Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 075 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PC Pavel ChrenšťBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Frenštát pod Radhoštěm okr. Nový Jičín |
9. ANO | 348 4,9 % listiny |
náhradník 7. |
MC Markéta ChrenšťováBez politické příslušnosti |
40 | rodičovská dovolená | Slezské Rudoltice okr. Bruntál |
6. SNK | 44 10,8 % listiny |
náhradník 4. |
MC Martin ChrienBez politické příslušnosti |
23 | řidič | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
6. SOCDEM | 316 4,8 % listiny |
náhradník 2. |
AC Adam ChripakBez politické příslušnosti |
42 | technolog | Medlovice okr. Uherské Hradiště |
8. STAN+NK | 84 9,6 % listiny |
náhradník 1. |
AC Mgr. Aleš ChristSociální demokracie |
62 | policejní historik | Tábor okr. Tábor |
26. SOCDKSČMSPDPRON | 1 138 3,4 % listiny |
náhradník 22. |
MC Milan ChristelBez politické příslušnosti |
44 | svářeč | Rosice okr. Chrudim |
15. SNK | 227 4,7 % listiny |
náhradník 6. |
FC František ChristelbauerStrakonická Veřejnost |
60 | ředitel MěKS | Strakonice okr. Strakonice |
4. SV | 3 360 4,9 % listiny |
mandát 4. |
LC Ing. Lenka Christelová LaubováBez politické příslušnosti |
41 | referent na FÚ pro Pardubický kraj | Rosice okr. Chrudim |
5. KDU-ČSL+NK | 105 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
MC Martin ChristianBez politické příslušnosti |
29 | mistr provozu | Strážek okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 204 7,2 % listiny |
mandát 6. |
TC Tomáš ChristianBez politické příslušnosti |
28 | referent správy majetku | Strážek okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 167 11,7 % listiny |
mandát 2. |
LC Lucie ChristlováBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Praha-Nebušice okr. Hlavní město Praha |
5. ODS+TOP 09 | 113 8,9 % listiny |
náhradník 4. |
JC Ing. Jan ChristophBez politické příslušnosti |
26 | konstruktér | Kobeřice okr. Opava |
4. SNK | 235 9,3 % listiny |
náhradník 2. |
TC Tomáš ChristophBez politické příslušnosti |
47 | ředitel technického oddělení | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
12. ANO | 1 292 6,5 % listiny |
náhradník 7. |
TC Tomáš ChristophBez politické příslušnosti |
47 | ředitel technického oddělení | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
35. ANO | 3 256 2,6 % listiny |
náhradník 29. |
MC Martina ChristophováObčanská demokratická strana |
50 | restauratérka Bartoňovy útulny Peklo | Nové Město nad Metují okr. Náchod |
14. ODS | 1 230 4,6 % listiny |
náhradník 5. |
LC Lenka Chrištofová, M.A.Bez politické příslušnosti |
49 | lektorka německého jazyka | Přistoupim okr. Kolín |
6. SNK | 62 12,9 % listiny |
náhradník 4. |
PC Pavel ChrobaczekBez politické příslušnosti |
57 | obráběč kovů | Chuchelná okr. Opava |
10. SNK | 89 5,9 % listiny |
náhradník 8. |
ŠC Štěpán ChrobaczekBez politické příslušnosti |
28 | živnostník | Chuchelná okr. Opava |
4. SNK | 139 9,2 % listiny |
náhradník 2. |
BC Barbora Chrobaczková, DiS.Bez politické příslušnosti |
26 | zubní technik | Bělá okr. Opava |
10. SNK | 100 8,0 % listiny |
mandát 10. |
AC Mgr. Adam ChrobákBez politické příslušnosti |
26 | učitel tělesné výchovy, fitness trenér, podnikatel, dohled na společenských akcích, sportovec | Lanškroun okr. Ústí nad Orlicí |
15. MY+NK | 675 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
JC Jan ChrobákBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Služovice okr. Opava |
9. SNK | 117 10,4 % listiny |
náhradník 6. |
MC Mgr. Miloslav ChrobákBez politické příslušnosti |
72 | trenér volejbalu, zastupitel | Janovice okr. Frýdek-Místek |
8. STAN | 561 6,4 % listiny |
mandát 8. |
RC Roman ChrobákBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí provozu | Všechovice okr. Přerov |
7. SNK | 82 10,2 % listiny |
náhradník 2. |
TC Mgr. Tomáš ChrobákNaše Město F-M |
42 | pedagog ZŠ a VŠ | Frýdek-Místek okr. Frýdek-Místek |
20. NMFM | 6 566 2,4 % listiny |
mandát 20. |
EC Ing. Eva ChrobákováBez politické příslušnosti |
56 | stavební projektantka | Nový Jičín okr. Nový Jičín |
16. Ze+STAN+Pir+TOP | 938 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
JC Jana ChrobákováBez politické příslušnosti |
52 | skladnice | Rajnochovice okr. Kroměříž |
11. SNK | 115 8,2 % listiny |
náhradník 5. |
PC Pavla ChrobákováBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
13. SNK | 28 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
ŠC Šárka ChrobákováBez politické příslušnosti |
52 | účetní | Dolní Tošanovice okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 95 11,5 % listiny |
náhradník 2. |
PC Ing. Petr ChroboczekANO 2011 |
63 | předseda spolku | Havířov okr. Karviná |
11. ANO | 4 406 2,4 % listiny |
mandát 11. |
PC Petr ChroboczekBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí skladu | Horní Suchá okr. Karviná |
4. ANO | 211 7,0 % listiny |
náhradník 3. |
SC Stanislav ChroboczekBez politické příslušnosti |
58 | důchodce | Horní Suchá okr. Karviná |
10. KDU-ČSL+NK | 153 5,1 % listiny |
náhradník 9. |
SC Stanislava ChroboczkováBez politické příslušnosti |
61 | administrativní pracovník | Havířov okr. Karviná |
37. ANO | 4 183 2,3 % listiny |
náhradník 24. |
MC Milan ChrobočekNEZÁVISLÍ |
55 | místostarosta obce | Horní Bludovice okr. Karviná |
2. NEZ+NK | 601 7,5 % listiny |
mandát 2. |
JC Jiří ChrobokBez politické příslušnosti |
37 | elektrikář | Petrovice u Karviné okr. Karviná |
18. SNK | 269 3,9 % listiny |
náhradník 14. |
LC Luboš ChrobokBez politické příslušnosti |
56 | řidič nákladní dopravy | Nelešovice okr. Přerov |
3. SNK | 77 16,9 % listiny |
mandát 2. |
PC Petr ChrobokBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Soběšovice okr. Frýdek-Místek |
8. SNK | 235 6,9 % listiny |
mandát 8. |
RC Radek ChrobokBez politické příslušnosti |
54 | malíř-natěrač, OSVČ | Grygov okr. Olomouc |
6. KDU-ČSL+NK | 246 10,2 % listiny |
náhradník 3. |
RC Ing. René ChrobokANO 2011 |
50 | specialista VN a IT | Havířov okr. Karviná |
12. ANO | 4 354 2,4 % listiny |
mandát 12. |
MC Ing. Markéta ChrobokováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí oddělení | Bukovina nad Labem okr. Pardubice |
1. SNK | 107 13,7 % listiny |
mandát 1. |
SC Silvie ChrobokováBez politické příslušnosti |
48 | v domácnosti | Havířov okr. Karviná |
35. ANO | 4 198 2,3 % listiny |
náhradník 22. |
BC Brigita ChromáBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí výroby | Nevojice okr. Vyškov |
7. SNK | 71 9,1 % listiny |
náhradník 4. |
DC Dorota ChromáBez politické příslušnosti |
20 | student MUNI Brno | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
19. STAN+NK | 170 3,5 % listiny |
náhradník 17. |
EC PhamDr. Eugenie ChromáBez politické příslušnosti |
69 | lékárnice | Františkovy Lázně okr. Cheb |
9. PRO PLZEŇ+NK | 693 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
EC Eva ChromáBez politické příslušnosti |
49 | lesní dělník | Konojedy okr. Praha-východ |
5. SNK | 54 13,6 % listiny |
mandát 3. |
HC Hana ChromáBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Tišnov okr. Brno-venkov |
12. ANO | 317 5,8 % listiny |
náhradník 10. |
IC Ilona ChromáBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí prodejny | Dobšice okr. Znojmo |
8. STAN+NK | 395 6,3 % listiny |
mandát 8. |
IC Irma ChromáBez politické příslušnosti |
49 | pomocná dělnice | Brno-střed okr. Brno-město |
22. KSČMČSSDDOSmSt! | 192 2,2 % listiny |
|
IC Mgr. Ivana ChromáBez politické příslušnosti |
41 | příslušnice Policie ČR | Radostín okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 76 21,8 % listiny |
mandát 1. |
KC Kateřina ChromáBez politické příslušnosti |
43 | fakturantka | Kamenná okr. Jihlava |
4. SNK | 91 14,7 % listiny |
mandát 1. |
KC Klára ChromáBez politické příslušnosti |
42 | podnikatelka | Mikulov okr. Břeclav |
21. ANO | 243 3,7 % listiny |
náhradník 18. |
Zobrazeno 53 701–53 750 z 190 148