Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 010 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
EŠ Eva ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovník | Číhošť okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 107 11,1 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jitka ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
48 | podnikatelka | Zlonín okr. Praha-východ |
6. SNK | 268 12,6 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Ing. Jitka ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
40 | místostarostka | Struhařov okr. Praha-východ |
2. SNK | 208 10,7 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Ing. Lucie ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
50 | státní zaměstnanec | Velká Hleďsebe okr. Cheb |
2. ANO | 233 7,3 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Lucie ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
44 | operátor skladu a expedice | Roprachtice okr. Semily |
1. NK | 104 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miroslava ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Plužná okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 74 11,3 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jakub Šimurda, MBABez politické příslušnosti |
41 | soukromý podnikatel | Zubří okr. Vsetín |
8. SNK | 1 201 4,8 % listiny |
mandát 8. |
PŠ Pavel ŠimurdaBez politické příslušnosti |
49 | technický ředitel | Fulnek okr. Nový Jičín |
3. SNK | 946 7,4 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Petr ŠimurdaBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Holohlavy okr. Hradec Králové |
2. ODS | 100 15,8 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Mgr. Lenka ŠimurdováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka městské knihovny | Sedlnice okr. Nový Jičín |
1. SNK | 341 8,3 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Mgr. et Mgr. Romana ŠimurdováBez politické příslušnosti |
39 | středoškolská učitelka, výtvarnice | Žďár nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
5. ODS+NK | 1 420 4,4 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jaroslav ŠínBez politické příslušnosti |
54 | specialista výroby, nadšenec do vojenské historie | Tatenice okr. Ústí nad Orlicí |
4. MY+NK | 177 10,5 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Bc. Jaroslav ŠínBez politické příslušnosti |
46 | specialista dodavatelské kvality | Újezd okr. Olomouc |
3. SNK | 360 10,4 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Josef ŠínBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí expedičního skladu | Stéblová okr. Pardubice |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Kamil ŠínBez politické příslušnosti |
57 | pracovník v potravinářské výrobě | Gruna okr. Svitavy |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Mgr. Lubomír ŠínBez politické příslušnosti |
42 | ředitel školy | Benešov okr. Blansko |
2. SNK | 138 8,1 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Martin Šín, MBABez politické příslušnosti |
48 | ředitel společnosti | Jankovice okr. Kroměříž |
3. SNK | 147 11,5 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Bc. Patrik ŠínBez politické příslušnosti |
34 | procesní inženýr | Jedlí okr. Šumperk |
4. SNK | 101 16,6 % listiny |
mandát 1. |
PŠ MUDr. Pavel ŠínBez politické příslušnosti |
45 | lékař | Vranovice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 253 7,2 % listiny |
mandát 3. |
RŠ MUDr. Ing. Robin Šín, Ph.D., MBAMY |
44 | primář ve Fakultní nemocnici Plzeň, lékař zdravotnické záchranné služby, voják v aktivní záloze | Stříbro okr. Tachov |
2. MY+NK | 509 12,9 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Vladimír ŠínBez politické příslušnosti |
62 | dělník | Gruna okr. Svitavy |
1. NK | 35 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Ing. Mgr. Radovan ŠinaBez politické příslušnosti |
47 | IT specialista | Hlavnice okr. Opava |
1. SNK | 197 15,3 % listiny |
mandát 1. |
OŠ Ondřej ŠináglBez politické příslušnosti |
35 | manažer | Stará Huť okr. Příbram |
6. SNK | 415 6,6 % listiny |
mandát 6. |
DŠ Mgr. Daniela ŠináglováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí PS Polná | Polná okr. Jihlava |
2. SNK | 638 6,7 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Lucie ŠináglováBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Hluboš okr. Příbram |
6. SNK | 167 11,0 % listiny |
mandát 6. |
JŠ Josef ŠinclBez politické příslušnosti |
59 | starosta obce | Rovensko okr. Šumperk |
1. Nestran. | 187 12,2 % listiny |
mandát 3. |
EŠ Mgr. Eva ŠinclováBez politické příslušnosti |
32 | interiérová designérka | Císařov okr. Přerov |
5. SNK | 91 12,8 % listiny |
mandát 6. |
IŠ Ilona ŠinclováBez politické příslušnosti |
35 | učitelka MŠ | Horní Dvořiště okr. Český Krumlov |
1. SNK | 34 19,8 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Iveta ŠinclováBez politické příslušnosti |
55 | kadeřnice | Medlov okr. Olomouc |
8. SNK | 345 7,2 % listiny |
mandát 8. |
RŠ Ing. Radek ŠindelKDU-ČSL |
43 | projektový manažer | Brušperk okr. Frýdek-Místek |
1. KDU-ČSL+NK | 202 11,2 % listiny |
mandát 1. |
AŠ Antonín ŠindelářBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Dědice okr. Třebíč |
1. SNK | 50 15,6 % listiny |
mandát 2. |
DŠ David ŠindelářBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí konstrukce | Žatec okr. Jihlava |
1. NK | 53 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jan ŠindelářBez politické příslušnosti |
60 | obchodní manažer | Kaliště okr. Jihlava |
2. SNK | 55 12,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jan ŠindelářBez politické příslušnosti |
49 | automechanik | Šebrov-Kateřina okr. Blansko |
3. KDU-ČSL | 326 12,0 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jaroslav ŠindelářBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Velký Malahov okr. Domažlice |
7. SNK | 43 10,6 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jiří ŠindelářBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí údržby MÚ Ronov n. D. | Ronov nad Doubravou okr. Chrudim |
5. STAN+NK | 384 6,7 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Josef ŠindelářBez politické příslušnosti |
59 | zástupce ředitele střední školy | Chuderov okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 216 12,4 % listiny |
mandát 5. |
LŠ Luděk ŠindelářBez politické příslušnosti |
56 | učitel | Hostouň okr. Domažlice |
3. SNK | 167 9,5 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Martin ŠindelářBez politické příslušnosti |
55 | stavební technik | Lešany okr. Benešov |
2. SNK | 147 7,5 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Michael ŠindelářBez politické příslušnosti |
55 | technik Škoda Auto, zastupitel města | Český Dub okr. Liberec |
11. SLK+NK | 537 6,0 % listiny |
mandát 11. |
MŠ Michal ŠindelářBez politické příslušnosti |
43 | technik vstupní kontroly | Sedlice okr. Strakonice |
6. SNK | 368 8,6 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Bc. Michal ŠindelářBez politické příslušnosti |
48 | kontrolor dotací a staveb | Zbraslavice okr. Kutná Hora |
4. ODS | 307 11,3 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Mgr. Pavel ŠindelářObčanská demokratická strana |
45 | advokát | Plzeň okr. Plzeň-město |
2. ODS | 7 524 2,3 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Pavel ŠindelářBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Dubenec okr. Příbram |
4. SNK | 93 13,2 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Pavel ŠindelářBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Telnice okr. Ústí nad Labem |
8. NČ+NK | 269 10,6 % listiny |
mandát 8. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Střížovice okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 96 11,1 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ, tesař | Srby okr. Domažlice |
3. SNK | 90 14,8 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
54 | lesník | Předslav okr. Klatovy |
1. SNK | 291 10,7 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Bc. Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
47 | IT specialista | Obědovice okr. Hradec Králové |
3. SNK | 80 14,0 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
64 | pracovník správy obce | Bílý Kostel nad Nisou okr. Liberec |
4. SNK | 349 11,7 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 50 451–50 500 z 61 677