Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 107 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZL Ing. Zbyněk LukášBez politické příslušnosti |
46 | obchodní ředitel | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 188 7,8 % listiny |
náhradník 6. |
EL Bc. Eva LukášováBez politické příslušnosti |
37 | podpora obchodu | Šumice okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 296 5,2 % listiny |
náhradník 3. |
LL Ing. Lucie LukášováBez politické příslušnosti |
35 | zootechnička | Veletiny okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 113 13,3 % listiny |
mandát 5. |
ML Ing. Martina LukášováBez politické příslušnosti |
44 | administrativní pracovnice | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
11. SNK | 355 5,5 % listiny |
náhradník 2. |
PL Pavlína LukášováKDU-ČSL |
49 | farmaceutický asistent | Babice okr. Uherské Hradiště |
15. SNK | 416 7,1 % listiny |
náhradník 6. |
RL Mgr. Renáta LukášováBez politické příslušnosti |
25 | fyzioterapeut | Rudice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 56 11,0 % listiny |
náhradník 2. |
ŠL Šárka LukaštíkováBez politické příslušnosti |
56 | prodavačka | Ústí okr. Vsetín |
1. NK | 223 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Ing. Marek LukavskýBez politické příslušnosti |
40 | operativní controlling | Choryně okr. Vsetín |
1. SNK | 201 26,0 % listiny |
mandát 1. |
ML Mgr. Milan LukešObčanská demokratická strana |
62 | právník | Nivnice okr. Uherské Hradiště |
11. ODS | 121 3,4 % listiny |
náhradník 9. |
PL Petr LukešBez politické příslušnosti |
45 | konzultant, OSVČ | Nivnice okr. Uherské Hradiště |
10. ODS | 150 4,2 % listiny |
náhradník 8. |
JL Jiří LukeštíkBez politické příslušnosti |
54 | lesník | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
13. SNK | 247 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
ML Martin LukeštíkBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí prodeje | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
1. ZVUK 12 | 194 16,8 % listiny |
mandát 1. |
BL Bedřiška LukeštíkováBez politické příslušnosti |
43 | veterinární sestra | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
10. ZVUK 12 | 63 5,4 % listiny |
náhradník 9. |
ML Martina LukeštíkováBez politické příslušnosti |
33 | technik | Buchlovice okr. Uherské Hradiště |
13. ZVUK 12 | 48 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
ML Michal LukůvkaBez politické příslušnosti |
45 | kontrolor kvality | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 288 5,4 % listiny |
náhradník 3. |
ML Miroslav LukůvkaKomunistická str.Čech a Moravy |
77 | důchodce | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
6. KSČM | 27 5,3 % listiny |
|
KL Květoslav LuňákBez politické příslušnosti |
55 | dělník | Újezdec okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 12 3,1 % listiny |
náhradník 5. |
VL Ing. Václav LuňákBez politické příslušnosti |
33 | strojírenský technik | Topolná okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 53 4,1 % listiny |
náhradník 4. |
PL Petr LupínekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
59 | řidič | Kroměříž okr. Kroměříž |
6. SPD | 380 3,9 % listiny |
|
VL Ing. Vladimír LusíkBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Střílky okr. Kroměříž |
1. SNK | 59 12,1 % listiny |
náhradník 2. |
ZL Bc. Zlatuše Lušovská, DiS.KDU-ČSL |
61 | vedoucí Denního stacionáře Radost v Rožnově p. R. - Charita Val. Meziříčí | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
5. KDU-ČSL | 1 045 5,8 % listiny |
náhradník 2. |
DL Dušan LušovskýBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
6. ANO | 123 6,4 % listiny |
náhradník 5. |
VL Věra LutonskáBez politické příslušnosti |
43 | kontrolorka | Vizovice okr. Zlín |
11. ODS+NK | 240 4,2 % listiny |
náhradník 9. |
LL Libor LutonskýSociální demokracie |
57 | vedoucí plaveckého bazénu | Kroměříž okr. Kroměříž |
21. SOCDEM+NK | 390 3,0 % listiny |
náhradník 20. |
VL Vilém LuzarANO 2011 |
72 | plavčík | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
22. ANO | 2 488 3,6 % listiny |
náhradník 11. |
VL MUDr. Vladimír LuzarBez politické příslušnosti |
45 | zubní lékař | Strání okr. Uherské Hradiště |
3. Nestran. | 623 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JL Ing. Josef LužaBez politické příslušnosti |
68 | jednatel společnosti | Ludslavice okr. Kroměříž |
9. SNK | 50 11,4 % listiny |
náhradník 8. |
TL Ing. Tomáš LužaBez politické příslušnosti |
54 | obchodní zástupce, vinař, OSVČ | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 161 11,0 % listiny |
mandát 3. |
VL Ing. Vojtěch LužaBez politické příslušnosti |
35 | správce kempu | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 286 11,8 % listiny |
mandát 2. |
VL Vojtěch LužaBez politické příslušnosti |
61 | obchodní zástupce | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 182 7,5 % listiny |
náhradník 4. |
PL Pavel LužíkBez politické příslušnosti |
44 | elektrikář | Ludslavice okr. Kroměříž |
3. SNK | 209 11,7 % listiny |
mandát 3. |
PL Petra LykováBez politické příslušnosti |
54 | kuchařka | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
15. KDU-ČSL | 167 6,1 % listiny |
náhradník 9. |
JL Ing. Josef LysáčekBez politické příslušnosti |
68 | jednatel společnosti | Valašské Klobouky okr. Zlín |
17. ODS+NK | 83 4,3 % listiny |
|
RL Radim LysáčekBez politické příslušnosti |
47 | technik | Hostětín okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 114 17,1 % listiny |
mandát 2. |
RL Radim LysáčekBez politické příslušnosti |
52 | pracovník údržby, živnostník | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
4. SOCDEM+NK | 197 5,1 % listiny |
náhradník 5. |
VL Václav LysáčekBez politické příslušnosti |
53 | zedník | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
17. KDU-ČSL | 511 4,1 % listiny |
náhradník 11. |
AL Aneta LysáčkováBez politické příslušnosti |
21 | studentka nutriční terapie | Valašské Klobouky okr. Zlín |
13. SNK | 124 4,5 % listiny |
náhradník 12. |
JL Mgr. Jana LysáčkováBez politické příslušnosti |
27 | lékárnice | Valašské Klobouky okr. Zlín |
10. SNK | 126 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
KL Kristýna LysáčkováBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ, kadeřnice | Valašské Klobouky okr. Zlín |
18. SNK | 312 4,0 % listiny |
náhradník 14. |
VL Věra LysáčkováBez politické příslušnosti |
50 | farmaceutický asistent | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
20. ODS+NK | 226 3,8 % listiny |
náhradník 18. |
JL Jozef LysákBez politické příslušnosti |
35 | soukromý zemědělec | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
17. SNK | 285 4,1 % listiny |
náhradník 14. |
ML Martin LysákBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Újezd okr. Zlín |
10. SD-SN+NK | 91 5,5 % listiny |
náhradník 6. |
ML Martin LysákBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí provozovny Pneuservis | Jestřabí okr. Zlín |
4. SNK | 49 15,7 % listiny |
mandát 3. |
OL Ondřej LysákBez politické příslušnosti |
42 | jednatel společnosti | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
7. ODS+NK | 226 3,8 % listiny |
náhradník 7. |
OL Ondřej LysákBez politické příslušnosti |
39 | jednatel obch. spol. | Poličná okr. Vsetín |
2. SNK | 161 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
PL Petr LysákBez politické příslušnosti |
54 | prodejce, řidič | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
13. SNK | 312 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
SL Stanislav LysákBez politické příslušnosti |
62 | jednatel obch. spol. | Poličná okr. Vsetín |
6. SNK | 174 7,3 % listiny |
náhradník 3. |
TL Tomáš LysákBez politické příslušnosti |
49 | zpracování dřeva | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
12. SNK | 783 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
TL Tomáš LysákBez politické příslušnosti |
32 | strojník | Haluzice okr. Zlín |
7. SNK | 27 13,8 % listiny |
mandát 7. |
VL Mgr. Václav LysákBez politické příslušnosti |
31 | logistik, dispečer | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
14. SOCDEM+NK | 150 3,8 % listiny |
náhradník 13. |
Zobrazeno 5 301–5 350 z 11 356