Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 109 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM BcA. Jan MaděričBez politické příslušnosti |
35 | grafický designér, OSVČ | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
10. Piráti+NK | 716 4,2 % listiny |
náhradník 6. |
RM Mgr. Renáta MaděrováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka | Napajedla okr. Zlín |
7. ANO | 510 5,8 % listiny |
mandát 2. |
DM Dominik MadziaBez politické příslušnosti |
33 | manažer | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 61 8,4 % listiny |
náhradník 5. |
JM Mgr. Jiří Madzia, DiS.Zlín 21 |
45 | filmař, marketingový manažer, publicista, historik a sběratel, odborník na zlínskou filmovou historii a baťovskou éru | Zlín okr. Zlín |
15. Z21 | 4 324 2,5 % listiny |
náhradník 7. |
LM Lubomír MagdálekBez politické příslušnosti |
69 | servisní technik, důchodce | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
13. SOM+NK | 424 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
MM Ing. Marcel MahďákBez politické příslušnosti |
39 | koordinátor krizového řízení HZS ZLK | Podkopná Lhota okr. Zlín |
4. SNK | 98 13,8 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MahďákBez politické příslušnosti |
56 | skladník | Ostrata okr. Zlín |
5. SNK | 146 11,2 % listiny |
mandát 5. |
RM Roman MahďákBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Fryšták okr. Zlín |
14. NEZ | 310 4,3 % listiny |
náhradník 9. |
TM Tomáš MahďákBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Kašava okr. Zlín |
6. KDU-ČSL+NK | 121 9,4 % listiny |
mandát 3. |
ZM Zdeněk MahďákBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Doubravy okr. Zlín |
2. SNK | 91 13,4 % listiny |
náhradník 3. |
EM Eva MahďákováBez politické příslušnosti |
81 | důchodkyně | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
7. SNK | 97 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jitka MahďákováBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Kašava okr. Zlín |
9. KDU-ČSL+NK | 74 5,7 % listiny |
náhradník 7. |
LM Lucie MahďákováBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Trnava okr. Zlín |
7. SNK | 133 10,1 % listiny |
náhradník 5. |
JM Josef MahdalBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí vývojového týmu | Vážany okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 46 10,1 % listiny |
náhradník 6. |
MM Bc. Marek MahdalObčanská demokratická strana |
40 | starosta | Bánov okr. Uherské Hradiště |
1. ODS+NK | 809 11,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Michal MahdalBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
6. NČ+NK | 86 7,2 % listiny |
náhradník 3. |
MM Miroslav MahdalBez politické příslušnosti |
44 | manažer | Nivnice okr. Uherské Hradiště |
12. NEZ | 635 5,7 % listiny |
náhradník 3. |
PM Petr MahdalBez politické příslušnosti |
32 | agronom, hospodář MS Hluboček | Korytná okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 153 12,2 % listiny |
náhradník 2. |
RM Rostislav MahdalBez politické příslušnosti |
70 | podnikatel | Březnice okr. Zlín |
9. KDU-ČSL+NK | 177 7,2 % listiny |
náhradník 4. |
VM Václav MahdalBez politické příslušnosti |
39 | technik v oblasti elektro | Brusné okr. Kroměříž |
7. SNK | 75 11,8 % listiny |
náhradník 4. |
VM Ing. Vít MahdalBez politické příslušnosti |
32 | projektový manažer | Prakšice okr. Uherské Hradiště |
1. NEZ | 210 12,2 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MahdalBez politické příslušnosti |
63 | místostarosta, vodohospodář obce | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
1. NČ+NK | 230 19,2 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. arch. Jakub MahdalíkBez politické příslušnosti |
26 | architekt | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
20. Piráti+NK | 762 3,5 % listiny |
náhradník 15. |
MM Marie MahdalíkováBez politické příslušnosti |
63 | prodavačka | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
14. SNK | 94 5,8 % listiny |
náhradník 11. |
AM Alena MahdalováKDU-ČSL |
65 | senior | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
26. KDU-ČSL+NK | 960 2,9 % listiny |
náhradník 19. |
DM Ing. Dagmar MahdalováBez politické příslušnosti |
45 | kontrolor kvality | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 154 15,0 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Marcela MahdalováBez politické příslušnosti |
52 | referentka MÚ Uh. Brod | Strání okr. Uherské Hradiště |
9. ODS+NK | 143 5,1 % listiny |
náhradník 10. |
MM Bc. Martina MahdalováBez politické příslušnosti |
47 | učitelka MŠ | Bánov okr. Uherské Hradiště |
7. KDU-ČSL+STAN+NK | 270 9,5 % listiny |
náhradník 5. |
MM Martina MahdalováBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnankyně ZŠ a MŠ Suchá Loz | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
8. NČ+NK | 68 5,7 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Zdeňka MahdalováBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ – masérka | Velký Ořechov okr. Zlín |
8. KDU-ČSL+NK | 64 5,6 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Mgr. Zuzana MahdalováBez politické příslušnosti |
39 | účetní | Bystřice pod Lopeníkem okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 207 11,9 % listiny |
mandát 2. |
AM Mgr. A. Antonín MachBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Sušice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 111 10,5 % listiny |
náhradník 2. |
JM Ing. Jakub MachBez politické příslušnosti |
33 | lesník | Kostelany okr. Kroměříž |
6. SNK | 111 8,8 % listiny |
náhradník 2. |
JM Mgr. Jan MachBez politické příslušnosti |
50 | ředitel ZŠ | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
6. KK+NK | 560 5,0 % listiny |
náhradník 5. |
LM Lumír MachKDU-ČSL |
60 | obráběč kovů | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
11. KDU-ČSL | 69 4,3 % listiny |
náhradník 9. |
SM Silvestr MachBez politické příslušnosti |
54 | stavbyvedoucí | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 146 9,1 % listiny |
náhradník 2. |
SM Ing. Stanislav MachBez politické příslušnosti |
32 | prodejce | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 363 5,7 % listiny |
náhradník 3. |
ŠM Štěpán MachBez politické příslušnosti |
36 | obchodní zástupce | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
14. SNK | 320 5,0 % listiny |
náhradník 5. |
ŠM Mgr. Štěpán MachBez politické příslušnosti |
53 | aktivizační pracovník | Zašová okr. Vsetín |
14. KDU-ČSL+NK | 465 5,5 % listiny |
náhradník 7. |
ZM Zdeněk MachBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Zborovice okr. Kroměříž |
6. SNK | 168 8,2 % listiny |
náhradník 3. |
RM Ing. Radúz MáchaBez politické příslušnosti |
72 | ředitel Sdružení pro rozvoj MSK | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
4. ANO | 1 127 5,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Jan MachačBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
6. SOCDEM+NK | 173 5,4 % listiny |
|
JM Jaromír MachačBez politické příslušnosti |
43 | obecní pracovník | Žlutava okr. Zlín |
5. SNK | 147 9,5 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jiří MacháčBez politické příslušnosti |
53 | starosta | Leskovec okr. Vsetín |
1. SNK | 188 15,3 % listiny |
mandát 1. |
JM Ing. Jiří MacháčBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Horní Lideč okr. Vsetín |
8. SNK | 263 6,9 % listiny |
náhradník 2. |
KM Ing. Karel MacháčANO 2011 |
60 | technik | Otrokovice okr. Zlín |
21. ANO | 1 692 3,9 % listiny |
náhradník 10. |
PM Pavel MachačBez politické příslušnosti |
56 | řidič-strojník | Vítonice okr. Kroměříž |
3. SNK | 119 13,1 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel MacháčBez politické příslušnosti |
41 | svářeč, obkladač | Valašské Klobouky okr. Zlín |
10. SNK | 344 4,4 % listiny |
náhradník 6. |
PM Petr MacháčBez politické příslušnosti |
35 | osobní bankéř | Valašské Klobouky okr. Zlín |
17. STAN+NK | 491 3,9 % listiny |
náhradník 9. |
PM Petr MachačBez politické příslušnosti |
59 | tesař firma střechy Machač | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
12. NEZ+NK | 116 5,6 % listiny |
náhradník 10. |
Zobrazeno 5 401–5 450 z 11 356