Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 130 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
52 | strojník | Skalice u České Lípy okr. Česká Lípa |
2. SPD | 97 15,6 % listiny |
mandát 1. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
48 | prodejce zemědělské techniky | Pustá Rybná okr. Svitavy |
3. SNK | 33 20,9 % listiny |
náhradník 2. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Skuteč okr. Chrudim |
14. ANO+NK | 324 4,5 % listiny |
náhradník 9. |
MB Martin BenešBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Domoušice okr. Louny |
1. SNK | 132 9,9 % listiny |
mandát 3. |
MB Bc. Martin BenešBez politické příslušnosti |
45 | policista | Bohušovice nad Ohří okr. Litoměřice |
5. SNK ED+NK | 91 7,8 % listiny |
náhradník 3. |
MB Matěj BenešBez politické příslušnosti |
33 | technik BOZP | Česká Třebová okr. Ústí nad Orlicí |
7. Nestran. | 649 3,8 % listiny |
náhradník 5. |
MB Ing. Michal BenešBez politické příslušnosti |
49 | IT bezpečnostní architekt | Zdětín okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 168 11,1 % listiny |
mandát 4. |
MB Mgr. Michal BenešBez politické příslušnosti |
47 | učitel na Střední průmyslové škole Emila Kolbena Rakovník | Rakovník okr. Rakovník |
13. STAN+NK | 1 126 4,6 % listiny |
náhradník 6. |
MB Michal BenešANO 2011 |
41 | realitní makléř, OSVČ | Pustiměř okr. Vyškov |
4. ANO | 445 7,0 % listiny |
mandát 4. |
MB Ing. Michal BenešBez politické příslušnosti |
60 | manažer společnosti | Kamenný Újezd okr. České Budějovice |
15. SNK | 63 4,5 % listiny |
náhradník 14. |
MB Mgr. Michal BenešBez politické příslušnosti |
39 | železniční dispečer | Křečhoř okr. Kolín |
1. SNK | 144 12,3 % listiny |
mandát 1. |
MB Michal BenešBez politické příslušnosti |
41 | soukromý zemědělec | Senec okr. Rakovník |
3. SNK | 53 13,6 % listiny |
mandát 3. |
MB Michal BenešBez politické příslušnosti |
50 | skladník | Chrášťany okr. České Budějovice |
8. SNK | 85 6,9 % listiny |
náhradník 6. |
MB Bc. Michal BenešBez politické příslušnosti |
51 | technický pracovník Škoda Auto a.s. | Mladá Boleslav okr. Mladá Boleslav |
15. KDU+Zel+Pir+NK | 1 710 3,0 % listiny |
náhradník 9. |
MB Michal BenešBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Mladé Buky okr. Trutnov |
15. SNK | 59 4,4 % listiny |
náhradník 13. |
MB Michal BenešBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel v IT - OSVČ | Kounice okr. Nymburk |
1. SNK | 101 14,8 % listiny |
náhradník 1. |
MB Ing. Milan BenešBez politické příslušnosti |
41 | technolog kvality | Hrotovice okr. Třebíč |
3. SNK | 165 8,8 % listiny |
náhradník 1. |
MB Milan BenešBez politické příslušnosti |
60 | technik | Hřivice okr. Louny |
6. SNK | 32 5,0 % listiny |
náhradník 5. |
MB Ing. Milan BenešBez politické příslušnosti |
58 | finanční poradce | Praha 2 okr. Hlavní město Praha |
35. SPD+NK | 561 2,7 % listiny |
|
MB Milan BenešBez politické příslušnosti |
48 | ředitel nadnárodní společnosti | Unhošť okr. Kladno |
10. ODS | 218 5,1 % listiny |
náhradník 8. |
MB Milan BenešBez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Roudné okr. České Budějovice |
11. SNK | 27 5,4 % listiny |
|
MB Ing. Milan BenešBez politické příslušnosti |
58 | ředitel sportovního festivalu | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
4. SNK | 729 5,9 % listiny |
mandát 5. |
MB Milan BenešBez politické příslušnosti |
52 | zaměstnanec městského muzea | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
15. SOCDEM+NK | 297 3,9 % listiny |
náhradník 12. |
MB Ing. Milan BenešBez politické příslušnosti |
46 | stavební inženýr | Sedlejov okr. Jihlava |
1. NK | 155 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MB Ing. Milan BenešANO 2011 |
65 | technik, zastupitel města Svitavy | Svitavy okr. Svitavy |
7. ANO | 1 459 3,9 % listiny |
mandát 8. |
MB Miloslav Beneš, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | inženýr železniční dopravy, člen SDH Radonice | Peruc okr. Louny |
11. SNK | 355 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
MB Bc. Miroslav BenešBez politické příslušnosti |
69 | starobní důchodce | Hostín u Vojkovic okr. Mělník |
2. SNK | 94 12,9 % listiny |
mandát 3. |
MB Ing. Miroslav BenešBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Holešov okr. Kroměříž |
14. ODS | 242 3,7 % listiny |
náhradník 13. |
MB Miroslav BenešBez politické příslušnosti |
45 | inženýr přípravy výroby | Božice okr. Znojmo |
2. SNK | 233 12,1 % listiny |
mandát 1. |
MB Miroslav BenešBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Radnice okr. Rokycany |
12. SNK | 45 3,5 % listiny |
náhradník 11. |
MB Miroslav BenešBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Bušanovice okr. Prachatice |
2. SNK | 57 10,8 % listiny |
mandát 4. |
OB Ing. Ondřej BenešBez politické příslušnosti |
34 | výrobní ředitel ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s. | Zlín okr. Zlín |
39. Z21 | 3 746 2,1 % listiny |
náhradník 31. |
OB Ondřej BenešBez politické příslušnosti |
36 | stavbyvedoucí | Krakovany okr. Kolín |
3. ODS | 160 12,1 % listiny |
náhradník 1. |
OB Ondřej BenešBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
2. SNK | 147 13,5 % listiny |
mandát 2. |
OB Ondřej BenešBez politické příslušnosti |
27 | soukromý zemědělec Lipice | Pelhřimov okr. Pelhřimov |
19. KDU-ČSL | 824 3,6 % listiny |
náhradník 14. |
OB Ondřej BenešBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ - elektrikář | Vítkovice okr. Semily |
3. SNK | 33 11,7 % listiny |
náhradník 2. |
OB Ondřej BenešBez politické příslušnosti |
35 | hasič | Čeložnice okr. Hodonín |
3. SNK | 161 13,7 % listiny |
mandát 4. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
62 | školník | Uhlířské Janovice okr. Kutná Hora |
15. KSČM | 33 6,7 % listiny |
|
PB Ing. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
63 | podnikatel, majitel Hornického muzea | Harrachov okr. Jablonec nad Nisou |
4. SNK | 179 12,0 % listiny |
náhradník 2. |
PB Mgr. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
58 | obchodní zástupce | Štramberk okr. Nový Jičín |
3. SNK | 276 8,8 % listiny |
mandát 2. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
55 | kuchař | Aš okr. Cheb |
15. Zelení | 103 2,5 % listiny |
náhradník 15. |
PB MDDr. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
27 | zubní lékař | Varnsdorf okr. Děčín |
2. DOMOV+NK | 250 7,7 % listiny |
|
PB MgA. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
62 | režisér | Praha 2 okr. Hlavní město Praha |
20. SPD+NK | 594 2,8 % listiny |
|
PB Ing. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
42 | specialista internetové reklamy | Krakov okr. Rakovník |
3. SNK | 35 14,0 % listiny |
mandát 3. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
33 | obchodní zástupce | Bílichov okr. Kladno |
4. SNK | 57 12,2 % listiny |
mandát 5. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Kozárov okr. Blansko |
1. NK | 67 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
36 | knihař | Litomyšl okr. Svitavy |
4. SOCDEM+NK | 320 4,4 % listiny |
náhradník 3. |
PB Bc. Pavel BenešBez politické příslušnosti |
55 | policista, starosta obce Dlouhá Loučka | Dlouhá Loučka okr. Olomouc |
2. ODS | 276 12,6 % listiny |
mandát 2. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec veřejné správy | Křečhoř okr. Kolín |
5. SNK | 164 12,0 % listiny |
mandát 5. |
PB Pavel BenešBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Vodňany okr. Strakonice |
18. SNK | 333 4,2 % listiny |
náhradník 14. |
Zobrazeno 6 451–6 500 z 190 148