Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 154 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TC Tomáš CábekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Blížejov okr. Domažlice |
3. SNK | 126 7,9 % listiny |
náhradník 1. |
SC Stanislav CabicarBez politické příslušnosti |
34 | technik rezidenční výstavby | Zlatníky-Hodkovice okr. Praha-západ |
3. SNK | 175 16,7 % listiny |
mandát 1. |
JC Ing. Jana CáblováBez politické příslušnosti |
56 | hlavní účetní, OPaLL-AGRI, s.r.o. | Dolní Životice okr. Opava |
7. SNK | 99 7,8 % listiny |
náhradník 1. |
JC Jindřiška CábováBez politické příslušnosti |
74 | důchodkyně | Plchov okr. Kladno |
9. SNK | 8 1,5 % listiny |
náhradník 5. |
KC Ing. Kateřina CábováBez politické příslušnosti |
48 | marketingová konzultantka, podnikatelka | Drahelčice okr. Praha-západ |
7. SNK | 256 9,0 % listiny |
náhradník 1. |
LC Lucie CábováBez politické příslušnosti |
49 | obchodní zástupce | Mankovice okr. Nový Jičín |
7. SNK | 156 10,8 % listiny |
náhradník 1. |
MC Mgr. Martina CábováBez politické příslušnosti |
51 | zdravotní sestra | Žabeň okr. Frýdek-Místek |
7. SNK | 131 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
TC Tereza CábováBez politické příslušnosti |
31 | obchodní referentka | Okrouhlá okr. Blansko |
8. SNK | 27 4,5 % listiny |
náhradník 6. |
VC Věra CábováBez politické příslušnosti |
71 | důchodkyně | Mankovice okr. Nový Jičín |
3. SNK | 165 11,5 % listiny |
mandát 3. |
VC Veronika CábováBez politické příslušnosti |
34 | mateřská dovolená | Nové Strašecí okr. Rakovník |
19. SNK | 298 3,9 % listiny |
náhradník 16. |
TC MUDr. Tomáš CacekBez politické příslušnosti |
47 | zubní lékař | Čistá okr. Svitavy |
2. SNK | 290 13,1 % listiny |
mandát 1. |
MC Martin CackaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Černvír okr. Brno-venkov |
3. SNK | 46 14,3 % listiny |
mandát 2. |
MC Martina CackováBez politické příslušnosti |
48 | podnikatelka | Tuřice okr. Mladá Boleslav |
8. SNK | 19 2,6 % listiny |
náhradník 5. |
MC Miroslav CáderBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Blažim okr. Louny |
4. SNK | 51 8,6 % listiny |
mandát 5. |
JC Jana CaesarováBez politické příslušnosti |
53 | knihovnice, referent obce | Neslovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 204 6,1 % listiny |
mandát 3. |
AC Bc. Aleš Cafourek, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | státní zaměstnanec | Rouchovany okr. Třebíč |
8. SNK | 243 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
JC Jiří CafourekBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Kařízek okr. Rokycany |
1. SNK | 26 16,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Jiří CafourekBez politické příslušnosti |
42 | technik provozu elektro | Hrotovice okr. Třebíč |
9. SNK | 102 5,5 % listiny |
náhradník 7. |
KC Karel CafourekBez politické příslušnosti |
60 | strojník | Damnice okr. Znojmo |
7. SNK | 122 14,7 % listiny |
náhradník 3. |
MC Miloslav CafourekBez politické příslušnosti |
61 | řidič | Rouchovany okr. Třebíč |
15. SNK | 236 6,3 % listiny |
náhradník 9. |
IC IVA CAFOURKOVÁBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Přešovice okr. Třebíč |
6. SNK | 35 13,5 % listiny |
náhradník 3. |
JC Ing. Jana CafourkováBez politické příslušnosti |
39 | finanční manažer | Horní Libchava okr. Česká Lípa |
2. SNK | 142 23,6 % listiny |
mandát 1. |
MC Marcela CafourkováBez politické příslušnosti |
50 | dělnice | Hostomice okr. Beroun |
4. SNK | 109 10,1 % listiny |
náhradník 3. |
MC Bc. Michaela CafourkováBez politické příslušnosti |
37 | porodní asistentka | Kařízek okr. Rokycany |
6. SNK | 21 12,9 % listiny |
náhradník 2. |
OC Ondřej CágaBez politické příslušnosti |
34 | obráběč kovů | Polanka nad Odrou okr. Ostrava-město |
9. SNK | 1 249 6,6 % listiny |
mandát 9. |
TC Tomáš CágaBez politické příslušnosti |
38 | řidič | Kateřinice okr. Nový Jičín |
3. SNK | 105 13,1 % listiny |
náhradník 1. |
ZC Zdeněk CagašBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Honětice okr. Kroměříž |
8. SNK | 1 0,4 % listiny |
náhradník 3. |
JC Jan CagášekBez politické příslušnosti |
42 | strojník | Hradčany okr. Přerov |
7. SNK | 41 9,9 % listiny |
náhradník 4. |
ŠC Štěpán CagášekBez politické příslušnosti |
31 | údržbář | Nahošovice okr. Přerov |
6. SNK | 49 13,7 % listiny |
mandát 2. |
JC Janka CagašováBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Honětice okr. Kroměříž |
7. SNK | 32 14,0 % listiny |
náhradník 1. |
AC Ing. Adam CahaBez politické příslušnosti |
34 | specialista kybernetické bezpečnosti | Vyskytná nad Jihlavou okr. Jihlava |
7. SNK | 167 6,7 % listiny |
náhradník 3. |
JC Jaroslav CahaBez politické příslušnosti |
53 | jednatel společnosti, projektant | Rančířov okr. Jihlava |
1. SNK | 142 12,7 % listiny |
mandát 1. |
JC Jiří CahaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Dolní Vilémovice okr. Třebíč |
2. SNK | 67 15,2 % listiny |
náhradník 2. |
JC Bc. Jiří CahaBez politické příslušnosti |
45 | programátor | Křepice okr. Znojmo |
5. SNK | 57 14,6 % listiny |
mandát 1. |
LC Luboš CahaBez politické příslušnosti |
52 | procesní technolog | Mastník okr. Třebíč |
2. SNK | 81 20,7 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Marek CahaBez politické příslušnosti |
41 | agronom | Nové Bránice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 188 10,4 % listiny |
mandát 2. |
MC Michal CahaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Stražisko okr. Prostějov |
5. SNK | 131 11,1 % listiny |
mandát 5. |
TC Ing. Tomáš CahaBez politické příslušnosti |
39 | projektant | Suchá okr. Jihlava |
1. SNK | 116 15,2 % listiny |
mandát 1. |
TC Ing. Tomáš CahaBez politické příslušnosti |
32 | programátor | Bobrová okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 101 6,4 % listiny |
náhradník 2. |
KC Ing. Kamila CahákováBez politické příslušnosti |
47 | úřednice | Josefov okr. Sokolov |
6. SNK | 58 10,4 % listiny |
náhradník 5. |
MC Marek CahelBez politické příslušnosti |
19 | student | Poteč okr. Zlín |
14. SNK | 39 2,8 % listiny |
náhradník 11. |
JC Mgr. Jakub CahlíkBez politické příslušnosti |
40 | příslušník HZS ČR - právník | Kunčice pod Ondřejníkem okr. Frýdek-Místek |
7. SNK | 67 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
LC Luboš CahlíkBez politické příslušnosti |
63 | revizní technik | Kyjov okr. Hodonín |
19. SNK | 1 104 4,1 % listiny |
náhradník 11. |
MC Martin CahlíkBez politické příslušnosti |
44 | technik | Beřovice okr. Kladno |
1. SNK | 65 15,6 % listiny |
náhradník 1. |
MC Martin CahlíkBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Kladeruby okr. Vsetín |
2. SNK | 161 16,8 % listiny |
mandát 2. |
MC Miroslav CahlíkBez politické příslušnosti |
53 | soukromý podnikatel | Dolní Těšice okr. Přerov |
2. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
JC Mgr. Jana CahováBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí ekonomického úseku, účetní | Horní Dunajovice okr. Znojmo |
7. SNK | 121 14,0 % listiny |
mandát 3. |
LC Bc. Lenka CahováBez politické příslušnosti |
50 | účetní | Kadov okr. Znojmo |
1. SNK | 48 12,5 % listiny |
mandát 4. |
OC Bc. Olga CahováBez politické příslušnosti |
56 | pracovník rozvoje | Dobkovice okr. Děčín |
4. SNK | 28 11,1 % listiny |
náhradník 5. |
PC Pavla CahováBez politické příslušnosti |
60 | zástupkyně ředitelky pro MŠ | Kněžice okr. Jihlava |
6. SNK | 157 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
Zobrazeno 7 651–7 700 z 94 275