Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 151 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
FD Filip DoležalBez politické příslušnosti |
27 | veterinární technik | Němčičky okr. Znojmo |
1. NK | 26 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FD Filip DoležalBez politické příslušnosti |
30 | strojník | Mostek okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 80 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FD František DoležalBez politické příslušnosti |
40 | skladník | Rodná okr. Tábor |
5. SNK | 36 14,5 % listiny |
mandát 3. |
FD František DoležalBez politické příslušnosti |
40 | konstruktér | Suchá Lhota okr. Svitavy |
1. NK | 46 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ID Ivan DoležalBez politické příslušnosti |
72 | podnikatel | Hartinkov okr. Svitavy |
2. SNK | 8 9,1 % listiny |
mandát 4. |
ID Ivan DoležalBez politické příslušnosti |
66 | ekonomický poradce, předseda svazku obcí, místopředseda AMK | Hořice okr. Jičín |
1. ZNM+NK | 948 7,1 % listiny |
mandát 2. |
ID Ivo DoležalBez politické příslušnosti |
46 | obsluha stavebních strojů | Sudislav nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 66 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JD Jakub DoležalBez politické příslušnosti |
47 | mistr údržby | Bartošovice v Orlických horách okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 55 15,2 % listiny |
mandát 3. |
JD Jan DoležalBez politické příslušnosti |
39 | obchodní zástupce | Ledce okr. Brno-venkov |
8. SNK | 38 11,8 % listiny |
mandát 8. |
JD Ing. Jan DoležalObčanská demokratická strana |
27 | podnikatel, student | Pardubice VI okr. Pardubice |
1. ODS+NK | 322 8,3 % listiny |
mandát 1. |
JD Jan DoležalBez politické příslušnosti |
38 | hasič | Olešná okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 88 18,8 % listiny |
mandát 3. |
JD Jan DoležalBez politické příslušnosti |
41 | mechanizátor zemědělského družstva | Olbramkostel okr. Znojmo |
1. STAN | 87 20,1 % listiny |
mandát 2. |
JD Jan DoležalBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí montáže pro ČR | Kostelany nad Moravou okr. Uherské Hradiště |
2. KDU-ČSL+NK | 145 10,9 % listiny |
mandát 3. |
JD Jan DoležalBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Švábov okr. Jihlava |
6. SNK | 30 12,6 % listiny |
mandát 5. |
JD Jan DoležalBez politické příslušnosti |
38 | zámečník | Němčičky okr. Znojmo |
1. NK | 24 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JD Mgr. Jan DoležalBez politické příslušnosti |
50 | ředitel základní školy | Krucemburk okr. Havlíčkův Brod |
9. SNK | 238 8,9 % listiny |
mandát 1. |
JD Jaromír DoležalBez politické příslušnosti |
45 | instalatér | Vidlatá Seč okr. Svitavy |
3. SNK | 98 14,8 % listiny |
mandát 3. |
JD Jaroslav DoležalBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Modrava okr. Klatovy |
1. SNK | 44 17,7 % listiny |
mandát 1. |
JD Mgr. Jaroslav DoležalKomunistická str.Čech a Moravy |
48 | učitel odborných předmětů na SŠ | Lubenec okr. Louny |
1. KSČM+NK | 177 24,0 % listiny |
mandát 1. |
JD Bc. Jaroslav DoležalBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí technického úseku | Jevišovice okr. Znojmo |
2. SNK | 125 15,7 % listiny |
mandát 2. |
JD Jaroslav DoležalBez politické příslušnosti |
66 | technik | Vladislav okr. Třebíč |
3. STO+NK | 403 6,7 % listiny |
mandát 3. |
JD Jaroslav DoležalBez politické příslušnosti |
57 | starosta obce | Sudice okr. Třebíč |
1. SNK | 99 9,9 % listiny |
mandát 4. |
JD Ing. Jaroslav DoležalBez politické příslušnosti |
45 | vývojový specialista | Libřice okr. Hradec Králové |
6. SNK | 82 14,0 % listiny |
mandát 6. |
JD Ing. Jaroslav DoležalBez politické příslušnosti |
50 | učitel - Základní škola Velký Šenov | Velký Šenov okr. Děčín |
7. SNK | 387 7,2 % listiny |
mandát 7. |
JD Ing. Jindřich DoležalKDU-ČSL |
54 | vedoucí provozovny | Pavlov okr. Žďár nad Sázavou |
1. KDU-ČSL | 144 20,8 % listiny |
mandát 1. |
JD Jiří DoležalBez politické příslušnosti |
48 | elektromechanik | Kořenov okr. Jablonec nad Nisou |
1. STAN+NK | 199 19,1 % listiny |
mandát 1. |
JD Jiří DoležalBez politické příslušnosti |
62 | řidič | Ostrov okr. Benešov |
5. SNK | 20 11,3 % listiny |
mandát 6. |
JD Ing. Jiří DoležalBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Batelov okr. Jihlava |
1. ANO | 437 9,9 % listiny |
mandát 1. |
JD Jiří DoležalBez politické příslušnosti |
41 | řidič, strojník lesní výroby | Lipec okr. Kolín |
1. NK | 84 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JD Bc. Jiří DoležalBez politické příslušnosti |
23 | učitel dějepisu a občanské výchovy | Libomyšl okr. Beroun |
1. SNK | 170 13,1 % listiny |
mandát 2. |
JD Ing. Jiří DoležalBez politické příslušnosti |
51 | ekonom | Starý Mateřov okr. Pardubice |
6. SNK | 150 13,4 % listiny |
mandát 6. |
JD Mgr. Jiří DoležalBez politické příslušnosti |
53 | pedagogický pracovník | Hříšice okr. Jindřichův Hradec |
1. NK | 190 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JD Jiří DoležalBez politické příslušnosti |
56 | elektromechanik | Osová Bítýška okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 104 10,2 % listiny |
mandát 2. |
JD Jiří DoležalANO 2011 |
35 | vedoucí pošty Pardubice III | Pardubice III okr. Pardubice |
2. ANO | 827 7,3 % listiny |
mandát 2. |
JD Josef DoležalBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Provodovice okr. Přerov |
5. SNK | 62 18,7 % listiny |
mandát 2. |
JD Ing. Josef DoležalBez politické příslušnosti |
66 | ředitel obchodní firmy, důchodce | Praha-Dolní Chabry okr. Hlavní město Praha |
7. STAN+NK | 1 075 6,6 % listiny |
mandát 7. |
JD Josef DoležalBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Suchodol okr. Příbram |
1. NK | 104 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JD Ing. Josef DoležalBez politické příslušnosti |
44 | obchodní manager | Trstěnice okr. Svitavy |
4. STAN+NK | 158 14,5 % listiny |
mandát 2. |
KD Karel DoležalBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Mostek okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 101 100,0 % listiny |
mandát 1. |
KD Kristián DoležalBez politické příslušnosti |
22 | policie ČR | Milešín okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 27 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LD Ladislav DoležalBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ truhlář | Hudčice okr. Příbram |
1. SNK | 91 15,7 % listiny |
mandát 1. |
LD Leoš DoležalBez politické příslušnosti |
58 | řidič | Nové Syrovice okr. Třebíč |
3. SNK | 151 6,4 % listiny |
mandát 6. |
LD Libor DoležalBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ, člen JSDH Včelákov | Včelákov okr. Chrudim |
4. SNK | 112 13,1 % listiny |
mandát 4. |
LD Libor DoležalBez politické příslušnosti |
64 | tepelný technik | Habartov okr. Sokolov |
1. SOCDEM+NK | 265 14,2 % listiny |
mandát 1. |
LD Libor DoležalBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Lukov okr. Znojmo |
2. SNK | 112 14,1 % listiny |
mandát 2. |
LD Luboš DoležalBez politické příslušnosti |
44 | živnostník | Václavice okr. Benešov |
6. SNK | 218 11,7 % listiny |
mandát 6. |
LD Luděk DoležalBez politické příslušnosti |
59 | technický pracovník | Holetín okr. Chrudim |
5. SNK | 236 11,8 % listiny |
mandát 5. |
LD Luděk DoležalBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Jedlá okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 26 14,3 % listiny |
mandát 5. |
LD Lukáš DoležalBez politické příslušnosti |
45 | policie ČR | Milešín okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 34 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LD Lukáš DoležalBez politické příslušnosti |
33 | vedoucí správního úseku | Obecnice okr. Příbram |
4. SNK | 259 13,8 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 7 501–7 550 z 61 677