Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 156 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MC Ing. Marek CaltaBez politické příslušnosti |
27 | včelař | Příšov okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 54 18,4 % listiny |
mandát 2. |
PC Petr CaltaBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Pertoltice pod Ralskem okr. Česká Lípa |
6. SNK | 68 12,7 % listiny |
mandát 6. |
PC Petr CaltaBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí oddělení | Všenice okr. Rokycany |
7. SNK | 36 13,5 % listiny |
náhradník 6. |
RC Ing. Radek CaltaBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Příšov okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 55 18,7 % listiny |
mandát 1. |
RC René CaltaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Příšov okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 31 10,5 % listiny |
náhradník 5. |
VC Mgr. Bc. Václav CaltaBez politické příslušnosti |
58 | státní zaměstnanec | Příšov okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 40 13,6 % listiny |
náhradník 2. |
VC Václav CaltaBez politické příslušnosti |
81 | důchodce | Příšov okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 0 0,0 % listiny |
náhradník 6. |
ZC Ing. Zdeněk CaltaBez politické příslušnosti |
63 | projektant | Ledce okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 76 12,2 % listiny |
náhradník 4. |
LC Mgr. Lucie CaltováBez politické příslušnosti |
47 | právník ČVUT | Bašť okr. Praha-východ |
1. SNK | 132 11,8 % listiny |
mandát 1. |
MC Michaela CaltováBez politické příslušnosti |
32 | zdravotní sestra | Stožice okr. Strakonice |
8. SNK | 35 9,0 % listiny |
náhradník 7. |
RC Renata CaltováBez politické příslušnosti |
56 | místostarostka obce | Podolí I okr. Písek |
1. SNK | 112 19,3 % listiny |
mandát 2. |
ZC Zdeňka CaltováBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Vlastec okr. Písek |
2. SNK | 30 33,7 % listiny |
|
RC Roman CalvittiBez politické příslušnosti |
33 | automechanik | Rokytňany okr. Jičín |
4. SNK | 48 15,2 % listiny |
mandát 4. |
DC David CamargoBez politické příslušnosti |
46 | strojvedoucí | Kytlice okr. Děčín |
7. SNK | 136 12,7 % listiny |
náhradník 2. |
JC Ján CambelBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Staňkovice okr. Louny |
2. SNK | 188 11,8 % listiny |
mandát 2. |
PC Pavel CamfrlaBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ v dopravě | Brumovice okr. Opava |
14. SNK | 173 6,3 % listiny |
náhradník 10. |
AC Anna CamfrlováBez politické příslušnosti |
49 | ID a pracovník Pošta Partner | Brumovice okr. Opava |
6. SNK | 289 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
MC Ing. Mgr. Markéta CamfrlováBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ, geoložka/projektantka | Pržno okr. Vsetín |
6. SNK | 170 11,5 % listiny |
mandát 6. |
PC Petr CampodonicoBez politické příslušnosti |
63 | pracovník ve výrobě | Divišov okr. Benešov |
12. SNK | 393 5,9 % listiny |
mandát 12. |
MC Martina Campodonicová, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | účetní | Dublovice okr. Příbram |
8. SNK | 20 3,8 % listiny |
náhradník 8. |
MC Martin CamprBez politické příslušnosti |
37 | invalidní důchodce | Droužkovice okr. Chomutov |
8. SNK | 7 1,3 % listiny |
náhradník 7. |
VC Vladimír CamprBez politické příslušnosti |
37 | technik mechanizace, traktorista | Nové Sedlo okr. Louny |
6. SNK | 42 10,5 % listiny |
náhradník 5. |
EC Eva CamprováBez politické příslušnosti |
50 | pracovnice v potravinářství | Březno okr. Chomutov |
14. SNK | 23 2,5 % listiny |
náhradník 13. |
PC Pavel CamrdaBez politické příslušnosti |
53 | zootechnik | Velký Ratmírov okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 97 14,9 % listiny |
mandát 2. |
AC Andrea CamrdováBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí dětské skupiny | Tučapy okr. Tábor |
9. SNK | 78 4,8 % listiny |
náhradník 4. |
JC Josef CandraBez politické příslušnosti |
61 | opravář zemědělských strojů | Libín okr. České Budějovice |
9. SNK | 35 6,8 % listiny |
náhradník 6. |
VC Vladimír CandraBez politické příslušnosti |
43 | svářeč | Nová Ves nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 77 11,3 % listiny |
mandát 5. |
PC Ing. Petr CankařBez politické příslušnosti |
52 | technický ředitel | Bělá pod Bezdězem okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 481 5,8 % listiny |
mandát 1. |
BC Ing. arch. Boris CanovBez politické příslušnosti |
50 | projektant | Ostopovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 530 6,8 % listiny |
mandát 4. |
PC MUDr. Petr CanovBez politické příslušnosti |
44 | lékař | Ždánice okr. Hodonín |
2. SNK | 466 8,4 % listiny |
mandát 2. |
SC Ing. Stefan CanovBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Sychrov okr. Liberec |
1. SNK | 94 14,9 % listiny |
mandát 1. |
NC Nicol CápalováBez politické příslušnosti |
20 | student UPOL, plavčík | Šebetov okr. Blansko |
3. SNK | 47 21,1 % listiny |
|
LC Lukáš CapandaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Koleč okr. Kladno |
7. SNK | 104 10,3 % listiny |
náhradník 3. |
KC Kateřina Cápayová, DiS.Bez politické příslušnosti |
37 | sociální pracovnice Charity Přelouč | Přelouč okr. Pardubice |
18. SNK | 269 3,8 % listiny |
náhradník 14. |
PC Ing. Pavel CapekBez politické příslušnosti |
50 | starosta obce Praskačka | Praskačka okr. Hradec Králové |
1. SNK | 442 9,9 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CápekBez politické příslušnosti |
52 | operátor stroje | Šardice okr. Hodonín |
6. SNK | 369 6,3 % listiny |
mandát 7. |
AC Armando CapialiBez politické příslušnosti |
58 | jednatel společnosti | Velemín okr. Litoměřice |
8. SNK | 105 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
EC Mgr. Eva CapicarováBez politické příslušnosti |
38 | projektová manažerka | Bílá Třemešná okr. Trutnov |
11. SNK | 299 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
MC Martin CapilBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Poličná okr. Vsetín |
4. SNK | 188 7,9 % listiny |
mandát 3. |
RC Radek CapilBez politické příslušnosti |
44 | voják z povolání | Loučka okr. Vsetín |
1. SNK | 144 13,3 % listiny |
mandát 2. |
JC Jana CapilováBez politické příslušnosti |
23 | policistka | Poličná okr. Vsetín |
14. SNK | 117 4,9 % listiny |
náhradník 11. |
RC Romana CapitováBez politické příslušnosti |
44 | operátorka výroby | Rohatec okr. Hodonín |
21. SNK | 148 3,2 % listiny |
náhradník 18. |
IC Iveta CáplováBez politické příslušnosti |
58 | státní zaměstnanec | Hranice okr. České Budějovice |
2. SNK | 64 14,1 % listiny |
mandát 2. |
MC Miroslava CaplováBez politické příslušnosti |
53 | porodní asistentka | Doudleby okr. České Budějovice |
2. SNK | 141 11,4 % listiny |
mandát 4. |
KC Karel CapouchBez politické příslušnosti |
59 | údržbář | Dolní Krupá okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 23 10,4 % listiny |
náhradník 5. |
PC Pavel CapouchBez politické příslušnosti |
42 | zaměstnanec uhelných skladů | Počepice okr. Příbram |
7. SNK | 134 12,4 % listiny |
mandát 4. |
SC Simona CapouchováBez politické příslušnosti |
51 | bezpečnostní pracovník | Stádlec okr. Tábor |
4. SNK | 184 10,9 % listiny |
mandát 6. |
MC Miroslav CapoušekBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Honbice okr. Chrudim |
9. SNK | 56 13,3 % listiny |
mandát 3. |
AC Mgr. Adéla Cápová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
42 | sociální pracovnice | Netřebice okr. Český Krumlov |
2. SNK | 66 15,9 % listiny |
náhradník 1. |
VC Václav CaprataBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Tuř okr. Jičín |
1. SNK | 32 9,9 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 7 751–7 800 z 94 275