Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 356)
Strana 73 z 228
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PJ Bc. Petr JuráňČeská strana asociálů |
22 | vědecký pracovník | Lukoveček okr. Zlín |
1. ČSA | 20 55,6 % listiny |
|
PJ Ing. Pavel JuránekBez politické příslušnosti |
41 | diagnostik | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
17. KDU-ČSL | 991 3,5 % listiny |
náhradník 13. |
JJ Jana JuráňováBez politické příslušnosti |
50 | účetní | Leskovec okr. Vsetín |
5. SNK | 137 11,2 % listiny |
náhradník 1. |
JJ Bc. Jana JuráňováBez politické příslušnosti |
58 | samostatná účetní | Ludslavice okr. Kroměříž |
6. SNK | 32 7,3 % listiny |
náhradník 6. |
DJ Ing. David JurásekBez politické příslušnosti |
39 | ředitel realizace staveb | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
3. ANO | 677 7,2 % listiny |
mandát 2. |
JJ Jakub JurásekBez politické příslušnosti |
23 | student práv | Březová okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 150 11,6 % listiny |
náhradník 2. |
MJ Marek JurásekBez politické příslušnosti |
37 | mechanik seřizovač | Rudice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 39 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
MJ Marek JurásekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ, finanční poradce, místostarosta | Ostrožská Nová Ves okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 883 6,4 % listiny |
mandát 4. |
PJ Pavel JurásekBez politické příslušnosti |
66 | zedník | Březová okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 102 8,3 % listiny |
náhradník 4. |
PJ Petr JurásekBez politické příslušnosti |
46 | výroba zdravotnických pomůcek | Březová okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 96 7,9 % listiny |
náhradník 1. |
RJ Richard JurásekBez politické příslušnosti |
35 | provozář, údržbář budov a majetku | Březová okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 218 16,8 % listiny |
mandát 1. |
TJ Tomáš JurásekBez politické příslušnosti |
27 | chemický inženýr, doktorand | Napajedla okr. Zlín |
11. SNK | 288 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
HJ Helena JuráskováBez politické příslušnosti |
52 | sociální pracovnice | Šarovy okr. Zlín |
4. SNK | 80 18,1 % listiny |
mandát 4. |
LJ Ing. Lucie Jurásková, MBABez politické příslušnosti |
36 | managerka | Hluk okr. Uherské Hradiště |
8. ODS | 437 3,9 % listiny |
náhradník 3. |
VJ Veronika JuráskováBez politické příslušnosti |
47 | kuchařka | Liptál okr. Vsetín |
11. SNK | 397 6,3 % listiny |
mandát 11. |
JJ Mgr. Jaroslav Juráš, LL.M.Zlín 21 |
46 | advokát, zakládající společník Juráš, Chovancová, David & advokáti s.r.o., předseda Kontrolního výboru Zastupitelstva města Zlína, zastupitel města Zlína a Zlínského kraje | Zlín okr. Zlín |
3. Z21 | 4 723 2,7 % listiny |
mandát 5. |
JJ Mgr. Jiří JurášekBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Chropyně okr. Kroměříž |
12. ZVUK 12+NK | 77 4,0 % listiny |
náhradník 11. |
MJ Bc. Miroslav JurášekBez politické příslušnosti |
52 | speciální pedagog | Chvalčov okr. Kroměříž |
2. SNK | 92 7,4 % listiny |
náhradník 4. |
PJ Petr JurášekKDU-ČSL |
57 | expediční technik, starosta | Mysločovice okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 151 18,0 % listiny |
mandát 1. |
AJ Alena Jurášková, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | dentální hygienistka | Rymice okr. Kroměříž |
7. SOCDEM | 135 8,5 % listiny |
náhradník 2. |
AJ Bc. Amálie JuráškováBez politické příslušnosti |
26 | administrativní pracovník | Mysločovice okr. Zlín |
4. KDU-ČSL | 107 12,8 % listiny |
náhradník 2. |
MJ Michaela JuráškováBez politické příslušnosti |
51 | správce kulturního domu | Chvalčov okr. Kroměříž |
9. Svobodní+NK | 46 7,0 % listiny |
náhradník 8. |
MJ Michaela JuráškováBez politické příslušnosti |
30 | správce e-shopu, členka předsednictva spolku Všetuláci sobě | Holešov okr. Kroměříž |
11. Zelení+ZVUK+NK | 1 496 4,2 % listiny |
náhradník 2. |
RJ Rozálie JuráškováBez politické příslušnosti |
21 | studentka | Mysločovice okr. Zlín |
8. KDU-ČSL | 12 1,4 % listiny |
náhradník 5. |
SJ Simona JuráškováBez politické příslušnosti |
21 | student | Chvalčov okr. Kroměříž |
9. SNK | 45 3,6 % listiny |
náhradník 8. |
LJ Mgr. Libor JurčaBez politické příslušnosti |
44 | voják z povolání | Vlachovice okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 139 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
RJ Robert JurčaBez politické příslušnosti |
54 | rozpočtář | Břestek okr. Uherské Hradiště |
1. KSČM+NK | 48 41,0 % listiny |
|
SJ Ing. Stanislav JurčaBez politické příslušnosti |
59 | nákupčí | Návojná okr. Zlín |
5. SNK | 85 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
RJ Radim JurčagaBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Poteč okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 121 6,3 % listiny |
mandát 5. |
VJ Vladimíra Jurčagová, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | logistička, obchodní referentka | Poteč okr. Zlín |
5. KDU-ČSL | 135 7,1 % listiny |
náhradník 1. |
IJ Ivan JurčákBez politické příslušnosti |
61 | aplikační technik | Ublo okr. Zlín |
5. SNK | 26 17,7 % listiny |
náhradník 4. |
MJ Miloš JurčákBez politické příslušnosti |
60 | technik | Ublo okr. Zlín |
4. SNK | 24 13,2 % listiny |
náhradník 3. |
EJ Mgr. Eva JurčákováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka na gymnáziu | Vizovice okr. Zlín |
8. STAN+NK | 521 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
VJ Ing. Vladislava JurčákováBez politické příslušnosti |
43 | hlavní účetní | Ublo okr. Zlín |
2. SNK | 37 20,3 % listiny |
náhradník 2. |
JJ Ing. Jiří JurčekaBez politické příslušnosti |
39 | procesní inženýr | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL+NK | 290 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
TJ Mgr. Tomáš JurčekaKDU-ČSL |
37 | ředitel Státního fondu podpory investic v ZLK a JMK | Lechotice okr. Kroměříž |
3. SNK | 102 15,1 % listiny |
mandát 3. |
VJ Vít JurčekaBez politické příslušnosti |
48 | obchodní zástupce K2L | Ostrožská Nová Ves okr. Uherské Hradiště |
7. KDU-ČSL+NK | 404 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
JJ Jitka JurčíčkováBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Zubří okr. Vsetín |
21. ANO | 150 3,6 % listiny |
náhradník 19. |
DJ Dušan JurčíkČeská pirátská strana |
44 | pracovník v dopravě | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
14. Piráti+NK | 559 3,3 % listiny |
náhradník 12. |
FJ František JurčíkBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Březolupy okr. Uherské Hradiště |
5. KDU-ČSL | 73 6,4 % listiny |
náhradník 5. |
FJ František JurčíkBez politické příslušnosti |
61 | pracovník obecního úřadu | Topolná okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 71 5,5 % listiny |
náhradník 9. |
KJ Bc. Karel JurčíkObčanská demokratická strana |
37 | technik řízení kvality | Chropyně okr. Kroměříž |
2. ODS+NK | 192 6,1 % listiny |
náhradník 5. |
MJ Michal JurčíkBez politické příslušnosti |
50 | specialista kooperace a technických objednávek | Hovězí okr. Vsetín |
10. SNK | 213 5,2 % listiny |
náhradník 8. |
MJ Miloslav JurčíkBez politické příslušnosti |
60 | soukromý zemědělec | Zborovice okr. Kroměříž |
1. SNK | 182 8,4 % listiny |
mandát 4. |
RJ Radim JurčíkBez politické příslušnosti |
25 | policista | Topolná okr. Uherské Hradiště |
14. SNK | 208 5,4 % listiny |
náhradník 8. |
RJ Roman JurčíkBez politické příslušnosti |
50 | skladník | Zlín okr. Zlín |
39. TrikoPROStač!NK | 843 2,1 % listiny |
|
TJ Bc. Tomáš JurčíkBez politické příslušnosti |
28 | policista | Topolná okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 275 7,1 % listiny |
náhradník 2. |
TJ Bc. Tomáš JurčíkBez politické příslušnosti |
48 | technolog výroby | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
17. ODS+NK | 209 3,4 % listiny |
náhradník 15. |
VJ Vít JurčíkBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Újezd okr. Zlín |
7. SD-SN+NK | 101 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
AJ Alena Jurčíková, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | zástupkyně vedoucí prodejny | Chropyně okr. Kroměříž |
15. ODS+NK | 113 3,6 % listiny |
náhradník 13. |
Zobrazeno 3 601–3 650 z 11 356