Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 117 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IV Ing. Ivo ValentaBez politické příslušnosti |
63 | lesní správce | Písařov okr. Šumperk |
4. STAN+NK | 127 12,8 % listiny |
mandát 3. |
IV Ivo ValentaBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Doksy okr. Kladno |
4. SNK | 315 8,9 % listiny |
mandát 4. |
JV Ing. Jan ValentaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Křižany okr. Liberec |
2. SNK | 117 8,2 % listiny |
mandát 3. |
JV Jan ValentaBez politické příslušnosti |
47 | truhlář | Neuměř okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 66 13,7 % listiny |
mandát 7. |
JV Ing. Mgr. Jan Valenta, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
49 | geolog a statik, předseda stavebního výboru zastupitelstva | Hlásná Třebaň okr. Beroun |
6. SNK | 334 10,9 % listiny |
mandát 6. |
JV Ing. Jan ValentaBez politické příslušnosti |
43 | manažer pro vědu a výzkum | Nová Ves v Horách okr. Most |
5. SNK | 128 12,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Jaromír ValentaBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Střevač okr. Jičín |
2. SNK | 40 11,2 % listiny |
mandát 3. |
JV Jaroslav ValentaSvoboda a př. demokracie (SPD) |
52 | živnostník | Světlá nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
2. SPD | 209 6,1 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří ValentaBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Starý Šachov okr. Děčín |
1. SNK | 84 15,5 % listiny |
mandát 1. |
JV Bc. Jiří Valenta, DiS.KDU-ČSL |
45 | zdravotnický záchranář | Modrá okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL | 116 16,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří ValentaBez politické příslušnosti |
47 | skladník | Němětice okr. Strakonice |
2. SNK | 53 21,3 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef ValentaBez politické příslušnosti |
51 | státní zaměstnanec | Komárov okr. Tábor |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Josef ValentaBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí provozu | Liblín okr. Rokycany |
7. SNK | 60 14,3 % listiny |
mandát 7. |
JV Mgr. Josef ValentaBez politické příslušnosti |
37 | ředitel Biskupského gymnázia | Brno-střed okr. Brno-město |
11. KDU-ČSL+STAN | 4 800 2,3 % listiny |
mandát 11. |
KV Ing. Kamil ValentaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Úštěk okr. Litoměřice |
7. SNK ED | 629 6,6 % listiny |
mandát 7. |
KV Karel ValentaBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Vlasatice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 137 22,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Libor ValentaBez politické příslušnosti |
57 | strojvedoucí | Březina okr. Jičín |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Bc. Libor ValentaBez politické příslušnosti |
34 | manažer | Želetice okr. Znojmo |
2. SNK | 90 17,1 % listiny |
mandát 4. |
LV Libor ValentaBez politické příslušnosti |
52 | policista | Lhota u Olešnice okr. Blansko |
4. SNK | 18 15,9 % listiny |
mandát 4. |
LV Libor ValentaBez politické příslušnosti |
59 | revírník | Brantice okr. Bruntál |
3. SNK | 367 11,8 % listiny |
mandát 3. |
LV Lubomír ValentaBez politické příslušnosti |
30 | technik lakovny - LETOPLAST | Študlov okr. Svitavy |
3. STAN | 35 15,6 % listiny |
mandát 4. |
LV Lukáš ValentaBez politické příslušnosti |
42 | obchodní manager | Žáravice okr. Pardubice |
3. SNK | 46 19,7 % listiny |
mandát 2. |
LV Lukáš ValentaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí oddělení IT | Pištín okr. České Budějovice |
5. STAN+NK | 105 12,5 % listiny |
mandát 2. |
MV Ing. Martin ValentaBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Hořany okr. Nymburk |
1. SNK | 50 16,7 % listiny |
mandát 1. |
MV Ing. Martin ValentaBez politické příslušnosti |
41 | projektant | Habrovany okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 88 19,3 % listiny |
mandát 4. |
MV Ing. Michal ValentaBez politické příslušnosti |
32 | projektant | Chomýž okr. Kroměříž |
4. SNK | 117 12,1 % listiny |
mandát 5. |
MV Michal ValentaBez politické příslušnosti |
46 | živnostník | Oleksovice okr. Znojmo |
3. SNK | 321 14,3 % listiny |
mandát 2. |
MV Milan ValentaBez politické příslušnosti |
49 | soukromý zemědělec | Bartošovice okr. Nový Jičín |
4. SNK | 411 6,7 % listiny |
mandát 4. |
MV Miroslav ValentaBez politické příslušnosti |
53 | soukromý zemědělec | Cotkytle okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 79 11,4 % listiny |
mandát 9. |
PV Pavel ValentaBez politické příslušnosti |
45 | řidič | Oskava okr. Šumperk |
13. SNK | 183 7,1 % listiny |
mandát 13. |
PV Pavel ValentaBez politické příslušnosti |
37 | ekonom, včelař | Němčice okr. Pardubice |
5. SNK | 288 11,4 % listiny |
mandát 5. |
PV Bc. Pavel ValentaBez politické příslušnosti |
51 | úředník MěÚ Trutnov | Dolní Olešnice okr. Trutnov |
1. SNK | 131 16,4 % listiny |
mandát 1. |
PV Ing. Pavel ValentaBez politické příslušnosti |
32 | učitel odborných předmětů | Smržov okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 52 16,9 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr ValentaBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Borovnička okr. Trutnov |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr ValentaBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Královice okr. Kladno |
2. SNK | 56 8,9 % listiny |
mandát 5. |
PV Bc. Petr Valenta, MBABez politické příslušnosti |
57 | starosta obce | Liběšice okr. Louny |
1. SNK | 239 12,5 % listiny |
mandát 1. |
RV Mgr. Radek ValentaBez politické příslušnosti |
56 | starosta | Borkovany okr. Břeclav |
1. STAN | 291 15,9 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek ValentaBez politické příslušnosti |
51 | projektant | Jezbořice okr. Pardubice |
3. SNK | 154 13,7 % listiny |
mandát 3. |
TV Tomáš ValentaBez politické příslušnosti |
40 | strojník, řidič | Líšná okr. Rokycany |
4. SNK | 55 10,2 % listiny |
mandát 4. |
TV Bc. Tomáš ValentaBez politické příslušnosti |
37 | dispečer dopravy | Panenské Břežany okr. Praha-východ |
5. SNK | 188 14,2 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš ValentaBez politické příslušnosti |
48 | řidič, obsluha BPS | Újezd u Sezemic okr. Pardubice |
7. SNK | 61 10,9 % listiny |
mandát 7. |
TV Tomáš ValentaBez politické příslušnosti |
38 | řidič | Mistrovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. KDU-ČSL | 142 11,2 % listiny |
mandát 2. |
VV Vítězslav ValentaBez politické příslušnosti |
54 | obchodní reprezentant | Spytihněv okr. Zlín |
11. Nestran. | 445 6,5 % listiny |
mandát 11. |
VV Vladimír ValentaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Kosice okr. Hradec Králové |
4. SNK | 134 13,7 % listiny |
mandát 3. |
VV Mgr. Vladimír ValentaStarostové pro Liberecký kraj |
53 | podnikatel | Jilemnice okr. Semily |
1. KDU-ČSL+SLK | 796 10,2 % listiny |
mandát 1. |
ZV Zbyněk ValentaBez politické příslušnosti |
67 | místostarosta | Březno okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 296 6,5 % listiny |
mandát 2. |
ZV Bc. Zdeněk ValentaBez politické příslušnosti |
44 | úředník | Čermná okr. Domažlice |
4. SNK | 70 10,1 % listiny |
mandát 4. |
ZV Zdeněk ValentaBez politické příslušnosti |
39 | montážní pracovník | Tučapy okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 93 16,7 % listiny |
mandát 4. |
JV Jaroslav ValentíkBez politické příslušnosti |
54 | státní zaměstnanec | Hradčany okr. Přerov |
1. SNK | 66 15,9 % listiny |
mandát 3. |
AV Alena ValentováBez politické příslušnosti |
51 | kuchařka | Srby okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 49 14,9 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 55 801–55 850 z 61 677