Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (11 888)
Strana 163 z 238
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PP Petr PlášilBez politické příslušnosti |
47 | zubní technik | Horšovský Týn okr. Domažlice |
3. SNK | 305 11,4 % listiny |
mandát 2. |
PP MDDr. Petr PlatošBez politické příslušnosti |
36 | zubní lékař | Dobrá okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 454 7,5 % listiny |
mandát 3. |
PP Ing. Petr PlavecBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel v IT | Stonařov okr. Jihlava |
9. SNK | 238 7,9 % listiny |
mandát 5. |
PP Ing. Petr PlecháčBez politické příslušnosti |
51 | hypoteční specialista | Hostinné okr. Trutnov |
2. SNK | 603 5,3 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr PleierBez politické příslušnosti |
53 | svářeč | Krajková okr. Sokolov |
9. SNK | 121 10,5 % listiny |
náhradník 6. |
PP Petr PlevaBez politické příslušnosti |
58 | starosta | Blažovice okr. Brno-venkov |
1. KDU-ČSL | 456 16,6 % listiny |
mandát 1. |
PP Petra Pleváková, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | provozní a marketingový manažer internetového obchodu | Svinařov okr. Kladno |
3. SNK | 173 11,2 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr PlhákBez politické příslušnosti |
33 | seřizovač | Bílá Lhota okr. Olomouc |
4. SNK | 90 5,3 % listiny |
náhradník 3. |
PP Petr PlhalBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ, živnostník - dřevovýroba | Rymice okr. Kroměříž |
8. KDU-ČSL | 78 8,1 % listiny |
náhradník 5. |
PP Ing. Petr PlchutBez politické příslušnosti |
52 | vinař | Mutěnice okr. Hodonín |
11. SNK | 197 6,8 % listiny |
náhradník 9. |
PP Ing. Petr PlichtaBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ - geodet | Poniklá okr. Semily |
9. SNK | 131 9,0 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr PlíšekBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Děčín okr. Děčín |
24. ODS | 1 083 2,9 % listiny |
náhradník 20. |
PP Petra PlíškováBez politické příslušnosti |
59 | administrativní pracovnice | Nová Ves okr. Praha-východ |
3. SNK | 280 13,7 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr PlochBez politické příslušnosti |
39 | elektrikář | Holešov okr. Kroměříž |
5. Piráti+TOP09+NK | 558 5,4 % listiny |
náhradník 3. |
PP Mgr. Petr PlšekBez politické příslušnosti |
47 | senior správce GIS | Újezd okr. Zlín |
1. SD-SN+NK | 265 15,9 % listiny |
mandát 1. |
PP Ing. Petr PlšekBez politické příslušnosti |
44 | technolog | Kyselovice okr. Kroměříž |
4. ANO | 78 8,7 % listiny |
náhradník 2. |
PP Petr PlšekBez politické příslušnosti |
44 | technik | Bučovice okr. Vyškov |
4. Stačilo!+NK | 124 6,6 % listiny |
náhradník 5. |
PP Mgr. Petra Plšková, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | všeobecná sestra | Humpolec okr. Pelhřimov |
13. ODS | 436 4,1 % listiny |
náhradník 10. |
PP Petr PlucekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Kašperské Hory okr. Klatovy |
2. SNK | 90 6,1 % listiny |
náhradník 2. |
PP Petr PlucnarBez politické příslušnosti |
66 | technický ředitel | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
13. TOP 09+NK | 100 4,4 % listiny |
náhradník 11. |
PP Petr PluhařBez politické příslušnosti |
55 | technik | Višňová okr. Příbram |
4. SNK | 124 9,8 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr PluhařBez politické příslušnosti |
56 | pracovník údržby | Sudějov okr. Kutná Hora |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
|
PP Ing. Petr Pluskal, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | inženýr vývoje FORVIA HELLA | Šumperk okr. Šumperk |
23. NV+NK | 1 576 3,3 % listiny |
náhradník 15. |
PP Mgr. Petra PlutováBez politické příslušnosti |
35 | referent specializovaných činností | Slezské Rudoltice okr. Bruntál |
8. SNK | 23 6,4 % listiny |
náhradník 7. |
PP Petra PoborskáBez politické příslušnosti |
36 | dělnice ve Foxcon | Krchleby okr. Kutná Hora |
3. SNK | 49 15,4 % listiny |
náhradník 2. |
PP Petr PobořilBez politické příslušnosti |
74 | technik v důchodu | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
5. KSČM | 134 8,9 % listiny |
|
PP Petr PobořilBez politické příslušnosti |
70 | podnikatel | Jeseník okr. Jeseník |
18. Svobodní+NK | 177 4,9 % listiny |
náhradník 17. |
PP Petr PodařilBez politické příslušnosti |
43 | voják z povolání | Nová Bystřice okr. Jindřichův Hradec |
13. Z 2020+NK | 383 5,8 % listiny |
náhradník 6. |
PP Petr PodařilBez politické příslušnosti |
43 | ICT administrátor | Hranice okr. Přerov |
11. SNK ED+NK | 546 4,3 % listiny |
náhradník 9. |
PP Petr PodborskýBez politické příslušnosti |
45 | elektromechanik | Všechovice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 69 11,1 % listiny |
mandát 8. |
PP Petra PodešvováBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
42. Ostravak | 1 921 2,1 % listiny |
náhradník 37. |
PP Ing. Petr PodhajskýBez politické příslušnosti |
43 | odhadce nemovitostí | Starý Jičín okr. Nový Jičín |
13. STAN+NK | 320 4,6 % listiny |
náhradník 7. |
PP Petr PodhorskýBez politické příslušnosti |
42 | kontrolní technik | Jasenná okr. Náchod |
8. SNK | 44 6,8 % listiny |
náhradník 7. |
PP Petr PodlahaBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Soběslav okr. Tábor |
11. JIH 12+NK | 211 4,2 % listiny |
náhradník 9. |
PP Mgr. Petra PodmajerskáBez politické příslušnosti |
50 | učitelka | Vraclav okr. Ústí nad Orlicí |
3. STAN | 176 8,9 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PodmeleBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí programátor | Bořitov okr. Blansko |
10. Nestraníci+NK | 84 5,0 % listiny |
náhradník 7. |
PP Petr PodolaMotoristé sobě |
44 | realizátor výstav | Ostrava okr. Ostrava-město |
31. AUTO | 5 075 1,8 % listiny |
náhradník 26. |
PP Petr PodolaMotoristé sobě |
44 | realizátor výstav | Moravská Ostrava a Přívoz okr. Ostrava-město |
7. AUTO | 439 2,9 % listiny |
náhradník 5. |
PP Bc. Petr PodolanBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí provozního oddělení KNTB | Suchá Loz okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 108 10,0 % listiny |
náhradník 2. |
PP Ing. Petr PodrábskýBez politické příslušnosti |
70 | důchodce, dříve tajemník města Štětí | Štětí okr. Litoměřice |
21. SPD+PRO+Stačilo | 146 5,1 % listiny |
náhradník 20. |
PP Petra PodroužkováBez politické příslušnosti |
61 | úředník | Neratovice okr. Mělník |
20. ANO | 478 4,2 % listiny |
náhradník 17. |
PP Mgr. Petr PodzemnýBez politické příslušnosti |
43 | ředitel ZŠ | Lešná okr. Vsetín |
4. KDU-ČSL | 325 7,5 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr PodzimekBez politické příslušnosti |
47 | zaměstnanec Bohemilk Opočno | Přepychy okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. KDU-ČSL | 59 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
PP Petra PodzimkováBez politické příslušnosti |
49 | řidička, hobby modelářka | Nová Paka okr. Jičín |
8. MHNHRM+NK | 254 4,2 % listiny |
náhradník 6. |
PP Petr PohankaBez politické příslušnosti |
53 | svářeč | Rouchovany okr. Třebíč |
15. SNK | 222 6,6 % listiny |
náhradník 9. |
PP Petr PohorskýBez politické příslušnosti |
47 | truhlář | Sebranice okr. Svitavy |
9. SNK | 144 9,6 % listiny |
náhradník 6. |
PP Petr PohorskýBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí velkoobchodu | Sebranice okr. Svitavy |
4. SNK | 109 11,2 % listiny |
náhradník 3. |
PP Ing. Petr PohořelskýBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Malá Bystřice okr. Vsetín |
6. SNK | 106 14,1 % listiny |
mandát 6. |
PP Petr PochBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Rokycany okr. Rokycany |
8. ND+NK | 122 4,0 % listiny |
|
PP Petr PochopBez politické příslušnosti |
19 | student | Nechanice okr. Hradec Králové |
14. SNK | 184 4,8 % listiny |
náhradník 10. |
Zobrazeno 8 101–8 150 z 11 888