Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 129 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ĽV Ľuboš VarhaníkBez politické příslušnosti |
41 | starosta obce Jamné | Jamné okr. Jihlava |
1. SNK | 166 11,7 % listiny |
mandát 2. |
EV Mgr. Eva VarchoľákováBez politické příslušnosti |
66 | středoškolská učitelka na penzi | Nová Ves okr. Ostrava-město |
5. STAN+NK | 142 11,1 % listiny |
mandát 5. |
MV Martin VarcholekBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Třemošná okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 755 5,6 % listiny |
mandát 7. |
JV Jaroslav VarchulíkBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Žandov okr. Česká Lípa |
1. SNK | 289 7,3 % listiny |
mandát 1. |
MV Marek VarmusBez politické příslušnosti |
39 | řidič | Třebom okr. Opava |
4. SNK | 98 14,3 % listiny |
mandát 4. |
BV Boris VarmužaBez politické příslušnosti |
44 | zahradník, místostarosta | Žeraviny okr. Hodonín |
1. SNK | 59 26,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jan VarmužaKDU-ČSL |
42 | IT projektový manažer | Valašská Bystřice okr. Vsetín |
4. KDU-ČSL+NK | 349 6,9 % listiny |
mandát 5. |
PV Petr VarmužaBez politické příslušnosti |
57 | elektrikář | Terezín okr. Hodonín |
7. STAN+NK | 71 9,2 % listiny |
mandát 7. |
AV Anna VarmužováBez politické příslušnosti |
64 | starobní důchodce | Žeraviny okr. Hodonín |
2. SNK | 52 14,3 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin VarnuškaBez politické příslušnosti |
34 | technik výstavby | Ražice okr. Písek |
4. SNK | 86 13,9 % listiny |
mandát 1. |
PV Ing. Petra VarousováBez politické příslušnosti |
51 | administrativní pracovník | Heřmaň okr. Písek |
5. SNK | 47 8,9 % listiny |
mandát 6. |
OV Oto VarvarovskýBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Slověnice okr. Benešov |
3. SNK | 20 19,6 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Petr VaryšBez politické příslušnosti |
59 | místostarosta obce Vitice | Vitice okr. Kolín |
2. STAN+NK | 237 11,2 % listiny |
mandát 1. |
AV Ing. arch. Alžběta Varyš MajnušováBez politické příslušnosti |
32 | architektka | Raduň okr. Opava |
2. SNK | 151 15,3 % listiny |
mandát 2. |
BV Bronislav VařákBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Uherčice okr. Znojmo |
4. SNK | 63 15,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Richard VařákBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Lukov okr. Zlín |
8. ODS+NK | 315 5,6 % listiny |
mandát 8. |
BV Barbora VařákováBez politické příslušnosti |
38 | majitelka Autoškoly pro ženy | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
7. KDU-ČSL+ODS | 2 992 2,3 % listiny |
mandát 7. |
PV Pavel VařbuchtaBez politické příslušnosti |
43 | starosta obce | Čáslavice okr. Třebíč |
1. SNK | 246 11,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Jaroslav Vařečka, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | dispečer dopravy | Heřmanův Městec okr. Chrudim |
2. SNK | 694 5,1 % listiny |
mandát 4. |
JV Jiří VařečkaBez politické příslušnosti |
52 | zedník | Hamry okr. Chrudim |
6. SNK | 71 14,5 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr VařečkaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Rohozec okr. Kutná Hora |
1. NK | 95 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FV Ing. Filip VařechaČeská pirátská strana |
40 | softwarový vývojář, zastupitel MO V | Pardubice V okr. Pardubice |
1. KDU+Zel+Pir+TOP | 856 7,0 % listiny |
mandát 2. |
MV Miroslav VařechaBez politické příslušnosti |
46 | elektrotechnik | Kněždub okr. Hodonín |
10. SNK | 184 8,8 % listiny |
mandát 10. |
ĽV Ing. Ľubomíra VařechováBez politické příslušnosti |
58 | středoškolská učitelka | Žeraviny okr. Hodonín |
1. SNK | 59 16,2 % listiny |
mandát 1. |
RV Mgr. Radka VařechováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka | Hroznová Lhota okr. Hodonín |
5. SNK | 164 8,4 % listiny |
mandát 3. |
RV Mgr. Roman VařejčkaBez politické příslušnosti |
39 | učitel | Polná okr. Jihlava |
4. SNK | 699 6,8 % listiny |
mandát 1. |
TV Ing. Tomáš VařejčkoBez politické příslušnosti |
56 | exbankovní poradce, důchodce | Skuteč okr. Chrudim |
2. SNK | 546 5,7 % listiny |
mandát 5. |
EV Eva VařejčkováBez politické příslušnosti |
64 | dispečerka | Polná okr. Jihlava |
6. SNK | 591 5,7 % listiny |
mandát 4. |
JV Jindřich VařejkaBez politické příslušnosti |
36 | architekt | Dolní Libochová okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VařejkaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Radešínská Svratka okr. Žďár nad Sázavou |
3. KDU-ČSL | 184 9,2 % listiny |
mandát 3. |
VV Vít VařejkaBez politické příslušnosti |
40 | konzultant prodeje | Hradec nad Svitavou okr. Svitavy |
3. SNK | 228 8,4 % listiny |
mandát 3. |
HV Ing. arch. Helena VařejkováZa Lužánky |
64 | architektka, zastupitelka MČ Brno-Královo Pole, zahrádkářka | Brno-Královo Pole okr. Brno-město |
2. Za Lužánky | 732 4,5 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VařekaBez politické příslušnosti |
38 | IT technik | Stražisko okr. Prostějov |
2. KDU-ČSL | 101 20,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VařekaBez politické příslušnosti |
45 | agronom | Bouzov okr. Olomouc |
8. ANO | 171 8,0 % listiny |
mandát 3. |
LV Lukáš VařekaBez politické příslušnosti |
29 | elektrikář | Horní Libochová okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Marek VařekaBez politické příslušnosti |
53 | fyzioterapeut | Kateřinice okr. Nový Jičín |
7. SNK | 272 10,7 % listiny |
mandát 7. |
MV Ing. Michael VařekaBez politické příslušnosti |
34 | materiálový inženýr | Čelechovice na Hané okr. Prostějov |
4. STAN+NK | 266 12,1 % listiny |
mandát 4. |
OV Ondřej VařekaBez politické příslušnosti |
44 | automechanik | Horní Libochová okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 64 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IV MUDr. Irena VařekováBez politické příslušnosti |
38 | lékařka | Vyšehoří okr. Šumperk |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jana VařekováBez politické příslušnosti |
50 | přechodná pěstounka, organizátorka swapů | Praha 15 okr. Hlavní město Praha |
13. SNK | 4 639 3,3 % listiny |
mandát 13. |
VV Václav VařilBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí výroby | Dubičné okr. České Budějovice |
4. SNK | 165 13,5 % listiny |
mandát 4. |
MV Michal VasilečkoBez politické příslušnosti |
60 | mechanik | Chodová Planá okr. Tachov |
3. ANO+NK | 332 8,8 % listiny |
mandát 2. |
ZV Zuzana VaskováBez politické příslušnosti |
50 | hlavní účetní | Pardubice VIII okr. Pardubice |
2. PPL | 73 12,6 % listiny |
mandát 1. |
EV Eva VasserbauerováBez politické příslušnosti |
41 | účetní | Řečany nad Labem okr. Pardubice |
3. SNK | 210 9,6 % listiny |
mandát 3. |
OV MUDr. Oldřich VastlSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
51 | lékař, ortoped | Karlovy Vary okr. Karlovy Vary |
2. STAN | 2 261 3,7 % listiny |
mandát 1. |
AV Antonín VášaKDU-ČSL |
57 | starosta | Radostín nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. KDU-ČSL | 278 10,1 % listiny |
mandát 3. |
PV Bc. Petr VášaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí provozu | Bohuňov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 83 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VášaBez politické příslušnosti |
58 | energetický manažer | Lísek okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 133 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FV Ing. František VašákBez politické příslušnosti |
55 | agronom | Komorovice okr. Pelhřimov |
3. SNK | 58 18,4 % listiny |
mandát 1. |
FV František VašákBez politické příslušnosti |
43 | mistr stavby | Osičky okr. Hradec Králové |
3. SNK | 53 20,3 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 56 401–56 450 z 61 677