Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 327)
Strana 190 z 227
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JŠ Ing. Jan ŠplouchalKDU-ČSL |
54 | specialista IT | Opatov okr. Svitavy |
6. KDU-ČSL | 58 4,7 % listiny |
náhradník 5. |
LŠ Lenka Šponarová, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | učitelka v mateřské škole | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
12. SNK | 380 5,7 % listiny |
náhradník 5. |
LŠ Mgr. Lenka ŠporkováBez politické příslušnosti |
47 | středoškolská učitelka | Heřmanův Městec okr. Chrudim |
8. SNK | 659 4,8 % listiny |
náhradník 1. |
VŠ Ing. Vítězslav ŠprincBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Přelovice okr. Pardubice |
1. SNK | 30 16,8 % listiny |
mandát 1. |
HŠ Hedvika ŠprincováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Přelovice okr. Pardubice |
4. SNK | 21 11,7 % listiny |
náhradník 3. |
JŠ Ing. Mgr. Jaroslava Šprojcarová, Ph.D.Strana zelených |
44 | odborný rada Státního pozemkového úřadu | Pardubice I okr. Pardubice |
2. Zelen+Pirát+TOP | 762 7,3 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Mgr. Jaroslava Šprojcarová, Ph.D.Strana zelených |
44 | odborný rada Státního pozemkového úřadu | Pardubice okr. Pardubice |
10. Piráti+TOP 09 | 2 748 2,7 % listiny |
náhradník 6. |
ZŠ Zuzana ŠprojcarováBez politické příslušnosti |
47 | účetní | Lubná okr. Svitavy |
7. SNK | 257 6,4 % listiny |
mandát 7. |
DŠ David ŠpronglBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Horka okr. Chrudim |
1. NK | 126 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠpryncBez politické příslušnosti |
39 | policista | Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
11. SNK | 292 5,7 % listiny |
náhradník 3. |
LŠ Mgr. Lenka ŠpryncováBez politické příslušnosti |
48 | manažerka správy nemovitostí | Staré Hradiště okr. Pardubice |
9. SNK | 487 6,7 % listiny |
mandát 9. |
MŠ Ing. Bc. Martina Špryncová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
39 | akademický pracovník | Slatina okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 138 12,9 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Michal ŠrajbrBez politické příslušnosti |
41 | projektant elektro a MAR | Jedousov okr. Pardubice |
6. SNK | 35 13,8 % listiny |
mandát 6. |
LŠ Lukáš ŠrajerBez politické příslušnosti |
47 | mistr | Seč okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 74 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Lenka ŠrajerováBez politické příslušnosti |
56 | dětská sestra | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
19. ODS+NK | 564 3,6 % listiny |
náhradník 14. |
MŠ Mgr. Bc. Michal ŠrámekBez politické příslušnosti |
44 | personální manažer, mediátor | Litomyšl okr. Svitavy |
22. ODS+NK | 337 2,5 % listiny |
náhradník 18. |
MŠ Miloslav ŠrámekBez politické příslušnosti |
56 | jednatel VISION Rudoltice s.r.o., vrchní mistr SŽ | Rudoltice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 332 8,2 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Petr ŠrámekBez politické příslušnosti |
51 | správce objektu | Svitavy okr. Svitavy |
14. ANO | 1 412 3,7 % listiny |
náhradník 5. |
VŠ Václav ŠrámekBez politické příslušnosti |
63 | stavební technik | Kladruby nad Labem okr. Pardubice |
11. KDU-ČSL | 139 9,2 % listiny |
náhradník 4. |
ZŠ Zdeněk ŠrámekBez politické příslušnosti |
56 | řidič/opravář | Žichlínek okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 81 11,9 % listiny |
náhradník 7. |
IŠ Ivana ŠrámkováBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ maloobchod | Žamberk okr. Ústí nad Orlicí |
18. ODS | 312 3,3 % listiny |
náhradník 13. |
VŠ Věra ŠrámkováBez politické příslušnosti |
53 | asistentka pedagoga | Žichlínek okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 30 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
BŠ Ing. Mgr. Bohumír ŠrautBez politické příslušnosti |
50 | ředitel plavecké školy | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
7. ANO+NK | 553 6,6 % listiny |
mandát 1. |
EŠ Eva ŠrautováBez politické příslušnosti |
72 | důchodkyně | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
17. ANO+NK | 339 4,1 % listiny |
náhradník 15. |
KŠ Klára ŠrekováBez politické příslušnosti |
38 | koordinátorka projektů, RD | Řečany nad Labem okr. Pardubice |
2. SNK | 129 11,0 % listiny |
náhradník 3. |
IŠ Ilona ŠrenkelováBez politické příslušnosti |
27 | pedagog | Litomyšl okr. Svitavy |
22. SOCDEM+NK | 238 3,3 % listiny |
náhradník 20. |
BŠ Mgr. Barbora ŠrolováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka ZŠ | Třebařov okr. Svitavy |
2. SNK | 109 11,1 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Ing. Pavlína ŠrůtováBez politické příslušnosti |
44 | starostka obce | Vinary okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 55 20,3 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Kateřina Štaffová, DiS.Bez politické příslušnosti |
28 | vedoucí sociálních služeb | Radkov okr. Svitavy |
7. SNK | 40 12,7 % listiny |
mandát 7. |
AŠ Mgr. Alena ŠtainerováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka | Vlčí Habřina okr. Pardubice |
7. SNK | 69 16,4 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Mgr. Petra ŠtalmachováBez politické příslušnosti |
32 | učitelka | Křižanovice okr. Chrudim |
8. SNK | 22 6,6 % listiny |
náhradník 3. |
DŠ Bc. David ŠtanclBez politické příslušnosti |
50 | specialista stavebního úřadu | Libišany okr. Pardubice |
9. SNK | 127 7,6 % listiny |
náhradník 2. |
FŠ Ing. František ŠtanclBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Křenov okr. Svitavy |
5. SNK | 82 10,4 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Miroslav ŠtanclBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 384 7,1 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Václav ŠtanclBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Skořenice okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 138 15,3 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Ing. Vojtěch ŠtanclBez politické příslušnosti |
62 | ředitel | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
21. KDU-ČSL+NK | 577 4,3 % listiny |
náhradník 16. |
PŠ Mgr. Pavlína ŠtanclováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka ZŠ a MŠ | Vraclav okr. Ústí nad Orlicí |
4. STAN | 135 6,8 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Vlasta ŠtanclováBez politické příslušnosti |
62 | ekonom, účetní | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
18. KDU-ČSL+NK | 506 3,8 % listiny |
náhradník 13. |
ZŠ Zuzana ŠtanderováBez politické příslušnosti |
38 | prodavačka | Horní Jelení okr. Pardubice |
12. NEZ | 39 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
PŠ Petr ŠtanglerBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Přívrat okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 164 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Roman ŠtanglerBez politické příslušnosti |
54 | ostraha VLS | Těchonín okr. Ústí nad Orlicí |
11. SNK | 29 11,5 % listiny |
|
EŠ Eliška ŠtantejskáBez politické příslušnosti |
54 | referentka finančního odboru | Řetůvka okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 78 14,4 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Monika Štantejská, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | zdravotní sestra | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
16. KDU-ČSL+NK | 662 3,4 % listiny |
náhradník 11. |
MŠ Milan ŠtantejskýBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Kameničná okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 129 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OŠ Ondřej Štantejský, DiS.Bez politické příslušnosti |
28 | grafik, moderátor, člen humanitární organizace | Ústí nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
16. MY+NK | 839 3,6 % listiny |
náhradník 11. |
JŠ Jiří ŠtarhaBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Lukavice okr. Chrudim |
6. SNK | 168 8,3 % listiny |
náhradník 2. |
ŠŠ Mgr. Šárka ŠtarhováBez politické příslušnosti |
39 | pedagog | Lukavice okr. Chrudim |
8. SNK | 173 8,5 % listiny |
náhradník 4. |
LŠ Lukáš ŠtarmanBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí výroby | Strakov okr. Svitavy |
4. SNK | 98 13,5 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Václav ŠtarmanBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Němčice okr. Svitavy |
7. SNK | 151 8,2 % listiny |
náhradník 2. |
VŠ Viktor ŠtarmanBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Rybník okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 78 6,8 % listiny |
náhradník 2. |
Zobrazeno 9 451–9 500 z 11 327