Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 202 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZČ Zdeněk ČihákBez politické příslušnosti |
41 | technolog | Starý Kolín okr. Kolín |
4. SNK | 314 9,3 % listiny |
mandát 4. |
AČ Anna ČihákováBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Ostrovec-Lhotka okr. Rokycany |
6. SNK | 21 11,1 % listiny |
náhradník 1. |
DČ Daniela ČihákováBez politické příslušnosti |
21 | studentka VŠ | Nišovice okr. Strakonice |
5. SNK | 44 8,5 % listiny |
náhradník 1. |
JČ Jana ČihákováBez politické příslušnosti |
86 | důchodce | Plasy okr. Plzeň-sever |
14. SNK | 21 5,2 % listiny |
|
KČ Bc. Kateřina ČihákováBez politické příslušnosti |
37 | duchovní Církve československé husitské v Havlíčkově Brodě, kaplanka Vězeňské služby ČR ve Věznici Světlá nad Sázavou | Podmoky okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 52 21,5 % listiny |
mandát 3. |
VČ Mgr. Veronika ČihákováBez politické příslušnosti |
49 | administrátor projektů | Bušovice okr. Rokycany |
3. SNK | 146 11,0 % listiny |
mandát 3. |
VČ Ing. Veronika ČihákováBez politické příslušnosti |
37 | manažerka zák. podpory | Trnava okr. Zlín |
7. SNK | 168 7,9 % listiny |
náhradník 3. |
ZČ Zdeňka ČihákováBez politické příslušnosti |
51 | operátorka výroby | Podbořanský Rohozec okr. Louny |
4. SNK | 34 20,4 % listiny |
náhradník 2. |
ZČ Zuzana ČihákováBez politické příslušnosti |
68 | technický pracovník | Staré Ždánice okr. Pardubice |
8. SNK | 57 8,9 % listiny |
náhradník 6. |
JČ Bc. Josef ČíhalBez politické příslušnosti |
33 | programátor | Dudín okr. Jihlava |
8. SNK | 64 11,8 % listiny |
náhradník 1. |
MČ Marek ČíhalBez politické příslušnosti |
45 | truhlář | Rudíkov okr. Třebíč |
7. SNK | 118 11,2 % listiny |
náhradník 4. |
MČ Ing. Martin ČíhalBez politické příslušnosti |
42 | jednatel | Bílý Kámen okr. Jihlava |
4. SNK | 133 14,4 % listiny |
mandát 2. |
OČ Ondřej ČíhalBez politické příslušnosti |
29 | strojník | Lechovice okr. Znojmo |
2. SNK | 56 18,4 % listiny |
náhradník 1. |
PČ Petr ČíhalBez politické příslušnosti |
36 | specialista pro marketing | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
9. SNK | 86 13,1 % listiny |
|
PČ Petr ČíhalBez politické příslušnosti |
39 | malíř a natěrač | Nový Šaldorf-Sedlešovice okr. Znojmo |
7. SNK | 272 9,2 % listiny |
náhradník 3. |
RČ Radim ČíhalBez politické příslušnosti |
47 | správce IT | Opatovice okr. Přerov |
8. SNK | 187 8,4 % listiny |
náhradník 1. |
TČ Tomáš ČíhalBez politické příslušnosti |
23 | podnikatel | Věrovany okr. Olomouc |
5. SNK | 309 9,5 % listiny |
mandát 5. |
VČ Ing. Václav ČíhalBez politické příslušnosti |
39 | agronom | Libín okr. České Budějovice |
4. SNK | 115 22,4 % listiny |
mandát 1. |
JČ Jaroslav ČíhalíkBez politické příslušnosti |
43 | CNC programátor | Přáslavice okr. Olomouc |
5. SNK | 202 12,3 % listiny |
mandát 3. |
MČ Milan ČíhalíkBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Přáslavice okr. Olomouc |
9. SNK | 146 8,9 % listiny |
náhradník 6. |
DČ Bc. Dana ČihalováBez politické příslušnosti |
31 | manažerka skladu | Měřín okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 120 3,8 % listiny |
náhradník 6. |
RČ Radka ČíhalováBez politické příslušnosti |
52 | personalistka | Huštěnovice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 143 10,9 % listiny |
náhradník 3. |
ZČ Zdeňka ČíhalováBez politické příslušnosti |
52 | operátorka výroby Mann+Hummel Nová Ves | Radonín okr. Třebíč |
3. SNK | 25 10,0 % listiny |
mandát 4. |
ZČ Zdeňka ČíhalováBez politické příslušnosti |
45 | voják z povolání | Sedlnice okr. Nový Jičín |
14. SNK | 40 3,1 % listiny |
náhradník 13. |
MČ Martin ČihánekBez politické příslušnosti |
41 | řidič, zemědělec | Valašská Polanka okr. Vsetín |
8. SNK | 96 6,8 % listiny |
náhradník 6. |
ZČ Mgr. Zdeněk ČihánekBez politické příslušnosti |
71 | penzista | Leskovec nad Moravicí okr. Bruntál |
3. SNK | 65 9,6 % listiny |
náhradník 2. |
JČ Josef ČihařBez politické příslušnosti |
52 | automechanik, řidič | Hodětín okr. Tábor |
1. SNK | 38 17,6 % listiny |
mandát 2. |
RČ Renáta ČihařováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí prodejny | Kašava okr. Zlín |
9. SNK | 146 6,8 % listiny |
náhradník 6. |
JČ Jitka ČíhováBez politické příslušnosti |
59 | podnikatelka | Větrný Jeníkov okr. Jihlava |
2. SNK | 75 17,7 % listiny |
mandát 1. |
JČ Bc. Jolana ČíhováBez politické příslušnosti |
56 | státní zaměstnanec | Osek okr. Rokycany |
4. SNK | 365 9,8 % listiny |
mandát 5. |
KČ Ing. Kateřina ČíhováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka ZŠ, v současnosti na rodičovské dovolené | Veselé okr. Děčín |
5. SNK | 84 14,1 % listiny |
náhradník 1. |
MČ Marek ČihulaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Olešná okr. Písek |
3. SNK | 25 16,2 % listiny |
náhradník 1. |
VČ Bc. Veronika ČichovskáBez politické příslušnosti |
47 | dispečerka | Neustupov okr. Benešov |
1. SNK | 64 12,9 % listiny |
náhradník 2. |
DČ David ČichovskýBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Neustupov okr. Benešov |
3. SNK | 80 16,1 % listiny |
mandát 1. |
LČ Lukáš ČichovskýBez politické příslušnosti |
42 | logistik | Nadějkov okr. Tábor |
13. SNK | 121 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
PČ Petr ČiklBez politické příslušnosti |
27 | podnikatel | Libina okr. Šumperk |
12. SNK | 142 4,9 % listiny |
náhradník 10. |
PČ Petra ČiklováBez politické příslušnosti |
44 | dělník ve výrobě | Tvrdkov okr. Bruntál |
6. SNK | 85 13,1 % listiny |
náhradník 2. |
NČ Nikola ČikošováBez politické příslušnosti |
33 | matka na RD | Vojkovice okr. Karlovy Vary |
8. SNK | 26 3,1 % listiny |
náhradník 5. |
RČ Radim ČílaBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Jílové u Držkova okr. Jablonec nad Nisou |
3. SNK | 71 17,1 % listiny |
mandát 1. |
JČ Ing. Jan Čillík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
43 | generální ředitel | Černá Hora okr. Blansko |
10. SNK | 161 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
IČ Ing. Ivana ČílováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Rudník okr. Trutnov |
15. SNK | 99 7,4 % listiny |
náhradník 4. |
LČ Mgr. Lucie ČimerováBez politické příslušnosti |
40 | učitelka ZŠ | Lužec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
11. SNK | 126 8,9 % listiny |
mandát 11. |
LČ Lucie ČinčalováBez politické příslušnosti |
45 | zdravotnický záchranář | Fulnek okr. Nový Jičín |
7. SNK | 926 7,2 % listiny |
mandát 7. |
RČ Roman ČinčaraBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel a projektový manažer | Loštice okr. Šumperk |
11. SNK | 361 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
JČ Ing. Jaroslav ČinčeraBez politické příslušnosti |
67 | důchodce, starosta obce Matějov | Matějov okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 48 7,8 % listiny |
mandát 6. |
NČ Bc. Nikola ČinčurováBez politické příslušnosti |
22 | studentka VŠ | Smržovka okr. Jablonec nad Nisou |
3. SNK | 242 5,7 % listiny |
mandát 3. |
JČ Jan Činoveský, MSc.Bez politické příslušnosti |
25 | učitel | Lom okr. Most |
4. SNK | 105 5,2 % listiny |
náhradník 3. |
JČ Josef ČípBez politické příslušnosti |
35 | podnikový hasič | Zubří okr. Vsetín |
12. SNK | 1 172 4,7 % listiny |
mandát 12. |
RČ Roman ČípBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí oddělení kvality | Závišice okr. Nový Jičín |
5. SNK | 297 11,2 % listiny |
mandát 5. |
SČ Stanislav ČípBez politické příslušnosti |
46 | provozovatel autodopravy | Životice u Nového Jičína okr. Nový Jičín |
6. SNK | 143 9,1 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 10 051–10 100 z 94 275