Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 287 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JM Jan ManaBez politické příslušnosti |
50 | projektant | Lukoveček okr. Zlín |
7. SNK | 153 11,4 % listiny |
mandát 7. |
JM Jaroslav ManaBez politické příslušnosti |
61 | technik | Slavičín okr. Zlín |
13. SOCDEM+NK | 412 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
JM Bc. Josef ManaBez politické příslušnosti |
47 | mistr odborného výcviku | Horní Lideč okr. Vsetín |
15. SNK | 190 6,8 % listiny |
náhradník 11. |
JM Josef ManaBez politické příslušnosti |
45 | starosta | Poteč okr. Zlín |
1. SNK | 277 10,9 % listiny |
mandát 1. |
KM Ing. Kamil ManaBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel ve stavebnictví | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
14. SNK | 681 5,5 % listiny |
náhradník 7. |
LM Libor ManaBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Vlachova Lhota okr. Zlín |
5. SNK | 37 18,5 % listiny |
mandát 1. |
LM Libor ManaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ - tesařství | Náklo okr. Olomouc |
8. SNK | 48 5,9 % listiny |
náhradník 8. |
MM Martin ManaBez politické příslušnosti |
43 | živnostník | Poteč okr. Zlín |
3. SNK | 235 9,3 % listiny |
mandát 2. |
PM Pavel ManaBez politické příslušnosti |
60 | dělník | Vlachova Lhota okr. Zlín |
5. SNK | 76 13,2 % listiny |
mandát 5. |
RM Radek ManaBez politické příslušnosti |
34 | zdravotní sestra | Lačnov okr. Vsetín |
5. SNK | 96 8,7 % listiny |
náhradník 2. |
RM Robert MaňaBez politické příslušnosti |
49 | živnostník | Lovčice okr. Hodonín |
4. MY+NK | 349 10,1 % listiny |
mandát 4. |
TM Tomáš ManaBez politické příslušnosti |
44 | geodet | Valašské Klobouky okr. Zlín |
7. STAN+NK | 629 4,9 % listiny |
mandát 7. |
AM Antonín MaňákBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Huslenky okr. Vsetín |
15. SNK | 76 4,2 % listiny |
náhradník 13. |
DM Ing. Darek MaňákBez politické příslušnosti |
34 | inženýr kvality | Lipov okr. Hodonín |
11. SNK | 90 4,3 % listiny |
náhradník 8. |
DM Dušan MaňákBez politické příslušnosti |
43 | řidič | Kateřinice okr. Vsetín |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
|
EM Eduard MaňákBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Huslenky okr. Vsetín |
9. SNK | 93 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
FM Filip MaňákBez politické příslušnosti |
21 | státní zaměstnanec | Lomnice okr. Sokolov |
7. SNK | 66 7,6 % listiny |
náhradník 5. |
FM František MaňákBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Lipov okr. Hodonín |
12. SNK | 32 3,5 % listiny |
náhradník 11. |
JM Jaroslav MaňákBez politické příslušnosti |
62 | dělník | Halenkov okr. Vsetín |
3. SNK | 237 6,5 % listiny |
náhradník 3. |
JM Josef MaňákBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Mokrovraty okr. Příbram |
5. SNK | 97 12,4 % listiny |
náhradník 1. |
KM JUDr. Karel MaňákBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Valeč okr. Karlovy Vary |
4. SNK | 40 8,6 % listiny |
náhradník 2. |
LM Libor MaňákBez politické příslušnosti |
50 | dělník | Vápenice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 41 14,2 % listiny |
mandát 3. |
LM Ludvík MaňákBez politické příslušnosti |
28 | administrativní pracovník | Lomnice okr. Sokolov |
3. SNK | 80 9,2 % listiny |
náhradník 2. |
MM Miloš MaňákBez politické příslušnosti |
44 | tisková produkce | Praha 18 okr. Hlavní město Praha |
18. APB+NK | 56 3,9 % listiny |
|
OM Ondřej Maňák, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | OSVČ - fotograf | Ratibořské Hory okr. Tábor |
1. SNK | 216 6,6 % listiny |
mandát 6. |
PM Petr MaňákBez politické příslušnosti |
51 | jednatel společnosti | Louka okr. Hodonín |
7. SNK | 85 4,9 % listiny |
náhradník 3. |
PM Petr MaňákBez politické příslušnosti |
41 | zaměstnanec obecního úřadu | Vápenice okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 15 3,2 % listiny |
náhradník 5. |
RM Roman MaňákBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Velká nad Veličkou okr. Hodonín |
8. ANO+NK | 607 7,1 % listiny |
náhradník 1. |
RM Roman MaňákTOP 09 |
52 | strážník MP | Probulov okr. Písek |
6. SNK | 22 13,8 % listiny |
mandát 2. |
ŠM Štěpán MaňákBez politické příslušnosti |
33 | pracovník obce | Blatnička okr. Hodonín |
1. NK | 156 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav MaňákBez politické příslušnosti |
67 | prodejce automobilů | Brno-Medlánky okr. Brno-město |
4. SPD+NK | 132 7,2 % listiny |
|
VM Ing. Václav MaňákBez politické příslušnosti |
41 | obchodně-technický specialista | Louka okr. Hodonín |
3. SNK | 155 8,5 % listiny |
náhradník 1. |
ZM Zdeněk MaňákBez politické příslušnosti |
36 | šéfkuchař | Louka okr. Hodonín |
8. SNK | 64 3,5 % listiny |
náhradník 4. |
DM Danuše MaňákováBez politické příslušnosti |
69 | členka Spolku rožnovských žen, seniorka | Rožnov pod Radhoštěm okr. Vsetín |
19. STAN+NK | 1 912 3,9 % listiny |
náhradník 9. |
DM Ing. Denisa MaňákováBez politické příslušnosti |
26 | ekonom, MD | Louka okr. Hodonín |
2. SNK | 230 14,3 % listiny |
mandát 1. |
GM Mgr. Gabriela MaňákováBez politické příslušnosti |
50 | pedagog | Komňa okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 36 10,7 % listiny |
náhradník 6. |
IM Ilona MaňákováBez politické příslušnosti |
58 | pečovatelka | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
17. SPD+NK | 162 5,5 % listiny |
náhradník 16. |
KM Ing. Karolína MaňákováBez politické příslušnosti |
41 | tajemnice MÚ | Dubňany okr. Hodonín |
1. SNK | 1 245 5,2 % listiny |
mandát 2. |
KM Kateřina MaňákováBez politické příslušnosti |
59 | asistentka v advokátní kanceláři | Brno-Medlánky okr. Brno-město |
15. SPD+NK | 118 6,5 % listiny |
|
MM Ing. Monika MaňákováBez politické příslušnosti |
37 | asistentka ředitele | Louka okr. Hodonín |
11. SNK | 102 5,9 % listiny |
náhradník 7. |
NM Mgr. Ing. Nikola MaňákováSociální demokracie |
33 | sociální pracovnice | Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
11. Piráti+NK | 149 5,9 % listiny |
|
PM Mgr. Pavla MaňákováBez politické příslušnosti |
50 | vyučující SŠ, VŠ | Veselí nad Moravou okr. Hodonín |
6. TOP 09+NK | 914 5,2 % listiny |
náhradník 2. |
PM Petra MaňákováBez politické příslušnosti |
38 | zdravotní sestra | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
12. SOM+NK | 461 3,8 % listiny |
náhradník 11. |
PM Petra MaňákováBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Lipov okr. Hodonín |
15. SNK | 160 11,3 % listiny |
náhradník 1. |
TM Mgr. Tereza MaňákováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka | Rosice okr. Brno-venkov |
12. STAN+NK | 524 5,3 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jaroslav MaňasBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Valašské Klobouky okr. Zlín |
4. SNK | 223 7,7 % listiny |
náhradník 1. |
KM Ing. Karel Maňas, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
52 | učitel, dříve kontrolor SOJ | Žatčany okr. Brno-venkov |
7. KDU-ČSL+NK | 148 7,9 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martin MaňasBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Kamenný Most okr. Kladno |
3. SNK | 73 12,8 % listiny |
náhradník 1. |
MM Mgr. Miroslav MaňasBez politické příslušnosti |
39 | historik – předseda ČSOL | Valašské Klobouky okr. Zlín |
3. SNK | 162 7,5 % listiny |
náhradník 3. |
OM Oldřich MaňasBez politické příslušnosti |
53 | zámečník | Žlutava okr. Zlín |
6. SNK | 36 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 64 301–64 350 z 127 803