Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 737 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MV Miroslav VejmanBez politické příslušnosti |
40 | podnikatel | Dobříkov okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 84 11,8 % listiny |
náhradník 4. |
PV Pavel VejmanBez politické příslušnosti |
53 | technik | Výrava okr. Hradec Králové |
2. SNK | 125 17,4 % listiny |
mandát 1. |
FV František VejmělekBez politické příslušnosti |
58 | skladník | Přibyslavice okr. Třebíč |
8. SNK | 95 9,1 % listiny |
náhradník 5. |
JV Jakub VejmělekBez politické příslušnosti |
26 | pokrývač | Lišov okr. České Budějovice |
11. SNK | 244 6,2 % listiny |
náhradník 8. |
MV Miroslav VejmělekBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Volfířov okr. Jindřichův Hradec |
8. SNK | 24 7,7 % listiny |
náhradník 7. |
MV Miroslav VejmělekBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Volfířov okr. Jindřichův Hradec |
10. SNK | 21 6,7 % listiny |
náhradník 9. |
ZV Zdeněk VejmelkaBez politické příslušnosti |
37 | projektant | Jakubov u Moravských Budějovic okr. Třebíč |
1. SNK | 224 12,5 % listiny |
mandát 1. |
JV Jana VejmělkováBez politické příslušnosti |
43 | administrativní pracovník | Volfířov okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 23 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
MV Ing. Marcela VejmělkováBez politické příslušnosti |
40 | administrativní pracovník | Volfířov okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 48 15,3 % listiny |
náhradník 1. |
FV František VejmolaBez politické příslušnosti |
53 | zámečník | Brankovice okr. Vyškov |
7. SNK | 204 7,8 % listiny |
mandát 4. |
ZV Ing. Zuzana VejmolováBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ, nyní na rodičovské dovolené | Zbýšov okr. Vyškov |
8. SNK | 188 11,6 % listiny |
mandát 8. |
BV Bohuslav VejnarBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Třesovice okr. Hradec Králové |
4. SNK | 52 9,0 % listiny |
mandát 7. |
JV Jan VejnarBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ, truhlář | Košťálov okr. Semily |
7. SNK | 215 8,0 % listiny |
náhradník 3. |
JV Josef VejnarBez politické příslušnosti |
69 | trenér | Víchová nad Jizerou okr. Semily |
4. SNK | 93 15,1 % listiny |
náhradník 2. |
MV Michal VejnarBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Kunčice nad Labem okr. Trutnov |
1. SNK | 114 16,2 % listiny |
mandát 2. |
MV Miroslav VejnarBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Bělá okr. Semily |
4. SNK | 11 4,6 % listiny |
náhradník 3. |
PV Pavel VejnarBez politické příslušnosti |
36 | správce budov | Lučany nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
5. SNK | 52 7,7 % listiny |
|
PV Pavel VejnarBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí pracovník | Libštát okr. Semily |
15. SNK | 104 5,3 % listiny |
náhradník 10. |
DV Dana VejnárkováBez politické příslušnosti |
56 | dramaturgyně produkční | Rovensko pod Troskami okr. Semily |
11. SNK | 131 8,8 % listiny |
náhradník 9. |
JV Jana VejnarováBez politické příslušnosti |
61 | důchodce | Načeradec okr. Benešov |
9. SNK | 203 6,3 % listiny |
náhradník 2. |
JV Jana VejnarováBez politické příslušnosti |
65 | geodet | Jíloviště okr. Praha-západ |
6. SNK | 281 11,4 % listiny |
mandát 6. |
LV Lenka Vejnarová, DiS.Bez politické příslušnosti |
50 | podnikatelka | Kněžnice okr. Jičín |
3. SNK | 64 23,6 % listiny |
mandát 3. |
LV Libor VejpustekBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí elektromontér | Štěpánovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 177 12,6 % listiny |
mandát 2. |
MV Ing. Michal VejpustekBez politické příslušnosti |
56 | živnostník | Doubravník okr. Brno-venkov |
15. SNK | 198 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
PV Patrik Vejpustek, DiS.Bez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Předklášteří okr. Brno-venkov |
10. SNK | 171 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
IV Ing. Ivana VejpustkováBez politické příslušnosti |
45 | projekt manažer | Věžná okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 85 12,8 % listiny |
mandát 2. |
FV František VejrBez politické příslušnosti |
21 | student | Jince okr. Příbram |
13. SNK | 182 7,0 % listiny |
náhradník 11. |
RV Radek VejrBez politické příslušnosti |
39 | automechanik | Chudeřice okr. Hradec Králové |
4. SNK | 59 10,6 % listiny |
mandát 6. |
RV Ing. Radim VejrBez politické příslušnosti |
35 | finanční makléř | Měník okr. Hradec Králové |
9. SNK | 129 12,3 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VejražkaBez politické příslušnosti |
50 | IT analytik | Vysoká nad Labem okr. Hradec Králové |
8. SNK | 466 11,0 % listiny |
mandát 8. |
MV Miloš VejražkaBez politické příslušnosti |
49 | hasič | Panenský Týnec okr. Louny |
6. SNK | 165 13,0 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel VejrážkaBez politické příslušnosti |
70 | galerista a antikvář | Černčice okr. Louny |
12. SNK | 103 5,4 % listiny |
náhradník 8. |
ŠV Štěpán VejražkaBez politické příslušnosti |
55 | soukromý podnikatel | Albrechtice v Jizerských horách okr. Jablonec nad Nisou |
3. SNK | 71 12,7 % listiny |
náhradník 1. |
AV Anděla VejražkováBez politické příslušnosti |
48 | majitelka „Zmrzka u Ádi“ | Kamýk nad Vltavou okr. Příbram |
7. SNK | 179 8,2 % listiny |
mandát 5. |
MV Miroslava VejražkováBez politické příslušnosti |
45 | farm. asistent | Mašťov okr. Chomutov |
7. SNK | 56 9,4 % listiny |
náhradník 6. |
LV Libor VejrostaBez politické příslušnosti |
63 | živnostník | Železné okr. Brno-venkov |
2. SNK | 84 9,7 % listiny |
náhradník 2. |
MV Michal VejrostaBez politické příslušnosti |
44 | technik kvality | Malhostovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 105 12,9 % listiny |
náhradník 1. |
PV Pavel VejrostaBez politické příslušnosti |
47 | soukromý zemědělec | Všechovice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 105 16,9 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VejrostaBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí provozu | Nedvědice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 109 10,9 % listiny |
mandát 1. |
TV Bc. Tomáš VejrostaBez politické příslušnosti |
53 | strážník městské policie | Veverská Bítýška okr. Brno-venkov |
2. SNK | 477 10,9 % listiny |
mandát 3. |
EV Eva VejrostováBez politické příslušnosti |
71 | instruktorka autoškoly, aktivní seniorka | Paseka okr. Olomouc |
6. SNK | 43 9,0 % listiny |
náhradník 6. |
RV Radka VejrostováBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí směny | Malhostovice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 86 10,6 % listiny |
náhradník 4. |
RV Bc. Renata VejrostováBez politické příslušnosti |
55 | studijní referentka | Železné okr. Brno-venkov |
4. SNK | 75 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
ZV Zdeňka VejrostováBez politické příslušnosti |
34 | podnikatelka, účetní | Holubice okr. Vyškov |
4. SNK | 384 9,7 % listiny |
mandát 4. |
LV Lenka VejrováBez politické příslušnosti |
47 | manažer pro klíčové zákazníky | Ohrazenice okr. Příbram |
9. SNK | 51 8,4 % listiny |
náhradník 2. |
JV Josef VejrychBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Teplice nad Metují okr. Náchod |
5. SNK | 39 5,3 % listiny |
náhradník 5. |
TV Tomáš VejrychBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ - automechanik, člen SDH Trstěnice | Trstěnice okr. Svitavy |
1. SNK | 102 23,1 % listiny |
mandát 1. |
VV Ing. Vladimír VejsadaBez politické příslušnosti |
62 | foto, grafika, výcvik psů | Ledeč nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
11. SNK | 281 5,2 % listiny |
náhradník 7. |
MV Matyáš Vejskal, M.A.Bez politické příslušnosti |
35 | obsahový specialista a kreativní textař, OSVČ | Beroun okr. Beroun |
13. SNK | 1 669 4,6 % listiny |
náhradník 6. |
AV Alena VejskrabováBez politické příslušnosti |
71 | důchodkyně | Hradce okr. České Budějovice |
2. SNK | 19 20,0 % listiny |
náhradník 1. |
Zobrazeno 86 801–86 850 z 94 275