Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 2 512 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AZ Aleš ZemanBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí pobočky | Kovářov okr. Písek |
5. SNK | 272 12,4 % listiny |
mandát 1. |
AZ Aleš ZemanBez politické příslušnosti |
50 | mechanik | Dolany okr. Pardubice |
2. SNK | 80 13,9 % listiny |
mandát 3. |
AZ Aleš ZemanBez politické příslušnosti |
54 | upisovatel | Vědomice okr. Litoměřice |
2. SNK | 279 10,4 % listiny |
mandát 2. |
AZ Alexandr ZemanBez politické příslušnosti |
20 | kuchař | Rozvadov okr. Tachov |
9. SNK | 26 11,2 % listiny |
|
BZ Bohumil ZemanBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Sudoměřice u Bechyně okr. Tábor |
3. SNK | 156 6,9 % listiny |
mandát 3. |
DZ Mgr. Dalibor ZemanSociální demokracie |
56 | ředitel ZŠS Opava p.o. | Otice okr. Opava |
2. SNK | 389 6,6 % listiny |
mandát 4. |
DZ Daniel ZemanBez politické příslušnosti |
31 | strojmistr, strojvedoucí | Zvole okr. Praha-západ |
11. SNK | 570 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
DZ David ZemanBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí obchodního domu | Rudolfov okr. České Budějovice |
9. SNK | 214 5,5 % listiny |
náhradník 5. |
DZ Dominik ZemanBez politické příslušnosti |
27 | OSVČ | Chyšky okr. Písek |
9. SNK | 74 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
DZ Dušan ZemanBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Ploskovice okr. Litoměřice |
4. SNK | 128 12,4 % listiny |
náhradník 1. |
DZ Bc. Dušan ZemanBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí ICT | Krásná okr. Frýdek-Místek |
9. SNK | 45 3,6 % listiny |
náhradník 2. |
EZ Ing. Eduard ZemanBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Všestudy okr. Mělník |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
|
EZ doc. Ing. Evžen ZemanBez politické příslušnosti |
71 | pracující důchodce | Stříbrná Skalice okr. Praha-východ |
13. SNK | 377 7,5 % listiny |
náhradník 6. |
FZ Filip ZemanBez politické příslušnosti |
34 | stavební dělník | Holetín okr. Chrudim |
5. SNK | 38 7,7 % listiny |
náhradník 5. |
FZ Filip ZemanBez politické příslušnosti |
28 | učitel | Vranov okr. Brno-venkov |
6. SNK | 88 7,8 % listiny |
náhradník 4. |
FZ František ZemanBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce | Mačkov okr. Strakonice |
9. SNK | 12 3,1 % listiny |
náhradník 2. |
FZ František ZemanBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Krsy okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 45 9,8 % listiny |
náhradník 2. |
FZ František ZemanBez politické příslušnosti |
51 | truhlář | Pohnánec okr. Tábor |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IZ Ivan ZemanBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Kamenec okr. Rokycany |
1. SNK | 21 17,4 % listiny |
mandát 2. |
JZ Ing. Jakub ZemanBez politické příslušnosti |
45 | energetik | Odry okr. Nový Jičín |
3. SNK | 425 5,8 % listiny |
náhradník 2. |
JZ Jakub ZemanBez politické příslušnosti |
34 | dělník | Jankov okr. Pelhřimov |
4. SNK | 27 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JZ Jakub ZemanBez politické příslušnosti |
42 | skladník | Puklice okr. Jihlava |
13. SNK | 56 3,8 % listiny |
náhradník 9. |
JZ Jakub ZemanBez politické příslušnosti |
39 | Accounting troubleshooter | Polná okr. Jihlava |
13. SNK | 487 4,7 % listiny |
náhradník 9. |
JZ Ing. Jan ZemanBez politické příslušnosti |
36 | Project manager | Hubenov okr. Jihlava |
3. SNK | 55 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JZ Jan ZemanBez politické příslušnosti |
44 | manažer obchodu | Mokrý Lom okr. České Budějovice |
5. SNK | 33 11,3 % listiny |
mandát 6. |
JZ Jan ZemanBez politické příslušnosti |
62 | provozní pracovník ve službách | Modrava okr. Klatovy |
6. SNK | 30 12,0 % listiny |
náhradník 1. |
JZ Jan ZemanBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Lochousice okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 34 9,4 % listiny |
náhradník 1. |
JZ Jan ZemanBez politické příslušnosti |
46 | podnikatel | Bor okr. Tachov |
3. SNK | 195 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
JZ Jan ZemanBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 19 8,9 % listiny |
|
JZ Jan ZemanBez politické příslušnosti |
35 | mechanik seřizovač/automechanik | Praha-Křeslice okr. Hlavní město Praha |
6. SNK | 87 13,7 % listiny |
náhradník 5. |
JZ Mgr. Jan Zeman, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
39 | vysokoškolský pedagog | Dobrovítov okr. Kutná Hora |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JZ Jan ZemanBez politické příslušnosti |
47 | jednatel Autocentra Šlapanice | Šlapanice okr. Brno-venkov |
4. STAN+NK | 535 6,3 % listiny |
náhradník 1. |
JZ Ing. Jaromír ZemanBez politické příslušnosti |
49 | hasič | Kynšperk nad Ohří okr. Sokolov |
5. ODS+NK | 250 9,9 % listiny |
náhradník 1. |
JZ Jaroslav ZemanBez politické příslušnosti |
56 | soukromý zemědělec | Lubě okr. Blansko |
5. SNK | 45 17,3 % listiny |
mandát 5. |
JZ Mgr. Jaroslav ZemanBez politické příslušnosti |
66 | učitel | Hodonín okr. Hodonín |
12. Moravané+NOS+NK | 475 3,6 % listiny |
náhradník 3. |
JZ PhDr. Mgr. Jaroslav Zeman, MBA., LL.M.Bez politické příslušnosti |
63 | ředitel domova důchodců | Dubí okr. Teplice |
2. S.cz+NK | 389 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
JZ Ing. Jaroslav ZemanBez politické příslušnosti |
55 | technik, jednatel | Braňany okr. Most |
2. SNK | 139 6,9 % listiny |
mandát 2. |
JZ Jindřich ZemanBez politické příslušnosti |
58 | projektant elektro | Rodvínov okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 88 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
35 | seřizovač | Rohozná okr. Jihlava |
7. SNK | 145 12,3 % listiny |
mandát 3. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí skupiny | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
15. SNK | 60 4,5 % listiny |
náhradník 13. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
64 | vedoucí kanceláře celní deklarace | Tuněchody okr. Chrudim |
5. SNK | 150 12,0 % listiny |
mandát 5. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
47 | řidič | Bernartice okr. Benešov |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
44 | IT technik | Mladé Buky okr. Trutnov |
1. SNK | 188 10,5 % listiny |
mandát 1. |
JZ Bc. Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
65 | npor. komisař v.v. | Mladé Buky okr. Trutnov |
3. SNK | 160 9,0 % listiny |
mandát 2. |
JZ Ing. Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
56 | senior p. manager, zastupitel | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
2. STAN+NK | 147 7,5 % listiny |
náhradník 1. |
JZ Ing. Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
59 | agronom | Chlístovice okr. Kutná Hora |
4. SNK | 102 11,3 % listiny |
mandát 1. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
50 | zahradnické práce | Horní Stropnice okr. České Budějovice |
12. SNK | 70 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Odry okr. Nový Jičín |
13. SNK | 204 3,5 % listiny |
náhradník 10. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
53 | dělník | Bratřice okr. Pelhřimov |
9. SNK | 15 4,2 % listiny |
náhradník 5. |
JZ Jiří ZemanTOP 09 |
57 | OSVČ, řemeslník | Kostelec nad Černými lesy okr. Praha-východ |
5. SNK | 69 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 125 551–125 600 z 127 803