Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 1 334 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LM Lukáš MatulíkBez politické příslušnosti |
28 | traktorista | Drysice okr. Vyškov |
7. SNK | 81 8,2 % listiny |
náhradník 1. |
ZM Zdeněk MatulíkBez politické příslušnosti |
25 | rozpočtář | Trnava okr. Zlín |
8. SNK | 71 5,0 % listiny |
náhradník 5. |
KM Kateřina MatulíkováBez politické příslušnosti |
50 | osobní investiční bankéřka | Luhačovice okr. Zlín |
12. SNK | 1 242 4,6 % listiny |
mandát 12. |
LM Lucie MatulíkováBez politické příslušnosti |
52 | přípravář výroby | Habrovany okr. Vyškov |
2. SNK | 97 13,5 % listiny |
náhradník 1. |
MM Bc. Martina MatulíkováBez politické příslušnosti |
59 | úřednice | Pozlovice okr. Zlín |
11. SNK | 126 5,3 % listiny |
náhradník 8. |
IM Ing. Ivan Matuljak, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 | vývojový specialista (R&D) | Adamov okr. České Budějovice |
6. SNK | 348 11,1 % listiny |
mandát 6. |
AM Ing. Alexandr MatulkaBez politické příslušnosti |
57 | ekonom | Stříbro okr. Tachov |
15. ANO+NK | 854 6,5 % listiny |
náhradník 9. |
DM Dušan MatulkaBez politické příslušnosti |
62 | programátor | Horšovský Týn okr. Domažlice |
13. SNK | 174 4,8 % listiny |
náhradník 11. |
LM Lukáš MatulkaBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Buk okr. Prachatice |
5. SNK | 84 10,8 % listiny |
náhradník 1. |
LM Lukáš Matulka, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | technik vysokého napětí | Úvaly okr. Praha-východ |
15. SNK | 604 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
MM Miroslav MatulkaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Buk okr. Prachatice |
5. SNK | 13 11,4 % listiny |
|
RM Robert MatulkaBez politické příslušnosti |
52 | referent městského úřadu | Jinín okr. Strakonice |
1. SNK | 44 28,0 % listiny |
mandát 1. |
ZM Zdeněk MatulkaBez politické příslušnosti |
56 | obchodní manažer | Kurdějov okr. Břeclav |
2. SNK | 75 14,9 % listiny |
mandát 2. |
VM Veronika MatulkováBez politické příslušnosti |
42 | vychovatelka mládeže | Lomnice okr. Brno-venkov |
14. SNK | 161 5,6 % listiny |
náhradník 9. |
AM Aneta MatulováBez politické příslušnosti |
33 | trade marketing expert | Solenice okr. Příbram |
9. SNK | 24 3,3 % listiny |
náhradník 2. |
BM MgA. Barbora MatulováBez politické příslušnosti |
43 | grafická designerka, středoškolská učitelka | Rudolfov okr. České Budějovice |
6. SNK | 295 6,6 % listiny |
náhradník 1. |
BM Barbora Matulová, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | hospodářka MŠ a ZŠ | Dambořice okr. Hodonín |
14. SNK | 118 3,9 % listiny |
náhradník 9. |
JM Jarmila MatulováBez politické příslušnosti |
45 | administrativní pracovnice | Měrovice nad Hanou okr. Přerov |
13. SNK | 75 3,7 % listiny |
náhradník 7. |
JM Jitka MatulováBez politické příslušnosti |
50 | kuchařka | Březina okr. Brno-venkov |
6. SNK | 45 5,2 % listiny |
náhradník 4. |
LM Libuše MatulováBez politické příslušnosti |
78 | důchodkyně | Nový Jičín okr. Nový Jičín |
26. PŘÍSAHA+NK | 77 2,4 % listiny |
|
LM Ing. Lucie MatulováBez politické příslušnosti |
41 | referent školství a kultury | Ropice okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 113 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
MM Ing. Marie MatulováBez politické příslušnosti |
42 | úřednice stav. úřad | Obecnice okr. Příbram |
1. SNK | 267 16,1 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Mgr. Markéta Matulová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | VŠ pedagog na ekonomické fakultě univerzity v Brně, trenérka mládeže a jednatelka Plaveckého klubu Kuřim, členka školské komise, zastupitelka města | Kuřim okr. Brno-venkov |
5. SNK | 1 957 6,2 % listiny |
mandát 5. |
MM Martina MatulováBez politické příslušnosti |
40 | referent | Cerekvička-Rosice okr. Jihlava |
2. SNK | 48 11,4 % listiny |
náhradník 2. |
MM Martina MatulováBez politické příslušnosti |
57 | účetní | Otrokovice okr. Zlín |
21. SOCDEM+NK | 98 2,9 % listiny |
|
RM Renata MatulováBez politické příslušnosti |
58 | pěstounka | Dešná okr. Zlín |
9. SNK | 10 2,5 % listiny |
náhradník 2. |
SM Simona MatulováBez politické příslušnosti |
23 | zdravotní sestra | Praha 12 okr. Hlavní město Praha |
16. O12+NK | 880 2,9 % listiny |
náhradník 14. |
ŠM Bc. Štěpánka MatulováBez politické příslušnosti |
26 | studentka | Milostovice okr. Opava |
7. SNK | 98 14,6 % listiny |
náhradník 3. |
VM Mgr. Veronika MatulováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka MŠ, zastupitelka | Hlavenec okr. Praha-východ |
3. SNK | 110 17,7 % listiny |
mandát 3. |
MM Miroslav MatunaBez politické příslušnosti |
55 | starosta | Zdětín okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 202 12,0 % listiny |
mandát 1. |
JM Jan MaturaBez politické příslušnosti |
44 | obchodní zástupce | Benešov u Semil okr. Semily |
15. SNK | 139 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
PM Patrik MaturaBez politické příslušnosti |
35 | podnikatel – elektro | Brodce okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 148 13,6 % listiny |
mandát 2. |
OM Olga MaturováBez politické příslušnosti |
45 | pekařka, cukrářka | Raspenava okr. Liberec |
8. SNK | 341 6,4 % listiny |
mandát 8. |
RM Radka MaturováBez politické příslušnosti |
52 | pečovatelka | Nemile okr. Šumperk |
9. SNK | 3 0,8 % listiny |
náhradník 8. |
LM Lucie Matuschka, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | provozní manažerka | Hlučín okr. Opava |
18. STAN+NK | 759 4,2 % listiny |
náhradník 14. |
RM Rostislav MatusíkBez politické příslušnosti |
57 | směnový mistr | Bruzovice okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 102 10,3 % listiny |
náhradník 4. |
JM Mgr. Jakub MatuszczykBez politické příslušnosti |
33 | učitel | Valtrovice okr. Znojmo |
2. SNK | 88 11,4 % listiny |
mandát 4. |
IM Ivo MatúšBez politické příslušnosti |
62 | ČD Cargo, a.s. - strojní inženýr | Veřovice okr. Nový Jičín |
13. SNK | 399 5,2 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jan MatušBez politické příslušnosti |
43 | řidič z povolání | Vítkovice okr. Semily |
5. SNK | 34 12,1 % listiny |
náhradník 4. |
JM Jan MatušBez politické příslušnosti |
69 | důchodce, bývalý mistr sklárny | Bílina okr. Teplice |
13. Patrioti ČR+NK | 45 3,1 % listiny |
|
MM Marek MatůšBez politické příslušnosti |
47 | státní zaměstnanec | Francova Lhota okr. Vsetín |
7. SNK | 185 9,9 % listiny |
mandát 3. |
OM Ing. Ondřej MatušBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí oddělení přípravy a kalkulací | Veřovice okr. Nový Jičín |
7. SNK | 666 8,7 % listiny |
mandát 3. |
PM Pavel MatúšBez politické příslušnosti |
45 | místostarosta obce Veřovice | Veřovice okr. Nový Jičín |
2. SNK | 574 7,5 % listiny |
mandát 4. |
PM Petr MatůšBez politické příslušnosti |
55 | výrobní ředitel | Horní Lideč okr. Vsetín |
1. SNK | 231 8,3 % listiny |
mandát 3. |
RM Radek MatušBez politické příslušnosti |
59 | podnikatel | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
20. ZVUK 12+NK | 656 3,1 % listiny |
náhradník 16. |
DM Dalibor MatušekBez politické příslušnosti |
44 | starosta obce a TS Suchdol nad Lužnicí | Hranice okr. České Budějovice |
1. SNK | 71 15,6 % listiny |
mandát 1. |
MM Ing. Miroslav MatušekBez politické příslušnosti |
53 | stavební rozpočtář/přípravář | Poruba okr. Ostrava-město |
36. STAN+NK | 1 321 2,4 % listiny |
náhradník 32. |
OM Ondřej MatušekBez politické příslušnosti |
48 | tlumočník, překladatel | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
8. STAN+NK | 110 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
RM Radek MatušekBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí výrobní divize | Frýdlant nad Ostravicí okr. Frýdek-Místek |
17. KDU-ČSL+NK | 683 4,1 % listiny |
náhradník 13. |
ZM Zdeňka MatušicováBez politické příslušnosti |
54 | zdravotní sestra | Paseky okr. Písek |
1. NK | 85 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 66 651–66 700 z 127 803