Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 299 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VH Václav HonzlBez politické příslušnosti |
49 | manažer | Staré Bříště okr. Pelhřimov |
1. NK | 41 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RH Romana HonzlováBez politické příslušnosti |
60 | důchodkyně | Olbramov okr. Tachov |
3. SNK | 17 10,2 % listiny |
mandát 5. |
DH Danuše HonzováBez politické příslušnosti |
53 | účetní | Kšice okr. Tachov |
2. SNK | 65 14,9 % listiny |
mandát 2. |
ZH Bc. Zdeněk HopianBez politické příslušnosti |
45 | pracovník odboru kultury města Jemnice, zastupitel města, předseda osadního výboru Panenská | Jemnice okr. Třebíč |
3. STO+NK | 508 7,3 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HoppBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí závodu EMCO | Lovosice okr. Litoměřice |
2. SNK | 1 361 5,5 % listiny |
mandát 2. |
KH Mgr. Klára HoppanBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Chrastava okr. Liberec |
2. SLK | 959 5,3 % listiny |
mandát 3. |
RH Mgr. Renata HoppováBez politické příslušnosti |
50 | učitelka, sportovní trenérka | Kolín okr. Kolín |
6. BPK | 1 196 4,3 % listiny |
mandát 1. |
DH David Hora, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | arborista | Bystrá nad Jizerou okr. Semily |
2. SNK | 41 20,1 % listiny |
mandát 2. |
JH Jakub HoraBez politické příslušnosti |
33 | investiční specialista, organizátor akcí pro děti | Štěpánov okr. Olomouc |
2. STAN | 348 8,5 % listiny |
mandát 3. |
JH Ing. Jan HoraČeská pirátská strana |
42 | IT analytik | Praha 4 okr. Hlavní město Praha |
4. Piráti | 4 904 2,5 % listiny |
mandát 4. |
JH Jaroslav HoraBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Dolní Habartice okr. Děčín |
6. SNK | 94 9,4 % listiny |
mandát 7. |
JH Jaroslav HoraBez politické příslušnosti |
43 | technik | Katusice okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 116 13,5 % listiny |
mandát 3. |
JH Jiří HoraBez politické příslušnosti |
48 | dělník | Ves Touškov okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 48 18,3 % listiny |
mandát 1. |
JH Josef HoraBez politické příslušnosti |
64 | starobní důchodce | Žákava okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 129 13,1 % listiny |
mandát 4. |
JH Ing. Josef HoraBez politické příslušnosti |
61 | zaměstnanec obce | Škvořetice okr. Strakonice |
1. SNK | 115 24,5 % listiny |
mandát 1. |
KH Karel HoraBez politické příslušnosti |
58 | zedník | Oplot okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 112 13,7 % listiny |
mandát 4. |
MH Miroslav HoraBez politické příslušnosti |
62 | technik | Nesvačily okr. Beroun |
4. SNK | 64 15,3 % listiny |
mandát 4. |
PH Pavel HoraBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Velečín okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 34 18,5 % listiny |
mandát 3. |
PH Petr HoraBez politické příslušnosti |
45 | skladník | Ješetice okr. Benešov |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
RH Ing. Radek HoraBez politické příslušnosti |
44 | dosavadní starosta obce, elektrotechnik a finanční poradce | Dolní Lukavice okr. Plzeň-jih |
1. STAN+NK | 202 16,4 % listiny |
mandát 1. |
RH Radek HoraBez politické příslušnosti |
51 | soukromý zemědělec | Chválenice okr. Plzeň-město |
2. SNK | 118 13,9 % listiny |
mandát 1. |
RH Radek HoraObčanská demokratická strana |
52 | specialista interní komunikace, zastupitel | Králův Dvůr okr. Beroun |
8. ODS+TOP 09+NK | 1 517 5,2 % listiny |
mandát 8. |
RH Radim HoraBez politické příslušnosti |
27 | softwarový inženýr | Libomyšl okr. Beroun |
3. SNK | 143 11,1 % listiny |
mandát 3. |
VH Václav HoraBez politické příslušnosti |
59 | starosta | Vrskmaň okr. Chomutov |
1. SNK | 111 17,0 % listiny |
mandát 1. |
VH Vladimír HoraBez politické příslušnosti |
50 | obchodní zástupce | Březová okr. Sokolov |
4. SNK | 537 6,6 % listiny |
mandát 4. |
VH Vojtěch HoraBez politické příslušnosti |
46 | technik | Bohunice okr. Prachatice |
5. SNK | 18 17,6 % listiny |
mandát 5. |
AH MgA. Andrea Hora KrausováBez politické příslušnosti |
46 | projektová a grantová manažerka ve školství | Praha-Dolní Chabry okr. Hlavní město Praha |
4. STAN+NK | 1 113 6,8 % listiny |
mandát 4. |
AH Aleš HoráčekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Jílové u Držkova okr. Jablonec nad Nisou |
5. SNK | 35 8,5 % listiny |
mandát 5. |
AH Antonín HoráčekBez politické příslušnosti |
60 | zaměstnanec | Strašice okr. Rokycany |
5. SNK | 325 6,3 % listiny |
mandát 5. |
JH Josef HoráčekBez politické příslušnosti |
41 | manažer obchodního týmu | Dvory okr. Nymburk |
6. SNK | 127 13,6 % listiny |
mandát 6. |
JH Josef HoráčekBez politické příslušnosti |
58 | pojišťovací referent | Michalovice okr. Litoměřice |
6. SNK | 42 13,4 % listiny |
mandát 6. |
LH Ing. Lubomír HoráčekBez politické příslušnosti |
44 | ředitel prodeje | Bukovany okr. Hodonín |
1. ODS+NK | 124 16,4 % listiny |
mandát 1. |
LH Lukáš HoráčekBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Lhoty u Potštejna okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. NK | 96 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH BcA. Marek HoráčekBez politické příslušnosti |
46 | učitel ZUŠ | Hovorany okr. Hodonín |
4. SNK | 423 9,3 % listiny |
mandát 3. |
MH Ing. Marek HoráčekBez politické příslušnosti |
40 | IT manager | Dobrá Voda u Hořic okr. Jičín |
3. SNK | 126 18,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Matouš HoráčekBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ, radní | Tachov okr. Tachov |
3. SNK | 1 950 5,7 % listiny |
mandát 3. |
MH Ing. Michal HoráčekBez politické příslušnosti |
50 | výrobní ředitel a jednatel společnosti | Libina okr. Šumperk |
2. TOP 09+NK | 328 7,9 % listiny |
mandát 4. |
OH Ondřej HoráčekBez politické příslušnosti |
28 | OSVČ | Bukovany okr. Hodonín |
6. KDU-ČSL+NK | 263 13,2 % listiny |
mandát 5. |
PH Ing. Pavel HoráčekBez politické příslušnosti |
48 | výrobní manager, zastupitel města Lázně Bohdaneč | Lázně Bohdaneč okr. Pardubice |
4. ODS+NK | 630 7,3 % listiny |
mandát 4. |
PH Pavel HoráčekBez politické příslušnosti |
55 | jednatel společnosti | Tečovice okr. Zlín |
1. SNK | 147 8,4 % listiny |
mandát 2. |
PH Pavel HoráčekKDU-ČSL |
58 | vedoucí divize správy a údržby nemovitostí | Bukovinka okr. Blansko |
1. KDU-ČSL+NK | 116 16,2 % listiny |
mandát 3. |
PH Pavel HoráčekBez politické příslušnosti |
58 | starosta | Kohoutov okr. Trutnov |
1. SNK | 93 21,1 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel HoráčekANO 2011 |
53 | provozně technický náměstek Nemocnice Vyškov, zastupitel Vyškova a JMK | Vyškov okr. Vyškov |
1. ANO | 1 833 4,0 % listiny |
mandát 3. |
PH Pavel HoráčekBez politické příslušnosti |
61 | vedoucí zámečnické dílny | Vidochov okr. Jičín |
1. NK | 126 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Petr HoráčekBez politické příslušnosti |
64 | ekonom | Křižany okr. Liberec |
7. SNK | 107 7,5 % listiny |
mandát 5. |
PH Mgr. Petr HoráčekBez politické příslušnosti |
46 | pedagog | Kobylí okr. Břeclav |
7. SNK | 315 12,0 % listiny |
mandát 3. |
PH Petr HoráčekBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Svoboda nad Úpou okr. Trutnov |
2. SNK | 269 7,2 % listiny |
mandát 3. |
PH Petr HoráčekBez politické příslušnosti |
63 | starosta | Podhradní Lhota okr. Kroměříž |
2. SNK | 124 16,2 % listiny |
mandát 2. |
PH Petr HoráčekBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Tasovice okr. Znojmo |
3. SNK | 169 9,7 % listiny |
mandát 3. |
PH Doc. Ing. Petr Horáček, CSc.Bez politické příslušnosti |
73 | zastupitel obce | Malá Skála okr. Jablonec nad Nisou |
4. SNK | 139 13,5 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 14 901–14 950 z 61 677