Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 120 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RM Ing. Regína MenyhartováBez politické příslušnosti |
42 | obchodní zástupce | Ludslavice okr. Kroměříž |
8. SNK | 40 9,1 % listiny |
náhradník 7. |
MM Ing. Marcel MeravýANO 2011 |
45 | ekolog KNTB | Otrokovice okr. Zlín |
7. ANO | 1 895 4,4 % listiny |
mandát 7. |
JM Mgr. et Mgr. Jakub MercObčanská demokratická strana |
32 | bezpečnostní analytik | Kroměříž okr. Kroměříž |
3. ODS+NK | 861 5,4 % listiny |
náhradník 1. |
PM Ing. Petr MereďaBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
14. SOM+NK | 110 5,5 % listiny |
náhradník 11. |
AM Mgr. Aleš MergentalBez politické příslušnosti |
47 | starosta | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 309 12,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Michal Merhaut, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | technik výstupní kontroly | Vsetín okr. Vsetín |
11. NČ+NK | 305 3,6 % listiny |
náhradník 10. |
AM Aleš MěrkaBez politické příslušnosti |
36 | starosta města Zubří | Zubří okr. Vsetín |
1. SNK | 1 440 5,8 % listiny |
mandát 1. |
FM František MěrkaBez politické příslušnosti |
34 | konstruktér | Kostelec u Holešova okr. Kroměříž |
8. KDU-ČSL | 146 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petr MěrkaBez politické příslušnosti |
57 | hasič | Oldřichovice okr. Zlín |
4. SNK | 57 18,2 % listiny |
náhradník 4. |
PM Petr MěrkaBez politické příslušnosti |
57 | starosta | Kostelec u Holešova okr. Kroměříž |
1. KDU-ČSL | 260 11,0 % listiny |
mandát 1. |
RM Roman MěrkaBez politické příslušnosti |
62 | technik požární ochrany | Otrokovice okr. Zlín |
2. SOCDEM+NK | 178 5,3 % listiny |
|
MM Michal MertosBez politické příslušnosti |
47 | obsluha CNC | Držková okr. Zlín |
8. SNK | 77 10,0 % listiny |
náhradník 4. |
FM František MěřičkaBez politické příslušnosti |
43 | vývojový konstruktér | Vlachovice okr. Zlín |
10. SNK | 210 5,7 % listiny |
náhradník 5. |
KM Karel MěsícBez politické příslušnosti |
70 | instalatér | Zašová okr. Vsetín |
8. SNK | 242 6,0 % listiny |
náhradník 5. |
EM Eva MěsícováBez politické příslušnosti |
54 | referent | Podhradní Lhota okr. Kroměříž |
8. KDU-ČSL | 16 6,6 % listiny |
náhradník 7. |
RM Ing. Bc. Renata MěsíčkováANO 2011 |
64 | sociální pracovnice | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
20. ANO | 1 607 3,6 % listiny |
náhradník 15. |
PM Pavel MessnerBez politické příslušnosti |
58 | servisní technik | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
15. SNK | 72 2,9 % listiny |
náhradník 13. |
AM Antonín MěšťánekBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Vážany okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 57 12,6 % listiny |
náhradník 1. |
RM Radek MěšťánekBez politické příslušnosti |
38 | svářeč | Vážany okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 50 8,7 % listiny |
náhradník 3. |
VM Bc. Vladimír MěšťánekBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí testování a kontroly | Boršice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 80 4,4 % listiny |
náhradník 5. |
KM Klára MěšťánkováBez politické příslušnosti |
21 | studentka | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
17. SNK | 201 3,3 % listiny |
náhradník 15. |
JM Bc. Jakub MetelkaKDU-ČSL |
28 | obchodní zástupce | Zděchov okr. Vsetín |
1. KDU-ČSL+NK | 108 18,8 % listiny |
mandát 1. |
MM Mgr. Martin MetelkaBez politické příslušnosti |
49 | ředitel gymnázia a zdravotnické školy | Vsetín okr. Vsetín |
1. SNK | 4 281 6,4 % listiny |
mandát 1. |
TM Tomáš MetelkaBez politické příslušnosti |
55 | invalidní důchodce | Zděchov okr. Vsetín |
8. KDU-ČSL+NK | 32 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
MM Monika MetelkováBez politické příslušnosti |
53 | účetní | Zděchov okr. Vsetín |
9. KDU-ČSL+NK | 27 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
RM Ing. Roman MezlBez politické příslušnosti |
59 | závodní lomu | Mysločovice okr. Zlín |
7. KDU-ČSL | 95 11,4 % listiny |
náhradník 4. |
KM Kamila MičákováBez politické příslušnosti |
37 | bankovní specialista | Březnice okr. Zlín |
7. KDU-ČSL+NK | 142 5,8 % listiny |
náhradník 2. |
MM Magda MičatkováBez politické příslušnosti |
33 | ředitelka mateřské školy | Lidečko okr. Vsetín |
10. KDU-ČSL+NK | 184 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
MM Miroslav MičíkBez politické příslušnosti |
46 | soukromý podnikatel | Koryčany okr. Kroměříž |
4. ZVUK 12 | 179 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
JM Ing. Jan MičkaBez politické příslušnosti |
34 | servisní technik | Nedachlebice okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 31 5,0 % listiny |
náhradník 8. |
JM Jaroslav MičkaBez politické příslušnosti |
45 | obchodní zástupce | Korytná okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 34 6,7 % listiny |
náhradník 6. |
JM Ing. Josef MičkaBez politické příslušnosti |
28 | vývojář elektroniky | Nivnice okr. Uherské Hradiště |
15. KDU-ČSL+NK | 146 4,6 % listiny |
náhradník 13. |
JM Jiří MičkalBez politické příslušnosti |
46 | technik výroby | Střítež nad Bečvou okr. Vsetín |
6. SNK | 36 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
LM Bc. Ladislav MičkalBez politické příslušnosti |
43 | soukromý podnikatel | Kateřinice okr. Vsetín |
1. NK | 229 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OM Otakar MičkalBez politické příslušnosti |
50 | živnostník | Střítež nad Bečvou okr. Vsetín |
2. SNK | 49 8,5 % listiny |
náhradník 2. |
SM Silvie MičkalováBez politické příslušnosti |
45 | pracovnice cestovní kanceláře, zastupitelka | Růžďka okr. Vsetín |
1. SNK | 186 20,4 % listiny |
mandát 1. |
TM Tereza Mičkalová, DiS.Bez politické příslušnosti |
24 | student | Střítež nad Bečvou okr. Vsetín |
12. SNK | 33 5,7 % listiny |
náhradník 11. |
EM Ing. Eliška MičkováBez politické příslušnosti |
28 | stavební technik | Nivnice okr. Uherské Hradiště |
11. KDU-ČSL+NK | 144 4,6 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jiří MičolaBez politické příslušnosti |
58 | skladník | Krhová okr. Vsetín |
8. SNK | 365 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
MM Martina MíčováBez politické příslušnosti |
47 | pracovník v sociálních službách | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
13. KDU-ČSL | 529 4,2 % listiny |
náhradník 7. |
JM Bc. Jakub MičovskýBez politické příslušnosti |
38 | majitel mediální agentury | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 770 5,9 % listiny |
mandát 3. |
IM Iva MičudováBez politické příslušnosti |
52 | zootechnička | Nedašova Lhota okr. Zlín |
2. SNK | 261 18,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Bc. Michal MičulekBez politické příslušnosti |
23 | student | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
2. KDU-ČSL | 81 10,0 % listiny |
náhradník 3. |
VM MUDr. Václav MičulekBez politické příslušnosti |
50 | lékař | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
7. KDU-ČSL | 85 10,5 % listiny |
náhradník 1. |
PM Mgr. Pavel MičunekBez politické příslušnosti |
57 | pedagog | Zděchov okr. Vsetín |
6. SNK | 185 12,3 % listiny |
mandát 2. |
TM Ing. Tibor MičunekANO 2011 |
38 | radní města, IT konzultant | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
5. ANO | 2 938 4,2 % listiny |
mandát 6. |
MM Monika MičunkováBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Police okr. Vsetín |
6. SNK | 16 3,3 % listiny |
náhradník 5. |
ZM Zdeňka Mičutková, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | asistentka v advokátní kanceláři | Otrokovice okr. Zlín |
13. ODS+STAN+NI+NK | 574 4,3 % listiny |
náhradník 11. |
LM Lenka MihálováBez politické příslušnosti |
47 | jednatelka stavební společnosti | Halenkovice okr. Zlín |
13. SNK | 206 5,4 % listiny |
náhradník 10. |
MM Monika Mihalová, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | jednatelka stavební firmy | Kostelany okr. Kroměříž |
7. SNK | 150 11,9 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 5 951–6 000 z 11 356