Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 2 286 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MO Miroslav OndičBez politické příslušnosti |
39 | stavbyvedoucí optické sítě | Luby okr. Cheb |
8. SNK | 34 6,7 % listiny |
|
RO Roman OndičBez politické příslušnosti |
27 | dělník | Měrovice nad Hanou okr. Přerov |
9. KDU-ČSL | 59 6,6 % listiny |
náhradník 7. |
RO Rostislav OndičBez politické příslušnosti |
39 | dělník | Měrovice nad Hanou okr. Přerov |
7. KDU-ČSL | 59 6,6 % listiny |
náhradník 5. |
RO Rudolf OndičBez politické příslušnosti |
62 | nezaměstnaný | Ošelín okr. Tachov |
6. SNK | 25 17,1 % listiny |
mandát 1. |
VO Vladimír OndičBez politické příslušnosti |
36 | dělník | Měrovice nad Hanou okr. Přerov |
15. KDU-ČSL | 58 6,5 % listiny |
náhradník 13. |
LO Ing. et Ing. Luděk Ondík, MBABez politické příslušnosti |
53 | projektový manažer | Tečovice okr. Zlín |
2. SNK | 174 9,9 % listiny |
mandát 1. |
MO Michal OndoBez politické příslušnosti |
41 | skladník | Zderaz okr. Chrudim |
1. NK | 101 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VO Ing. Václav OndokBez politické příslušnosti |
66 | pedagog | Borovany okr. České Budějovice |
6. AD PRO LB | 298 6,9 % listiny |
mandát 3. |
AO Ing. Alena OndokováBez politické příslušnosti |
59 | učitelka | Borovany okr. České Budějovice |
2. KDU-ČSL+NK | 120 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
IO Iveta OndováBez politické příslušnosti |
61 | kuchařka | Bílina okr. Teplice |
27. BEZ-UL+ČiKR | 351 3,0 % listiny |
náhradník 23. |
KO Kamil OndovčínBez politické příslušnosti |
41 | vinohradník | Korozluky okr. Most |
3. SNK | 120 13,4 % listiny |
mandát 3. |
DO Daniel OndraBez politické příslušnosti |
39 | technická příprava výroby | Karolín okr. Kroměříž |
4. SNK | 69 16,0 % listiny |
mandát 4. |
DO MUDr. David OndraObčanská demokratická strana |
55 | lékař | Uherské Hradiště okr. Uherské Hradiště |
5. ODS+NK | 1 759 4,6 % listiny |
mandát 1. |
EO Ing. Emil OndraSociální demokracie |
59 | místostarosta města | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
1. SOCDEM+NK | 785 10,2 % listiny |
mandát 1. |
JO Ing. Jan OndraBez politické příslušnosti |
39 | technolog | Raná okr. Chrudim |
2. KDU-ČSL | 56 11,5 % listiny |
náhradník 1. |
JO Ing. Jaroslav OndraBez politické příslušnosti |
49 | stavební inženýr | Blučina okr. Brno-venkov |
10. SNK | 467 6,9 % listiny |
náhradník 3. |
LO Ladislav OndraObčanská demokratická strana |
74 | důchodce | Zlín okr. Zlín |
38. ODS | 2 205 2,1 % listiny |
náhradník 34. |
LO Lubomír OndraBez politické příslušnosti |
75 | důchodce | Bratčice okr. Brno-venkov |
8. SNK | 25 2,4 % listiny |
náhradník 1. |
LO Lukáš OndraBez politické příslušnosti |
42 | skladník | Pohořelice okr. Zlín |
8. SNK | 63 4,3 % listiny |
náhradník 4. |
MO Martin OndraBez politické příslušnosti |
37 | jednatel společnosti | Karolín okr. Kroměříž |
3. SNK | 80 18,6 % listiny |
mandát 2. |
MO Martin Ondra, MBABez politické příslušnosti |
30 | jednatel společnosti | Nedvědice okr. Brno-venkov |
15. KDU-ČSL | 40 4,8 % listiny |
náhradník 14. |
MO Michal OndraBez politické příslušnosti |
34 | realitní makléř | Lípa okr. Zlín |
9. SNK | 74 8,4 % listiny |
náhradník 7. |
MO Ing. Bc. Michal Ondra, MBASTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
41 | zastupitel města Hranice a Olomouckého kraje | Hranice okr. Přerov |
1. STAN+NK | 880 6,1 % listiny |
mandát 2. |
PO Pavel OndraBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Hamry nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
15. SNK | 283 5,0 % listiny |
náhradník 7. |
PO Ing. Pavel OndraBez politické příslušnosti |
35 | akademický pracovník | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
4. STAN+NK | 285 6,0 % listiny |
náhradník 4. |
PO Ing. Pavel OndraBez politické příslušnosti |
83 | živnostník, člen představenstva a.s. | Pohořelice okr. Brno-venkov |
20. ODS | 486 3,5 % listiny |
náhradník 12. |
PO Petr OndraBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Nové Město na Moravě okr. Žďár nad Sázavou |
20. SNK | 466 3,6 % listiny |
náhradník 16. |
RO Ing. Radek OndraBez politické příslušnosti |
40 | koordinátor staveb | Svárov okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 65 14,3 % listiny |
mandát 1. |
TO Tomáš OndraBez politické příslušnosti |
46 | zubní technik | Krouna okr. Chrudim |
7. ODS | 101 13,4 % listiny |
náhradník 2. |
VO Václav OndraKDU-ČSL |
62 | jednatel společnosti | Nedvědice okr. Brno-venkov |
3. KDU-ČSL | 96 11,5 % listiny |
náhradník 1. |
VO Vlastimil OndraBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Potůčky okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 70 11,8 % listiny |
mandát 3. |
ZO Ing. Zdeněk OndraBez politické příslušnosti |
42 | specialista BOZP | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
10. SNK | 318 5,9 % listiny |
náhradník 1. |
FO Filip OndráčekBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí logistiky | Nové Město na Moravě okr. Žďár nad Sázavou |
16. SNK | 498 3,8 % listiny |
náhradník 12. |
FO Mgr. František OndráčekBez politické příslušnosti |
63 | starosta | Rajhrad okr. Brno-venkov |
1. SNK | 1 144 8,1 % listiny |
mandát 1. |
HO Hynek OndráčekBez politické příslušnosti |
55 | správce tělocvičny | Nehvizdy okr. Praha-východ |
10. STAN | 653 7,2 % listiny |
náhradník 3. |
JO Jakub OndráčekBez politické příslušnosti |
24 | kovoobráběč | Trutnov okr. Trutnov |
15. Svob+SPD+PRO+NK | 618 3,0 % listiny |
náhradník 13. |
JO Jan OndráčekBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Žatec okr. Louny |
16. Piráti+NK | 155 3,4 % listiny |
|
JO Jan OndráčekBez politické příslušnosti |
30 | strojní mechanik | Ořechov okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 68 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JO Jaromír OndráčekBez politické příslušnosti |
34 | strojní mechanik | Kobeřice u Brna okr. Vyškov |
6. MY+NK | 149 11,0 % listiny |
náhradník 2. |
JO Jiří OndráčekBez politické příslušnosti |
47 | technik elektro | Budišov okr. Třebíč |
6. SNK | 118 6,6 % listiny |
náhradník 2. |
JO Jiří OndráčekBez politické příslušnosti |
62 | podnikatel | Brno-Žabovřesky okr. Brno-město |
12. Za Lužánky | 216 3,6 % listiny |
|
JO Jiří OndráčekBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Třebešice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 79 13,7 % listiny |
mandát 2. |
JO Jiří OndráčekBez politické příslušnosti |
59 | pracovník bezpečnostní agentury | Pohled okr. Havlíčkův Brod |
9. KDU-ČSL+NK | 227 9,7 % listiny |
náhradník 2. |
JO Jiří OndráčekBez politické příslušnosti |
21 | kovoobráběč | Trutnov okr. Trutnov |
30. Svob+SPD+PRO+NK | 577 2,8 % listiny |
náhradník 28. |
JO Jiří OndráčekBez politické příslušnosti |
38 | umělecký kovář | Radostín nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 140 5,3 % listiny |
náhradník 4. |
JO Jiří OndráčekKomunistická str.Čech a Moravy |
71 | důchodce | Vlčice okr. Trutnov |
3. KSČM | 68 16,2 % listiny |
náhradník 1. |
JO Josef OndráčekBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Lochovice okr. Beroun |
5. SNK | 215 8,7 % listiny |
mandát 5. |
JO Josef OndráčekBez politické příslušnosti |
57 | pracovník ve výrobě okrasných betonových plotů | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
5. DSZ+NK | 28 4,3 % listiny |
náhradník 8. |
JO Josef OndráčekBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Budišov okr. Třebíč |
1. SNK | 173 9,7 % listiny |
mandát 1. |
KO Mgr. Karel Ondráček, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
40 | hygienik, projektový manažer | Brno-Žabovřesky okr. Brno-město |
11. HpŽ | 690 4,2 % listiny |
náhradník 8. |
Zobrazeno 114 251–114 300 z 190 148