Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 173 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JV Ing. Jitka VondrováBez politické příslušnosti |
35 | mateřská dovolená | Dalečín okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 220 8,8 % listiny |
mandát 2. |
LV Ing. Lenka VondrováBez politické příslušnosti |
37 | hlavní účetní | Velká Jesenice okr. Náchod |
6. SNK | 136 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MV Mgr. Martina VondrováBez politické příslušnosti |
40 | personalistka | Karlovice okr. Bruntál |
1. SNK | 214 13,5 % listiny |
mandát 2. |
SV Ing. Simona VondrováBez politické příslušnosti |
35 | učitel ZŠ | Vilémov okr. Havlíčkův Brod |
8. SNK | 290 9,3 % listiny |
mandát 8. |
SV Bc. Simona VondrováBez politické příslušnosti |
22 | student vysoké školy | Chlum-Korouhvice okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 19 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Ing. Pavel VondrovicBez politické příslušnosti |
33 | starosta | Zahořany okr. Domažlice |
1. ODS | 228 10,4 % listiny |
mandát 1. |
RV Ing. Robert VondrovicBez politické příslušnosti |
40 | parlamentní zpravodaj | Vyžlovka okr. Praha-východ |
3. SNK | 183 10,7 % listiny |
mandát 3. |
MV Ing. Marie VondrovskáBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Pivkovice okr. Strakonice |
1. SNK | 26 13,8 % listiny |
mandát 4. |
BV Bedřich VondrušBez politické příslušnosti |
50 | obchodní manažer | Těmice okr. Pelhřimov |
1. NK | 191 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VondruškaBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Chraštice okr. Příbram |
6. SNK | 57 13,4 % listiny |
mandát 6. |
LV Lukáš VondruškaBez politické příslušnosti |
43 | manažer kvality | Kněževes okr. Rakovník |
2. SNK | 300 9,3 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin VondruškaBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí obchodu | Libouchec okr. Ústí nad Labem |
13. SNK | 199 7,6 % listiny |
mandát 4. |
MV Martin VondruškaBez politické příslušnosti |
62 | truhlář | Záblatí okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 30 13,4 % listiny |
mandát 4. |
MV Miroslav VondruškaBez politické příslušnosti |
49 | zedník | Vlastiboř okr. Tábor |
6. SNK | 52 9,6 % listiny |
mandát 6. |
PV Pavel VondruškaBez politické příslušnosti |
57 | příslušník bezpečnostního sboru | Veselíčko okr. Písek |
1. SNK | 76 18,1 % listiny |
mandát 1. |
RV Radek VondruškaBez politické příslušnosti |
49 | obchodní manažer IS | Lužec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
6. SNK | 116 8,2 % listiny |
mandát 6. |
VV Ing. Vladimír VondruškaBez politické příslušnosti |
63 | středoškolský učitel | Nepolisy okr. Hradec Králové |
2. SNK | 117 10,0 % listiny |
mandát 2. |
ZV Zdeněk VondruškaBez politické příslušnosti |
67 | starobní důchodce | Ponědraž okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 35 11,7 % listiny |
mandát 7. |
IV Ivana VondruškováBez politické příslušnosti |
43 | pedagožka | Meziříčí okr. Tábor |
3. SNK | 51 14,9 % listiny |
mandát 2. |
PV Mgr. Ing. Pavel VondrysJIHOČEŠI 2012 |
62 | tajemník MěÚ | Strakonice okr. Strakonice |
3. JIH 12 | 888 7,1 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VondrysBez politické příslušnosti |
61 | učitel, ředitel střední školy | České Velenice okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 281 8,6 % listiny |
mandát 4. |
VV Vlastimil VondrysANO 2011 |
43 | projektant, radní | Vodňany okr. Strakonice |
2. ANO | 577 6,3 % listiny |
mandát 1. |
DV Ing. Dita VondryskováTOP 09 |
41 | uvolněná zastupitelka obce | Přezletice okr. Praha-východ |
1. TOP 09+NK | 295 11,1 % listiny |
mandát 1. |
MV Ing. Miloš VondřejcBez politické příslušnosti |
40 | stavební projektant, zastupitel Městyse Nový Hrádek | Nový Hrádek okr. Náchod |
3. KDU-ČSL | 197 15,6 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr VondřejcBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Val okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 124 13,2 % listiny |
mandát 3. |
KV Karel VonešBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Radkov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 58 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Bc. Radek VonešANO 2011 |
55 | jednatel společnosti | Brno-sever okr. Brno-město |
5. ANO | 1 871 3,0 % listiny |
mandát 5. |
VV Vlastimil VonešBez politické příslušnosti |
49 | čištění a revitalizace studní | Kardašova Řečice okr. Jindřichův Hradec |
11. SNK | 544 6,3 % listiny |
mandát 11. |
JV Jiří VoňkaBez politické příslušnosti |
49 | elektromechanik | Třtěnice okr. Jičín |
1. NK | 129 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Libor VoňkaBez politické příslušnosti |
65 | řidič | Uhřice okr. Vyškov |
2. SNK | 54 12,0 % listiny |
mandát 4. |
MV Mgr. Michaela VonšovskáMÍSTNÍ HNUTÍ ZA HARM. ROZVOJ |
47 | ředitelka ZŠ | Bochov okr. Karlovy Vary |
4. MÍSTNÍ HNHRM | 371 7,0 % listiny |
mandát 4. |
OV Olga VonšovskáBez politické příslušnosti |
60 | zdravotní sestra | Bochov okr. Karlovy Vary |
6. MÍSTNÍ HNHRM | 384 7,3 % listiny |
mandát 6. |
JV Jan VontorekBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Černčice okr. Louny |
8. SNK | 301 6,6 % listiny |
mandát 8. |
JV Ing. Jakub Vontroba, Ph.D.Česká pirátská strana |
31 | proděkan a pedagog | Poruba okr. Ostrava-město |
3. Piráti | 1 103 3,0 % listiny |
mandát 3. |
DV Daniel VopaleckýBez politické příslušnosti |
33 | kuchař | Horní Blatná okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 71 43,6 % listiny |
mandát 1. |
FV František VopaleckýBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Břežany okr. Klatovy |
4. SNK | 25 12,6 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr VopaleckýBez politické příslušnosti |
28 | projektant dopravních staveb | Myslív okr. Klatovy |
5. SNK | 138 11,7 % listiny |
mandát 5. |
MV Martin VopálenskýBez politické příslušnosti |
36 | řidič | Dušejov okr. Jihlava |
9. SNK | 128 10,9 % listiny |
mandát 9. |
JV Mgr. et Mgr. Jan VopálkaBez politické příslušnosti |
43 | učitel ZŠ | Vlašim okr. Benešov |
1. NEZ | 978 5,8 % listiny |
mandát 4. |
PV Ing. Petr VopálkaBez politické příslušnosti |
39 | zaměstnanec Kraje Vysočina | Horní Cerekev okr. Pelhřimov |
3. SNK | 600 6,7 % listiny |
mandát 3. |
ZV Zdeněk VopálkaBez politické příslušnosti |
51 | soukromý zemědělec | Pravonín okr. Benešov |
2. SNK | 219 12,5 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavla VopálkováBez politické příslušnosti |
33 | matka, knihovnice, vyšívačka | Ratenice okr. Kolín |
2. SNK | 116 10,9 % listiny |
mandát 2. |
LV Lukáš VopařilBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Chmelík okr. Svitavy |
1. NK | 62 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Mgr. Miluše VopařilováBez politické příslušnosti |
44 | kurátorka | Sebranice okr. Svitavy |
3. KDU-ČSL | 231 11,5 % listiny |
mandát 4. |
LV Lubor VopatBez politické příslušnosti |
66 | OSVČ | Bukovany okr. Příbram |
1. NK | 22 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Miloslav VopatBez politické příslušnosti |
50 | technik | Černíkovice okr. Plzeň-sever |
1. NK | 25 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Roman VopatBez politické příslušnosti |
52 | lešenář | Kaceřov okr. Plzeň-sever |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav VopatBez politické příslušnosti |
42 | fotograf | Mnichovo Hradiště okr. Mladá Boleslav |
13. SNK | 865 7,0 % listiny |
mandát 1. |
ZV Zdeněk VopatBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Lubná okr. Rakovník |
4. SNK | 207 9,6 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VopataBez politické příslušnosti |
56 | řidič | Studená okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 21 16,8 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 58 601–58 650 z 61 677