
JM Ing. Jan MachekObčanská demokratická strana |
41 | stavební inženýr | České Heřmanice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 116 12,2 % listiny |
náhradník 1. |
LM MVDr. Lenka MachkováBez politické příslušnosti |
39 | veterinární inspektor | Bukovina nad Labem okr. Pardubice |
8. SNK | 82 10,5 % listiny |
náhradník 1. |
AM Ing. Alexandra MachováBez politické příslušnosti |
32 | technolog, jednatelka společnosti | Jedlová okr. Svitavy |
10. SNK | 104 7,6 % listiny |
náhradník 1. |
Zobrazeno 5 601–5 650 z 11 327