Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 421 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LK Lukáš KolářBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Ústrašice okr. Tábor |
5. SNK | 68 9,5 % listiny |
náhradník 1. |
LK Lukáš KolářBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Prosetín okr. Žďár nad Sázavou |
14. SNK | 77 5,2 % listiny |
náhradník 6. |
LK Mgr. Lukáš Kolář, dipl. um.Bez politické příslušnosti |
48 | ředitel ZŠ a MŠ Jesenice | Jesenice okr. Příbram |
1. NK | 157 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Marek KolářBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí servisních mechaniků | Morkovice-Slížany okr. Kroměříž |
15. STAN+NK | 148 4,4 % listiny |
náhradník 12. |
MK Martin KolářBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Závraty okr. České Budějovice |
6. SNK | 22 13,3 % listiny |
mandát 6. |
MK Martin KolářBez politické příslušnosti |
51 | vozmistr ČD | Pardubice IV okr. Pardubice |
8. ANO | 563 6,6 % listiny |
náhradník 2. |
MK Martin KolářBez politické příslušnosti |
42 | manažer v kultuře | České Budějovice okr. České Budějovice |
24. Zelení+Piráti | 3 130 2,2 % listiny |
náhradník 18. |
MK Martin KolářBez politické příslušnosti |
59 | technik | Český Těšín okr. Karviná |
8. SOCDEM | 161 3,8 % listiny |
|
MK Ing. Martin KolářBez politické příslušnosti |
36 | předseda ZOD | Bernartice okr. Písek |
12. SOCDEM | 126 7,7 % listiny |
náhradník 1. |
MK Mgr. Martin KolářBez politické příslušnosti |
53 | překladatel | Bystřice pod Hostýnem okr. Kroměříž |
18. KK+NK | 404 3,6 % listiny |
náhradník 14. |
MK Bc. Martin KolářBez politické příslušnosti |
37 | obchodní zástupce | Horní Loděnice okr. Olomouc |
3. SNK | 108 13,7 % listiny |
mandát 2. |
MK Martin KolářBez politické příslušnosti |
41 | nástrojař | Bukov okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 73 16,4 % listiny |
mandát 3. |
MK Martin KolářBez politické příslušnosti |
40 | živnostník, speciální geodetické práce | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
3. SPD+NK | 435 3,9 % listiny |
|
MK Ing. Martin KolářBez politické příslušnosti |
45 | autorizovaný inženýr ČKAIT, OSVČ | Heřmanův Městec okr. Chrudim |
5. SNK | 717 5,2 % listiny |
mandát 6. |
MK Martin KolářBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Vážany okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 46 10,6 % listiny |
náhradník 6. |
MK Martin Kolář, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | oblastní ředitel stavební firmy | Kamenice nad Lipou okr. Pelhřimov |
10. SNK | 152 4,9 % listiny |
náhradník 8. |
MK Martin KolářBez politické příslušnosti |
58 | řidič, kuchař | Tábor okr. Tábor |
8. ANO | 1 920 3,7 % listiny |
náhradník 3. |
MK Ing. Martin KolářBez politické příslušnosti |
40 | stavební projektant | Bratronice okr. Strakonice |
1. NK | 41 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MK MgA. Matěj KolářBez politické příslušnosti |
47 | učitel umění | Jihlava okr. Jihlava |
37. Zel.+Piráti+NK | 1 185 2,6 % listiny |
náhradník 34. |
MK Matyáš KolářBez politické příslušnosti |
21 | student | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
16. Za Lužánky+NK | 1 176 4,2 % listiny |
náhradník 10. |
MK Bc. Michal KolářBez politické příslušnosti |
45 | státní zaměstnanec | Cejle okr. Jihlava |
1. SNK | 134 12,6 % listiny |
mandát 2. |
MK Michal KolářBez politické příslušnosti |
47 | dozorčí metra | Mlečice okr. Rokycany |
1. SNK | 66 11,6 % listiny |
mandát 3. |
MK Michal KolářBez politické příslušnosti |
57 | obráběč kovů | Vlksice okr. Písek |
2. SNK | 44 12,6 % listiny |
mandát 3. |
MK Ing. Michal KolářBez politické příslušnosti |
36 | detekční inženýr | Krásensko okr. Vyškov |
9. KDU-ČSL | 128 10,8 % listiny |
mandát 9. |
MK Michal Kolář, MBASvoboda a př. demokracie (SPD) |
55 | specialista v energetice | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
6. SPD+AUTO | 1 286 2,9 % listiny |
náhradník 4. |
MK Michal KolářBez politické příslušnosti |
49 | živnostník | Třebsko okr. Příbram |
9. SNK | 8 1,8 % listiny |
náhradník 5. |
MK Michal Kolář, MBASvoboda a př. demokracie (SPD) |
55 | technik | Ústí nad Labem-Severní Terasa okr. Ústí nad Labem |
1. SPD+AUTO | 331 7,6 % listiny |
náhradník 1. |
MK Ing. Michal KolářBez politické příslušnosti |
44 | technik v energetice | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 210 5,3 % listiny |
náhradník 5. |
MK Mgr. Michal KolářBez politické příslušnosti |
40 | hasič - operační důstojník | Řehlovice okr. Ústí nad Labem |
8. SNK | 195 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
MK Ing. Milan Kolář, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | technik | Skvrňov okr. Kolín |
1. SNK | 54 13,4 % listiny |
mandát 3. |
MK Milan KolářBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí TS Okříšky | Okříšky okr. Třebíč |
2. SNK | 305 14,8 % listiny |
mandát 1. |
MK Milan KolářBez politické příslušnosti |
51 | provozovatel vodáckého bistra | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
21. NEZ+NK | 201 4,0 % listiny |
náhradník 20. |
MK MgA. Milan KolářBez politické příslušnosti |
47 | učitel ZUŠ | Benátky nad Jizerou okr. Mladá Boleslav |
11. ODS | 884 4,4 % listiny |
náhradník 3. |
MK Miloslav Kolář, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | projektový manažer | Řetová okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 205 16,6 % listiny |
mandát 1. |
MK Miloslav KolářSociální demokracie |
62 | technik ZD, starosta sboru dobrovolných hasičů | Bernartice okr. Písek |
1. SOCDEM | 293 18,0 % listiny |
mandát 1. |
MK Ing. Miloslav KolářBez politické příslušnosti |
48 | bývalý systémový inženýr SŽ | Moravany okr. Pardubice |
9. SNK | 149 6,7 % listiny |
náhradník 7. |
MK Miloš KolářBez politické příslušnosti |
73 | žurnalista | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
14. SPD+NK | 380 3,4 % listiny |
|
MK Miroslav KolářBez politické příslušnosti |
58 | jednatel a majitel společnosti | Kolová okr. Karlovy Vary |
6. SNK | 275 10,9 % listiny |
mandát 6. |
MK Miroslav KolářBez politické příslušnosti |
30 | vedoucí obecních služeb | Dolní Újezd okr. Přerov |
7. KDU-ČSL+NK | 300 10,0 % listiny |
mandát 3. |
MK Miroslav KolářBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Rovensko pod Troskami okr. Semily |
4. SNK | 164 11,1 % listiny |
mandát 2. |
MK Miroslav KolářBez politické příslušnosti |
70 | důchodce - chladírenský technik | Bernartice okr. Písek |
15. ODS | 68 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
OK Ondřej KolářBez politické příslušnosti |
34 | obráběč kovů - obsluha CNC Laub - kovovýroba s.r.o. | Vidonín okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 36 100,0 % listiny |
|
OK Ondřej KolářBez politické příslušnosti |
34 | mechanik strojů | Zbýšov okr. Kutná Hora |
2. SNK | 149 10,9 % listiny |
mandát 4. |
OK Bc. Ondřej KolářBez politické příslušnosti |
39 | jednatel Tepelného hospodářství Trhové Sviny | Trhové Sviny okr. České Budějovice |
15. NČ | 1 310 4,2 % listiny |
mandát 15. |
OK Ondřej KolářBez politické příslušnosti |
44 | agronom | Nový Jičín okr. Nový Jičín |
22. KDU-ČSL | 383 2,9 % listiny |
náhradník 21. |
OK Ondřej KolářBez politické příslušnosti |
36 | projektový manažer | Mladé Buky okr. Trutnov |
9. SNK | 80 5,9 % listiny |
náhradník 7. |
OK MUDr. Otto KolářBez politické příslušnosti |
29 | lékař | Zdice okr. Beroun |
12. ODS+TOP 09+NK | 238 6,7 % listiny |
náhradník 9. |
PK Pavel KolářBez politické příslušnosti |
46 | operátor výroby | Meziříčí okr. Tábor |
1. SNK | 54 15,8 % listiny |
mandát 1. |
PK Pavel KolářBez politické příslušnosti |
57 | obsluha ČOV | Strážkovice okr. České Budějovice |
2. NČ+NK | 210 14,7 % listiny |
mandát 2. |
PK Pavel KolářBez politické příslušnosti |
35 | mistr výroby | Oslavany okr. Brno-venkov |
9. SOM | 184 5,4 % listiny |
náhradník 4. |
Zobrazeno 71 001–71 050 z 190 148