Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 156 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MP Ing. Michal PtáčekBez politické příslušnosti |
41 | strojvedoucí | Valašské Příkazy okr. Zlín |
2. SNK | 114 18,4 % listiny |
mandát 2. |
MP Michal PtáčekBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Růžďka okr. Vsetín |
11. SNK | 56 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
OP Ondřej PtáčekBez politické příslušnosti |
38 | technik zemědělských strojů | Valašská Senice okr. Vsetín |
5. SNK | 104 13,5 % listiny |
mandát 1. |
TP Tomáš PtáčekBez politické příslušnosti |
48 | trenér mládeže Fotbalová Bystřička | Bystřička okr. Vsetín |
4. ODS | 147 10,0 % listiny |
náhradník 2. |
ZP Ing. Zdeněk PtáčekZlín 21 |
38 | znalec v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitých věcí, včelař, člen Muzejního spolku Vlára, člen Komise výstavby a územního rozvoje Rady města Zlína | Zlín okr. Zlín |
8. Z21 | 4 499 2,6 % listiny |
mandát 8. |
ZP Ing. Zdeněk PtáčekBez politické příslušnosti |
71 | stavební inženýr | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
11. SOCDEM+NK | 192 4,9 % listiny |
náhradník 11. |
JP Jana PtáčkováBez politické příslušnosti |
33 | projektantka | Poteč okr. Zlín |
10. SNK | 57 4,0 % listiny |
náhradník 8. |
JP Ing. Josef PučalíkBez politické příslušnosti |
65 | ředitel příspěvkové organizace | Petrůvka okr. Zlín |
2. STAN | 86 15,0 % listiny |
mandát 3. |
MP Markéta PučalíkováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka MŠ | Velký Ořechov okr. Zlín |
7. KDU-ČSL+NK | 110 9,6 % listiny |
náhradník 4. |
MP Bc. Marek PůčekBez politické příslušnosti |
28 | fitness trenér | Přílepy okr. Kroměříž |
8. SNK | 128 6,9 % listiny |
náhradník 1. |
JP Jakub PuchalterBez politické příslušnosti |
43 | elektromontér | Záříčí okr. Kroměříž |
10. SNK | 50 5,0 % listiny |
náhradník 7. |
TP Tomáš PukýšBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ – elektrikář | Rokytnice okr. Zlín |
8. SNK | 102 8,7 % listiny |
náhradník 4. |
BP Barbora PulkrábkováBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí školní jídelny | Huštěnovice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 112 8,6 % listiny |
náhradník 4. |
SP Stanislava PulkrábkováZVUK 12 |
47 | technik, trenér mládeže | Kroměříž okr. Kroměříž |
26. ZVUK 12+NK | 389 2,5 % listiny |
náhradník 24. |
AP Aleš PumprlaBez politické příslušnosti |
48 | účetní | Prusinovice okr. Kroměříž |
6. KDU-ČSL | 233 9,0 % listiny |
náhradník 2. |
MP Ing. Markéta PumprlováBez politické příslušnosti |
42 | manažer kvality | Žeranovice okr. Kroměříž |
3. SNK | 146 12,8 % listiny |
mandát 3. |
LP Libor PunčochářBez politické příslušnosti |
23 | IT Team Leader | Ublo okr. Zlín |
4. SNK | 76 17,0 % listiny |
náhradník 1. |
LP Mgr. Libor PunčochářANO 2011 |
57 | vychovatel - speciální pedagogika | Vsetín okr. Vsetín |
7. ANO | 1 000 4,8 % listiny |
náhradník 5. |
SP Stanislav PunčochářBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Chropyně okr. Kroměříž |
17. ZVUK 12+NK | 77 4,0 % listiny |
náhradník 16. |
RP Roman PustějovskýBez politické příslušnosti |
56 | nezaměstnaný | Halenkov okr. Vsetín |
6. SOCDEM | 58 3,4 % listiny |
náhradník 5. |
JP Ing. arch. Jana PuškáčováBez politické příslušnosti |
67 | místostarostka | Bohuslavice u Zlína okr. Zlín |
5. STAN+NK | 120 10,9 % listiny |
mandát 5. |
MP Markéta PutalováBez politické příslušnosti |
52 | výrobní zaměstnanec | Hovězí okr. Vsetín |
2. KDU-ČSL+NK | 145 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
MP Mgr. Martin Pykal, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
40 | vědecký pracovník | Nedašov okr. Zlín |
2. SNK | 347 14,7 % listiny |
mandát 2. |
ZP Zdeněk PyszkoBez politické příslušnosti |
42 | vojenský hasič | Starý Hrozenkov okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 174 8,3 % listiny |
mandát 2. |
DP Bc. Dalibor PytelaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
50 | investiční poradce, člen Kontrolního výboru UB | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
2. STAN+NK | 202 4,6 % listiny |
|
LR Ladislav RaabBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Chvalčov okr. Kroměříž |
12. SNK | 101 8,1 % listiny |
náhradník 2. |
KR Ing. Kamil Rábek, MBABez politické příslušnosti |
42 | vedoucí stavebnin | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
3. ZVUK 12+NK | 359 6,7 % listiny |
mandát 4. |
AR Alexander RácBez politické příslušnosti |
50 | finanční poradce | Jablůnka okr. Vsetín |
8. ODS | 66 7,0 % listiny |
náhradník 7. |
JR Jitka RaclavskáBez politické příslušnosti |
43 | administrativní pracovnice | Podolí okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 193 12,9 % listiny |
mandát 3. |
ŠR Šimon RaclavskýBez politické příslušnosti |
48 | pracovník údržby | Podolí okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 123 25,5 % listiny |
mandát 1. |
JR Ing. Jana RaczováBez politické příslušnosti |
57 | místostarostka obce | Zdounky okr. Kroměříž |
2. SNK | 443 7,2 % listiny |
mandát 2. |
VR Ing. Vendula RačákováBez politické příslušnosti |
40 | specialistka v oblasti IT | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
12. SNK | 293 5,9 % listiny |
náhradník 6. |
TR Tomáš RáčekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
11. ANO | 114 5,9 % listiny |
náhradník 9. |
DR David RačickýBez politické příslušnosti |
19 | vedoucí skautského oddílu, student | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
7. Piráti+NK | 822 3,8 % listiny |
náhradník 2. |
LR Lukáš RadaBez politické příslušnosti |
43 | truhlář a podnikatel | Loučka okr. Vsetín |
5. SNK | 121 8,2 % listiny |
náhradník 1. |
LR Lukáš RadaBez politické příslušnosti |
37 | seřizovač | Komňa okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 13 3,9 % listiny |
náhradník 7. |
PR Ing. Pavel RadaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
51 | vedoucí projektový manager, pověřený předseda ENERKOM Slovácko, z. s. | Zlín okr. Zlín |
7. STAN | 5 120 2,5 % listiny |
mandát 8. |
HR Mgr. Hana RadochováBez politické příslušnosti |
62 | ekonom | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 400 6,3 % listiny |
mandát 7. |
TR Tereza RadochováBez politické příslušnosti |
29 | finanční poradkyně | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 101 5,3 % listiny |
náhradník 10. |
JR Jan RadoňBez politické příslušnosti |
29 | stavební práce | Vizovice okr. Zlín |
9. KDU-ČSL | 217 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
HR Hana RadoňováKDU-ČSL |
56 | pastorační asistentka | Vizovice okr. Zlín |
17. KDU-ČSL | 164 4,1 % listiny |
náhradník 15. |
PR Bc. Petra RadováBez politické příslušnosti |
49 | Obzor, výrobní družstvo Zlín | Zlín okr. Zlín |
27. STAN | 4 825 2,4 % listiny |
náhradník 18. |
VR Veronika RadováBez politické příslušnosti |
23 | pedagog MŠ | Kelč okr. Vsetín |
11. KDU-ČSL | 247 6,2 % listiny |
náhradník 7. |
PR Pavel RafajBez politické příslušnosti |
45 | stolař | Jablůnka okr. Vsetín |
2. SOCDEM | 52 13,2 % listiny |
|
DR David RafajaBez politické příslušnosti |
24 | obchodní manažer | Trnava okr. Zlín |
8. SNK | 114 5,4 % listiny |
náhradník 4. |
LR Lukáš RafajaBez politické příslušnosti |
42 | starosta obce | Ludslavice okr. Kroměříž |
1. SNK | 198 11,1 % listiny |
mandát 1. |
JR Jarmila RafajováBez politické příslušnosti |
77 | důchodkyně | Zlín okr. Zlín |
39. ANO | 4 885 2,3 % listiny |
náhradník 29. |
MR Marie RafajováKDU-ČSL |
78 | důchodce | Holešov okr. Kroměříž |
20. KDU-ČSL+NK | 198 4,0 % listiny |
|
MR Marta RafajováBez politické příslušnosti |
51 | asistentka pedagoga | Otrokovice okr. Zlín |
6. KDU-ČSL+NK | 544 4,8 % listiny |
náhradník 2. |
OR Oldřiška RafajováPRO Právo Respekt Odbornost |
63 | důchodkyně | Zlín okr. Zlín |
13. TrikoPROStač!NK | 943 2,4 % listiny |
Zobrazeno 7 751–7 800 z 11 356