Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 230 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JJ Josef JurasObčanská demokratická strana |
62 | OSVČ | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
2. ODS | 531 9,2 % listiny |
mandát 1. |
MJ Michal JurasObčanská demokratická strana |
31 | odborný technik | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
16. ODS | 263 4,6 % listiny |
náhradník 15. |
MJ Milan JurasANO 2011 |
64 | podnikatel | Bzenec okr. Hodonín |
2. ANO | 310 8,0 % listiny |
náhradník 1. |
MJ Milan Juras ml.Bez politické příslušnosti |
43 | OSVČ | Bzenec okr. Hodonín |
6. STAN+NK | 793 6,7 % listiny |
mandát 6. |
AJ Adam JurásekBez politické příslušnosti |
50 | živnostník-vodo/topo | Dubňany okr. Hodonín |
20. SNK | 791 4,6 % listiny |
náhradník 13. |
DJ Ing. David JurásekBez politické příslušnosti |
39 | ředitel realizace staveb | Uherský Ostroh okr. Uherské Hradiště |
3. ANO | 677 7,2 % listiny |
mandát 2. |
JJ Mgr. Jakub JurásekObčanská demokratická strana |
42 | advokát | Brno-Židenice okr. Brno-město |
15. ODS+TOP 09 | 574 3,4 % listiny |
náhradník 12. |
JJ Jakub JurásekBez politické příslušnosti |
23 | student práv | Březová okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 150 11,6 % listiny |
náhradník 2. |
JJ Ing. Jan JurásekBez politické příslušnosti |
46 | koordinátor logistiky | Pohoří okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 214 6,9 % listiny |
mandát 6. |
JJ Jaromír JurásekBez politické příslušnosti |
45 | technik | Mýto okr. Rokycany |
8. NEZ | 251 6,0 % listiny |
mandát 9. |
KJ Kamil JurásekBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Krokočín okr. Třebíč |
6. SNK | 40 6,6 % listiny |
mandát 7. |
LJ Luděk JurásekBez politické příslušnosti |
50 | mechanik | Třinec okr. Frýdek-Místek |
26. ANO | 1 323 3,2 % listiny |
náhradník 21. |
MJ Marek JurásekBez politické příslušnosti |
37 | mechanik seřizovač | Rudice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 39 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
MJ Marek JurásekBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ, finanční poradce, místostarosta | Ostrožská Nová Ves okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 883 6,4 % listiny |
mandát 4. |
MJ Martin JurásekBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Kozojídky okr. Hodonín |
7. SNK | 52 9,6 % listiny |
náhradník 5. |
MJ Martin JurásekBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Moravský Písek okr. Hodonín |
8. NEZ | 90 5,7 % listiny |
náhradník 7. |
MJ Michal JurásekPRO Právo Respekt Odbornost |
45 | jeřábník | Třinec okr. Frýdek-Místek |
14. NEZ+NK | 2 075 3,7 % listiny |
náhradník 8. |
MJ Ing. Miroslav JurásekBez politické příslušnosti |
65 | policista ve výslužbě | Zborov okr. Šumperk |
1. SNK | 72 19,6 % listiny |
mandát 1. |
MJ Miroslav JurásekBez politické příslušnosti |
67 | starobní důchodce | Bzenec okr. Hodonín |
14. KDU-ČSL | 38 3,1 % listiny |
|
OJ Ondřej JurásekSvobodní |
53 | ekonom obchodního provozu | Brno-střed okr. Brno-město |
1. Svobo+Triko+PRO | 220 2,7 % listiny |
|
OJ Ondřej JurásekSvobodní |
53 | ekonom obchodního provozu | Brno okr. Brno-město |
4. Svobo+Triko+PRO | 1 637 2,1 % listiny |
|
PJ Pavel JurásekBez politické příslušnosti |
66 | zedník | Březová okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 102 8,3 % listiny |
náhradník 4. |
PJ Petr JurásekBez politické příslušnosti |
46 | výroba zdravotnických pomůcek | Březová okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 96 7,9 % listiny |
náhradník 1. |
RJ Richard JurásekBez politické příslušnosti |
35 | provozář, údržbář budov a majetku | Březová okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 218 16,8 % listiny |
mandát 1. |
TJ Tomáš JurásekBez politické příslušnosti |
27 | chemický inženýr, doktorand | Napajedla okr. Zlín |
11. SNK | 288 4,4 % listiny |
náhradník 9. |
ZJ Zdeněk JurásekBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Hnojice okr. Olomouc |
1. SNK | 128 20,0 % listiny |
mandát 1. |
BJ Ing. Barbora JuráskováBez politické příslušnosti |
28 | manažerka retailového bankovnictví | Moravský Písek okr. Hodonín |
7. NEZ | 95 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
HJ Helena JuráskováBez politické příslušnosti |
52 | sociální pracovnice | Šarovy okr. Zlín |
4. SNK | 80 18,1 % listiny |
mandát 4. |
IJ Ivana JuráskováBez politické příslušnosti |
38 | prodavačka, zdravotnice, členka Kontrolního výboru | Dubňany okr. Hodonín |
7. SNK | 296 4,5 % listiny |
náhradník 4. |
JJ Mgr. Jana JuráskováBez politické příslušnosti |
64 | senior | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
27. ANO | 841 3,2 % listiny |
náhradník 24. |
JJ Jitka JuráskováBez politické příslušnosti |
65 | důchodkyně | Moravský Písek okr. Hodonín |
11. NEZ | 71 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
LJ Libuše JuráskováBez politické příslušnosti |
39 | referentka | Hnojice okr. Olomouc |
6. SNK | 71 11,1 % listiny |
náhradník 4. |
LJ Ing. Lucie Jurásková, MBABez politické příslušnosti |
36 | managerka | Hluk okr. Uherské Hradiště |
8. ODS | 437 3,9 % listiny |
náhradník 3. |
RJ Romana JuráskováBez politické příslušnosti |
37 | referentka ve státní správě, organizátorka akcí spolku Bzenecký klubík | Bzenec okr. Hodonín |
8. SNK | 157 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
VJ Veronika JuráskováBez politické příslušnosti |
47 | kuchařka | Liptál okr. Vsetín |
11. SNK | 397 6,3 % listiny |
mandát 11. |
MJ Mgr. Martina JurasováBez politické příslušnosti |
48 | státní zaměstnankyně a ministerský rada | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
50. HPPSENMourekNK | 10 538 1,5 % listiny |
|
ZJ Mgr. Zdenka JurasováBez politické příslušnosti |
41 | státní zaměstnanec | Čejkovice okr. Hodonín |
10. SNK | 442 6,5 % listiny |
náhradník 3. |
MJ Martin JuraszekObčanská demokratická strana |
53 | jednatel společnosti | Karviná okr. Karviná |
40. ODSSTANPirátTOP | 780 2,0 % listiny |
náhradník 36. |
FJ Mgr. František JurašBez politické příslušnosti |
47 | učitel ZŠ | Podivín okr. Břeclav |
4. SNK | 348 8,4 % listiny |
náhradník 1. |
JJ Jan JurašBez politické příslušnosti |
39 | elektrikář | Podivín okr. Břeclav |
13. ODS+NK | 449 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
JJ Mgr. Jaroslav Juráš, LL.M.Zlín 21 |
46 | advokát, zakládající společník Juráš, Chovancová, David & advokáti s.r.o., předseda Kontrolního výboru Zastupitelstva města Zlína, zastupitel města Zlína a Zlínského kraje | Zlín okr. Zlín |
3. Z21 | 4 723 2,7 % listiny |
mandát 5. |
JJ Jiří JurášANO 2011 |
42 | ředitel příspěvkové organizace | Jeseník okr. Jeseník |
2. ANO | 792 6,0 % listiny |
mandát 1. |
JJ Ing. Josef JurášBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Medlov okr. Olomouc |
15. SNK | 267 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
PJ Patrik JurášBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí výroby | Holýšov okr. Plzeň-jih |
13. SNK | 114 4,1 % listiny |
náhradník 12. |
RJ Radek JurášBez politické příslušnosti |
52 | strojvůdce | Horní Stropnice okr. České Budějovice |
12. SNK | 74 5,1 % listiny |
náhradník 10. |
SJ Stanislav JurášBez politické příslušnosti |
61 | THP plánování výroby | Břidličná okr. Bruntál |
12. SNK | 62 5,3 % listiny |
náhradník 11. |
EJ Ing. Emil JurášekBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Sopotnice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 264 5,8 % listiny |
mandát 5. |
JJ Mgr. Jiří JurášekBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Chropyně okr. Kroměříž |
12. ZVUK 12+NK | 77 4,0 % listiny |
náhradník 11. |
JJ Ing. Josef JurášekBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí konstrukce | Chuchelná okr. Opava |
3. SNK | 181 7,9 % listiny |
náhradník 1. |
JJ Jozef JurášekBez politické příslušnosti |
58 | mistr dopravy | Jičín okr. Jičín |
11. Piráti+NK | 369 4,4 % listiny |
náhradník 10. |
Zobrazeno 61 451–61 500 z 190 148