Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 2 285 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LO Ludmila OmelkováBez politické příslušnosti |
76 | servírka | Kroměříž okr. Kroměříž |
23. SPD | 322 3,3 % listiny |
|
MO Miroslava OmelkováBez politické příslušnosti |
60 | asistentka | Brodek u Přerova okr. Přerov |
2. SNK | 362 9,5 % listiny |
mandát 1. |
MO Michael OmesBez politické příslušnosti |
58 | místostarosta, vývojový specialista | Přibyslav okr. Havlíčkův Brod |
1. KDU-ČSL | 554 14,6 % listiny |
mandát 1. |
SO Sarah Omo-OsagieBez politické příslušnosti |
18 | studující | Praha 17 okr. Hlavní město Praha |
22. KDU-ČSL | 180 3,4 % listiny |
|
MO Ing. Michaela OmováBez politické příslušnosti |
45 | sportovkyně, marketing | Turnov okr. Semily |
25. SNK | 702 3,2 % listiny |
náhradník 20. |
JO Jakub OmrtBez politické příslušnosti |
45 | informatik a reklamní specialista | Vrchlabí okr. Trutnov |
5. STAN+NK | 1 745 5,0 % listiny |
mandát 6. |
JO Mgr. Jan OnakBez politické příslušnosti |
58 | hasič | Josefov okr. Sokolov |
1. SNK | 135 15,4 % listiny |
mandát 1. |
MO Ing. Martin OnakBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ - projektant | Josefov okr. Sokolov |
6. SNK | 125 14,3 % listiny |
mandát 3. |
RO Radek OncirkBez politické příslušnosti |
52 | stavbyvedoucí | Žalhostice okr. Litoměřice |
9. SNK | 59 6,5 % listiny |
náhradník 2. |
IO Ivo OnciulBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Vidnava okr. Jeseník |
14. SNK | 90 5,4 % listiny |
náhradník 10. |
MO Marcel OnderBez politické příslušnosti |
53 | šéfkuchař | Sušice okr. Klatovy |
16. ODS | 803 4,3 % listiny |
náhradník 11. |
MO Milan OnderBez politické příslušnosti |
54 | projektový manažer | Plzeň 6-Litice okr. Plzeň-město |
6. KDUČSL+PROPLZEŇ | 164 10,2 % listiny |
náhradník 3. |
PO Petr OnderčinBez politické příslušnosti |
41 | dělník | Kovanice okr. Nymburk |
9. SNK | 68 8,2 % listiny |
náhradník 7. |
JO Jakub OnderekBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ zemědělství | Mosty u Jablunkova okr. Frýdek-Místek |
1. COEX+NK | 383 12,2 % listiny |
mandát 1. |
EO Emil OnderkaBez politické příslušnosti |
71 | dispečer dopravy | Poruba okr. Ostrava-město |
31. SPD | 731 2,6 % listiny |
náhradník 29. |
JO Bc. Jan OnderkaBez politické příslušnosti |
30 | manažer v zemědělství | Újezd okr. Zlín |
2. SNK | 169 16,7 % listiny |
mandát 1. |
LO Libor OnderkaBez politické příslušnosti |
46 | živnostník | Malá Morávka okr. Bruntál |
4. SNK | 114 11,0 % listiny |
mandát 4. |
LO Ing. Lukáš OnderkaBez politické příslušnosti |
39 | vývojový konstruktér | Skřipov okr. Opava |
4. SNK | 63 11,2 % listiny |
náhradník 2. |
MO Mgr. Martin OnderkaBez politické příslušnosti |
62 | podnikatel | Beroun okr. Beroun |
17. NeBe | 959 4,4 % listiny |
náhradník 13. |
MO Mgr. Michal OnderkaBez politické příslušnosti |
33 | lesník, revírník | Petřkovice okr. Ostrava-město |
10. ANO | 320 6,6 % listiny |
náhradník 6. |
MO Milan OnderkaBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Nové Sedlice okr. Opava |
8. SNK | 32 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
MO Milan OnderkaKDU-ČSL |
70 | důchodce | Opava okr. Opava |
37. KDU-ČSL | 582 2,0 % listiny |
|
MO Milan OnderkaBez politické příslušnosti |
61 | školník | Újezd okr. Zlín |
3. SNK | 100 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
MO Miroslav OnderkaBez politické příslušnosti |
69 | senior | Hněvotín okr. Olomouc |
6. SNK | 55 7,4 % listiny |
náhradník 5. |
OO Ondřej OnderkaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Nové Sedlice okr. Opava |
2. SNK | 172 13,2 % listiny |
mandát 2. |
PO Petr OnderkaBez politické příslušnosti |
46 | elektromechanik | Suché Lazce okr. Opava |
9. OMČO | 57 5,5 % listiny |
náhradník 7. |
PO Petr OnderkaBez politické příslušnosti |
40 | provozní elektrikář | Lobodice okr. Přerov |
7. SNK | 40 7,0 % listiny |
náhradník 5. |
RO Roman OnderkaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Újezd okr. Zlín |
10. SNK | 43 5,9 % listiny |
náhradník 9. |
TO Mgr. Tomáš OnderkaHnutí pro Havířov |
54 | učitel na ZŠ a MŠ Frýdecká Havířov | Havířov okr. Karviná |
11. HPH | 1 729 2,5 % listiny |
náhradník 7. |
TO Ing. Tomáš Onderka, MBABez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Nové Sedlice okr. Opava |
2. SNK | 74 14,5 % listiny |
náhradník 1. |
TO Tomáš OnderkaBez politické příslušnosti |
50 | konstruktér | Rychnov na Moravě okr. Svitavy |
7. SNK | 118 10,7 % listiny |
náhradník 3. |
TO Tomáš OnderkaBez politické příslušnosti |
37 | traktorista | Lobodice okr. Přerov |
8. SNK | 44 8,4 % listiny |
náhradník 6. |
ZO Zdeněk OnderkaBez politické příslušnosti |
53 | obchodní zástupce | Stará Ves nad Ondřejnicí okr. Ostrava-město |
12. SNK | 340 5,4 % listiny |
náhradník 7. |
AO Alena OnderkováKDU-ČSL |
64 | pracovník sociálních služeb | Český Těšín okr. Karviná |
23. KDU-ČSL | 679 3,0 % listiny |
náhradník 20. |
BO Mgr. Beata OnderkováBez politické příslušnosti |
32 | psycholog | Nové Sedlice okr. Opava |
7. SNK | 35 6,9 % listiny |
náhradník 5. |
EO Ester OnderkováBez politické příslušnosti |
30 | asistentka kanceláře | Vsetín okr. Vsetín |
20. Zelení+NK | 429 3,2 % listiny |
náhradník 20. |
EO Bc. Eva OnderkováBez politické příslušnosti |
48 | fyzioterapeut | Červená Lhota okr. Třebíč |
1. NK | 83 100,0 % listiny |
mandát 1. |
GO Bc. Gabriela OnderkováBez politické příslušnosti |
29 | zdravotní bioanalytik | Újezd okr. Zlín |
9. SNK | 61 6,0 % listiny |
náhradník 8. |
HO Hana OnderkováBez politické příslušnosti |
32 | kadeřnice | Újezd okr. Zlín |
4. SNK | 35 9,0 % listiny |
|
JO Ing. Jana OnderkováBez politické příslušnosti |
47 | referentka finančního účetnictví | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
22. SPD | 1 319 2,2 % listiny |
náhradník 19. |
JO MVDr. Jana OnderkováBez politické příslušnosti |
57 | státní zaměstnanec | Valašské Klobouky okr. Zlín |
10. Soukromníci | 184 4,3 % listiny |
náhradník 8. |
JO Johana OnderkováBez politické příslušnosti |
26 | studentka | Řevnice okr. Praha-západ |
12. SNK | 278 5,7 % listiny |
náhradník 9. |
KO Mgr. Kamila OnderkováBez politické příslušnosti |
39 | ředitelka MŠ Litultovice | Podvihov okr. Opava |
5. OMČO | 203 14,9 % listiny |
náhradník 2. |
KO Mgr. Kamila OnderkováBez politické příslušnosti |
39 | ředitelka MŠ Litultovice | Opava okr. Opava |
24. OMČO | 947 2,6 % listiny |
náhradník 22. |
KO Kateřina OnderkováBez politické příslušnosti |
44 | operátor ve výrobě | Bruzovice okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 107 10,8 % listiny |
náhradník 3. |
PO Ing. Petra OnderkováBez politické příslušnosti |
41 | technik ve stavebnictví | Zaječí okr. Břeclav |
5. SNK | 165 6,6 % listiny |
mandát 6. |
ZO Zita OnderkováBez politické příslušnosti |
62 | administrativní pracovnice | Týn nad Bečvou okr. Přerov |
13. SNK | 246 6,4 % listiny |
náhradník 1. |
IO Igor OndičBez politické příslušnosti |
44 | dělník | Měrovice nad Hanou okr. Přerov |
3. KDU-ČSL | 60 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
JO Jaroslav OndičBez politické příslušnosti |
24 | prodavač | Měrovice nad Hanou okr. Přerov |
10. KDU-ČSL | 58 6,5 % listiny |
náhradník 8. |
MO Milan OndičBez politické příslušnosti |
36 | dělník | Měrovice nad Hanou okr. Přerov |
5. KDU-ČSL | 60 6,7 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 114 201–114 250 z 190 148