Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 316 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LM MUDr. Ludmila MáslováBez politické příslušnosti |
70 | epidemiolog | Šenov u Nového Jičína okr. Nový Jičín |
9. SNK | 299 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
RM Mgr. Renata MáslováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka na Gymnáziu a SOŠZE Vyškov | Vyškov okr. Vyškov |
10. SNK | 897 4,1 % listiny |
náhradník 3. |
SM Soňa MáslováBez politické příslušnosti |
56 | referent obchodu | Zlatníky-Hodkovice okr. Praha-západ |
8. ODS+NK | 76 7,8 % listiny |
náhradník 7. |
NM Ing. Naděžda MaslowskáBez politické příslušnosti |
54 | IT vývojář | Pražmo okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 98 19,3 % listiny |
mandát 1. |
BM Barbora MaslukováBez politické příslušnosti |
22 | studentka VOŠ | Kozojedy okr. Praha-východ |
5. SNK | 120 8,3 % listiny |
náhradník 2. |
JM Jana Masluková ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
50 | fakturantka | Kozojedy okr. Praha-východ |
2. SNK | 211 14,6 % listiny |
mandát 2. |
KM Kateřina MasnáBez politické příslušnosti |
32 | provozní manažerka | Říkovice okr. Přerov |
6. SNK | 24 7,8 % listiny |
náhradník 7. |
LM Ing. Bc. Lenka MasnáBez politické příslušnosti |
51 | ředitelka jazykové školy | Kroměříž okr. Kroměříž |
3. SOCDEM+NK | 559 4,3 % listiny |
náhradník 6. |
ŠM Šárka MasnáBez politické příslušnosti |
20 | student | Horní Studénky okr. Šumperk |
5. SNK | 20 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
ŽM Žaneta MasnáBez politické příslušnosti |
44 | odborná administrativní pracovnice | Horní Domaslavice okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 55 8,5 % listiny |
náhradník 3. |
MM Michal MasnerBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí výroby | Toužim okr. Karlovy Vary |
5. SNK | 192 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
AM Anton MasnicaBez politické příslušnosti |
64 | ředitel ZUŠ Čerčany | Čerčany okr. Benešov |
9. SNK | 477 6,9 % listiny |
náhradník 3. |
MM Miroslav MasnicaBez politické příslušnosti |
61 | technik | Rohov okr. Opava |
9. SNK | 116 6,9 % listiny |
náhradník 2. |
IM Iveta MasnicováBez politické příslušnosti |
61 | laborantka | Suchdol nad Odrou okr. Nový Jičín |
13. SNK | 437 5,5 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jakub MasničkaBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Vojkovice okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 152 11,2 % listiny |
mandát 6. |
OM Ondřej MasničkaBez politické příslušnosti |
37 | podnikatel | Poděvousy okr. Domažlice |
7. SNK | 40 11,6 % listiny |
náhradník 5. |
SM Saša MasničkaBez politické příslušnosti |
53 | leštič skla | Rybníček okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PM Peter MasnýBez politické příslušnosti |
35 | jednatel | Říkovice okr. Přerov |
1. SNK | 27 8,8 % listiny |
náhradník 3. |
PM Petr MasnýBez politické příslušnosti |
38 | voják z povolání, náměstek starosty SDH Ludgeřovice | Ludgeřovice okr. Opava |
6. KDU-ČSL+NK | 312 6,8 % listiny |
mandát 2. |
ŠM Štěpán MasnýBez politické příslušnosti |
18 | student | Věžky okr. Kroměříž |
4. SNK | 7 2,3 % listiny |
náhradník 5. |
DM David MasopustBez politické příslušnosti |
56 | revírník | Zahrádky okr. Česká Lípa |
9. SNK | 49 11,6 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MasopustBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Dolní Řasnice okr. Liberec |
3. SNK | 51 16,1 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MasopustBez politické příslušnosti |
46 | starosta, učitel | Sulejovice okr. Litoměřice |
1. SNK | 151 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JM Jiří MasopustBez politické příslušnosti |
62 | traktorista | Katusice okr. Mladá Boleslav |
9. SNK | 65 7,6 % listiny |
náhradník 6. |
JM Jiří MasopustBez politické příslušnosti |
52 | obráběč kovů | Nová Ves okr. Třebíč |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
|
KM Ing. Karel MasopustBez politické příslušnosti |
70 | stavební inženýr | Střítež okr. Český Krumlov |
3. SNK | 54 7,6 % listiny |
mandát 5. |
KM Karel MasopustBez politické příslušnosti |
72 | podnikatel | Rybniště okr. Děčín |
6. SNK | 181 13,2 % listiny |
mandát 4. |
LM Ladislav Masopust, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | oborník | Zahrádky okr. Česká Lípa |
3. SNK | 62 15,7 % listiny |
mandát 1. |
MM Martin MasopustBez politické příslušnosti |
30 | řidič | Nedrahovice okr. Příbram |
2. SNK | 131 14,4 % listiny |
mandát 1. |
PM Petr MasopustBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Všeň okr. Semily |
4. SNK | 99 6,3 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MasopustBez politické příslušnosti |
48 | mechanik | Přibyslavice okr. Třebíč |
5. SNK | 124 11,9 % listiny |
náhradník 2. |
RM Roman MasopustBez politické příslušnosti |
40 | podnikatel | Vavřinec okr. Kutná Hora |
3. SNK | 76 13,2 % listiny |
mandát 2. |
VM Václav MasopustBez politické příslušnosti |
63 | technik | Dobrá Voda okr. Pelhřimov |
1. SNK | 23 13,6 % listiny |
náhradník 1. |
VM Ing. arch. Václav MasopustBez politické příslušnosti |
41 | architekt | Horšovský Týn okr. Domažlice |
2. ODS+NK | 350 12,3 % listiny |
mandát 1. |
VM Václav MasopustBez politické příslušnosti |
83 | OSVČ | Svatý Jan nad Malší okr. České Budějovice |
9. SNK | 83 9,8 % listiny |
náhradník 6. |
AM Ing. Alexandra MasopustováBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Krásno okr. Sokolov |
6. SNK | 39 6,8 % listiny |
náhradník 4. |
DM Dita MasopustováBez politické příslušnosti |
46 | starostka obce | Lichoceves okr. Praha-západ |
1. SNK | 129 14,7 % listiny |
mandát 1. |
KM Kateřina MasopustováBez politické příslušnosti |
42 | referent HIO MÚ Stříbro | Erpužice okr. Tachov |
4. SNK | 64 18,0 % listiny |
náhradník 2. |
MM Mgr. Michaela MasopustováBez politické příslušnosti |
27 | laborantka hematologie a transfúzního oddělení | Čistá okr. Svitavy |
7. SNK | 113 5,1 % listiny |
náhradník 1. |
RM Romana Zina MassyBez politické příslušnosti |
56 | podnikatelka v oblasti krásy a rozvoje | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
11. PRO Zdraví+NK | 290 3,3 % listiny |
náhradník 11. |
JM Jindřich MastíkBez politické příslušnosti |
32 | zaměstnanec MěÚ Kutná Hora | Onomyšl okr. Kutná Hora |
5. SNK | 139 15,3 % listiny |
mandát 5. |
OM Oto MastíkBez politické příslušnosti |
50 | řidič | Trhový Štěpánov okr. Benešov |
7. SNK | 116 5,6 % listiny |
náhradník 3. |
SM Stanislav MastíkBez politické příslušnosti |
52 | údržbář | Klešice okr. Chrudim |
3. SNK | 44 13,0 % listiny |
náhradník 3. |
IM Mgr. Ivana MastíkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Dolní Habartice okr. Děčín |
3. SNK | 113 11,3 % listiny |
mandát 5. |
VM Veronika MastíkováBez politické příslušnosti |
46 | administrativní pracovník | Klešice okr. Chrudim |
1. SNK | 63 18,6 % listiny |
mandát 1. |
DM Dagmar Mastná, DiS.Bez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Kašperské Hory okr. Klatovy |
9. SNK | 84 5,7 % listiny |
náhradník 7. |
HM Hana MastnáBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Rudoltice okr. Ústí nad Orlicí |
13. KSČM+NK | 53 5,2 % listiny |
náhradník 11. |
MM Marta MastnáBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Štěměchy okr. Třebíč |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
|
ZM Zuzana MastnáBez politické příslušnosti |
58 | ředitelka MŠ | Borovy okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 82 14,7 % listiny |
mandát 3. |
JM Jan MastnýBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 24 8,5 % listiny |
náhradník 7. |
Zobrazeno 65 751–65 800 z 127 803