Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 129 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JB Jindřich BenešBez politické příslušnosti |
40 | restaurátor kamene, umělecký kovář | Nová Paka okr. Jičín |
6. SNK | 1 315 4,9 % listiny |
mandát 6. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Sudějov okr. Kutná Hora |
1. NK | 33 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
53 | ředitel stavební společnosti | Nová Ves okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 80 15,4 % listiny |
mandát 7. |
JB Ing. Jiří BenešBez politické příslušnosti |
32 | učitel na střední škole | Pelhřimov okr. Pelhřimov |
3. Svo+SPD+Tri+PRO | 380 7,1 % listiny |
|
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
42 | automechanik | Slatiňany okr. Chrudim |
10. SPD+NK | 82 4,5 % listiny |
náhradník 10. |
JB Jiří BenešSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
52 | starosta, OSVČ truhlářství | Přerov nad Labem okr. Nymburk |
1. STAN | 192 11,6 % listiny |
mandát 2. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
45 | starosta obce Chuderov | Chuderov okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 267 15,3 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Sousedovice okr. Strakonice |
2. KDU-ČSL | 88 12,5 % listiny |
mandát 4. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
35 | technolog výroby | Čebín okr. Brno-venkov |
10. KDU-ČSL+NK | 552 6,4 % listiny |
mandát 10. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí údržby | Chomutov okr. Chomutov |
19. MODES+NK | 147 2,7 % listiny |
|
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
59 | hasič ve výslužbě | Šluknov okr. Děčín |
1. USZ | 257 12,1 % listiny |
mandát 1. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Souňov okr. Kutná Hora |
1. NK | 72 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JB Bc. Jiří BenešBez politické příslušnosti |
43 | kulturní referent | Horní Jiřetín okr. Most |
4. Zelení+NK | 618 10,5 % listiny |
mandát 2. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
40 | hasič SŽDC | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
6. PRO Zdraví | 123 6,7 % listiny |
|
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel v IT zabezpečení, 3D tisk | Znojmo okr. Znojmo |
18. ANO | 2 422 3,2 % listiny |
náhradník 10. |
JB Jiří BenešBez politické příslušnosti |
54 | mechanik | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
22. SNK | 402 2,8 % listiny |
náhradník 16. |
JB Jiří Marek BenešBez politické příslušnosti |
52 | projektový manažer | Skuteč okr. Chrudim |
7. SNK | 434 4,5 % listiny |
náhradník 1. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
51 | elektromontér | Choťovice okr. Kolín |
4. SNK | 87 12,8 % listiny |
mandát 4. |
JB Ing. Josef BenešBez politické příslušnosti |
60 | technický poradce | Kunčina okr. Svitavy |
5. MY+NK | 207 7,2 % listiny |
mandát 5. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
59 | podnikatel | Mělník okr. Mělník |
9. SOCDEM+NK | 121 5,0 % listiny |
|
JB Ing. Josef BenešBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí odboru | Nová Ves u Světlé okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 103 18,9 % listiny |
mandát 1. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí konzervárny ve společnosti Brit Číčenice; člen mysliveckého spolku; včelař | Písek okr. Písek |
15. Budoucnost+NK | 669 3,1 % listiny |
náhradník 13. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Dolní Radechová okr. Náchod |
2. SNK | 191 17,5 % listiny |
mandát 1. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
33 | obsluha CNC | Nová Ves u Světlé okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 21 5,7 % listiny |
náhradník 4. |
JB Josef BenešBez politické příslušnosti |
54 | laborant | Nezamyslice okr. Prostějov |
6. SNK | 182 7,3 % listiny |
náhradník 2. |
KB Mgr. Kamil BenešBez politické příslušnosti |
40 | voják z povolání | Blazice okr. Kroměříž |
4. SNK | 68 12,1 % listiny |
mandát 5. |
KB Kamil BenešBez politické příslušnosti |
41 | elektroinstalatér | Žďár nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
5. SNK | 85 11,2 % listiny |
náhradník 2. |
KB Ing. Karel BenešBez politické příslušnosti |
47 | manažer společnosti | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
3. SNK | 278 8,7 % listiny |
mandát 2. |
KB Karel BenešBez politické příslušnosti |
30 | projektant | Čistá okr. Rakovník |
8. SNK | 247 10,3 % listiny |
mandát 2. |
LB Ladislav BenešBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Řídký okr. Svitavy |
3. SNK | 26 12,9 % listiny |
mandát 3. |
LB Ing. Ladislav BenešKomunistická str.Čech a Moravy |
73 | důchodce | Jihlava okr. Jihlava |
17. KSČM | 239 3,6 % listiny |
|
LB Ladislav BenešBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí technických služeb | Břehy okr. Pardubice |
7. SNK | 308 10,5 % listiny |
mandát 7. |
LB Ing. Libor BenešObčanská demokratická strana |
48 | IT, člen ČESKO.plus | Kutná Hora okr. Kutná Hora |
26. ODS+TOP 09+NK | 1 997 3,0 % listiny |
náhradník 13. |
LB Ing. Luděk Beneš, MBABez politické příslušnosti |
35 | expert na obnovu a rozvoj venkova, místostarosta | Dymokury okr. Nymburk |
2. TOP 09+NK | 248 12,6 % listiny |
mandát 1. |
LB Bc. Lukáš BenešBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí oddělení přípravy staveb | Pardubice VI okr. Pardubice |
15. ANO | 248 5,8 % listiny |
náhradník 13. |
LB Ing. Lukáš BenešBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Stráž nad Nisou okr. Liberec |
1. SNK | 817 13,9 % listiny |
mandát 1. |
MB Marek BenešBez politické příslušnosti |
55 | mistr montáže a obrobny | Úlibice okr. Jičín |
2. SNK | 87 13,2 % listiny |
mandát 3. |
MB Marek BenešBez politické příslušnosti |
23 | OSVČ - vedoucí prodejny COOP, člen SDH Trstěnice | Trstěnice okr. Svitavy |
4. SNK | 60 13,6 % listiny |
náhradník 2. |
MB Marek BenešBez politické příslušnosti |
52 | technolog | Brnířov okr. Domažlice |
4. SNK | 34 18,7 % listiny |
mandát 4. |
MB Marek BenešBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Myslinka okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 52 14,4 % listiny |
mandát 3. |
MB Marek BenešBez politické příslušnosti |
48 | servisní technik | Trhové Sviny okr. České Budějovice |
20. VPM | 135 4,0 % listiny |
náhradník 19. |
MB Marie BenešBez politické příslušnosti |
44 | obchodní zástupce | Nová Ves I okr. Kolín |
9. SNK | 129 6,6 % listiny |
náhradník 5. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
48 | staropražský hospodský | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
20. GEN | 149 3,5 % listiny |
|
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
48 | staropražský hospodský | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
39. GEN+NK | 1 520 1,5 % listiny |
|
MB Bc. Martin BenešBez politické příslušnosti |
55 | pracovník vnitřní logistiky | Habartice okr. Liberec |
5. SNK | 27 13,2 % listiny |
náhradník 1. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
51 | technik | Jeseník okr. Jeseník |
14. KDU-ČSL+NK | 180 4,3 % listiny |
náhradník 13. |
MB Bc. Martin BenešBez politické příslušnosti |
44 | ředitel ZUŠ | Náměšť nad Oslavou okr. Třebíč |
13. SNK ED+NK | 538 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
MB Mgr. Martin BenešBez politické příslušnosti |
53 | zastupitel, výkonný ředitel Tesla Blatná | Blatná okr. Strakonice |
1. SNK | 746 10,9 % listiny |
mandát 1. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Vranov nad Dyjí okr. Znojmo |
9. SNK | 135 7,6 % listiny |
náhradník 1. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
42 | IT technik | Újezd u Chocně okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 101 14,4 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 6 401–6 450 z 190 148