Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 182 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DV JUDr. et Bc. Dagmar VrbeckáBez politické příslušnosti |
61 | advokátka | Mirošov okr. Rokycany |
4. SNK | 246 7,6 % listiny |
mandát 4. |
LV Lenka VrbeckáBez politické příslušnosti |
49 | svrškařka | Cetechovice okr. Kroměříž |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Michal VrbeckýBez politické příslušnosti |
49 | obuvník | Cetechovice okr. Kroměříž |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Michal VrběckýBez politické příslušnosti |
50 | policista | Kojetín okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 92 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Milan VrběckýBez politické příslušnosti |
62 | zemědělec | Tisovec okr. Chrudim |
4. SNK | 66 16,8 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr VrběckýBez politické příslušnosti |
52 | soukromý podnikatel | Miřetice okr. Chrudim |
2. SNK | 275 12,8 % listiny |
mandát 2. |
PV MgA. Petr VrběckýBez politické příslušnosti |
52 | herec a pedagog | Divec okr. Hradec Králové |
5. SNK | 82 17,4 % listiny |
mandát 2. |
VV Vladimír VrbeckýBez politické příslušnosti |
53 | technicko-hospodářský pracovník, místostarosta | Martinice okr. Kroměříž |
2. SNK | 359 11,9 % listiny |
mandát 2. |
HV Hana VrbeníkováBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí provozovny | Těšovice okr. Sokolov |
5. SNK | 65 10,8 % listiny |
mandát 5. |
PV Ing. Petr VrbenskýBez politické příslušnosti |
53 | elektromontér EG.D | Strmilov okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 138 8,5 % listiny |
mandát 3. |
VV Mgr. Vlastimil VrbenskýBez politické příslušnosti |
43 | starosta obce, operační důstojník - vedoucí směny NOPIS MV-GŘ HZS ČR | Libochovany okr. Litoměřice |
1. SNK | 212 15,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Mgr. Pavla VrbickáBez politické příslušnosti |
36 | specialista na finanční systémy | Křižanov okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 285 7,8 % listiny |
mandát 4. |
RV Romana VrbickáBez politické příslušnosti |
63 | THP | Uhřice okr. Blansko |
1. NK | 84 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Bc. Romana Vrbická, DiS.Bez politické příslušnosti |
53 | státní zaměstnanec | Hradečno okr. Kladno |
2. SNK | 96 11,0 % listiny |
mandát 4. |
HV Mgr. Hynek VrbickýBez politické příslušnosti |
54 | personální manažer | Písečná okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 165 10,7 % listiny |
mandát 8. |
MV Bc. Marek VrbickýBez politické příslušnosti |
50 | zastupitel, stavební technik | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
3. SNK | 228 10,6 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel VrbickýBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Brumovice okr. Opava |
3. SNK | 284 6,6 % listiny |
mandát 6. |
VV Ing. Vilém VrbickýBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Stříbrná Skalice okr. Praha-východ |
2. SNK | 393 7,9 % listiny |
mandát 2. |
VV Vladimír VrbickýBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Němčice okr. Svitavy |
1. SNK | 71 16,6 % listiny |
mandát 1. |
MV Bc. Michal VrbíčekBez politické příslušnosti |
55 | úředník | Chuderov okr. Ústí nad Labem |
3. SNK | 205 11,8 % listiny |
mandát 6. |
AV Aleš VrbíkBez politické příslušnosti |
51 | technický pracovník | Božejov okr. Pelhřimov |
2. SNK | 116 8,5 % listiny |
mandát 3. |
JV Jakub VrbíkBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí technické kontroly | Sobůlky okr. Hodonín |
3. STAN+NK | 154 10,1 % listiny |
mandát 4. |
FV František VrbkaBez politické příslušnosti |
60 | zámečník | Předín okr. Třebíč |
13. SNK | 89 6,6 % listiny |
mandát 13. |
JV Jan VrbkaBez politické příslušnosti |
37 | programátor | Želetava okr. Třebíč |
9. SNK | 292 5,8 % listiny |
mandát 10. |
JV Jiří VrbkaBez politické příslušnosti |
46 | autoptický laborant | Velká Polom okr. Ostrava-město |
8. SNK | 676 7,1 % listiny |
mandát 8. |
JV Jiří VrbkaBez politické příslušnosti |
52 | projektant | Bukov okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 64 19,3 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef VrbkaBez politické příslušnosti |
38 | obsluha CNC | Štěpánov nad Svratkou okr. Žďár nad Sázavou |
7. KDU-ČSL | 176 8,1 % listiny |
mandát 4. |
MV Miroslav VrbkaBez politické příslušnosti |
62 | dělník | Jakubov u Moravských Budějovic okr. Třebíč |
8. STO | 161 6,9 % listiny |
mandát 9. |
MV Miroslav VrbkaBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Merboltice okr. Děčín |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV MVDr. Pavel VrbkaBez politické příslušnosti |
61 | veterinární lékař | Ledeč nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 678 12,5 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VrbkaBez politické příslušnosti |
34 | elektroprojektant | Předín okr. Třebíč |
1. SNK | 93 6,9 % listiny |
mandát 6. |
TV Tomáš VrbkaBez politické příslušnosti |
43 | policista ČR | Vlkov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 117 100,0 % listiny |
mandát 1. |
DV Dagmar VrbkováBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Staré Hobzí okr. Jindřichův Hradec |
13. SNK | 90 6,7 % listiny |
mandát 13. |
LV Mgr. Ladislava VrbkováBez politické příslušnosti |
68 | učitelka | Mikulovice okr. Znojmo |
3. STAN | 188 9,6 % listiny |
mandát 4. |
NV Nikola VrbkováBez politické příslušnosti |
32 | vzorkařka | Želetava okr. Třebíč |
5. SNK | 356 7,1 % listiny |
mandát 6. |
SV Mgr. Stanislava VrbkováBez politické příslušnosti |
38 | manažer BACK OFFICE | Želetava okr. Třebíč |
1. KDU-ČSL | 236 10,7 % listiny |
mandát 1. |
SV Mgr. Světlana VrbkováBez politické příslušnosti |
50 | radní, učitelka | Jesenice okr. Praha-západ |
4. STAN+NK | 2 169 4,9 % listiny |
mandát 4. |
VV Věra VrbkováBez politické příslušnosti |
50 | pečovatelka | Bukov okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 30 21,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Ing. Lenka VrbňákováBez politické příslušnosti |
42 | projektová manažerka | Vranov okr. Brno-venkov |
3. SNK | 266 13,5 % listiny |
mandát 2. |
DV Daniela VrbováBez politické příslušnosti |
60 | sociální pracovnice, sbormistryně | Neratovice okr. Mělník |
3. SNK | 1 086 5,3 % listiny |
mandát 3. |
HV Hana VrbováBez politické příslušnosti |
61 | podnikatelka | Boseň okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 158 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IV Iva VrbováBez politické příslušnosti |
51 | prodavačka | Všepadly okr. Domažlice |
9. SNK | 30 14,4 % listiny |
mandát 1. |
LV Lucie VrbováBez politické příslušnosti |
33 | pracovnice ve výrobě | Strukov okr. Olomouc |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV RNDr. Martina Vrbová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
58 | expert odpadového hospodářství | Psáry okr. Praha-západ |
9. STAN | 954 6,7 % listiny |
mandát 9. |
MV Bc. Michaela VrbováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí nákupu | Jívová okr. Olomouc |
1. SNK | 146 18,0 % listiny |
mandát 1. |
NV Naděžda VrbováBez politické příslušnosti |
60 | starostka | Kluky okr. Kutná Hora |
1. SNK | 146 13,8 % listiny |
mandát 1. |
ZV Ing. Zuzana VrbováBez politické příslušnosti |
50 | místostarosta | Ludvíkovice okr. Děčín |
2. SNK | 263 6,7 % listiny |
mandát 4. |
LV Ladislav VrbskýBez politické příslušnosti |
32 | IT analytik | Dobřichov okr. Kolín |
6. STAN | 137 12,7 % listiny |
mandát 6. |
MV Matěj VrbskýBez politické příslušnosti |
20 | operátor CNC | Hornosín okr. Strakonice |
2. SNK | 34 12,1 % listiny |
mandát 4. |
FV Ing. Filip Vrbský ČonkaBez politické příslušnosti |
35 | vodohospodář | Terešov okr. Rokycany |
5. SNK | 51 11,8 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 59 051–59 100 z 61 677