Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 115 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LV Ing. Lukáš ValaBez politické příslušnosti |
43 | ředitel odboru celního úřadu | Hamry nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 414 8,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Marek ValaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ, servisní technik | Lysice okr. Blansko |
2. KDU-ČSL | 326 9,2 % listiny |
mandát 2. |
MV Marian ValaBez politické příslušnosti |
41 | jednatel, vedoucí výroby | Bory okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 216 7,1 % listiny |
mandát 4. |
MV Michal ValaBez politické příslušnosti |
33 | strojírenský technolog | Brantice okr. Bruntál |
1. SNK | 132 12,0 % listiny |
mandát 2. |
OV Oldřich ValaBez politické příslušnosti |
53 | jednatel | Vlčatín okr. Třebíč |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OV JUDr. Ondřej ValaBez politické příslušnosti |
41 | právník | Hartvíkovice okr. Třebíč |
3. SNK | 165 13,3 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel ValaBez politické příslušnosti |
47 | manažer | Leškovice okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr ValaBez politické příslušnosti |
40 | mistr výroby | Dřevnovice okr. Prostějov |
2. SNK | 104 10,7 % listiny |
mandát 4. |
RV Richard ValaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ - autoopravář | Kuchařovice okr. Znojmo |
15. KDU-ČSL | 112 7,4 % listiny |
mandát 3. |
RV Mgr. Roman ValaBez politické příslušnosti |
49 | starosta | Kojetice okr. Třebíč |
1. NK | 112 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav ValaBez politické příslušnosti |
36 | technik | Kámen okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 159 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Lukáš ValábekBez politické příslušnosti |
30 | operátor lesní techniky | Hraničné Petrovice okr. Olomouc |
4. SNK | 37 11,1 % listiny |
mandát 5. |
DV David ValachBez politické příslušnosti |
47 | majitel truhlářské dílny | Vrbno pod Pradědem okr. Bruntál |
3. SNK | 1 102 6,9 % listiny |
mandát 1. |
JV Ján ValachBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Lovečkovice okr. Litoměřice |
1. SNK | 62 10,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří ValachBez politické příslušnosti |
42 | personalista | Dlouhá Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 369 6,8 % listiny |
mandát 5. |
MV Martin ValachBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí ČOV Choceň | Choceň okr. Ústí nad Orlicí |
9. ODS+NK | 866 5,6 % listiny |
mandát 5. |
PV Pavel ValachBez politické příslušnosti |
48 | montér | Nasavrky okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr ValachBez politické příslušnosti |
51 | stavební technik | Litenčice okr. Kroměříž |
2. STAN+NK | 99 12,0 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr ValachBez politické příslušnosti |
57 | stavební technik | Dobev okr. Písek |
7. SNK | 357 10,2 % listiny |
mandát 3. |
RV Roman ValachBez politické příslušnosti |
51 | řidič | Bařice-Velké Těšany okr. Kroměříž |
4. SNK | 110 10,8 % listiny |
mandát 4. |
TV Tomáš ValachBez politické příslušnosti |
30 | dělník | Svéradice okr. Klatovy |
1. NK | 118 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav ValachBez politické příslušnosti |
45 | řidič | Vysoká Libyně okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 73 12,0 % listiny |
mandát 7. |
ZV Mgr. Zdeněk ValachBez politické příslušnosti |
51 | živnostník | Luleč okr. Vyškov |
3. SNK | 452 11,1 % listiny |
mandát 3. |
SV Mgr. Simona ValachováBez politické příslušnosti |
41 | muzejní edukátor | Hartmanice okr. Svitavy |
2. SNK | 103 14,9 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan ValachovičBez politické příslušnosti |
45 | finanční poradce, OSVČ, předseda sportovního oddílu Florbal Pro Beroun | Beroun okr. Beroun |
5. SNK | 1 816 5,0 % listiny |
mandát 5. |
HV Bc. Hana ValachovičováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
60 | místostarostka města Holýšova | Holýšov okr. Plzeň-jih |
1. STAN+NK | 489 10,7 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jiří VálalBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Slavičky okr. Třebíč |
4. SNK | 45 21,3 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef ValášekBez politické příslušnosti |
42 | montážní dělník | Chlístov okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 23 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Bc. Josef ValášekBez politické příslušnosti |
45 | policista | Třesovice okr. Hradec Králové |
2. SNK | 56 9,7 % listiny |
mandát 6. |
MV Ing. Martin ValášekBez politické příslušnosti |
38 | stavební inženýr | Hrdlív okr. Kladno |
1. SNK | 157 16,1 % listiny |
mandát 1. |
MV Miloš ValášekBez politické příslušnosti |
67 | podnikatel | Doubravice okr. Trutnov |
3. SNK | 74 10,5 % listiny |
mandát 3. |
PV Patrik ValášekBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ Automotive | Nové Město nad Metují okr. Náchod |
5. ODS | 1 416 5,3 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr ValášekBez politické příslušnosti |
55 | údržbář | Heřmánkovice okr. Náchod |
2. SNK | 173 22,8 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petr ValášekBez politické příslušnosti |
60 | místostarosta, ekonom, předseda klubu orientačního běhu | Kamenice okr. Praha-východ |
3. SNK | 866 7,2 % listiny |
mandát 3. |
PV Ing. Přemysl Valášek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | manager | Broumov okr. Náchod |
2. STAN+NK | 731 5,4 % listiny |
mandát 4. |
RV PharmDr. Radim ValášekBez politické příslušnosti |
54 | lékárník | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 259 9,3 % listiny |
mandát 3. |
RV Radim ValášekBez politické příslušnosti |
57 | předák PVB linky ve společnosti Kuraray | Holešov okr. Kroměříž |
2. Zelení+ZVUK+NK | 1 783 5,0 % listiny |
mandát 3. |
RV Roman ValášekBez politické příslušnosti |
45 | montážní dělník | Chlístov okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 29 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TV Ing. Tomáš ValášekBez politické příslušnosti |
42 | projektant staveb, místostarosta | Rychnovek okr. Náchod |
2. SNK | 234 15,7 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš ValášekBez politické příslušnosti |
45 | šéfkuchař | Dětenice okr. Jičín |
8. SNK | 133 11,7 % listiny |
mandát 8. |
VV Václav ValášekBez politické příslušnosti |
47 | technik | Rožnov okr. Náchod |
5. SNK | 111 12,7 % listiny |
mandát 5. |
VV Václav ValášekBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ, zastupitel | Přibice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 360 10,7 % listiny |
mandát 7. |
IV Ing. Irena ValáškováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí kvality | Turovice okr. Přerov |
6. SNK | 69 11,5 % listiny |
mandát 7. |
IV Ing. Iveta ValáškováBez politické příslušnosti |
59 | osoba pečující | Milotice nad Opavou okr. Bruntál |
5. SNK | 69 11,5 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiřina ValáškováBez politické příslušnosti |
37 | referentka majetku a logistiky | Vápno okr. Pardubice |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Mgr. Lenka ValáškováBez politické příslušnosti |
35 | odborná referentka | Kohoutov okr. Trutnov |
1. SNK | 73 17,8 % listiny |
mandát 2. |
MV Markéta ValáškováBez politické příslušnosti |
29 | nezaměstnaná | Pertoltice okr. Liberec |
5. SNK | 120 11,2 % listiny |
mandát 5. |
MV Milena ValáškováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Nahořany okr. Náchod |
4. SNK | 107 10,4 % listiny |
mandát 4. |
RV Radka ValáškováBez politické příslušnosti |
52 | zdravotní sestra | Šafov okr. Znojmo |
2. SNK | 38 14,0 % listiny |
mandát 2. |
LV Lukáš ValčíkBez politické příslušnosti |
36 | strojní technik | Pavlovice u Kojetína okr. Prostějov |
9. SNK | 62 10,6 % listiny |
mandát 9. |
Zobrazeno 55 701–55 750 z 61 677