Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 2 715 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
64 | operátor železniční dopravy | Březová okr. Sokolov |
12. SNK | 182 4,8 % listiny |
náhradník 7. |
PR Mgr. et Bc. Petr Růžička, Ph.D., MBA, DiS.Naše Česko |
33 | učitel, ředitel v sociálních službách (SONS ČR), zastupitel MČ Praha 20 | Praha 20 okr. Hlavní město Praha |
1. NČ+NK | 421 6,3 % listiny |
mandát 1. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
59 | obsluha čerpací stanice | Strážný okr. Prachatice |
6. SNK | 11 5,0 % listiny |
náhradník 4. |
PR Petr RůžičkaObčanská demokratická strana |
40 | OSVČ | Praha-Zličín okr. Hlavní město Praha |
8. ODS+NK | 512 6,2 % listiny |
náhradník 4. |
Petr Růžička, DiS.Bez politické příslušnosti |
52 | realitní makléř | Znojmo okr. Znojmo |
9. STAN+NK | 788 2,9 % listiny |
náhradník 7. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
53 | produktový manažer | Zásada okr. Jablonec nad Nisou |
2. SOM+NK | 237 12,9 % listiny |
mandát 2. |
PR Mgr. Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
53 | dřevorubec | Prostějovičky okr. Prostějov |
4. SNK | 78 13,4 % listiny |
mandát 3. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
30 | příslušník Hasičského záchranného sboru ČR | Spytihněv okr. Zlín |
1. NK | 182 100,0 % listiny |
|
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
54 | jednatel společnosti | Bražec okr. Karlovy Vary |
2. SNK | 21 17,5 % listiny |
náhradník 1. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
57 | řidič | Trmice okr. Ústí nad Labem |
15. UFO+NK | 109 5,1 % listiny |
náhradník 12. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
53 | projektant | Kyje okr. Jičín |
4. SNK | 36 14,1 % listiny |
mandát 3. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
53 | operátor údržby | Perštejn okr. Chomutov |
6. SNK | 47 10,8 % listiny |
náhradník 6. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
38 | záchranář | Horní Kněžeklady okr. České Budějovice |
6. SNK | 33 14,6 % listiny |
mandát 6. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
53 | truhlář | Nečín okr. Příbram |
8. SNK | 184 8,7 % listiny |
náhradník 1. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
62 | řidič autobusu | Protivín okr. Písek |
20. SNK | 274 3,8 % listiny |
náhradník 16. |
PR Petr RůžičkaBez politické příslušnosti |
54 | příslušník městské policie | Praha 6 okr. Hlavní město Praha |
39. Svobodní+AUTO | 936 2,1 % listiny |
|
PR Mgr. Přemysl RůžičkaKDU-ČSL |
62 | právník | Josefov okr. Hodonín |
2. KDU-ČSL | 95 11,0 % listiny |
náhradník 3. |
PR Přemysl RůžičkaBez politické příslušnosti |
43 | obchodní a projektový manažer | Kamýk nad Vltavou okr. Příbram |
1. SNK | 221 10,2 % listiny |
mandát 2. |
RR Radek RůžičkaBez politické příslušnosti |
53 | státní zaměstnanec | Dolní Dvořiště okr. Český Krumlov |
1. SNK | 132 24,5 % listiny |
mandát 1. |
RR Bc. Radek RůžičkaBez politické příslušnosti |
28 | prodejní technik | Dolní Dvořiště okr. Český Krumlov |
6. SNK | 43 8,0 % listiny |
náhradník 5. |
RR MVDr. Radek RůžičkaBez politické příslušnosti |
58 | místostarosta | Šlapanice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 1 575 6,2 % listiny |
mandát 2. |
RR Radek RůžičkaBez politické příslušnosti |
49 | instalatér - mistr | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
8. STAN+NK | 213 4,4 % listiny |
náhradník 6. |
RR Ing. Radek RůžičkaBez politické příslušnosti |
51 | ředitel logistiky | Hlízov okr. Kutná Hora |
1. SNK | 113 11,6 % listiny |
mandát 1. |
RR Radek RůžičkaBez politické příslušnosti |
52 | vodohospodář | Ždírec okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 107 10,0 % listiny |
náhradník 1. |
RR Radek RůžičkaBez politické příslušnosti |
50 | operátor výrobního bloku | Vršovice okr. Louny |
4. SNK | 87 21,1 % listiny |
mandát 1. |
RR Radek RůžičkaBez politické příslušnosti |
47 | opravář zemědělských strojů | Malonty okr. Český Krumlov |
7. SNK | 132 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
RR Radek RůžičkaBez politické příslušnosti |
53 | elektrikář, OSVČ | Blšany okr. Louny |
5. SNK | 82 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
RR Radim RůžičkaBez politické příslušnosti |
64 | specialista v rostlinné výrobě | Černovice okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 43 10,3 % listiny |
mandát 4. |
RR Richard RůžičkaBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Sýkořice okr. Rakovník |
3. SNK | 100 11,4 % listiny |
náhradník 1. |
RR Richard RůžičkaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Krupá okr. Kolín |
6. SNK | 90 12,0 % listiny |
mandát 6. |
RR Robert RůžičkaKomunistická str.Čech a Moravy |
75 | důchodce | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
21. Stačilo! | 422 2,7 % listiny |
|
RR Robert RůžičkaKomunistická str.Čech a Moravy |
75 | důchodce | Ostrava okr. Ostrava-město |
29. Stačilo!+NK | 1 701 1,8 % listiny |
|
RR Ing. Robin RůžičkaBez politické příslušnosti |
34 | projektový manažer | Mladošovice okr. České Budějovice |
5. SNK | 72 13,0 % listiny |
mandát 3. |
RR Roman RůžičkaBez politické příslušnosti |
62 | mistr - technik | Stražisko okr. Prostějov |
3. KDU-ČSL | 51 10,1 % listiny |
náhradník 2. |
SR Slávek RůžičkaBez politické příslušnosti |
66 | revizní technik | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
7. Stačilo! | 474 3,0 % listiny |
|
SR Slávek RůžičkaBez politické příslušnosti |
66 | revizní technik | Ostrava okr. Ostrava-město |
18. Stačilo!+NK | 1 743 1,8 % listiny |
|
SR Ing. Stanislav RůžičkaBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
7. STAN | 73 7,2 % listiny |
náhradník 6. |
SR Stanislav RůžičkaBez politické příslušnosti |
48 | pracovník ve stavebnictví | Litobratřice okr. Znojmo |
1. SNK | 31 13,2 % listiny |
mandát 1. |
ŠR Šimon RůžičkaBez politické příslušnosti |
21 | údržbář | Malonty okr. Český Krumlov |
4. SNK | 27 6,4 % listiny |
|
ŠR Štefan RůžičkaBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Milhostov okr. Cheb |
2. SNK | 20 15,2 % listiny |
náhradník 2. |
ŠR Štefan RůžičkaBez politické příslušnosti |
53 | zaměstnanec | Chotěboř okr. Havlíčkův Brod |
20. GEN+NK | 87 4,0 % listiny |
|
ŠR Štěpán RůžičkaBez politické příslušnosti |
25 | administrativní pracovník, trenér fotbalu | Brtnice okr. Jihlava |
5. Zel+Pir+Genera | 276 5,0 % listiny |
náhradník 1. |
ŠR Štěpán RůžičkaBez politické příslušnosti |
53 | dopravní referent | Praha-Nebušice okr. Hlavní město Praha |
7. Soukromníci | 145 9,9 % listiny |
náhradník 6. |
TR Ing. Tomáš RůžičkaBez politické příslušnosti |
39 | technik jaderné bezpečnosti | Nimpšov okr. Třebíč |
2. SNK | 36 16,7 % listiny |
mandát 1. |
TR Bc. Tomáš RůžičkaZa lepší Střekov |
32 | projektový manažer | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
16. VÚ+ZLS | 2 090 2,7 % listiny |
náhradník 12. |
TR Tomáš RůžičkaBez politické příslušnosti |
19 | student | Zlatá okr. Praha-východ |
9. SNK | 5 0,9 % listiny |
náhradník 2. |
TR Tomáš RůžičkaSvoboda a př. demokracie (SPD) |
54 | elektrikář | Pečky okr. Kolín |
4. SPD+NK | 211 6,7 % listiny |
náhradník 1. |
TR Bc. Tomáš RůžičkaZa lepší Střekov |
32 | projektový manažer | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
3. VÚ+ZLS | 564 6,9 % listiny |
náhradník 1. |
TR Tomáš Růžička, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | projektový manažer v IT | Hlučín okr. Opava |
17. KDU-ČSL+NK | 825 4,3 % listiny |
náhradník 12. |
TR Tomáš RůžičkaBez politické příslušnosti |
48 | voják z povolání, zvukař, člen divadelního spolku Klicpera | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
11. MY+NK | 455 3,8 % listiny |
náhradník 3. |
Zobrazeno 135 701–135 750 z 190 148
