Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 104 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IU Ivo UrbanBez politické příslušnosti |
52 | obchodní ředitel | Sokolnice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 444 6,5 % listiny |
mandát 9. |
JU Jakub UrbanBez politické příslušnosti |
33 | IT specialista pro klíčové systémy | Mastník okr. Třebíč |
1. SNK | 40 10,2 % listiny |
mandát 3. |
JU Jan UrbanBez politické příslušnosti |
48 | státní zaměstnanec | Janův Důl okr. Liberec |
7. SNK | 64 12,1 % listiny |
mandát 7. |
JU Jan UrbanBez politické příslušnosti |
32 | zastupitel obce | Kožlí okr. Havlíčkův Brod |
3. STO+NK | 226 13,8 % listiny |
mandát 1. |
JU Ing. Jan UrbanBez politické příslušnosti |
41 | ředitel zemědělské společnosti | Běstvina okr. Chrudim |
2. SNK | 131 10,2 % listiny |
mandát 2. |
JU Ing. Jan UrbanBez politické příslušnosti |
41 | komerční ředitel v oblasti farmacie | Jinačovice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 310 13,4 % listiny |
mandát 4. |
JU Jan Urban, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Libchavy okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 412 8,1 % listiny |
mandát 2. |
JU Jaromír UrbanBez politické příslušnosti |
81 | důchodce | Hajany okr. Brno-venkov |
7. SNK | 116 13,1 % listiny |
mandát 7. |
JU Jaroslav UrbanBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Řeřichy okr. Rakovník |
3. SNK | 30 13,6 % listiny |
mandát 2. |
JU Jiří UrbanANO 2011 |
55 | starosta | Polerady okr. Praha-východ |
1. SNK | 143 16,1 % listiny |
mandát 1. |
JU Ing. Jiří UrbanBez politické příslušnosti |
39 | starosta obce | Osek nad Bečvou okr. Přerov |
1. SNK | 391 10,8 % listiny |
mandát 2. |
JU Bc. Jiří UrbanKomunistická str.Čech a Moravy |
56 | specialista v oblasti krizového řízení | Vrbčany okr. Kolín |
1. SNK | 111 14,8 % listiny |
mandát 1. |
JU Josef UrbanBez politické příslušnosti |
45 | nezaměstnaný | Holany okr. Česká Lípa |
9. SNK | 106 12,5 % listiny |
mandát 3. |
JU Ing. Josef UrbanBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Lišov okr. České Budějovice |
8. ODS | 140 11,9 % listiny |
mandát 1. |
JU Josef UrbanBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Hrádek okr. Klatovy |
6. SNK | 205 4,8 % listiny |
mandát 9. |
LU Luděk UrbanBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Kamenice nad Lipou okr. Pelhřimov |
6. SNK | 580 6,1 % listiny |
mandát 7. |
LU Ing. Ludvík UrbanBez politické příslušnosti |
57 | zastupitel, manažer | Holešov okr. Kroměříž |
2. Piráti+TOP09+NK | 689 6,6 % listiny |
mandát 2. |
MU Marek UrbanBez politické příslušnosti |
23 | stavbyvedoucí | Vsetín okr. Vsetín |
8. ANO | 1 137 5,4 % listiny |
mandát 3. |
MU Martin UrbanBez politické příslušnosti |
33 | konstruktér | Kamenná Lhota okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 83 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MU Martin UrbanBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Chotětov okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 135 15,2 % listiny |
mandát 1. |
MU Martin UrbanBez politické příslušnosti |
41 | rolbař/ledař | Opatovice I okr. Kutná Hora |
1. SNK | 64 21,0 % listiny |
mandát 2. |
MU Martin UrbanBez politické příslušnosti |
50 | stavbyvedoucí | Bojiště okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 66 15,8 % listiny |
mandát 2. |
MU Miloslav UrbanBez politické příslušnosti |
60 | mistr výroby | Čáslavsko okr. Pelhřimov |
1. STAN | 59 14,3 % listiny |
mandát 1. |
MU MVDr. Miloš UrbanLiberálně ekologická strana |
72 | veterinář | Hořovice okr. Beroun |
3. Piráti+LES+NK | 383 6,6 % listiny |
mandát 2. |
MU Mgr. Miroslav UrbanBez politické příslušnosti |
40 | drobný podnikatel | Závraty okr. České Budějovice |
7. SNK | 22 13,3 % listiny |
mandát 7. |
MU Miroslav UrbanBez politické příslušnosti |
52 | řidič, jeřábník | Libovice okr. Kladno |
1. NK | 135 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MU Miroslav UrbanBez politické příslušnosti |
44 | servisní technik | Kamenná Lhota okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 118 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MU Ing. Miroslav UrbanBez politické příslušnosti |
46 | elektrotechnik | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 227 8,9 % listiny |
mandát 4. |
PU Patrik UrbanBez politické příslušnosti |
35 | manažer systému kvality a procesní inženýr | Meziměstí okr. Náchod |
4. SNK | 275 6,6 % listiny |
mandát 5. |
PU Pavel UrbanBez politické příslušnosti |
46 | elektromontér | Třebětice okr. Kroměříž |
4. SNK | 59 10,4 % listiny |
mandát 4. |
PU Ing. Pavel UrbanBez politické příslušnosti |
46 | procesní inženýr | Křižanov okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 278 14,4 % listiny |
mandát 1. |
PU Ing. Pavel UrbanBez politické příslušnosti |
42 | technický pracovník | Salačova Lhota okr. Pelhřimov |
2. SNK | 50 13,7 % listiny |
mandát 1. |
PU Pavel UrbanBez politické příslušnosti |
50 | mistr | Bojiště okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 65 15,5 % listiny |
mandát 3. |
PU Petr UrbanBez politické příslušnosti |
46 | automechanik | Babice okr. Hradec Králové |
3. SNK | 77 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PU MUDr. Petr UrbanBez politické příslušnosti |
60 | lékař | Unhošť okr. Kladno |
5. TOP 09 | 436 6,2 % listiny |
mandát 2. |
PU Petr UrbanBez politické příslušnosti |
38 | starosta | Stárkov okr. Náchod |
1. SNK | 256 16,0 % listiny |
mandát 1. |
PU Petr UrbanBez politické příslušnosti |
60 | elektromechanik | Prštice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 174 12,3 % listiny |
mandát 3. |
RU Mgr. Radek UrbanObčanská demokratická strana |
41 | archivář, správce informačních systémů | Praha-Řeporyje okr. Hlavní město Praha |
3. ODS | 675 6,9 % listiny |
mandát 4. |
RU Ing. Radovan UrbanBez politické příslušnosti |
61 | technický dozor | Bednárec okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 37 14,0 % listiny |
mandát 2. |
RU Ing. Radovan UrbanBez politické příslušnosti |
56 | referent MM Děčín | Malšovice okr. Děčín |
3. SNK | 318 10,6 % listiny |
mandát 3. |
RU Roman UrbanBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Bystrá okr. Pelhřimov |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
SU Ing. Stanislav UrbanBez politické příslušnosti |
48 | stavební technik | Kamenec u Poličky okr. Svitavy |
8. SNK | 140 10,6 % listiny |
mandát 8. |
ŠU Štěpán UrbanBez politické příslušnosti |
47 | revizor | Vračovice-Orlov okr. Ústí nad Orlicí |
3. STAN+NK | 66 13,5 % listiny |
mandát 3. |
TU Ing. Tomáš UrbanBez politické příslušnosti |
36 | velitel HZS | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 646 5,1 % listiny |
mandát 6. |
TU prof. Ing. Tomáš Urban, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
55 | VŠ učitel | Hluboké Dvory okr. Brno-venkov |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TU Ing. Tomáš Urban, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | jaderný fyzik, projektový manažer | Malé Přítočno okr. Kladno |
4. SNK | 81 16,0 % listiny |
mandát 1. |
TU Tomáš UrbanBez politické příslušnosti |
42 | rozpočtář | Kolešovice okr. Rakovník |
3. SNK | 51 15,5 % listiny |
mandát 1. |
VU Václav UrbanBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Lubná okr. Rakovník |
2. SNK | 264 12,2 % listiny |
mandát 2. |
VU Václav UrbanBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Svárov okr. Kladno |
2. Svobodní | 105 13,4 % listiny |
mandát 2. |
VU Vilém UrbanBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Poštovice okr. Kladno |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 55 151–55 200 z 61 677