Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 300 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RH Mgr. Bc. Radek HoráčekBez politické příslušnosti |
55 | ředitel OÚ Policie ČR Blansko | Vysočany okr. Blansko |
5. SNK | 172 9,1 % listiny |
mandát 3. |
RH Bc. Radek HoráčekBez politické příslušnosti |
33 | policista | Holštejn okr. Blansko |
5. SNK | 57 20,2 % listiny |
mandát 2. |
RH Rudolf HoráčekBez politické příslušnosti |
50 | obchodník | Valašské Klobouky okr. Zlín |
1. SNK | 228 8,3 % listiny |
mandát 1. |
TH Bc. Tomáš HoráčekBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel v oblasti software | Prštice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 345 11,6 % listiny |
mandát 5. |
VH Vladimír HoráčekBez politické příslušnosti |
47 | místostarosta města Jilemnice | Jilemnice okr. Semily |
1. MÍSTNÍ HNHRM | 1 008 12,4 % listiny |
mandát 1. |
VH Vladimír HoráčekBez politické příslušnosti |
33 | seřizovač CNC | Nové Sady okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 111 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZH Zdeněk HoráčekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Rozvadov okr. Tachov |
4. SNK | 305 10,9 % listiny |
mandát 4. |
BH Mgr. Ing. Barbora HoráčkováBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ | Spomyšl okr. Mělník |
2. SNK | 88 14,8 % listiny |
mandát 2. |
EH Eva HoráčkováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí školního stravování, učitelka | Zámrsk okr. Ústí nad Orlicí |
14. SNK | 274 6,6 % listiny |
mandát 14. |
IH Ivana HoráčkováBez politické příslušnosti |
60 | učitelka MŠ | Kruh okr. Semily |
1. NK | 155 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IH Ivona HoráčkováBez politické příslušnosti |
46 | Klub Réva, OSVČ | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
9. VSaO+NK | 3 343 3,5 % listiny |
mandát 9. |
JH Jarmila HoráčkováBez politické příslušnosti |
56 | sanitářka | Soutice okr. Benešov |
3. SNK | 119 13,0 % listiny |
mandát 5. |
JH Jarmila HoráčkováBez politické příslušnosti |
63 | vychovatelka | Dobrá Voda u Hořic okr. Jičín |
4. SNK | 138 11,9 % listiny |
mandát 4. |
JH Ing. Jitka HoráčkováBez politické příslušnosti |
56 | ředitelka SPŠS v Mělníku | Mělník okr. Mělník |
4. SNK | 1 150 5,9 % listiny |
mandát 3. |
LH Ing. Lada HoráčkováBez politické příslušnosti |
48 | úřednice | Svojšice okr. Pardubice |
4. SNK | 112 14,6 % listiny |
mandát 4. |
LH Lenka HoráčkováBez politické příslušnosti |
52 | specialista zákaznického servisu | Kamenné Zboží okr. Nymburk |
2. SNK | 119 17,3 % listiny |
mandát 1. |
LH Lenka HoráčkováBez politické příslušnosti |
46 | administrativní a spisová pracovnice | Velké Chvojno okr. Ústí nad Labem |
5. SNK | 302 12,7 % listiny |
mandát 3. |
LH Leona Horáčková, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | učitelka v Mateřské škole Horní Jelení | Horní Jelení okr. Pardubice |
8. STAN+NK | 248 10,4 % listiny |
mandát 2. |
LH Ing. Lucie HoráčkováBez politické příslušnosti |
50 | ekonom | Ovčáry okr. Mělník |
1. SNK | 116 15,3 % listiny |
mandát 1. |
MH Monika HoráčkováBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Ždírec okr. Jihlava |
6. SNK | 104 11,1 % listiny |
mandát 6. |
NH Naděžda HoráčkováBez politické příslušnosti |
61 | referentka skladu John Deere | Pivín okr. Prostějov |
3. SNK | 227 11,0 % listiny |
mandát 3. |
PH Pavlína HoráčkováBez politické příslušnosti |
45 | ředitelka MŠ | Bílý Újezd okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 185 17,5 % listiny |
mandát 1. |
RH Mgr. Renata HoráčkováBez politické příslušnosti |
41 | zdravotní sestra | Tučapy okr. Tábor |
7. SNK | 217 9,2 % listiny |
mandát 2. |
SH Ing. Svatava HoráčkováBez politické příslušnosti |
59 | technik certifikace výrobků | Hrušky okr. Vyškov |
2. SNK | 230 12,5 % listiny |
mandát 4. |
ZH Ing. Zdeňka HoráčkováBez politické příslušnosti |
66 | ekonomka | Rokytnice v Orlických horách okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 229 6,5 % listiny |
mandát 5. |
PH Petra Horáčková AdamováBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí skladu | Svijany okr. Liberec |
1. SNK | 61 13,9 % listiny |
mandát 2. |
JH Jaroslava Horáčková KováříkováBez politické příslušnosti |
57 | podnikatelka ve wellness a zdravotnictví | Javorník okr. Jeseník |
3. SNK ED | 183 9,9 % listiny |
mandát 2. |
AH Adam HorákBez politické příslušnosti |
35 | programátor | Jablonné nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
3. Nestran. | 460 6,0 % listiny |
mandát 6. |
AH Ing. Aleš Horák, IWEBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí technologie | Milešovice okr. Vyškov |
3. SNK | 190 16,3 % listiny |
mandát 3. |
AH Mgr. Bc. Alexandr HorákBez politické příslušnosti |
54 | starosta města, právník | Staňkov okr. Domažlice |
1. SNK | 672 8,2 % listiny |
mandát 1. |
AH Arnošt HorákBez politické příslušnosti |
51 | starosta | Ostrata okr. Zlín |
1. SNK | 131 10,1 % listiny |
mandát 2. |
BH Bořivoj HorákBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Němčice okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 66 13,7 % listiny |
mandát 6. |
DH Dalibor HorákBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Libhošť okr. Nový Jičín |
9. SNK | 611 6,8 % listiny |
mandát 9. |
DH Mgr. Dalibor HorákObčanská demokratická strana |
61 | emeritní starosta města, předseda Finančního výboru Zastupitelstva Olomouckého kraje, člen Rady města | Uničov okr. Olomouc |
2. ODS | 960 5,4 % listiny |
mandát 6. |
DH Daniel HorákBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Jasenná okr. Náchod |
3. SNK | 71 11,0 % listiny |
mandát 2. |
DH Daniel HorákBez politické příslušnosti |
27 | elektrotechnik | Putim okr. Písek |
2. SNK | 154 10,5 % listiny |
mandát 3. |
DH Ing. David HorákBez politické příslušnosti |
47 | starosta obce | Osek okr. Jičín |
1. SNK | 73 14,6 % listiny |
mandát 1. |
DH David HorákObčanská demokratická strana |
32 | správce financí a majetku | Krakovany okr. Kolín |
1. ODS | 165 12,5 % listiny |
mandát 1. |
DH MVDr. Dušan HorákBez politické příslušnosti |
63 | veterinární lékař | Mutěnice okr. Hodonín |
1. SNK | 499 9,3 % listiny |
mandát 1. |
DH Dušan HorákBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Nížkovice okr. Vyškov |
1. NEZ | 239 18,0 % listiny |
mandát 1. |
EH Evžen HorákBez politické příslušnosti |
61 | vedoucí správy majetku obchodní společnosti | Rymice okr. Kroměříž |
4. SOCDEM | 226 14,2 % listiny |
mandát 3. |
FH Mgr. František HorákKDU-ČSL |
53 | státní zaměstnanec, bývalý starosta města | Kostelec na Hané okr. Prostějov |
2. KDU-ČSL+NK | 283 9,0 % listiny |
mandát 1. |
FH František HorákBez politické příslušnosti |
53 | starosta obce | Dražíč okr. České Budějovice |
1. SNK | 80 22,5 % listiny |
mandát 1. |
HH Ing. Hanuš HorákBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Brno-Tuřany okr. Brno-město |
6. STAN+NK | 758 5,9 % listiny |
mandát 6. |
HH Mgr. Hynek HorákBez politické příslušnosti |
41 | právník | Plánice okr. Klatovy |
4. SNK | 193 9,0 % listiny |
mandát 3. |
IH Ing. Ivan HorákBez politické příslušnosti |
50 | celník | Řepín okr. Mělník |
2. STAN+NK | 177 12,4 % listiny |
mandát 2. |
IH Ivo HorákBez politické příslušnosti |
43 | pracovník technické dozorčí správy, radní městyse Měřín | Měřín okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 401 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JH Mgr. Jakub HorákBez politické příslušnosti |
31 | montér | Komárov okr. Zlín |
4. SNK | 74 12,0 % listiny |
mandát 4. |
JH Ing. Jakub HorákBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí zaměstnanec | Želízy okr. Mělník |
2. SNK | 128 13,5 % listiny |
mandát 3. |
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
41 | obchodní manager | Lípa okr. Zlín |
5. SNK | 311 11,1 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 14 951–15 000 z 61 677