Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 265 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JH Josef HavránekBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Moravecké Pavlovice okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 21 17,1 % listiny |
mandát 3. |
KH Květoslav HavránekBez politické příslušnosti |
39 | příslušník Vězeňské služby ČR | Pucov okr. Třebíč |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LH Lukáš HavránekBez politické příslušnosti |
38 | řidič | Oleška okr. Praha-východ |
12. SNK | 165 6,6 % listiny |
mandát 12. |
LH Lukáš HavránekSvoboda a př. demokracie (SPD) |
45 | obsluha laserového zařízení | Radešínská Svratka okr. Žďár nad Sázavou |
1. SPD | 88 13,8 % listiny |
mandát 2. |
MH Ing. Marcel HavránekBez politické příslušnosti |
35 | hlavní stavbyvedoucí, starosta obce | Kočí okr. Chrudim |
1. SNK | 258 15,0 % listiny |
mandát 2. |
MH Matěj HavránekBez politické příslušnosti |
30 | místostarosta | Kladruby okr. Tachov |
1. SNK | 193 8,6 % listiny |
mandát 1. |
MH Michael HavránekBez politické příslušnosti |
44 | projektant | Konárovice okr. Kolín |
4. SNK | 198 10,5 % listiny |
mandát 4. |
MH Miroslav HavránekBez politické příslušnosti |
62 | řidič – mechanik | Nedvědice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 268 6,1 % listiny |
mandát 7. |
PH Bc. Petr HavránekBez politické příslušnosti |
36 | technik | Bzová okr. Beroun |
6. SNK | 149 11,0 % listiny |
mandát 6. |
PH Petr HavránekKDU-ČSL |
57 | elektrikář | Kobeřice u Brna okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL | 93 21,2 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Bc. Petr HavránekKomunistická str.Čech a Moravy |
49 | manažer | Studénka okr. Nový Jičín |
1. SOCDEKSČMStačNK | 381 7,3 % listiny |
mandát 1. |
PH Petr HavránekBez politické příslušnosti |
55 | traktorista opravář | Žatec okr. Jihlava |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RH Radim HavránekBez politické příslušnosti |
49 | ekonom OSVČ | Veverská Bítýška okr. Brno-venkov |
4. SNK | 424 9,7 % listiny |
mandát 4. |
DH Daniela HavránkováBez politické příslušnosti |
46 | masérka, pedikérka, instruktorka nordic walking | Dalešice okr. Jablonec nad Nisou |
3. SNK | 59 13,5 % listiny |
mandát 3. |
JH Jana HavránkováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Rozhraní okr. Svitavy |
8. SNK | 71 9,7 % listiny |
mandát 9. |
KH Mgr. Kateřina HavránkováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka mateřské školy | Moravany okr. Brno-venkov |
6. SNK | 591 7,6 % listiny |
mandát 5. |
KH Ing. Klára HavránkováKDU-ČSL |
48 | manager obchodu | Blažovice okr. Brno-venkov |
3. KDU-ČSL | 379 13,8 % listiny |
mandát 3. |
LH Lenka HavránkováBez politické příslušnosti |
47 | vychovatelka ve školní družině | Bohostice okr. Příbram |
7. SNK | 63 13,7 % listiny |
mandát 3. |
LH Lucie HavránkováBez politické příslušnosti |
22 | administrativní pracovník | Poběžovice u Přelouče okr. Pardubice |
7. SNK | 28 11,8 % listiny |
mandát 7. |
MH Ing. Marie HavránkováBez politické příslušnosti |
51 | rozpočtářka | Úsilné okr. České Budějovice |
1. NK | 159 100,0 % listiny |
mandát 1. |
NH Nikola HavránkováBez politické příslušnosti |
28 | policistka | Okarec okr. Třebíč |
2. SNK | 44 22,0 % listiny |
mandát 1. |
SH Ing. Sabina Havránková, MBAANO 2011 |
30 | marketingový specialista | Brno okr. Brno-město |
9. ANO | 21 181 1,8 % listiny |
mandát 9. |
SH Ing. Sabina Havránková, MBAANO 2011 |
30 | marketingový specialista | Brno-Komín okr. Brno-město |
1. ANO | 459 6,3 % listiny |
mandát 1. |
MH Mgr. Marie HavranováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka ZŠ | Malé Žernoseky okr. Litoměřice |
4. STAN+NK | 232 11,4 % listiny |
mandát 4. |
AH Bc. Aleš HavrdaBez politické příslušnosti |
45 | hasič-operační důstojník | Žalhostice okr. Litoměřice |
4. SNK | 140 15,4 % listiny |
mandát 1. |
FH Mgr. Filip HavrdaBez politické příslušnosti |
48 | učitel ZŠ | Podbořany okr. Louny |
5. TOP 09+NK | 452 5,8 % listiny |
mandát 3. |
JH Josef HavrdaBez politické příslušnosti |
65 | starosta obce | Lipec okr. Kolín |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Milan HavrdaBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Jivina okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 121 11,0 % listiny |
mandát 7. |
OH Mgr. Ondřej HavrdaBez politické příslušnosti |
47 | středoškolský učitel | Karlovice okr. Semily |
1. NK | 286 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OH Ondřej HavrdaBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ | Žernov okr. Semily |
1. NK | 57 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AH Alena Havrdová, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | vedoucí administrativy | Vráto okr. České Budějovice |
2. SNK | 96 15,9 % listiny |
mandát 1. |
LH Lenka HavrdováBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí prodejny | Stráž nad Nisou okr. Liberec |
5. SNK | 626 10,6 % listiny |
mandát 5. |
LH Lenka Havrdová, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | manažer obchodního týmu, OSVČ | Zásada okr. Jablonec nad Nisou |
6. SOM+NK | 155 8,4 % listiny |
mandát 7. |
MH Bc. Markéta HavrdováBez politické příslušnosti |
55 | pedagog | Čestín okr. Kutná Hora |
7. SNK | 130 13,2 % listiny |
mandát 1. |
PH Pavlína HavrdováSociální demokracie |
44 | vedoucí provozu | Stráž okr. Tachov |
1. SOCDEM | 275 13,2 % listiny |
mandát 2. |
ZH Ing. Zuzana HavrdováBez politické příslušnosti |
31 | rodičovská dovolená | Svojek okr. Semily |
4. SNK | 43 15,5 % listiny |
mandát 2. |
RH Ing. Roman HavrilaBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Lipová-lázně okr. Jeseník |
2. SNK | 378 9,3 % listiny |
mandát 2. |
JH Bc. Jaromír HavrlantBez politické příslušnosti |
42 | senior programátor | Rybí okr. Nový Jičín |
2. KDU-ČSL | 227 8,9 % listiny |
mandát 4. |
KH Kamil HavrlantBez politické příslušnosti |
50 | elektrotechnik | Polanka nad Odrou okr. Ostrava-město |
2. SNK | 538 7,2 % listiny |
mandát 3. |
MH Bc. Martin HavrlantBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Kateřinice okr. Nový Jičín |
2. SNK | 288 11,4 % listiny |
mandát 2. |
PH MUDr. Pavel HavrlantBez politické příslušnosti |
56 | praktický zubní lékař | Soběslav okr. Tábor |
7. SNK | 606 6,3 % listiny |
mandát 4. |
PH Mgr. Petr HavrlantBez politické příslušnosti |
52 | ředitel Kulturního centra Bílovec | Hradec nad Moravicí okr. Opava |
2. SNK | 618 5,6 % listiny |
mandát 3. |
TH Tomáš HavrlantBez politické příslušnosti |
58 | programátor, analytik | Krásné Pole okr. Ostrava-město |
9. SNK | 310 8,2 % listiny |
mandát 3. |
VH Bc. Věra HavrlantováBez politické příslušnosti |
50 | účetní | Skřipov okr. Opava |
6. SNK | 356 9,2 % listiny |
mandát 6. |
LH Lucie HavrlíkováBez politické příslušnosti |
53 | administrativní pracovnice | Ohrazenice okr. Příbram |
2. SNK | 94 15,5 % listiny |
mandát 1. |
ZH Zdislav Ház, DiS.KDU-ČSL |
47 | starosta obce | Dolní Újezd okr. Přerov |
1. KDU-ČSL+NK | 406 13,6 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jakub HazdaTOP 09 |
33 | IT analytik, člen Kontrolního výboru MČ, člen aktivních záloh Armády ČR | Praha-Libuš okr. Hlavní město Praha |
8. TOP 09+STAN+NK | 1 202 6,0 % listiny |
mandát 8. |
ŠH Ing. Šárka HazdováBez politické příslušnosti |
32 | účetní | Koclířov okr. Svitavy |
14. SNK | 91 6,3 % listiny |
mandát 14. |
MH Ing. Michal HazdraObčanská demokratická strana |
52 | starosta MČ, manažer rizik | Praha 21 okr. Hlavní město Praha |
1. ODS+TOP 09 | 1 154 6,2 % listiny |
mandát 1. |
PH Mgr. Petr HazdraBez politické příslušnosti |
47 | lékárník | Bílina okr. Teplice |
2. Piráti+TOP09+NK | 490 6,1 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 13 201–13 250 z 61 677