Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 188 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
SE Stanislav EsterkaBez politické příslušnosti |
43 | hasič | Josefov okr. Hodonín |
7. SNK | 156 14,0 % listiny |
mandát 4. |
AE Aneta EsterkováBez politické příslušnosti |
37 | laborant ve zdravotnictví, interní auditor a metrolog | Bulhary okr. Břeclav |
3. SNK | 87 10,4 % listiny |
mandát 3. |
HE Ing. Helena EškováBez politické příslušnosti |
53 | nákupčí, místostarostka | Drozdov okr. Beroun |
2. ODS | 236 22,8 % listiny |
mandát 1. |
DE Daniel EšnerBez politické příslušnosti |
53 | zastupitel, hasič | Lobendava okr. Děčín |
3. SNK | 111 13,9 % listiny |
mandát 3. |
JE Jiří EšnerBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Mlékosrby okr. Hradec Králové |
1. NK | 49 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AE Alena EšnerováBez politické příslušnosti |
68 | starostka | Okřínek okr. Nymburk |
1. NK | 66 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LE Libuše EšnerováBez politické příslušnosti |
75 | seniorka, knihovnice | Zeleneč okr. Praha-východ |
12. SNK | 935 6,5 % listiny |
mandát 12. |
ME Mgr. Marcela EšnerováBez politické příslušnosti |
49 | personální manažerka, místostarostka města | Rožďalovice okr. Nymburk |
2. SNK | 245 10,8 % listiny |
mandát 2. |
IE Ing. Ivan EšpandrBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Kvasiny okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 298 6,7 % listiny |
mandát 2. |
KE Mgr. Kamila Etchegoyen Rosolová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
52 | vedoucí kabinetu studia jazyků, Ústav pro jazyk český, AV ČR | Litoměřice okr. Litoměřice |
9. SEN 21+NK | 933 4,3 % listiny |
mandát 3. |
AE Aleš EtrychBez politické příslušnosti |
61 | údržbář | Libčany okr. Hradec Králové |
3. SNK | 244 10,4 % listiny |
mandát 3. |
ME Ing. Milan Etrych, Ph.D., MBABez politické příslušnosti |
49 | IT specialista/enterprise architekt | Markvartice okr. Jičín |
2. SNK | 157 11,5 % listiny |
mandát 2. |
JE Jarmil EtzlBez politické příslušnosti |
56 | konstruktér | Chodov okr. Domažlice |
2. SNK | 261 23,4 % listiny |
mandát 2. |
LE Lukáš EtzlBez politické příslušnosti |
37 | automechanik | Chodov okr. Domažlice |
3. SNK | 207 19,5 % listiny |
mandát 1. |
PE Petra EtzlerováBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Pohledy okr. Svitavy |
1. SNK | 93 17,8 % listiny |
mandát 1. |
SE Simona EtzlerováBez politické příslušnosti |
51 | celní deklarantka | Rozhraní okr. Svitavy |
5. SNK | 78 10,6 % listiny |
mandát 6. |
PE Ing. Patrik EvanžinSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
54 | finanční specialista | Brno-Kohoutovice okr. Brno-město |
6. KDU+STAN+Pir+NK | 1 703 4,8 % listiny |
mandát 6. |
JE Ing. Jana Evjáková, MBABez politické příslušnosti |
53 | oblastní ředitelka | Louka okr. Hodonín |
6. SNK | 207 11,4 % listiny |
mandát 2. |
JE Jiří Exnar, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | starosta obce | Jičíněves okr. Jičín |
1. SNK | 261 14,6 % listiny |
mandát 1. |
ME Michal ExnarBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Strážné okr. Trutnov |
7. SNK | 62 12,1 % listiny |
mandát 7. |
OE Ondřej ExnarBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Strážné okr. Trutnov |
5. SNK | 73 14,2 % listiny |
mandát 2. |
JE Jan ExnerBez politické příslušnosti |
26 | hasič | Stéblová okr. Pardubice |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JE Josef ExnerBez politické příslušnosti |
75 | senior | Libice nad Doubravou okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 313 6,6 % listiny |
mandát 7. |
ME Martin ExnerSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
62 | specialista výstavby | Nová Ves okr. Mělník |
1. STAN | 84 17,4 % listiny |
mandát 1. |
ME Milan ExnerBez politické příslušnosti |
56 | účetní | Králův Dvůr okr. Beroun |
2. ANO | 392 6,5 % listiny |
mandát 1. |
VE Ing. Vladimír ExnerBez politické příslušnosti |
43 | výrobní plánovač | Stéblová okr. Pardubice |
1. NK | 81 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AE Alena ExnerováBez politické příslušnosti |
69 | starostka obce | Soutice okr. Benešov |
1. SNK | 38 14,4 % listiny |
mandát 1. |
JE Ing. Jana ExnerováBez politické příslušnosti |
65 | starostka obce | Vyšehněvice okr. Pardubice |
6. SNK | 115 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JE Mgr. Jitka Exnerová, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | vedoucí org. složky Kultura a infocentrum | Vernéřovice okr. Náchod |
1. SNK | 121 15,1 % listiny |
mandát 1. |
RE Renáta ExnerováBez politické příslušnosti |
48 | vrchní sestra | Kyjov okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 70 15,6 % listiny |
mandát 1. |
JE Ing. Jitka EybergerováBez politické příslušnosti |
45 | marketingový manažer | Praha-Troja okr. Hlavní město Praha |
5. SNK | 413 10,9 % listiny |
mandát 5. |
PE Mgr. Pavel EybertObčanská demokratická strana |
77 | důchodce | Chýnov okr. Tábor |
15. ODS | 282 12,1 % listiny |
mandát 2. |
PE Petr EyerBez politické příslušnosti |
64 | dělník | Horní Štěpánov okr. Prostějov |
11. SNK | 336 6,4 % listiny |
mandát 11. |
MF Milan FáberBez politické příslušnosti |
46 | konstruktér | Stašov okr. Svitavy |
5. SNK | 64 13,2 % listiny |
mandát 2. |
MF Ing. Milan FáberaBez politické příslušnosti |
73 | místostarosta | Lahošť okr. Teplice |
1. SNK | 108 14,7 % listiny |
mandát 1. |
OF Ing. et Ing. Ondřej FáberaBez politické příslušnosti |
49 | ředitel DS Postřelí, zastupitel | Žlutice okr. Karlovy Vary |
1. MÍSTNÍ HNHRM | 156 9,1 % listiny |
mandát 2. |
OF Ondřej FáberaBez politické příslušnosti |
60 | programátor | Vršovka okr. Náchod |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MF Ing. Martina FáberováBez politické příslušnosti |
49 | specialista marketingu | Ždírec okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 45 18,4 % listiny |
mandát 2. |
MF Martina FáberováBez politické příslušnosti |
46 | mzdová účetní | Dobšice okr. České Budějovice |
3. SNK | 57 13,4 % listiny |
mandát 2. |
RF Radka FáberováBez politické příslušnosti |
54 | administrativní pracovník, účetní | Březnice okr. Tábor |
1. NK | 90 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PF Pavel FabešBez politické příslušnosti |
57 | elektromechanik | Staré Hobzí okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 89 6,7 % listiny |
mandát 5. |
AF Aleš FabiánBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí prodeje | Zdětín okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 185 12,2 % listiny |
mandát 1. |
DF David FabiánBez politické příslušnosti |
32 | zemědělec | Nedomice okr. Mělník |
5. SNK | 90 13,5 % listiny |
mandát 5. |
HF Hynek FabiánBez politické příslušnosti |
52 | technický pracovník | Jevany okr. Praha-východ |
1. SNK | 70 18,1 % listiny |
mandát 1. |
JF Bc. Jakub FabiánBez politické příslušnosti |
35 | náčelník Horské služby Jeseníky | Králíky okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 494 8,7 % listiny |
mandát 1. |
JF Jaroslav FabianBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Svémyslice okr. Praha-východ |
1. STAN | 113 13,4 % listiny |
mandát 2. |
JF Josef FabiánBez politické příslušnosti |
54 | mechanik stavebních strojů | Lejšovka okr. Hradec Králové |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MF Matěj FabiánBez politické příslušnosti |
22 | kuchař | Ovčáry okr. Mělník |
8. SNK | 75 9,9 % listiny |
mandát 8. |
OF Bc. Ondřej FabiánBez politické příslušnosti |
32 | IT specialista | Oldřišov okr. Opava |
5. SNK | 251 10,7 % listiny |
mandát 5. |
PF Petr FabiánBez politické příslušnosti |
33 | mistr stavební výroby | Chudenín okr. Klatovy |
1. SNK | 69 18,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 9 351–9 400 z 61 677