Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 119 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MV Bc. Miriam ValchářováBez politické příslušnosti |
51 | všeobecná sestra | Kateřinice okr. Vsetín |
1. NK | 276 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Monika ValchováBez politické příslušnosti |
49 | laborantka | Nový Dům okr. Rakovník |
4. SNK | 72 21,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Jakub ValíčekBez politické příslušnosti |
37 | servisní poradce | Diváky okr. Břeclav |
2. SNK | 194 15,0 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef ValíčekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
4. KDU-ČSL | 214 12,2 % listiny |
mandát 1. |
LV Ludvík ValíčekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Odunec okr. Třebíč |
7. SNK | 26 14,4 % listiny |
mandát 7. |
PV Pavel ValičekBez politické příslušnosti |
37 | strojmistr | Brod nad Dyjí okr. Břeclav |
5. SNK | 117 13,1 % listiny |
mandát 5. |
RV Robert ValíčekBez politické příslušnosti |
52 | stolař | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
2. SNK | 279 9,8 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš ValíčekBez politické příslušnosti |
40 | konstruktér | Nebanice okr. Cheb |
6. SNK | 77 13,3 % listiny |
mandát 3. |
MV Monika Valíček ProkopováBez politické příslušnosti |
49 | poštovní doručovatel | Nová Ves u Jarošova okr. Svitavy |
1. NK | 12 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IV Iveta ValíčkováBez politické příslušnosti |
56 | účetní | Dětenice okr. Jičín |
3. SNK | 109 9,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Mgr. Jitka ValíčkováBez politické příslušnosti |
63 | starostka | Staré Sedliště okr. Tachov |
1. SNK | 263 16,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Mgr. Lucie ValíčkováBez politické příslušnosti |
42 | starostka | Hošťka okr. Tachov |
1. SNK | 100 19,9 % listiny |
mandát 1. |
MV Marcela ValíčkováBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
6. SNK | 1 573 4,7 % listiny |
mandát 6. |
IV Iva ValigurskáBez politické příslušnosti |
60 | prodavačka | Počenice-Tetětice okr. Kroměříž |
2. Stačilo!+NK | 124 13,6 % listiny |
mandát 2. |
JV Jitka ValigurskáBez politické příslušnosti |
52 | zaměstnanec banky | Mladějov na Moravě okr. Svitavy |
3. SNK | 114 11,7 % listiny |
mandát 3. |
FV Filip ValihrachBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Heřmanovice okr. Bruntál |
3. SNK | 52 15,9 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan ValihrachBez politické příslušnosti |
51 | advokát | Vysoké Studnice okr. Jihlava |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin ValihrachKDU-ČSL |
40 | soukromý zemědělec, vinař | Krumvíř okr. Břeclav |
1. KDU-ČSL+ODS | 315 8,9 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petr ValihrachBez politické příslušnosti |
48 | projektant | Kyjov okr. Hodonín |
2. HR+NK | 1 076 6,8 % listiny |
mandát 3. |
FV František ValíkBez politické příslušnosti |
43 | živnostník | Bošovice okr. Vyškov |
2. HR+NK | 183 8,8 % listiny |
mandát 3. |
JV Ing. arch. Jaroslav ValíkBez politické příslušnosti |
30 | architekt | Žďárec okr. Brno-venkov |
6. KDU-ČSL+NK | 136 13,6 % listiny |
mandát 6. |
MV Michal ValíkBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Benetice okr. Třebíč |
1. NK | 105 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Ing. Petr ValíkKDU-ČSL |
55 | administrátor IT | Slavkov okr. Opava |
5. KDU-ČSL | 205 8,0 % listiny |
mandát 3. |
RV Rostislav ValíkBez politické příslušnosti |
53 | státní zaměstnanec | Kvítkovice okr. České Budějovice |
3. SNK | 32 16,2 % listiny |
mandát 3. |
MV Marie ValíkováBez politické příslušnosti |
43 | zdravotní sestra | Pavlínov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Romana ValíkováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka MŠ | Rohy okr. Třebíč |
6. SNK | 35 11,6 % listiny |
mandát 7. |
TV Ing. Tomáš ValinaBez politické příslušnosti |
49 | státní úředník | Libá okr. Cheb |
2. SNK | 115 10,3 % listiny |
mandát 2. |
ZV Ing. Zuzana ValinováBez politické příslušnosti |
38 | agronom | Žabovřesky nad Ohří okr. Litoměřice |
3. SNK | 131 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan VališBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Hlušovice okr. Olomouc |
5. SNK | 244 10,3 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VališBez politické příslušnosti |
57 | dělník | Bácovice okr. Pelhřimov |
9. SNK | 26 9,4 % listiny |
mandát 9. |
JV PaedDr. Josef VališBez politické příslušnosti |
35 | ředitel základní školy | Valtice okr. Břeclav |
1. APB+NK | 208 11,5 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VališBez politické příslušnosti |
42 | projektový manažer varovných a informačních systémů pro Moravu | Komárov okr. Olomouc |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VališkaBez politické příslušnosti |
41 | IT technik | Kšely okr. Kolín |
2. SNK | 55 14,3 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří VališkaBez politické příslušnosti |
51 | mechanik opravář ZOD Lánov | Lánov okr. Trutnov |
6. SNK | 462 7,5 % listiny |
mandát 2. |
AV Ing. Alena VališováBez politické příslušnosti |
59 | účetní | Brno-Bosonohy okr. Brno-město |
4. SNK | 350 9,4 % listiny |
mandát 2. |
LV Lukáš VálkaBez politické příslušnosti |
29 | vedoucí konstrukce | Běleč okr. Brno-venkov |
1. NK | 70 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jozef ValkoBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Neslovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 200 6,3 % listiny |
mandát 5. |
RV Radek VálkoBez politické příslušnosti |
47 | odborník na informační technologie | Chotilsko okr. Příbram |
3. SNK | 85 12,1 % listiny |
mandát 3. |
DV David ValkounBez politické příslušnosti |
47 | projektmanager Škoda Auto | Niměřice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 98 21,1 % listiny |
mandát 1. |
AV Ing. Alena VálkováBez politické příslušnosti |
38 | místostarostka obce Malá Bystřice | Malá Bystřice okr. Vsetín |
2. SNK | 113 15,0 % listiny |
mandát 2. |
JV Jana VálkováKomunistická str.Čech a Moravy |
66 | důchodce | Šardice okr. Hodonín |
2. KSČM | 182 8,5 % listiny |
mandát 3. |
JV MUDr. Jitka VálkováKDU-ČSL |
65 | praktická lékařka pro děti a dorost | Chlum u Třeboně okr. Jindřichův Hradec |
1. KDU-ČSL | 193 18,3 % listiny |
mandát 1. |
LV Mgr. Lenka Válková, DiS.Bez politické příslušnosti |
59 | vedoucí prodejny, zastupitelka obce | Třebeň okr. Cheb |
2. SNK | 103 11,4 % listiny |
mandát 3. |
LV Lucie VálkováBez politické příslušnosti |
47 | chief administrative officer | Libušín okr. Kladno |
2. SNK | 462 6,8 % listiny |
mandát 3. |
LV Ing. Ludmila VálkováBez politické příslušnosti |
58 | účetní | Praha-Březiněves okr. Hlavní město Praha |
9. SNK | 506 11,2 % listiny |
mandát 9. |
MV Mgr. Bc. Marie VálkováBez politické příslušnosti |
47 | koordinátorka vzdělání | Praha-Lysolaje okr. Hlavní město Praha |
3. STAN+NK | 336 11,4 % listiny |
mandát 3. |
MV Miroslava VálkováBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí ekonomka | Proseč pod Křemešníkem okr. Pelhřimov |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV PhDr. Monika VálkováBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí pracovník v sociálních službách | Kutná Hora okr. Kutná Hora |
4. ANO | 1 035 4,1 % listiny |
mandát 3. |
PV Mgr. Petra VálkováBez politické příslušnosti |
44 | místostarostka, lektorka ekologické výchovy, sportovkyně, zakladatelka permakulturní zahrady | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
2. MY+NK | 2 167 5,8 % listiny |
mandát 1. |
PV Ing. Petra VálkováBez politické příslušnosti |
44 | účetní | Babice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 356 7,9 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 55 901–55 950 z 61 677