Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 108 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RC Mgr. et Mgr. Radka CoufalováBez politické příslušnosti |
39 | advokátka | Kralice na Hané okr. Prostějov |
2. SNK | 171 13,0 % listiny |
mandát 2. |
VC Vlastimila CoufalováBez politické příslušnosti |
64 | živnostník | Velký Týnec okr. Olomouc |
5. Nestran. | 637 9,8 % listiny |
mandát 5. |
ZC Bc. Zdeňka CoufalováBez politické příslušnosti |
68 | emeritní ředitelka MŠ | Česká Lípa okr. Česká Lípa |
10. ANO | 2 761 4,0 % listiny |
mandát 10. |
ZC Mgr. Zuzana CoufalováBez politické příslušnosti |
59 | učitelka 1. stupně ZŠ | Velká Polom okr. Ostrava-město |
4. SNK | 685 7,2 % listiny |
mandát 4. |
KC Karel CouralBez politické příslušnosti |
26 | hasič | Vír okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 121 20,8 % listiny |
mandát 1. |
JC Jiří CozlBez politické příslušnosti |
35 | hasič | Radnice okr. Rokycany |
10. SNK | 430 6,7 % listiny |
mandát 10. |
JC Mgr. Jana CozlováBez politické příslušnosti |
56 | klinický psycholog | Zlatá Olešnice okr. Trutnov |
2. SNK | 31 20,5 % listiny |
mandát 1. |
AC Ing. Adam Crha, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
37 | softwarový inženýr | Kobylnice okr. Brno-venkov |
6. TOP 09+NK | 112 10,3 % listiny |
mandát 2. |
AC Ing. Antonín CrhaKDU-ČSL |
65 | bývalý starosta | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
2. KDU-ČSL+NK | 1 408 5,3 % listiny |
mandát 2. |
IC Bc. Igor CrhaBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Skřípov okr. Prostějov |
1. SNK | 130 11,6 % listiny |
mandát 1. |
JC Ing. Bc. Jiří CrhaObčanská demokratická strana |
66 | starosta | Blansko okr. Blansko |
1. ODS+TOP 09+NK | 3 890 4,9 % listiny |
mandát 1. |
JC Jiří CrhaBez politické příslušnosti |
56 | manipulant výroby | Moravičany okr. Šumperk |
1. STAN+NK | 197 13,0 % listiny |
mandát 3. |
LC Ladislav CrhaBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ | Pozořice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 259 9,8 % listiny |
mandát 2. |
PC Přemysl CrhaBez politické příslušnosti |
48 | hasič - HZS ČR | Moravičany okr. Šumperk |
3. STAN+NK | 211 14,0 % listiny |
mandát 2. |
SC Stanislav CrhaBez politické příslušnosti |
66 | osoba samostatně výdělečně činná | Maršov okr. Brno-venkov |
2. SNK | 156 14,0 % listiny |
mandát 2. |
VC Vítězslav CrhaBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Staré Město okr. Šumperk |
3. SNK | 197 7,9 % listiny |
mandát 2. |
LC Libor Crha ml.Bez politické příslušnosti |
27 | řidič | Borovník okr. Brno-venkov |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Josef CrhákBez politické příslušnosti |
47 | obchodní poradce | Nosislav okr. Brno-venkov |
5. SNK | 289 5,8 % listiny |
mandát 6. |
MC Ing. Milan CrhákBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí logistiky | Lysice okr. Blansko |
8. SNK | 454 6,2 % listiny |
mandát 9. |
TC Tereza Crháková, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | zdravotní sestra, vedoucí zdravotního úseku v DPS MT | Jaroměřice okr. Svitavy |
2. SNK | 202 12,9 % listiny |
mandát 1. |
BC Bohumír CrhánBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí skladu | Rančířov okr. Jihlava |
2. SNK | 142 12,7 % listiny |
mandát 2. |
DC Mgr. Denis CrhanBez politické příslušnosti |
34 | učitel | Vojkovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 235 8,0 % listiny |
mandát 2. |
DC Mgr. Drahomír CrhanBez politické příslušnosti |
69 | jednatel společnosti | Nezamyslice okr. Prostějov |
1. SNK | 214 7,7 % listiny |
mandát 4. |
PC Pavel CrhanSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
57 | ředitel akademie ARTIS Brno | Brno-Žabovřesky okr. Brno-město |
2. KDU-ČSL+STAN | 2 656 4,2 % listiny |
mandát 2. |
TC Ing. Tomáš Crhonek, MBABez politické příslušnosti |
47 | zástupce ředitele SŠ | Vracov okr. Hodonín |
4. HR+NK | 767 6,2 % listiny |
mandát 5. |
VC Věra CrhováBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Bradlecká Lhota okr. Semily |
3. SNK | 80 13,7 % listiny |
mandát 3. |
LC Ladislav CrkvaBez politické příslušnosti |
49 | nástrojař | Zvíkov okr. Český Krumlov |
4. SNK | 32 13,4 % listiny |
mandát 4. |
PC Pavel CrkvaObčanská demokratická strana |
45 | místostarosta, živnostník | Římov okr. České Budějovice |
2. ODS | 329 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MC MgA. Martin CrlaBez politické příslušnosti |
40 | pedagog | Břestek okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 368 14,9 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Marcel CronBez politické příslušnosti |
57 | geolog | Olbramice okr. Ostrava-město |
4. SNK | 144 12,4 % listiny |
mandát 2. |
AC Adam CsakvaryBez politické příslušnosti |
37 | masér a pohybový terapeut | Bohumín okr. Karviná |
12. SNK | 3 369 4,4 % listiny |
mandát 12. |
TC Tomáš CsizmárBez politické příslušnosti |
38 | podlahář | Olší okr. Brno-venkov |
1. NK | 105 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Markéta CsölleováBez politické příslušnosti |
37 | místostarostka obce 2018 - 2023, mateřská dovolená | Rapotín okr. Šumperk |
1. SNK | 306 18,6 % listiny |
mandát 1. |
PC Bc. Pavel CsonkaSociální demokracie |
61 | místostarosta | Louny okr. Louny |
2. SOCDEM+NK | 593 8,4 % listiny |
mandát 1. |
AC Mgr. Andrea CsorbováBez politické příslušnosti |
41 | ředitelka základní školy | Bukovany okr. Sokolov |
2. SNK | 196 12,4 % listiny |
mandát 3. |
MC Ing. Marta CtiborováBez politické příslušnosti |
55 | koordinátorka a mediátorka | Kalek okr. Chomutov |
1. SNK | 51 11,6 % listiny |
mandát 1. |
DC Ing. David Cubínek, MBATOP 09 |
56 | ICT manažer | Praha 21 okr. Hlavní město Praha |
4. ODS+TOP 09 | 1 134 6,0 % listiny |
mandát 4. |
MC Martin CubrBez politické příslušnosti |
55 | technický pracovník | Praha-Benice okr. Hlavní město Praha |
4. SNK | 273 14,6 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Magdaléna CubrováBez politické příslušnosti |
28 | jaderný fyzik | Kyšice okr. Plzeň-město |
3. SNK | 330 14,9 % listiny |
mandát 2. |
JC Jana CudlínováBez politické příslušnosti |
60 | bankovní specialista | Světlá nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
12. KDU-ČSL+NK | 590 5,9 % listiny |
mandát 3. |
MC Mgr. Bc. Martina CudrighováANO 2011 |
53 | ředitelka autistického spektra | Koryčany okr. Kroměříž |
1. ANO | 254 8,9 % listiny |
mandát 2. |
JC Ing. Josef CuhraKDU-ČSL |
59 | strojní inženýr, projektant, komunální politik | Praha 5 okr. Hlavní město Praha |
4. KDU-ČSL+TOP 09 | 1 906 3,0 % listiny |
mandát 1. |
JC PhDr. Jiří CukrBez politické příslušnosti |
40 | archivář | Ledenice okr. České Budějovice |
2. SNK | 689 7,7 % listiny |
mandát 2. |
PC Pavel CukrBez politické příslušnosti |
39 | projektový manažer | Bořetice okr. Pelhřimov |
1. NK | 48 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Jaroslav CulekBez politické příslušnosti |
43 | montážník | Laškov okr. Prostějov |
4. SNK | 221 13,7 % listiny |
mandát 2. |
JC Josef CulekBez politické příslušnosti |
33 | konstruktér-technolog | Česká Metuje okr. Náchod |
7. SNK | 91 15,4 % listiny |
mandát 7. |
LC Luboš CulekBez politické příslušnosti |
56 | operátor | Slavíkov okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 124 17,6 % listiny |
mandát 1. |
MC Marek CulekBez politické příslušnosti |
31 | řidič | Přehvozdí okr. Kolín |
5. SNK | 88 14,2 % listiny |
mandát 3. |
TC Tomáš CulekBez politické příslušnosti |
29 | řezník | Brumov okr. Brno-venkov |
1. NK | 113 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MC MgA. Martina Culek MaškováBez politické příslušnosti |
40 | mateřská dovolená | Těšetice okr. Znojmo |
4. SNK | 119 12,9 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 5 351–5 400 z 61 677