Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (127 803)
Strana 2 514 z 2 557
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PZ Pavel ZemanBez politické příslušnosti |
62 | pracovník v gastronomii | Újezdeček okr. Teplice |
6. SNK | 91 13,0 % listiny |
náhradník 5. |
PZ Pavel ZemanBez politické příslušnosti |
38 | provozní elektrikář | Bor okr. Tachov |
12. KSČM+NK | 40 4,3 % listiny |
|
PZ Bc. Pavel ZemanBez politické příslušnosti |
61 | vedoucí oddělení | Tři Dvory okr. Kolín |
3. SNK | 306 11,6 % listiny |
mandát 3. |
PZ Pavel ZemanBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Okříšky okr. Třebíč |
13. SNK | 113 4,4 % listiny |
náhradník 10. |
PZ Ing. Petr ZemanBez politické příslušnosti |
51 | ředitel IT | Tužice okr. Klatovy |
1. SNK | 28 13,1 % listiny |
mandát 3. |
PZ Petr ZemanBez politické příslušnosti |
54 | prodejní technik | Okříšky okr. Třebíč |
6. SNK | 92 4,9 % listiny |
náhradník 4. |
PZ Ing. Petr ZemanBez politické příslušnosti |
41 | manažer v energetické firmě | Zlatá Koruna okr. Český Krumlov |
3. SNK | 130 7,8 % listiny |
mandát 4. |
PZ Petr ZemanBez politické příslušnosti |
52 | operátor sklářských strojů | Hrobčice okr. Teplice |
7. SNK | 294 10,9 % listiny |
náhradník 1. |
PZ Petr ZemanBez politické příslušnosti |
47 | truhlář | Petrohrad okr. Louny |
7. SNK | 64 6,7 % listiny |
náhradník 3. |
PZ Petr ZemanBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Červená Lhota okr. Třebíč |
1. NK | 92 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PZ Bc. Petr Zeman, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | hasič | Nepomuk okr. Plzeň-jih |
13. PRO NÁŠ KRAJ+NK | 201 7,8 % listiny |
náhradník 1. |
PZ Ing. Petr ZemanBez politické příslušnosti |
54 | analytik | Lesná okr. Tachov |
2. SNK | 28 16,6 % listiny |
náhradník 1. |
PZ Ing. Petr ZemanBez politické příslušnosti |
37 | ekonom | Čečelice okr. Mělník |
5. SNK | 194 12,5 % listiny |
mandát 2. |
PZ Ing. Petr ZemanBez politické příslušnosti |
65 | správce objektů | Nelahozeves okr. Mělník |
6. KSČM+NK | 53 8,9 % listiny |
|
PZ Petr ZemanBez politické příslušnosti |
19 | student | Vranovice okr. Brno-venkov |
13. SNK | 56 4,7 % listiny |
náhradník 12. |
PZ Petr ZemanBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ zedník | Rudlice okr. Znojmo |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RZ Radek ZemanBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Ujčov okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 90 10,8 % listiny |
náhradník 3. |
RZ Radek ZemanBez politické příslušnosti |
52 | nástrojař | Hluboké Dvory okr. Brno-venkov |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RZ Bc. Radek Zeman, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | státní zaměstnanec | Valtrovice okr. Znojmo |
6. SNK | 79 10,2 % listiny |
náhradník 1. |
RZ Radek ZemanBez politické příslušnosti |
47 | elektrikář | Boršov nad Vltavou okr. České Budějovice |
7. SNK | 204 10,8 % listiny |
náhradník 5. |
RZ Radek ZemanBez politické příslušnosti |
36 | informatik, programátor v energetice, podnikatel ve vzdělávání | Brno-Nový Lískovec okr. Brno-město |
12. SNK | 1 187 5,4 % listiny |
náhradník 5. |
RZ Radek ZemanBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Horní Bělá okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 130 6,8 % listiny |
mandát 6. |
RZ Radek ZemanBez politické příslušnosti |
53 | mistr provozu | Rohoznice okr. Pardubice |
9. SNK | 23 5,8 % listiny |
náhradník 6. |
RZ Radek ZemanBez politické příslušnosti |
54 | jednatel společnosti | Veselí nad Lužnicí okr. Tábor |
21. JIH 12+NK | 453 3,5 % listiny |
náhradník 13. |
RZ Radim ZemanBez politické příslušnosti |
23 | student | Pohnánec okr. Tábor |
1. NK | 25 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RZ Ing. Bc. Robert ZemanBez politické příslušnosti |
59 | manažer | Prachatice okr. Prachatice |
1. Nestraníci+NK | 746 12,9 % listiny |
mandát 1. |
RZ Rudolf ZemanBez politické příslušnosti |
68 | učitel odborného výcviku | Nepomyšl okr. Louny |
4. SNK | 38 10,7 % listiny |
náhradník 2. |
SZ Stanislav ZemanBez politické příslušnosti |
57 | technik IT | Minice okr. Písek |
2. SNK | 12 15,8 % listiny |
mandát 1. |
TZ Ing. Tomáš ZemanBez politické příslušnosti |
48 | manažer rozvoje obchodu | Štíty okr. Šumperk |
1. SNK | 140 10,2 % listiny |
mandát 1. |
TZ Mgr. Tomáš Zeman, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
52 | archeolog, historik, kurátor | Velká nad Veličkou okr. Hodonín |
2. Naši+NK | 84 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
TZ Tomáš ZemanBez politické příslušnosti |
39 | obchodní manažer | Hlušovice okr. Olomouc |
3. SNK | 296 12,5 % listiny |
mandát 1. |
TZ Tomáš ZemanBez politické příslušnosti |
36 | automechanik | Žarošice okr. Hodonín |
15. SNK | 86 3,9 % listiny |
náhradník 10. |
TZ Tomáš ZemanBez politické příslušnosti |
40 | hasič | Špindlerův Mlýn okr. Trutnov |
7. SNK | 37 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
VZ Ing. Václav ZemanBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce | Dolany okr. Klatovy |
1. SNK | 344 18,2 % listiny |
mandát 1. |
VZ Mgr. Václav ZemanBez politické příslušnosti |
49 | lékárník | Krásno okr. Sokolov |
4. SNK | 55 9,6 % listiny |
náhradník 3. |
VZ Václav ZemanBez politické příslušnosti |
65 | důchodce-zedník | Probulov okr. Písek |
7. SNK | 34 13,5 % listiny |
náhradník 1. |
VZ Ing. Václav ZemanBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Dobrovítov okr. Kutná Hora |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
|
VZ Václav ZemanBez politické příslušnosti |
40 | živnostník | Puklice okr. Jihlava |
15. SNK | 47 3,2 % listiny |
náhradník 11. |
VZ Vít ZemanBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Štědrá okr. Karlovy Vary |
5. SNK | 103 10,7 % listiny |
mandát 5. |
VZ Vladimír ZemanBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Horní Bukovina okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 50 13,4 % listiny |
mandát 5. |
VZ Ing. Vladimír Zeman, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | vedoucí prodeje | Lkáň okr. Litoměřice |
2. SNK | 75 15,9 % listiny |
mandát 1. |
VZ Vojtěch ZemanBez politické příslušnosti |
31 | dělník | Jankov okr. Pelhřimov |
6. SNK | 27 14,4 % listiny |
mandát 3. |
VZ Vratislav ZemanBez politické příslušnosti |
66 | zastupitel, důchodce, kronikář obce, předseda sociální komise | Tichá okr. Nový Jičín |
4. SNK | 622 9,2 % listiny |
mandát 4. |
ZZ Zdeněk ZemanBez politické příslušnosti |
50 | logistik | Sázava okr. Benešov |
3. ANO+NK | 188 6,6 % listiny |
náhradník 3. |
ZZ Mgr. Zdeněk ZemanBez politické příslušnosti |
50 | místostarosta města Nýřany (učitel ZŠ Nýřany) | Nýřany okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 773 5,9 % listiny |
mandát 3. |
ZZ Zdeněk ZemanBez politické příslušnosti |
65 | technik | Radňoves okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZZ Zdeněk ZemanBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Česká Skalice okr. Náchod |
19. VPM+NK | 148 3,6 % listiny |
náhradník 18. |
ZZ MVDr. Zdeněk ZemanBez politické příslušnosti |
64 | veterinární lékař | Přelouč okr. Pardubice |
7. STAN+NK | 520 4,8 % listiny |
náhradník 4. |
DZ Dana ZemancováBez politické příslušnosti |
50 | sanitář | Lukavec okr. Litoměřice |
5. SNK | 52 16,4 % listiny |
náhradník 1. |
LZ Ing. Lucie ZemancováBez politické příslušnosti |
39 | manažerka pobočky banky | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
15. SNK | 919 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
Zobrazeno 125 651–125 700 z 127 803