Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 301 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
35 | řidič-strojník | Tištín okr. Prostějov |
4. SNK | 78 14,9 % listiny |
mandát 2. |
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Bitozeves okr. Louny |
1. SNK | 106 14,0 % listiny |
mandát 1. |
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
41 | dělník | Hranice okr. Cheb |
12. SNK | 168 6,2 % listiny |
mandát 12. |
JH Jan HorákBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Želetice okr. Hodonín |
3. KDU-ČSL+NK | 87 12,6 % listiny |
mandát 3. |
JH Jaroslav HorákBez politické příslušnosti |
52 | truhlář | Mladějovice okr. Olomouc |
4. SNK | 115 16,0 % listiny |
mandát 2. |
JH Bc. Jaroslav HorákSociální demokracie |
48 | vedoucí Střediska městských služeb Děčín | Děčín okr. Děčín |
7. ANO | 2 933 4,2 % listiny |
mandát 2. |
JH Mgr. Jaroslav HorákBez politické příslušnosti |
45 | hlavní stavbyvedoucí | Nelešovice okr. Přerov |
2. SNK | 79 17,3 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HorákBez politické příslušnosti |
72 | podnikatel – zastupitel obce | Nemyslovice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 61 19,1 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HorákBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Rybníky okr. Znojmo |
3. SNK | 124 13,7 % listiny |
mandát 3. |
JH Jiří HorákANO 2011 |
36 | sportovní PR manažer | Ústí nad Labem okr. Ústí nad Labem |
4. ANO | 3 503 2,8 % listiny |
mandát 4. |
JH PhDr. Jiří Horák, Ph.D.KDU-ČSL |
42 | starosta města Bučovice, poslanec PČR | Bučovice okr. Vyškov |
1. KDU-ČSL | 1 750 9,4 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jiří HorákBez politické příslušnosti |
63 | starosta obce | Vysoká nad Labem okr. Hradec Králové |
1. SNK | 531 12,6 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jiří HorákBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Morkůvky okr. Břeclav |
2. SNK | 115 14,8 % listiny |
mandát 2. |
JH Jiří HorákBez politické příslušnosti |
45 | soukromý podnikatel | Dlouhá Loučka okr. Svitavy |
2. SNK | 234 12,4 % listiny |
mandát 1. |
JH MUDr. Josef HorákBez politické příslušnosti |
72 | lékař | Rohatsko okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 85 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JH Bc. Josef HorákKDU-ČSL |
40 | místostarosta | Hustopeče okr. Břeclav |
1. KDU-ČSL | 330 7,1 % listiny |
mandát 2. |
KH Mgr. Kamil HorákSlezská lidem |
51 | středoškolský pedagog, IT specialista | Slezská Ostrava okr. Ostrava-město |
3. KDU+Pir+Slez+NK | 646 3,1 % listiny |
mandát 4. |
KH Bc. Kamil HorákBez politické příslušnosti |
33 | environmentalista a sociální pedagog, bývalý místostarosta města Holešov | Holešov okr. Kroměříž |
4. Zelení+ZVUK+NK | 1 646 4,6 % listiny |
mandát 6. |
LH Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
50 | starosta obce | Nová Ves okr. Brno-venkov |
2. SNK | 201 13,8 % listiny |
mandát 2. |
LH Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
48 | Profesionální hasič | Úžice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 137 14,6 % listiny |
mandát 2. |
LH MUDr. Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
76 | lékař | Kosmonosy okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 1 123 5,7 % listiny |
mandát 7. |
LH Mgr. Ladislav HorákBez politické příslušnosti |
75 | ředitel ZŠ – důchodce | Oslavany okr. Brno-venkov |
2. KSČM | 233 7,0 % listiny |
mandát 3. |
LH Mgr. Libor HorákBez politické příslušnosti |
33 | probační úředník | Vítonice okr. Znojmo |
2. SNK | 79 21,1 % listiny |
mandát 1. |
LH Libor HorákBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Vítonice okr. Znojmo |
1. SNK | 58 18,2 % listiny |
mandát 2. |
LH Ing. Luboš HorákBez politické příslušnosti |
48 | manažer | Okrouhlá okr. Blansko |
2. SNK | 252 14,2 % listiny |
mandát 2. |
LH Luděk HorákBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Libřice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 80 13,7 % listiny |
mandát 1. |
LH Ing. Lukáš HorákBez politické příslušnosti |
38 | obchodní manažer | Újezd u Sezemic okr. Pardubice |
1. SNK | 76 13,6 % listiny |
mandát 6. |
LH Lukáš HorákBez politické příslušnosti |
42 | starosta obce | Jalubí okr. Uherské Hradiště |
1. NEZ+NK | 568 11,3 % listiny |
mandát 1. |
LH Lukáš HorákBez politické příslušnosti |
22 | manažer prodeje kování | Dolní Studénky okr. Šumperk |
2. Svobodní | 113 6,6 % listiny |
mandát 3. |
MH Mgr. Martin HorákTOP 09 |
32 | místostarosta obce, právník | Ptení okr. Prostějov |
1. KDU-ČSL+TOP 09 | 226 16,6 % listiny |
mandát 1. |
MH Martin HorákBez politické příslušnosti |
56 | osoba samostatně výdělečně činná | Heřmanice okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 26 17,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Martin HorákBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel ve stavebnictví | Semčice okr. Mladá Boleslav |
7. STAN | 121 13,1 % listiny |
mandát 7. |
MH Ing. Martin HorákANO 2011 |
54 | ekonom | Praha 11 okr. Hlavní město Praha |
2. ANO | 4 163 2,9 % listiny |
mandát 2. |
MH Martin HorákBez politické příslušnosti |
50 | koordinátor výroby | Olešnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
7. SNK | 167 10,5 % listiny |
mandát 7. |
MH Mgr. Martin HorákBez politické příslušnosti |
33 | advokát | Staňkov okr. Domažlice |
4. SNK | 662 8,1 % listiny |
mandát 2. |
MH Mgr. Martin HorákBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Bystřice nad Pernštejnem okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 1 100 7,8 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HorákBez politické příslušnosti |
35 | dělník | Lupenice okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 66 15,0 % listiny |
mandát 6. |
MH Michal Horák, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | místostarosta | Moravský Krumlov okr. Znojmo |
1. ANO | 784 6,8 % listiny |
mandát 1. |
MH Milan HorákBez politické příslušnosti |
41 | mistr provozu tlakové kanalizace | Rokytno okr. Pardubice |
5. SNK | 220 6,9 % listiny |
mandát 6. |
MH Milan HorákBez politické příslušnosti |
52 | kuchař | Týnec nad Labem okr. Kolín |
6. SNK | 370 8,8 % listiny |
mandát 6. |
MH Milan HorákBez politické příslušnosti |
41 | svářeč | Sedlejov okr. Jihlava |
1. NK | 121 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Miloš HorákBez politické příslušnosti |
49 | umělec | Mukařov okr. Mladá Boleslav |
1. NK | 75 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MH Ing. Miloš HorákKDU-ČSL |
51 | starosta obce | Dolní Roveň okr. Pardubice |
1. KDU-ČSL+NK | 607 13,7 % listiny |
mandát 1. |
MH Miloš HorákBez politické příslušnosti |
50 | elektrotechnik | Staré Ždánice okr. Pardubice |
2. SNK | 98 15,3 % listiny |
mandát 1. |
MH Ing. Miroslav HorákBez politické příslušnosti |
67 | místostarosta | Choltice okr. Pardubice |
1. SNK | 160 10,9 % listiny |
mandát 3. |
MH Miroslav HorákBez politické příslušnosti |
46 | živnostník - truhlář | Slušovice okr. Zlín |
5. SNK | 250 8,7 % listiny |
mandát 2. |
MH Miroslav HorákBez politické příslušnosti |
59 | mechanik, seřizovač | Mařenice okr. Česká Lípa |
5. SNK | 84 7,6 % listiny |
mandát 5. |
MH doc. RNDr. Mgr. Miroslav Horák, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
45 | vysokoškolský pedagog | Telnice okr. Brno-venkov |
7. KDU-ČSL | 273 10,5 % listiny |
mandát 1. |
MH Miroslav HorákBez politické příslušnosti |
53 | mechanik | Údrnice okr. Jičín |
1. NK | 94 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PH Mgr. Pavel HorákObčanská demokratická strana |
49 | místostarosta | Starý Kolín okr. Kolín |
2. SNK | 311 9,2 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 15 001–15 050 z 61 677