Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (24 254)
Strana 256 z 486
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PM Mgr. Petra MenšíkováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka | Žarošice okr. Hodonín |
12. KDU-ČSL | 140 7,3 % listiny |
náhradník 9. |
EM Ing. Eva MerclováBez politické příslušnosti |
49 | tajemnice ÚMČ Brno-Bosonohy | Šlapanice okr. Brno-venkov |
8. KDU-ČSL+TOP 09 | 552 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
PM Pavel MerčákBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Rozdrojovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 194 10,8 % listiny |
mandát 4. |
MM Matěj MeredaPŘÍSAHA občanské hnutí |
24 | student vysoké školy | Břeclav okr. Břeclav |
10. PŘÍSAHA+NK | 96 3,6 % listiny |
|
MM Monika MerelováBez politické příslušnosti |
43 | zástupkyně ředitelky MŠ | Rohozec okr. Brno-venkov |
1. NK | 68 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DM David MerhautBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Letovice okr. Blansko |
9. HSS+NK | 186 4,6 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jan MerhautBez politické příslušnosti |
43 | zámečník | Hostěradice okr. Znojmo |
7. SNK | 42 7,7 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jiří MerhautBez politické příslušnosti |
36 | seřizovač | Stvolová okr. Blansko |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jiří MerlíčekBez politické příslušnosti |
82 | důchodce | Hustopeče okr. Břeclav |
14. SOM+NK | 191 3,8 % listiny |
náhradník 12. |
JM Jan MertaBez politické příslušnosti |
47 | technik, jednatel firmy | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
10. ODS+TOP 09+NK | 1 075 3,6 % listiny |
náhradník 8. |
LM Ladislav MertaBez politické příslušnosti |
51 | senior dispečer | Lomnička okr. Brno-venkov |
1. SNK | 180 17,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MertaBez politické příslušnosti |
46 | zemědělec – 2. místostarosta obce | Rašovice okr. Vyškov |
3. SNK | 219 12,5 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MertaBez politické příslušnosti |
55 | místostarosta | Moravský Písek okr. Hodonín |
1. NEZ | 250 15,7 % listiny |
mandát 1. |
ŠM Štěpán MertaBez politické příslušnosti |
57 | podnikatel ve zpracování dřeva | Nový Šaldorf-Sedlešovice okr. Znojmo |
5. STAN | 219 9,3 % listiny |
náhradník 2. |
VM Vojtěch MertaBez politické příslušnosti |
34 | zedník | Řikonín okr. Brno-venkov |
5. SNK | 18 17,0 % listiny |
mandát 5. |
DM Dušan MertlBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí autoservisu | Jiřice u Miroslavi okr. Znojmo |
4. SNK | 46 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Marie Mertl CoufalováSvobodní |
62 | OSVČ | Znojmo okr. Znojmo |
14. Svobodn+PŘÍSAHA | 198 3,2 % listiny |
|
LM Mgr. Lukáš MertlíkTOP 09 |
42 | zástupce ředitele školy, OSVČ – lektor | Pohořelice okr. Brno-venkov |
2. TOP 09+NK | 276 7,9 % listiny |
mandát 2. |
LM Lenka MertlováBez politické příslušnosti |
53 | administrativní pracovnice ve zdravotnictví | Zbýšov okr. Brno-venkov |
8. STAN+NK | 206 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
SM Bc. Silvie Mertová, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | úřednice | Svatobořice-Mistřín okr. Hodonín |
6. SNK | 531 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
EM Eliška MěřínskáBez politické příslušnosti |
37 | pracovnice v logistice | Dolní Kounice okr. Brno-venkov |
12. SNK | 520 6,2 % listiny |
náhradník 3. |
MM Marie MěřínskáBez politické příslušnosti |
26 | číšnice | Rakvice okr. Břeclav |
5. SNK | 43 7,0 % listiny |
|
ZM Ing. Zlatka MěřinskáBez politické příslušnosti |
62 | státní úředník | Opatovice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 239 11,4 % listiny |
náhradník 2. |
PM Bc. Petr MěřínskýObčanská demokratická strana |
24 | student, podnikatel | Brno-sever okr. Brno-město |
12. ODSPirTOPFaBrNK | 3 139 2,8 % listiny |
náhradník 3. |
RM Rostislav MěřínskýBez politické příslušnosti |
58 | vinohradník a vinař | Rakvice okr. Břeclav |
3. SNK | 73 11,9 % listiny |
|
TM Ing. Tomáš MěřínskýBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Vranovice okr. Brno-venkov |
9. SOM+NK | 152 8,8 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radovan MesárošBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ – elektrotechnik | Bošovice okr. Vyškov |
5. SNK | 91 7,6 % listiny |
náhradník 4. |
LM Libuše MesárošováBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ – švadlena | Bošovice okr. Vyškov |
8. SNK | 246 20,4 % listiny |
mandát 2. |
VM Ing. Václav MészBez politické příslušnosti |
47 | zemědělský podnikatel | Jaroslavice okr. Znojmo |
1. SNK | 274 15,3 % listiny |
mandát 1. |
EM Ernest MeszárošBez politické příslušnosti |
62 | řidič autobusu | Bulhary okr. Břeclav |
6. KDU-ČSL | 11 5,7 % listiny |
|
LM Ing. Libor MěšťanBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Bukovinka okr. Blansko |
7. KDU-ČSL+NK | 67 9,4 % listiny |
náhradník 4. |
MM Ing. Marcela Měšťánková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | interní auditor | Kostelec okr. Hodonín |
1. NK | 157 100,0 % listiny |
|
HM Helena MěšťanováKomunistická str.Čech a Moravy |
68 | důchodce | Ráječko okr. Blansko |
13. SOCDEM+NK | 192 6,4 % listiny |
mandát 13. |
PM Petr MetelákBez politické příslušnosti |
34 | facility manager | Brno-Starý Lískovec okr. Brno-město |
5. Za Lužánky+NK | 278 4,7 % listiny |
náhradník 4. |
DM David MezeraBez politické příslušnosti |
19 | student | Pohořelice okr. Brno-venkov |
16. STAN | 212 4,1 % listiny |
náhradník 14. |
JM Jiří MezihorákBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Rousínov okr. Vyškov |
2. SNK | 409 8,2 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MezihorákBez politické příslušnosti |
40 | automechanik | Podivín okr. Břeclav |
11. KSČM | 119 5,2 % listiny |
náhradník 11. |
DM Mgr. Dana MezihorákováObčanská demokratická strana |
66 | seniorka | Kyjov okr. Hodonín |
3. ODS | 336 7,1 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MezníkBez politické příslušnosti |
40 | grafik | Ježkovice okr. Vyškov |
7. SNK | 63 11,4 % listiny |
náhradník 4. |
LM Ing. Lucie MezníkováBez politické příslušnosti |
44 | specialistka podpory podnikání a inovací | Slavkov u Brna okr. Vyškov |
3. Nestran. | 351 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
MM Mgr. Marie Mezníková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | podnikatelka ve výrobě kosmetiky | Neslovice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 212 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
PM Pavel MezuláníkKDU-ČSL |
58 | starosta obce | Otnice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL | 518 16,4 % listiny |
mandát 1. |
RM MUDr. René MezulianíkKDU-ČSL |
52 | lékař | Moravany okr. Brno-venkov |
10. KDU-ČSL | 161 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
MM Bc. Marek MíčaBez politické příslušnosti |
49 | účetní | Běhařovice okr. Znojmo |
1. SNK | 100 15,9 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Miroslav MíčaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Letonice okr. Vyškov |
6. TOP 09+NK | 145 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
RM Radek MičaBez politické příslušnosti |
54 | fotograf – OSVČ | Lednice okr. Břeclav |
5. SNK | 101 5,3 % listiny |
náhradník 3. |
ZM Ing. Zdeněk MíčaKDU-ČSL |
66 | technický manažer | Brno-Bystrc okr. Brno-město |
21. KDU-ČSL+STAN | 2 169 3,6 % listiny |
náhradník 12. |
JM MUDr. Jan Mičan, Ph.D.Nové Brno |
30 | lékař - neurolog | Brno okr. Brno-město |
10. NB | 3 025 2,0 % listiny |
|
JM Jakub MičánekBez politické příslušnosti |
31 | mechanik | Kuřimská Nová Ves okr. Brno-venkov |
1. NK | 22 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MičánekBez politické příslušnosti |
25 | CNC frézař | Vedrovice okr. Znojmo |
8. SNK | 57 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 12 751–12 800 z 24 254